اتهامات جدید در زمینه سرقت, مرگ استمفورد فروشگاه طلا و جواهر صاحب

استمفورد — یک هیئت منصفه فدرال به وضع جدید و جدی علیه سه مرد در حال حاضر برگزار شد در مارس سرقت که در زندگی یک استمفورد فروشگاه طلا و جواهر صاحب.

متهم در حال حاضر در صورت امکان از زندان در حالی که دو خیره پتانسیل برای زندگی پشت میله های زندان یا مجازات اعدام.

سه مرد قبلا به اتهام نقض آزادی مشروط پس از سرقت از مارکو زرگران در مارس 28, که در طی آن به گفته مقامات استمفورد مقیم و دیرین فروشگاه مالک علامت Vuono ضرب گلوله کشته شد.

هیئت منصفه برگزار شده در New Haven, متهم کرده است, رابرت Rallo, 56, بروکلین, نیویورک, Thomas Liberatore, 62, سفید دشت, نیویورک و پل Prosano از بروکلین با دخالت در تجارت با سرقت یک جرم است که حمل حداکثر حبس از 20 سال و بین ایالتی حمل و نقل اموال به سرقت رفته است که حامل یک مدت حداکثر 10 سال.

کیفرخواست نیز به اتهام Rallo غارتی توسط Liberatore بومی استمفورد با استفاده از یک اسلحه گرم به علت مرگ طی یک سرقت.

“اگر محکوم به این جرم Rallo و Liberatore صورت اجباری حبس, زندگی یا مرگ, اگر دولت به دنبال مجازات اعدام در این ماده” خواندن یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط ایالات متحده وکیل John H. Durham, رئیس دولت, وکیل ریچارد J. News جونیور عامل ویژه FBI به اتهام دیوید Sundberg استمفورد رئیس پلیس تیموتی شاو و گرینویچ رئیس پلیس James J. Heavey.

Liberatore قبلا به اتهام جرائم مربوط به اتهام سرقت مسلحانه از بیرام زرگران در گرینویچ در قوس 18. چهره او حداقل 10 سال در آن اتهامات عنوان شده علیه.

استمفورد پلیس سروان. ریچارد Conklin که اداره تحقیقات جنایی اختصاص داده بود به صورت به نام کار توسط خود افسران اف بی آی گرینویچ پلیس و پلیس شهر نیویورک برای پیدا کردن و دستگیری سه “واقعا اجرای قانون در بهترین حالت آن است.”

“این افسران از بسیاری از بخش های مختلف در جهت همان هدف منجر به دیدنی دستگیری” Conklin گفت: پنج شنبه. “وجود دارد همه نوع از مسائل قضایی باید با اما هر کس ماندم, به و مشغول به کار در سراسر ساعت برای پیدا کردن کسانی که مسئول.”

به گفته پلیس در مارس 28, در حدود 2:48 بعد از ظهر استمفورد افسران پلیس در پاسخ به مارکو زرگران در خیابان ششم پس از یک مشتری وارد فروشگاه و پیدا Vuono کشته شده است. وقتی ماموران وارد آنها شواهدی از یک سرقت. اورژانس و کادر پزشکی وارد شده و تلفظ Vuono مرحوم.

محققان تجزیه و تحلیل نظارت تصویری از مارکو جواهرات اطراف کسب و کار و شهرستان ستمفرد دوربین. ویدیو نشان داد Prosano رانندگی Rallo و Liberatore در یک جگوار به مارکو زرگران, مقامات گفت.

Rallo و Liberatore سپس وارد فروشگاه, پلیس گفت:. Rallo که به گفته مقامات مسلح بود با یک تفنگ دستی, گفته های درگیر در یک درگیری فیزیکی با Vuono در حالی که Liberatore به سرقت برده آیتم از موارد صفحه نمایش, پلیس گفت:.

Vuono که همچنین دارای یک اسلحه گرم به گفته مقامات و Rallo تلاش بعدی برای باز کردن امن, پلیس گفت:. در طول سه دقیقه مبارزه Rallo رسیده به امن و از جیبش یک سوم اسلحه گرم یک .357 Magnum revolver, پلیس گفت:. Rallo گفته ضرب گلوله کشته شد Vuono با .357 هفت تیر, پلیس گفت:.

ادعا شده است که پس از سرقت از اجرای قانون واقع شده سیاه جگوار در استاتن آیلند و نگهداری نظارت بر خودرو. دو روز بعد در حدود ساعت 5:30 p. m. a, سیاه, BMW X3, رانده شده توسط Prosano کشیده تا کنار سیاه, پلنگ خالدار امریکایی, پلیس گفت:. Rallo خارج شد درب عقب ب ام و وارد درب راننده از یک جگوار, پلیس گفت:. این دو وسیله نقلیه پس از ترک منطقه و به سرعت به شتاب, پلیس گفت:.

جگوار سقوط کرد در Tompkins خیابان به گفته پلیس و Rallo اتهام اقدام به فرار با پای پیاده شد اما به سرعت دستگیر. اولی به یک درخت سقوط کرد و ماشین پارک شده در یک تقاطع پلیس گفت:. Prosano نیز اقدام به فرار و دستگیر شد, پلیس گفت:.

جستجو اولی نشان داد 63 حلقه, هشت, دستبند دو کراوات پین گوشواره و یک cufflink و جستجوی Prosano محل اقامت نشان داد 23 جفت گوشواره و سه حلقه به پلیس گفت:. ادعا شده است که این اقلام به سرقت رفته بودند از مارکو زرگران در مارس 28.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de