جدید شیوع ابولا اعلام کرد در کنگو شهر که در گذشته شاهد این ویروس در سال 2018

Goran Tomasevic ایسنا

مراقبت های بهداشتی کارگران حمل تابوت با یک نوزاد مشکوک به مرگ ناشی از ابولا در بنی در کنگو شمال کیوو استان Dec. 15, 2018.

نایروبی — کنگو وزیر بهداشت تایید کشف جدید در مورد ابتلا به ابولا در این کشور Équateur استان که در گذشته شاهد شیوع بسیار مرگبار ویروس در سال 2018 در نهایت کشتن 33 نفر وجود دارد.

استان فرماندار بوبو Boloko Bolumbu صحبت در رادیو ملی شد و گفت: پنج تن بودند به احتمال زیاد موارد و که چهار نفر از کسانی که آلوده در حال حاضر مرده است. او گفت: موارد موجود در مبندکا ولایت است که خانه را به بیش از 1 میلیون نفر است و بندر مهم شهر در محل تلاقی کنگو و Ruki رودخانه ها که به شدت plied برای تجارت و حمل و نقل.

سازمان بهداشت جهانی منطقه ای سخنگوی آفریقا, Saya اکا گفت کنگو مقامات اطلاع داده اند که از موارد جدید.

هیچ مورد از رمان coronavirus تایید شده اند در مبندکا اگر چه بیش از 3000 تایید شده اند در سراسر کنگو. این کروناویروس و ابولا نامربوط هستند. ابولا منتقل شده است تنها از طریق تماس با فرد آلوده به مایعات بدن و آشکار به عنوان یک تب خونریزی همراه در موارد شدید با استفراغ و گسترده خونریزی داخلی.

کنگو دارای دست و پنجه نرم برای تقریبا دو سال با جدا کردن شیوع ابولا در شمال شرقی استان است که کشته 2,272 فتح افراد تا کنون. در ماه آوریل که در پایان از این که شیوع این کشور بدتر شده بود تنها چند روز از اعلام بیش از زمانی که موارد جدید یافت شد.

بدترین شیوع ابولا صورت گرفت عمدتا در سه کشور بین اواخر 2013 و اوایل سال 2016 زمانی که نزدیک به 30000 نفر آلوده شدند و بیش از 11,000 درگذشت.

جان Bompengo

AP

یک کارگر بهداشت آماده ابولا واکسن به اداره به سلامت کارگران در طول یک کمپین واکسیناسیون در مبندکا کنگو روز شنبه, مارس 21 سال 2018 است.

جدید شیوع در Équateur خواهد بود کنگو 11th پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در سال 1976. آزمايش واکسن ثابت کرده اند که موثر در جلوگیری از گسترش ابولا اما هیچ درمانی پیدا شده است. گونه های مختلفی از این ویروس وجود دارد و شیوع بیماری های مختلف داشته اند میزان مرگ و میر اعم از 25 تا 90 درصد است.

زهوار در رفته سلامت زیرساخت ها و بی اعتمادی در دولت و کمک های خارجی سازمان را مانع ابولا پاسخ هر دو در کنگو و غرب آفریقا است. مردم محلی را متهم به مقامات بهداشت و قرارداد تامین کنندگان با استفاده از بودجه پاسخ به غنی سازی خود را در حالی که اعمال سخت محدودیت در حرکت و کسب و کار. کنگو دولت, اما, زمان بوده است به عنوان سریع به شناسایی و مهار ابولا در اکثر شیوع بیماری های قبلی.

اتین Masango در مبندکا کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de