جدید کنعان را تایلر آواز رفتن به لهیق کشتی

از لحظه ای که تایلر سونگ برای اولین بار پا بر روی تشک کشتی در کنعان دبیرستان, آن را بسیار روشن قوچ تا به حال یک ستاره در میان خود.

چهار فصل بعد آواز نه تنها بازنویسی قوچ رکورد کتاب او در مورد به کشتی سوار در سفر به یکی از کالج های بالا برنامه ها در کشور است.

جدید کنعان ارشد که به تازگی ادعا کرد دوم خود را مستقیما جدید انگلستان قهرمانی خواهد بود پیوستن به کشتی برنامه در دانشگاه Lehigh در پنسیلوانیا بعد از این سال. آواز خود را امضا کرد ملی نامه ای از قصد در ماه نوامبر.

کوه Hawks رتبه 10 در آخرین NWCA مربیان نظرسنجی و برنده سه دوره متوالی شرقی بین دانشکده Wrestling Association (EIWA) قهرمانی.

آن را قطعا یک سطح بالا از کشتی, اما سونگ آماده برای یکی دیگر از چالش است.

“در نگاه اول می توان آن را کمی تهدید آمیز اما در همان زمان آن چیزی است که من واقعا می خواهید به انجام, و من بسیار هیجان زده هستم برای” آواز گفت. “با لهای من می دانستم که بسیاری از بچه ها که در حال حاضر در این تیم و همچنین بچه ها که در حال آمدن به این تیم پس از آن باعث می شود من به همه چیز خیلی بیشتر به راحتی. این احساس مانند خانواده — که آنها چگونه درمان می شود من زمانی که من وجود دارد.”

جدید کنعان مربی بابی Rushton گفت: آواز پتانسیل اکسل برای کوه Hawks.

“Lehigh است, بالا, برنامه, آنها برنده EIWAs به تازگی و آنها چشمگیر” Rushton گفت. “شما می بینید بسیاری از بچه ها از کانکتیکات به خوبی انجام می دهند و تایلر است فقط به عنوان خوب به عنوان آن دسته از بچه ها. اگر او باقی می ماند متمرکز شده و مانده صاف شده آن ما می تواند خواندن در مورد او فقط ما چگونه خوانده ام در مورد بچه ها مثل (جدید کنعان را) مایکل کراوس (دانشگاه ویرجینیا) در چوگان سرپهن جهان است. این امکان وجود دارد برای تایلر برای انجام برخی از چیزهای زیادی وجود دارد.”

آواز قلاب تا با لهای برنامه با کمک مربی تیم کشتی جف Buxton یک مربی سابق بلر در آکادمی در نیوجرسی که در حال حاضر منجر Lehigh Valley باشگاه ورزشی. یکی از Buxton سابق کشتی گیران بود Pat سانتورو که مربی لهیق برای 12 سال و او متصل آواز و سانتورو به گرفتن توپ نورد.

“او فکر کرد که من می خواهم بزرگ مناسب برای مدرسه و او به شدت توصیه می شود آن است که چگونه آن را آغاز” آواز گفت. “ملاقات ما با پت سانتورو و آن را فقط در زمان خاموش از وجود دارد. خارج از کشتی کج چه کشید من به این بود که آنها را به یک کسب و کار بزرگ برنامه و که در آن من می خواهم به جا با امور مالی و هر چیزی که مربوط به کسب و کار. که یک عامل بزرگ و دوست داشتم جامعه به طور کلی.”

آواز رزومه در حالی که در کنعان نوشته شده است در طلا.

آواز است قوچ’ تمام وقت رهبر در برد با 163-22 ضبط و یک .881 درصد برنده شدن. او برنده سه FCIAC و کلاس L عناوین و دو زمان دولت باز و انگلستان قهرمان.

وقتی سونگ را شکست داد Aidan Faria از Cumberland, Mass., 6-3 برای 152-پوند عنوان در انگلستان دیدار در 8 مارس را به او پیوست یک باشگاه منحصر به فرد شدن فقط 17 کشتی گیر در کانکتیکات تاریخ را به نفع خود چند NE قهرمانی.

در طول کلاس L مسابقات آواز قرار داده و در یک تور دو نیروی برنده تمام چهار نفر از مسابقات از طریق pinfalls با زمان مجموع دو دقیقه و 45 ثانیه است. که شامل 36-دومین پیروزی بیش از خاویر را Quinn Moynihan در فینال.

آواز عملکرد در آن دیدار باعث Rushton می گویند: “او تمام وقت بزرگترین. تا آنجا که به کنعان سابقه او در تنظیم این بار واقعا بالا است.”

آواز ارشد سال بوده و عاطفی یکی. او از دست رفته اکثریت فصل به طور منظم در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو و سپس به او نزدیک از بازگشت مادرش, سرود, آواز, تصویب دور در Jan. 26.

زمانی که او شروع به کشتی دوباره در ماه فوریه سونگ گفت: “با کشتی زمانی که همه چیز اتفاق افتاده بود که تنها جایی است که من می خواستم. که کمک می کند تا همه چیز را از من دور همه درد و همه چیزهای که. که در آن من می توانم خودم باشم و فقط می تواند آرامش و احساس خوب است.”

او در سال آخر کامل در 20-0 با 12 pinfalls و هر پیروزی قدرتمند بود.

“شما کسی را دیدم که بسیار پرشور در مورد یک ورزش” Rushton گفت. “شما در مورد مردم قرار دادن روسری و رفتن به مکان های مختلف و بر روی حصیر برای او بود که در آن او شاد. اگر شما واقعا او را تماشا می کردند از نزدیک در سفر خود به جدید Englands هر برنده شد کمی فوق العاده ویژه. شما می توانید ببینید که او کشتی برای بیش از خود این سال است.

“من فکر می کنم او احساس می کند مانند او افتخار مادر خود را از او باز گشت و این پایان خوش در کشتی کج نمی کند, همه چیز را دور, اما آن کمک می کند تا درد و باعث می شود همه چیز کمی بهتر است.”

Rushton تا به حال در آواز را توسعه پس از او دانشجوی سال اول فصل است. Rushton شد یک دستیار به پل Gallo برای سه سال قبل از گرفتن بر سر مربیگری نقطه در این سال است و اغلب روت مخالف آواز.

“برای من داشتن به گریبان او را از سال اول به ارشد راه او و پنجه نرم شما احساس می کنید مثل شما گیر به روی تشک. احتمالا او تنها بچه من کشتی که در دبیرستان است که یک چالش فیزیکی” Rushton گفت: با خنده.

آواز را گام بعدی این است که لهیق. او تصمیم گرفته است اگر او را به رقابت در دبیرستان ملی قهرمانی شده اند که به تعویق افتاد اما در حال حاضر دارای یک چشم و در آینده با شاهین و آماده به گام به این چالش.

“اولین چیزی که در حال رفتن به پیدا کردن جایی که من راحت و که در آن من قصد دارم قوی ترین” آواز گفت. “از آنجا آن را می توان در تلاش برای شکستن صف و فقط کار برای آن است. آن را یک گام در یک زمان و به نظر نمی آید در گذشته آنچه که من باید انجام دهید و بعد آن را از وجود دارد. این گام های کوچک و فقط به انجام آنچه که من باید انجام دهید.”

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر