New Haven, مرد متهم به سرقت استمفورد پسر بچه از دوچرخه خاک خود را

استمفورد—32-year-old New Haven, مرد متهم به ساخت یک نوجوان فکر می کنم او تا به حال یک سلاح و پسر او ثبت نشده off road dirt bike, پلیس گفت:.

Percell سرگرمی, 32, Sheffield خیابان بود با اتهام درجه دوم سرقت و حال برگزار شد در جای $50,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

گروهبان. مایکل Franzetti گفت: سرقت رخ داده در مارس 4, 2019 در حدود 7:37 بعد از ظهر در اطراف این زمان است که Sgt. جری Junes دیدم 16-year-old boy سوار دوچرخه خاک در اطراف محله در سوتهوود مربع آپارتمان. به این دلیل که دوچرخه بود ثبت نشده Junes گفت: او را به پیاده روی و دوچرخه سواری که مرد جوان انجام داد.

Junes متوجه شده است که دو مرد ایستاده بودند در نزدیکی گوشه تماشای چه می گذرد.

یک زمان کوتاه پس از آن Junes دیدم یکی از آن دو مرد بعد از شناسایی به عنوان سرگرمی و رانندگی همان دوچرخه و به او گفت که او فقط گفت: بچه ها به راه رفتن با دوچرخه از خانه به دلیل این بود که ثبت نشده و او را مجبور به انجام چیزی مشابه به همین.

چند دقیقه پس از آن Junes شنیده رادیو تماس, گزارش, کسی تا به حال سرقت شده از دوچرخه خاک خود را توسط یک فرد مسن تر. جستجو برای دوچرخه موفق بود اما مظنون موفق به دور و بدون دستگیری Franzetti گفت.

قربانی گفت: در حالی که او در راه رفتن با دوچرخه به خانه او مواجه شد و توسط دو مرد که ایستاده بودند در گوشه ای که Junes اول به او صحبت کرد. او گفت: یکی از مردان بعد از شناسایی به عنوان سرگرمی motioned به کمر خود را به عنوان اگر او تا به حال یک سلاح در کمربند خود را و گفت: این پسر بچه را به او بدهد دوچرخه که پسر بود Franzetti گفت.

پس از شناسایی مظنون شده بود, حکم بازداشت اعطا شد در سرگرمی نام.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>