جدید استمفورد-نورواک وکیل دولت به نظر می رسد برای ادامه کار از سلف

استمفورد — به استمفورد-نورواک قضایی منطقه جدید بالا دادستان گفت که او می خواهد برای ادامه طرح آغاز شده توسط سلف خود و دادستانی “کارآمد تر و شفاف و کمک به مردم است.”

پل Ferencek در زمان سوگند خود را از صبح روز جمعه سوگند توسط ریچارد News که Ferencek شرح زیر است در موقعیت که اخیرا به نام رئیس دولت وکیل.

یکی از 13 ایالت وکلای مدافع در کانکتیکات Ferencek, 59, در حال حاضر نظارت بیش از 15 دادستان و دیگر بخش عدالت کیفری کارکنان اختصاص داده شده به دادگاه ها برتر در استمفورد و Norwalk.

“من می خواهم به در ادامه با طرح های در محل قرار داده و با غنی News” گفت: Ferencek که پیوست عدالت کیفری تقسیم 32 سال پیش و در حال حاضر می شود رئیس مامور اجرای قانون در این منطقه که شامل Stamford, Norwalk, دارین, گرینویچ, جدید, کنعان, وستون, Westport و ویلتون. حقوق و دستمزد خود را خواهد بود $163,000.

قبل از اینکه شنود گذاشته باشند به عنوان کانکتیکات رئیس وکیل دولت در اوایل سال جاری News حال اجرا استمفورد-نورواک منطقه پس از 2015.

“همه کاندیداهای برتر و واجد شرایط” گفت: News, که همچنین یک عضو از عدالت کیفری کمیسیون که منصوب Ferencek. “پل خواهد شد انجام یک کار بزرگ در حال گسترش طرح های ما کار می کرد در زمانی که من آنجا بودم و کار خواهد شد در طرح های جدید است که به نفع منطقه است.”

استمفورد به ریاست قاضی گری سفید گفت Ferencek برجسته وکیل محاکمه.

“پل تلاش جدی بسیاری از موارد جرم در مقابل من در طول 12 سال من او را شناخته ام و او همیشه آگاه در مورد قانون حرفه ای در رفتار خود و عادلانه نسبت به هر کس درگیر در فرایند محاکمه” سفید گفت. “من هم می دانم که او یک کار عالی نظارت بر بخش کارکنان در استمفورد در طول سال و به من اعتماد به نفس او را ادامه خواهد داد به ارائه راهنمایی های مفید و مشاوره به دادستانی کل کارکنان در J. D. از استمفورد در سال به آمده است.”

Ferencek پیوست استمفورد دولت اوباما در سال 1998 و ارتقا به ارشد دستیار وکیل دولت چهار سال بعد. او سرپرست بخش یک بخش که در آن جدی ترین جرائم شنیده ها در استمفورد دفتر در سال 2017.

او به کار گرفته تعدادی از موارد بالا مشخصات در طول تصدی خود از جمله نورواک ساکن مری ان لنگلی که به قتل شوهرش در ماه دسامبر سال 2006 توسط dousing او را با بنزین به عنوان انتقام برای خیانت خود را. او همچنین تحت پیگرد قانونی قرار 77 ساله خراردو لومباردی گرفتن 40 سال حبس برای Pemberwick اقامت برای سلاح سرد سابق خود دختر در قانون در مجموع 49 بار و تیراندازی او سه بار در سپتامبر 2008.

در سال 2016 Ferencek به دست آمده از 16 سال حبس برای استمفورد صاحبخانه آنتونی شیک برای آتش سوزی پس از تنظیم اجاره ملک خود را در آتش و مجروح خواب مستاجر در سال 2014. او همچنین تحت پیگرد قانونی قرار کسر Olivero برای نزدیک به یکی دیگر از نرم دست با handsaw در طول خشم حسادت در اسپرینگدیل آپارتمان در 2015. Olivero محکوم به 17 سال پشت میله های زندان.

اخبار Ferencek انتصاب شد استقبال گرمی توسط پلیس و اعضای دفاع نوار.

سروان. ریچارد Conklin گفت که او و دیگران در استمفورد اداره پلیس بسیار خوشحال بودند با این تصمیم.

“ما یک مقدار زیادی از تجربه با او. او باعث می شود خود را بسیار در دسترس به ما در تمام ساعات روز و شب زمانی که جرم اتفاق می افتد و او اغلب در پاسخ به قتل سنگین تیراندازی و موارد جدی بود که گفت: Conklin کار کرده است که در استمفورد برای 22 سال است. “ما تا به حال بسیاری از سال تجربه در کار با او و خاص وجود دارد اعتماد و آسایش سطح توسعه داده است که بین ما در آن زمان.”

گرینویچ وکیل فیلیپ راسل گفت: “پل است که به خوبی مورد احترام و دارای تجربه و بلوغ این موقعیت را خواسته است. او به دست آورده شهرت به عنوان یک مهارت استیناف وکیل قبل از آمدن به اینجا. او ترس از رفتن به جایی که شواهد او را طول می کشد و یا تلاش موارد دشوار است. در این محاکمه با حضور هیئت منصفه که در آن من مخالف من او را یافت او را سر سخت اما عادلانه است. من انتظار این جامعه خواهد بود و در طول خدمت پولس مدت است.”

وکیل مدافع یوجین Riccio نیز ستایش Ferencek.

“من فکر می کنم پل دارای دانش بسیار خوبی از قوانین جنایی در ایالت کانکتیکات و من مطمئن هستم او خواهد بود و به اعتبار دولت را وکیل مدافع در استمفورد,” Riccio گفت. “من فکر می کنم او به ارمغان می آورد ثروت از تجربه به کار است که او را قادر به منطقی و منصفانه در رسیدگی به پرونده های جنایی.”

جولی Vanam معاون رئیس کارمند که با این نسخهها کار در کارمندان اداره جنایی گفت: او شناخته شده Ferencek برای 22 سال — که قدمت آن به زمانی که او شروع به کار در قسمت B موارد است.

“حتی در حالی که مشغول به کار در قسمت B وکیل Ferencek به زودی توسعه داده است شهرت برای بودن یکی از اولین وکلای در دفتر دادستان,” Vanam گفت. “من می دانم دست اول از صحبت با داوران دفاع وکلا و دادگاه کارکنان است که شهرت خود به عنوان یک وکیل و دادستان همواره در بالاترین مرتبه است. من مطمئن هستم که کسانی که استفاده از این دادگاه جنایی در این حوزه قضایی از جمله کیفری متهمان و قربانیان پلیس و دفاع وکلا خواهد بود به خوبی در خدمت او قرار ملاقات.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>