نیویورک تایمز به حرکت هنگ کنگ کارکنان به سئول بیش از آزادی مطبوعات ترس


نیویورک تایمز می گوید آن را به حرکت برخی از آن هنگ کنگ کارکنان به سئول به عنوان نگرانی بیش از پیامدهای شدید امنیتی جدید قانون برای شهرستان.

ما در خروجی اخبار گفت: قانون “بی قراری اخبار سازمان و ایجاد عدم اطمینان در مورد این شهر چشم انداز به عنوان یک مرکز برای روزنامه نگاری”.

خبرنگاران باقی خواهد ماند اما دیجیتال ویرایش تیم نقل مکان در طول زمان است.

جهانی در رسانه های, سازمان ها اغلب به صورت محدودیت در سرزمین اصلی اما هنگ کنگ شده بود یک استثنا است.

قانون بحث برانگیز criminalises براندازی تجزیه طلبی و تبانی با نیروهای خارجی.

“چین فراگیر جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ ایجاد کرده است بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه قوانین جدید خواهد شد به این معنا عملیات ما و ما روزنامه” نیویورک تایمز نوشت: مدیران در یک ایمیل به کارکنان با توجه به گزارش های منتشر شده در این مقاله وب سایت خود را.

“ما احساس می کنیم آن است که محتاطانه به برنامه های احتمالی و شروع به تنوع ما در حال ویرایش کارکنان در سراسر منطقه است.”

که در حال حرکت است و چرا ؟

مقاله – که تا به حال حضور در هنگ کنگ در دهه نگفت دقیقا چگونه بسیاری از کارکنان خواهد بود در حال حرکت اما گفت که این امر می تواند در حدود یک سوم از کل کارکنان.

آنها را شامل نمی شود خبرنگاران پوشش هنگ کنگ اما کارکنان از دیجیتال عملیات که دسته آنلاین پوشش زمانی که دفاتر در نیویورک و لندن نیست.

“ما را حفظ حضور زیادی در هنگ کنگ و باید هر قصد و حفظ پوشش ما از هنگ کنگ و چین” مقاله مدیر ارتباطات Ari Isaacman Bevacqua بی بی سی گفت.

“ما برنامه ریزی برای حفظ کسب و کار ما و چاپ hub در هنگ کنگ در حالی که در طول زمان حرکت ما دیجیتال ویرایش hub به سئول به ما انعطاف پذیری در حالی که نگه داشتن تمام منابع ما به راحتی در دسترس و در منطقه” او گفت:.

  • چرا مردم از ترس هنگ کنگ قانون جدید
  • چین قانون جدید: چرا هنگ کنگ نگران ؟

مقاله خود گزارش گفت که چند تن از کارکنان آن در حال حاضر مواجه با مشکلات تامین اجازه کار و گفت آنها “موانع که در حال عادی در چین اما مسئله به ندرت” در هنگ کنگ است.

هستند روزنامه نگاران تحت فشار در هنگ کنگ ؟

تعدادی از رسانه های بین المللی سازمان از جمله سی ان ان, CNBC رادیو فردا و بی بی سی باید کارکنان در هنگ کنگ است.

“هنگ کنگ شده است به یک رهبر در حمایت از حقوق مطبوعات آزاد در آسیا برای چندین دهه و ضروری است که آن را همچنان به انجام این کار به خصوص با توجه به درمان از اعضای مستقل مطبوعات در سرزمین اصلی چین و ماهیت جهانی این بیماری همه گیر کوروناویروس” خانم Bevacqua بی بی سی گفت.

هنگامی که خاک تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 آن را تضمین قابل توجهی آزادی تحت “یک کشور دو سیستم” اصول اما حتی قبل از سال 2020 قانون تامین پکن متهم شده است به طور فزاینده تضعیف آزادی بیان و رسانه ها.

در 2018, فایننشال تایمز, روزنامه نگار ویکتور پتک محروم شد از ورود به شهر با ویزای توریستی فقط چند هفته پس از ویزای کار شده بود را تمدید کرد بدون هیچ توضیحی.

آقای پتک بوده است معاون رئیس جمهور از شهرستان به خبرنگار باشگاه که تا به حال خشم پکن با میزبانی از یک مهمان و سخنران که حمایت از تجزیه طلبی.

پیش از آن در سال 2020 سرزمین اصلی چین به طور موثر اخراج روزنامه نگاران از سه روزنامه های ایالات متحده هنگامی که آن را به دستور خبرنگاران از نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال به بازگشت خود را در رسانه ها می گذرد در روز.

چه جدید امنیتی ،

  • آن را گسترده ساخت تحریک نفرت از چین در دولت مرکزی و هنگ کنگ منطقه ای دولت غیر قانونی
  • اجازه می دهد تا برای درهای بسته محاکمه سیم-بهره برداری از مظنونین و پتانسیل مظنون به تلاش در سرزمین اصلی
  • طیف گسترده ای از اعمال از جمله آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی و امکانات می تواند در نظر گرفته تروریسم
  • ارائه دهندگان اینترنت ممکن است به دست داده و اگر درخواست توسط پلیس

مقامات هر دو در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین اصرار دارند که این قانون تامین خواهد تحت تاثیر قرار دهد و آزادی بیان بود اما نیاز به سرکوب امواج ناآرامی های این شهر دیده می شود بیش از سال گذشته است.

برای بسیاری از منتقدان اگر چه قانون تضعیف آزادی است که مجموعه ای از هنگ کنگ جدا از بقیه از چین و کمک به تعریف شخصیت خود را.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مردم در هنگ کنگ جایزه آزادی های مدنی مانند آزادی بیان و حق اعتراض و کاملا مستقل و قوی قضائیه به عنوان مجاز در قانون اساسی.

در سال های اخیر در هنگ کنگ دیده می شود یک سری از تظاهرات خواستار حقوق بیشتر. در سال 2019 تظاهرات بیش از یک شرکت-اوراق لایحه اجازه به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی خشونت تبدیل شد و سوخت گسترده دموکراسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de