رهبر جدید نصب شده در استمفورد غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با مهاجران

استمفورد — ساختمان یک جامعه تحت رهبری جدید پس از آن دیرین مدیر اجرایی دور پا پس از یک دهه از فرمان سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با جامعه مهاجر در بیشتر استمفورد منطقه است.

مدیر اجرایی جدید Anka Badurina گرفته شده از کمر کاتالینا Horak.

“من فراتر از آن هیجان زده” Badurina گفت. “من کار کرده اند با این سازمان در پنج سال گذشته و من هیجان زده برای دیدن که من انتخاب شده اند به عنوان رهبر جدید است. من به دنبال به جلو به آوردن سازمان به مرحله بعدی.”

هفته گذشته Horak پایین پا بعد از 10 سال به عنوان مدیر اجرایی. در آن زمان او با بازی یک نقش محوری در رشد ساختمان یک جامعه از راه اندازی به تاسیس سازمان ارائه می دهد که رایگان خدمات مانند زبان انگلیسی و تابعیت کلاس خدمات حقوقی و اشتغال به مهاجران است.

Badurina گفت که کار برای Horak کمک به او آماده شدن برای نقش جدید است.

“او شده است یک فانوس دریایی از تغییر و امید شده است و من مربی دوست و همکار” Badurina گفت: از Horak. “من مشغول به کار در کنار او به مدت پنج سال و من یک مقدار زیادی از کار کردن با او. من او را تحسین و من احساس می کنم بسیار خوش شانس بوده است با این همه زمان.”

او گفته است که مشتاق به کار در نقش جدید او در B1C.

“من آماده برای چالش” Badurina گفت. “من شده اند با داشتن جلسات مختلف با اهدا کنندگان و مقامات منتخب به بحث در مورد آنچه در آینده. من به دنبال به جلو به آینده است.”

در کنگره ایالات متحده جیم Himes و استمفورد شهردار دیوید مارتین پیوست یک جشن کوچک در استمفورد بر اساس ساختمان یک جامعه در هفته گذشته برای ادای احترام به Horak.

مارتین تشکر Horak و ساختمان یک جامعه برای اینکه یک منبع ضروری برای مهاجران و شریک ارزشمند برای این شهرستان است. Himes به Horak رسمی اعلام.

“من افتخار می کنم از 4 کنگره منطقه در همکاری با سازمان هایی مانند ساختمان یک جامعه برای ادامه خدمت به عنوان یک نمونه از کمک های مهم است که مهاجران را در سراسر کشور ما” Himes گفت. او همچنین تشکر ساختمان یک جامعه برای همیشه او را احساس سوگند و انرژی را از طریق کار خود را به حمایت از مهاجران است.

آن داونی رئیس هیئت مدیره از ساخت یک جامعه گفت: ستاد سازمان در 75 سلک سنت شده است تغییر نام کاتالینا Samper Horak مرکز.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس به یاد کاتالینا باور نکردنی کمک به استمفورد جامعه برای همیشه” داونی گفت. “پلاک یک یادآوری فوق العاده به ادامه سرب با قلب و شور و تعهد به حمایت از جامعه مهاجر. ما فوق العاده خوش شانس Anka سکان به ادامه B1C ماموریت.”

Badurina کار کرده است در کنار Horak و سازمان هیات مدیره همکاران و داوطلبان به مدت پنج سال.

“برای من از آن شده است در مورد صدای جامعه,” او گفت:. “من افتخار می کنم به کار برای یک سازمان که در آن ما یاد بگیرند که از صدای خود را. گوش دادن به صدای خود را این است که چگونه ما واقعا درک نیازهای جامعه هستند. اگر ما منابع برای کسانی که نیاز ما با موفقیت همکاری با سازمان های دیگر برای پر کردن آن نیاز دارد.”

پس از coronavirus شیوع ساختمان یک جامعه است و تغییر تمرکز خود را به ارائه کمک های اضطراری و کمک های مالی — تغییر Badurina کمک به نظارت و سازماندهی. در اواخر ماه مارس B1C راه اندازی یک COVID-19 پاسخ صندوق که پول مطرح شده به ارائه کمک به خانواده ها در مواجهه با بیکاری است.

“ما به طور سنتی شده است, اجتماعی, ارائه دهنده خدمات اضطراری نوع موسسه” Badurina گفت. “اما ما رفت و مصاحبه و خواسته جامعه ما چه نیازهای خود بودند. آنها گفت: آنها نیاز به مواد غذایی بر روی میز است. عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در معرض خطر بود که همه گیر اتفاق افتاده است. بنابراین ما شروع به دنبال راه های که در آن ما می تواند تبدیل به یک مواد غذایی به طور موقت شربت خانه.”

همچنین ساختمان یک جامعه است ارائه کلاس های زبان انگلیسی, حقوقی, خدمات مهاجرت و انواع مختلف جلسات عملا از طریق زوم است اما به آرامی بازگشت برنامه های خود را به یک فرد در قالب با تعیین وقت قبلی Badurina گفت.

در طول سال BIC خدمت بیش از 10,400 مردم از 102 کشور, بنابراین این سازمان با اطلاع از های اخیر در سراسر کشور تظاهرات خواستار برابری.

“مردم فراموش می کنند که بسیاری از مهاجران که به استمفورد هستند از آفریقا و کارائیب” Badurina گفت. “آنها را تجربه کرده اند همان اشکال ظلم و ستم.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de