پلیس شهر نیویورک متهم ‘آدم ربایی’ از معترضان

دستگیری یک معترض توسط پلیس شهر نیویورک (NYPD) منجر به خشم از مقامات و اتهام “ربودن” توسط شاهد.

فیلم دراماتیک دستگیری نشان می دهد بیشتر ساده پوشیده و مردان گرفتن و هل دادن او به بینام و ون در طول یک پلیس اعتراض کردند.

بازداشت در روز سه شنبه می آید در میان گزارش باشگاه خبرنگاران اتهامات مشابه عملیات توسط ماموران فدرال در پورتلند اورگان است.

راهپیمایی علیه نژادپرستی و پلیس همچنان تمام تابستان در ایالات متحده است.

NYPD بعد از شناسایی مظنون به 18 سال نیکی سنگ گفت: او می خواست برای vandalising دوربین های پلیس در نزدیکی تالار شهر و اسپری گرافیتی.

سنگ Ms یک ترانس زن از منهتن پایین سمت شرق منتشر شد در اوایل صبح روز دوشنبه به سلامتی از جمعیت شد. او به صدور یک فرمان به نظر می رسد در دادگاه به صورت اتهام خرابکاری و آلوده به فساد است.

دستگیری صورت گرفت در عصر روز سه شنبه در 25 خیابان و خیابان دوم در منهتن.

فیلم های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مردان در T-پیراهن و شورت گرفتن skateboarder و تنه زدن او را به یک نقره کیا وانت. معلوم بود اگر افسران ساخت بازداشت شده بود مدالها و یا هر گونه اطلاعات شناسایی.

یونیفورم پلیس سپس با عجله و با استفاده از دوچرخه خود را به شکل یک مانع برای نگه داشتن دیگر معترضان را به عقب.

“ما نمی بینم که در آن از آنها آمد” یک شاهد عینی گفت: Gothamist اضافه کرد: “این مانند یک آدم ربایی است.”

پلیس گفت: دستگیری افسران حمله با سنگ و بطری توسط جمعیت اما معترضان این اختلاف. ماموران با استفاده از اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

چه واکنش ؟

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که نشان دهنده برانکس قصبه شهر نیویورک در توئیتر خود نوشت: “ما آزادی های مدنی در آستانه. این یک مته.”

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای ربودن زنان را در خیابان ها و پرتاب آنها را به بینام و وانت.”

“باید فوری برای توضیح این ناشناس استفاده از زور ایم” همکار شهر نیویورک کنگره Jerrold Nadler.

رئیس شورای شهر نیویورک به نام فیلم “فوق العاده نگران کننده” در حالی که این شهر حسابرسی گفت که او “عمیقا نگران”.

بازداشت می آید به عنوان پلیس فدرال در پورتلند اورگان را مورد انتقاد قرار گرفته است برای انجام عملیات است که درگیر ماموران در لباس نظامی به سبک دنده گرفتن معترضان را در خیابان ها و قرار دادن آنها در بینام و وسایل نقلیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است برای استقرار بیشتر پلیس فدرال به شهرستانها است که او می گوید در حال مواجهه با سطوح غیر قابل قبول از ناآرامی در پی 25 مه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

  • بر دفاع از استقرار ماموران فدرال به پورتلند
  • دموکرات ها به دنبال ممنوعیت ماموران فدرال در شهرهای آمریکا

شهر نیویورک عضو شورای براد کاوشگر در توییتر نوشت: “با اضطراب در مورد آنچه اتفاق می افتد در پورتلند NYPD استقرار بینام و وانت با لباس شخصی پلیس را در خیابان بازداشت معترضان احساس می کند بیشتر شبیه به تحریک از امنیت عمومی”.

چه اتفاقی می افتد به بازداشت معترضان …

هر فرد دستگیر شده در آمریکا به عنوان خوانده شده “میراندا حقوق” توسط پلیس که اطلاع رسانی آنها را از حقوق خود را تحت قانون اساسی ایالات متحده به امتناع از پاسخ به سوالات پلیس و حق را به مشورت با یک وکیل است. اما برخی از ایالت ها نیاز به افراد خود را شناسایی و هنگامی که پرسیده شده توسط پلیس.

اگر مشکوک صحبت می کند به پلیس در دستگیری یک قاضی می تواند بعد از حکومت است که آنها چشم پوشی خود را به حقوق میراندا با توجه به ملی وکلا صنفی.

دروغ گفتن به محققان جرم است و هر چیزی مشکوک می گوید در طول بازداشت برگزار می شود در برابر آنها بعد. از لحاظ فیزیکی مقاوم می تواند منجر به هزینه های اضافی از جمله مقاومت در برابر دستگیری و یا حمله.

بسته به شدت این اتهام جرم یک قاضی ممکن است صدور احضاریه برای بازگشت به دادگاه در تاریخ بعد و یا نگه داشتن وی در زندان در انتظار محاکمه است.

NYPD حکم تیم ملی بودند که درگیر در سنگ Ms بازداشت به طور معمول با استفاده از بینام و وسایل نقلیه و ماموران لباس شخصی به منظور گرفتن مظنون خاموش نگهبان با توجه به پلیس.

گسترده پلیس آمریکا ندارد نیاز به ارائه مدرک شناسایی با توجه به مبارزه حقوقی وبلاگ.

برخی از شهرستانها و یا اداره پلیس نیاز به پلیس برای نمایش نام دسته یا مدالها یا شناسایی خود را به عنوان اجرای قانون در طول بازداشت اما هیچ الزام وجود دارد که در سطح فدرال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر