نیویورک استاد سازندگان

راکی در پل: بهمن سیمان
مارس 17, 1973

نلسون راکفلر را یاد دو چیز است و دوم این است که استکبار. زمانی که او می خواهد کسی یا چیزی او را مایل به پرداخت هزینه برای آن. آن را می سازد تفاوت که آیا پول خود را و یا ماست. با مرکز تجارت جهانی و آلبانی بازار با خیال راحت در بانک اشتها خود را در حال حاضر متمرکز بر 400 میلیون دلار پل در سراسر جزیره صدا از Oyster Bay به ریه. با وجود شش سال بی امان مخالفان از جوامع پل در نظر گرفته شده است به “خدمت” به اتفاق آراء از هر دو مجلس دولت قوه مقننه متعدد پرونده های حقوقی و دادگاه احکام بودجه کاهش بحرانی برنامه های اجتماعی و حتی انکار نیاز به مجوز توسط وزارت کشور راکفلر اصرار دارد او باید خود را پل. پرسید که چگونه این می تواند در صورت روشن حقوقی, سیاسی و اقتصادی موانع فرماندار پاسخ داد در مارس 5 “که تا به من. پیدا کردن شما به عنوان سناریو گستراند.”

به عنوان پس زمینه از آن مهم است به یاد داشته باشید که راکفلر آموخته است به نظم و انضباط اجتماعی نوع دوستی. رانندگی انگیزه او به ارمغان می آورد به این جنگ صلیبی چشمه نه تنها از اصلاح نشده احترام برای جاده سازی اما از استادانه رابطه با ساخت و ساز منافع و تعهد به ارائه یک و نیم میلیارد دلار sinecure برای خود وفادار رابرت موسی سخاوتمندانه استفاده از کیف پول عمومی حتی توسط فرماندار استانداردهای بالا. در یک کنجکاو راه Oyster Bay پل است نه حمل و نقل داستان است. این یک موضوع شخصی و متعلق به دو مرد نلسون راکفلر و رابرت موسی. بقیه از ما فقط برای آن پرداخت.

فرماندار راکفلر را به اتحاد با اتحادیه های ساخت و ساز نشده بود به دست آورد بسیار گزاف اخلاقی قیمت نیکسون قرارداد با جیمی Hoffa را Teamsters. اما راکفلر سرمایه گذاری از پول در بزرگراه و ساخت و ساز boondoggles (به همراه وام از هواپیماهای خصوصی و اجتماعی چاپلوس شخصی نعمت) به همراه داشت خوب بازگشت در سال 1970 هنگامی که پیتر برنان ساخت و ساز در اتحادیه تایید راکفلر برای فرماندار بیش از زايمان مدافع آرتور گلدبرگ. پس از آن برنان فارغ التحصیل شد و به بالاتر به عنوان استاد نیکسون وزیر کار است. (شما را به یاد بیاورید مروارید-رفتار “عمو پیتر” جنبش کارگری به تازگی به دست آورده خود را نگه دارید برای نجات فرماندار و دکتر Ronan در سال 1972 Long Island Rail Road اعتصاب.)

برای بیش از 60 سال رابرت موسی بوده است و هنوز هم بی وقفه به کار گرفته شده توسط مختلف عمومی سازمان ها و ادارات. طولانی مورد ستایش قرار داد اخبار روزانه به عنوان بزرگ “باب سازنده” او ساخته شده است و بزرگراه و تونل و نیروگاه و پل پارک ها و زمین های بازی ساحل جونز و سالن بزرگ. به عنوان قنتد, ژاکت از زندگینامه خود قرار می دهد و آن را “به شدت اختصاص داده شده و تقریبا ناپلئون در انرژی های خود را, او تبدیل شده است از این کشور به عنوان شاید دیگر هیچ بنده تا به حال انجام داده است.”

رابرت موسی یکی از کسانی که موفق مردانی که رشد محترم بدون دستیابی به خویشتن داری و عفت به طور کلی حادثه فیزیکی به کاهش است. ممکن است دشوار برای عادی 70 ساله به قبول اما در 84 موسی هنوز یک خستگی ناپذیر جاه طلبی و سرکش حس از آنچه در نیویورک مدیون او است. نلسون راکفلر را دوست دارد او را به خاطر او انجام میشود و از آنجا که او می داند این بازی است. نه مانند پیری سامورایی یا یک قرن 19 empire builder که زندگی گذشته خود را در زمان موسی همچنان با افتخار از بناهای تاریخی و قبول نمی کند مدرن چالش برای خود ساخت-در-هر-قیمت اخلاق. او نمی تواند درک است که او پل و جاده های دسترسی خود را در بزرگراه ها و باتری پارکینگ گاراژ را نابود جرم حمل و نقل و آهن ربا برای اتومبیل هایی که در حال خفگی شهرستان خود را. او هرگز درک کنند که “تغییر چهره کشور” ممکن است پیشرفت نیست بلکه تخریب است.

دهه 1960 بودند دشوار برای موسی و او به معنی به عقب می آیند. برای اولین بار وجود دارد 1964-65 نمایشگاه جهانی با آن بدهی های عظیم و پرسش های شرم آور. خوشبختانه موسی خود را بیش از حد جدی خوش بینی خود را مشاور Madigan-Hyland, Inc. خود را از مزایای یک جزیره از پرداخت بدهی در اطراف ورشکستگی این نمایشگاه بالغ بر بیش از 1 میلیون دلار و با دقت بودجه قبل از خبر بد شروع به در آمده است. در سال 1965 George S. مور رئيس جمهور از ملی اول بانک شهر و رئیس نمایشگاه بینالمللی امور مالی کمیته استعفا عادلانه خود را ارسال میدوی بین این نمایشگاه را در دو فصل تابستان. مور را متهم کرد که “اطلاعات مالی در پی توسط خود کمیته تا به حال شده است” و اشاره کرد موسی را “به تازگی کشف شده” قرارداد کار. شهرستان حسابرسی ابراهیم Beame بعد گزارش داد که منصفانه صورتهای مالی نادرست بودند با 3.5 میلیون دلار و “کنترل های لازم برای خوب مدیریت شد وجود ندارد و جهان را عادلانه پرداخت روش نمی شد مطابق با حسابداری خوب.”

برای مدیریت این شرکت ورشکسته موسی پاداش داده شد برای بیش از هفت سال با حقوق و دستمزد سالانه از 100.000 دلار بیشتر غنی شده سالانه سالیانه $15,000. امروز بیش از هفت سال پس از این نمایشگاه بسته ورشکسته او هنوز هم دریافت حقوق و دستمزد سالانه از نمایشگاه جهانی دلار 27,500. شهر نیویورک از سوی دیگر بهبود none یا آن 24 میلیون دلار سرمایه گذاری مستقیم و noteholders سالم تنها 62 سنت دلار.

از سال 1946 تا سال 1968 موسی نیز رئیس مرفه Triborough پل و تونل قدرت که مقاومت های ثروت خود را با نیویورک بیمار انبوه سیستم حمل و نقل تا راکفلر جذب آن را به دکتر Ronan را حمل و نقل متروپولیتن. این هتک ابرو سمت چپ موسی بدون عنوان. او رفت به هر حال زمانی که MTA در زمان او را به عنوان $35,000 یک سال مشاور و با توجه به اخبار روزانه (7/19/71) هنگامی که راکفلر وعده داده موسی Oyster Bay Bridge خواهد بود نوزاد خود را. “این گذرگاه شده است گرامی پروژه معدن” موسی نوشت: در apt کتاب عمومی این نسخهها کار میکند: یک خطرناک در تجارت. “به من گفته شد توسط دکتر Ronan و توسط فرماندار راکفلر چندین بار است که ساختمان Long Island Sound عبور از Bayville به ریه خواهد بود من مسئولیت اصلی زمانی است که پروژه در آن روشن است.” دانش آموزان جدی از سیاست ممکن است تشخیص در این بیانیه با احتیاط تلاش برای ناخن راکفلر تعهد. آنها را شوکه نمی شود از راکفلر, Ronan و موسی توجه دولت منابع عمومی به عنوان دارایی های شخصی خود را.

هنگامی که موسی برای اولین بار پیشنهاد یک جزیره صدا عبور در سال 1965 فرماندار را رد کرد و آن را به عنوان “کاملا زودرس است.” اما راکفلر شناخته شده است به دنبال پس از خود. هنگامی که او تا به حال ساخته شده تعهد خود را به موسی خود را از پل فرماندار شروع به از طریق آمده است. توسط 1967 پروژه جدی شد کسب و کار. سنتی مراحل را دنبال کرد: بسیج حمایت و یا ذینفعان بالقوه آماده سازی مطلوب مشاوران’ گزارش صاف روابط عمومی hustle (که در ابتدا منجر به نیویورک تایمز و Newsday به نفع پیشنهاد) و رعد و برق اقدام به ماهوت پاک کن زدن آن از طریق دولت و قوه مقننه.

Madigan-Hyland جهان عادلانه جادوگران و موسی مورد علاقه مستقل مشاوران جلو آمد مشتاقانه با مطلوب گزارش امکان سنجی. اساسی منطق و سپس و در حال حاضر این است که یک پل را تحریک توسعه از لانگ آیلند و سهولت تراکم در شهر پل ها و بزرگراه با لینک ناسائو شهرستان به طور مستقیم با سرزمین اصلی. شاید بیشتر به نقطه, آن است که بخشی از گسترده اما با احتیاط برنامه ریزی برای ساخت یک “پیرامونی” بزرگراه (بین ایالتی 287) در اطراف نیویورک حمل و نقل سنگین ترافیک از طریق Westchester و بیش از صدا در سراسر جزیره به یک جدید “طلوع بزرگراه” در امتداد جنوب ناسائو به بروکلین و در ارتباط با Verrazano پل.

محبوب مسافران به عنوان اسب تروا از حمل و نقل عمومی دکتر Ronan برخوردار است ارائه خود را به عنوان یک جرم حمل و نقل مدافع. در طول سال گذشته LIRR اعتصاب او رنجدیده که “آن را به سادگی غم انگیز برای قرار دادن کامیون ها بیشتر در لانگ آیلند بزرگراه.” وجود خواهد داشت هیچ راه آهن از روی پل. در Moses عبارت مورد علاقه آن به معنی یک تغییر عمده “از راه آهن به لاستیک” برای هر دو حمل و نقل و ترافیک مسافری. منتقدان مانند وکیل Bronson بهشت از کمیته اقدام در برابر این پل اشاره می کنند که آنچه مورد نیاز است برای کمک به لانگ آیلند اقتصاد و حمل و نقل شهری است که پول برای LIRR حمل و نقل-دست زدن به بهبود است. طولانی جزیره است و حتی مجهز به کامیون کول عملیات.

از همان ابتدا پل حامیان متعهد شدند به اولویت مطلق از خودرو است. به موسی قرار داده و آن را در سال 1965 نظرات به طرح “مقامات دولتی گرفته اند سوگند… آنها متهم هستند با پیش بینی روزانه و فصلی خواسته های این خودرو است.” او کمتر توجه, اما, برای رانندگان اتومبیل. “چرا باید یک راننده رفتار مانند یک مورچه و اگر باید او را به همین دلیل او نمی مطیع مورچه?”

آنچه برنامه ریزان پیش بینی نیست و هنوز هم آموخته است که بسیاری از مردم دیگر خود را به اشتراک بگذارید احترام برای خودرو است. در لانگ آیلند و Westchester هشت مایل گسترده آلودگی راهرو اطراف آن شش خط خفگی ترافیک در نظر گرفته شده دیگر بهشت است. اما مانند Hapsburgs راکفلر و درباریان فراموش کرده اند که هیچ چیز و هیچ چیز یاد گرفته. چسبیده به اتوبان تفکر از ’50s, راکفلر, Ronan و موسی نادیده گرفتن هر مفهوم مدرن از جرم حمل و نقل و برنامه ریزی منطقه ای.

در سال 1967 MTA را دکتر Ronan تایید طرح 6.5 مایل طول و فرماندار راکفلر قرار دادند و این طرح در دولت قانونی جلسات. تحت فشار از وحشت ترکیبات ناسائو و Westchester قانونگذاران مقاومت است. در ازای حمایت خود را برای $2.5 میلیارد حمل و نقل در صدور اوراق قرضه فرماندار به طور موقت عقب نشینی به یک vaguer پیشنهاد برای دو جزیره پل. جان میچل (بله John Mitchell) و سپس پیش نویس یک اندیشه اتوبوس لایحه بسته بندی پل مجوز با وحدت حمل و نقل شهری تحت MTA و فرماندار تضعیف آن را از طریق 1967 جلسه.

توسط 1968 فشار بود اما شهروندان گرفتند و بسیج و شهردار Bayville شد و در حال حاضر توصیف این طرح به عنوان “تجاوز به عنف از Bayville.” در نزدیکی شهروندان زحمت مونتاژ خصوصی shorefront بسیاری زیادی به یک پرنده پناهگاه به وزارت کشور. روز بعد از دولت در بخش حمل و نقل تایید پل, U. s. Department of Justice تصویب سند انتقال 3100 هکتار از Oyster Bay تالاب به داخل بخش. عمل ممنوع بخش از ساختمان هر چیزی “بیش, تحت, از طریق و یا در” پناه. در آن زمان نیز رشد کرده و پیچیده تر شد و درخواست متفکرانه (12/14/68) وجود دارد که آیا “ثابت ترافیک نیاز به 140 میلیون دلار ساختار است که نابود خواهد شد بسیاری از خانه ها در هر دو طرف از صدا و ممکن است به طور جدی و به طور دائم مختل تفریحی ارزش است که با شکوه بدن از آب؟”

مخالفان بیشتر خطرناک و 1969 دیگری بود سال بد برای موسی. به طور موثر نشان داده شده توسط ادوارد Costikyan که توانمند شرکت حقوقی, پل وایس گلدبرگ Rifkind, وارتون & پادگان شهر چاودار و 11 Nassau County جوامع برنده یک تصمیم به چالش کشیدن قانون اساسی از بسته بندی پل در MTA بیل و برگزاری که MTA بود و نه حتی مجاز به ساخت پل ها و یا بزرگراه. پس از سستی این یافته ها لغو شد توسط دادگاه تجدید نظر به 4 به 3 تصمیم.

در زمان فرماندار دفع این مشکلات از آن زمان برای یک مشاور. این ایالت شرکت کریقتن هامبورگ, Inc., بود مشغول به آماده سازی بعد از تایید. در ضمن رای دهندگان را رد کرد و راکفلر را 2.5 میلیون سال 1971 حمل و نقل اوراق قرضه است. حتی دولت قوه مقننه بود این پیام است که مردم خسته شده بودند ضعیف و مسکن و دولت در تامین مالی ساختمان های اداری, گران بزرگراه و فاسد جرم حمل و نقل خدمات اجتماعی و کاهش ساخت و ساز گسترده boondoggles. در سال 1971 مجلس Joseph M. رایلی راکفلر جمهوری خواه از Oyster Bay, حمایت, لایحه جلوگیری از ساخت و ساز پل. از آن به تصویب مجلس سنا دولت 49 به 4 و مونتاژ 131 به 8. فرماندار تحت تاثیر قرار ندارد. او وتو این لایحه است.

معمولا که می شده اند که. اما برای اولین بار از سال 1872 مجلس سعی در نادیده گرفتن یک فرماندار وتو. حتی راکفلر را ضخیم پنهان شده اند غلغلک که یک فرماندار شروع به انعطاف پذیری عضلات خود را. پل مخالفان مورد نیاز 100 مجمع رای به دو سوم اکثریت لازم برای نادیده گرفتن. زمانی که فرماندار بود به پایان رسید و با آنها او تا به حال نادیده گرفتن رای به 93 و پل هنوز زنده بود.

در ژانویه سال 1971 کریتون هامبورگ تحویل ایده آل مشاور گزارش صحه ضرورت فرماندار پروژه و به حداقل رساندن مسکونی و تفریحی و هزینه های زیست محیطی. هزینه خود را از پل راه اندازی شد در $189 میلیون دلار در نهایت به تواند برای پرداخت قرضه تامین مالی توسط عوارض. هزینه های بهره خواهد اضافه کردن یکی دیگر از $67 میلیون و جاده دسترسی 70 میلیون دلار بیشتر برای آسان گرد شماره (در این زمان از سال 1971 مشق شب) از $305 میلیون. نه Ronan و نه مخالفان تا به حال به عنوان خوانده شده گزارش خود را به دانستن پاسخ به آن است. رالف J. مارینو سناتور جمهوری خواه از Oyster Bay و سنا حمایت از 1971 لایحه وعده داده شده “این دو برابر عزم و اراده من برای دیدن به آن است که قانون تصویب منع ساخت و ساز.”

در حال حاضر بار تا به حال به این نتیجه رسیدند به شدت (2/7/72) که نیویورک باید بدون مشکل در حال حاضر در رد مشاوره شرکت مشاوره… قیمت گزاف را باید برای پرداخت هر چه مبهم و نامشخص دست آوردن آن ممکن را در کاهش تراکم ترافیک شغل جدید و یا کاهش هزینه های حمل و نقل. صحبت از همان پروژه آن را به حال یک بار تایید شده این بار در حال حاضر با اشاره به “اضافی پیوند بدهی… بدتر از این منطقه در هر دو نیمه ماه از پل… دود خفه ترافیک خط لوله; خانه ویران; قایقرانی به طور جدی تحت تاثیر قرار… سر و صدا و چشم درد در افق.”

پس از افسار گسیخته مالی تاریخ راکفلر آلبانی بازار نه به ذکر است موسی نمایشگاه هیچ کس در زمان تخمین می زند بیش از حد جدی است. (فقط به درخواست “راکی عامل” و ضرب چهار هزینه پروژه های مورد علاقه خود را.) حتی در کریقتن هامبورگ آمار و ارقام همراه با تجزیه و تحلیل تهیه شده توسط شرکت مشاوران مریل, لینچ, Pierce فنر و اسمیت بود مغایر با خلاصه ارائه شده توسط دولت در بخش حمل و نقل. خلاصه نشان می دهد پل خواهد شد حمایت از خود اگر چه امنیت بیشتر می تواند مورد استفاده برای محدود کردن حجم از اوراق قرضه است. از مریل, لینچ و تحلیل, اما گفت که “مطلوب و عاقلانه و در جهت منافع عمومی… به ارائه نوعی از امنیت بیشتر” فراتر از عوارض. اضافی چین و چروک های ارائه شده توسط مریل, لینچ به این پیشنهاد که پل پیوند سرمایه گذاران نیاز به محدودیت در برابر امکانات دیگر که ممکن است رقابت برای ترافیک فال بد هر دو به جرم حمل و نقل و برای طرفداران یک پل بیشتر شرق در لانگ آیلند.

توسط 1972 قانونگذاران به حال طعم کامل غنای پل کمپین روابط عمومی. اما آنها هم صحبت به رای دهندگان. ضد پل لایحه به اتفاق آرا به تصویب هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی. یک بار دیگر فرماندار را وتو کرد. سناتور مارینو منتقل وتو اما سناتور پل منتقل شد به جدول خود را حرکت. معاون فرماندار مالکوم Wilson بی درنگ اعلام کرد tabling انجام شده بدون در نظر گرفتن رای.

یک عنصر حیاتی در این رویه توطئه بود دقیق نقش رهبر اقلیت سنا یوسف Zaretzki. آن فصل و Zaretzki مواجه ناخواسته ژوئن اولیه در برابر استفان Gottlieb. با وجود رسمی دموکراتیک موقعیت برابر پل Zaretzki موفق به کار برای نادیده گرفتن و نادیده گرفتن تلاش شکست خورده در آوریل 11. در 18 مه Gottlieb کاهش یافته و خارج از مسابقه در برابر Zaretzki. در مه 26 فرماندار همیشه حساس به نیازهای دیگران منصوب Gottlieb به $31,325 کار در دولت مشروب قدرت. بنابراین بیش از سوار شد و بطری و پل زنده بود برای یک سال.

گام بعدی این بود که جلسات عمومی که حتی راکفلر و موسی نمی تواند همیشه برای جلوگیری از. مثل همه برنامه ریزان استاد موسی داده است توجه به معضل استفاده از بودجه عمومی بدون مشاوره عمومی. مورد علاقه دستگاه است که برای برگزاری جلسات عمومی که جلسات عمومی است. این را می توان از طریق اطلاع, سایت انتخاب و زمان بندی. به عنوان موسی دلیلی توصیه می شود در نامه ای (12/3/68) به متخصص دکتر Ronan از MTA “من به شدت توصیه شنوایی در این پروژه به عنوان چنین در آلبانی — به عنوان برجسته از دو محلی و جلسات و یکی در صدف خلیج و دیگر در چاودار. اولین جلسه باید انجام فرماندار تعهد از یک بحث عمومی از نیاز این پروژه در این زمان است.”

با خلوص توسعه یافته از سال گرفتن راه خود موسی ادامه داد: “من می ترسم که اگر وزارت امور خارجه از انجام جلسات محلی وجود خواهد داشت خواسته بدانید که آیا دولت بودجه پیوند استفاده می شود که آیا این گروه انجام خواهد شد این ساختمان واقعی چقدر دولت فدرال خواهد تراشه در, و غیره.”

پس از اظهار نظر نیاز به تخصیص دقت هزینه های فدرال به وسیلهی عناصر پروژه و غیر فدرال بخش (که نیاز کمتر به بحث های عمومی), موسی, توصیه Ronan در یکی دیگر از نامه: “در نتیجه در چنین موارد به دست آمده یا توسط یک مرد بازیگری در چند ظرفیت و یا توسط یکی از قدرتمند شهری سازمان است. این زمان بیش از حد تقاضا برای مشارکت همه جناح ها و منتقدان در ویژگی های تصمیم گیری را تبدیل به پوچ” بنده های عمومی ادامه داد. “در این درگیری خط نازک بین روند دموکراتیک و خرابکاری ضعیف می شود.”

در 18 دسامبر سال 1972 موسی را تکنیک اجرا شد که MTA برنامه ریزی لازم در جلسات عمومی برای ژانویه 1973. شهرداری, شهروندان, گروه ها و افراد بی درنگ شکایت دکتر Ronan, MTA و دیگر سازمان های رقیب که جلسات نقض وزارت حمل و نقل قوانین و مقررات. در فوریه 13, ایالات متحده منطقه قاضی لوید MacMahon اعطا دائمی حکم محرومیت این جلسات تا زمانی که دکتر Ronan اطاعت قانون با بیان اینکه “فرصت کامل برای موثر مشارکت عمومی و آزاد و باز بحث شد قابل ملاحظه ای خنثی اگر نه به عمد مانع توسط متهمان مشکوک تاکتیک است.”

MacMahon شدید نظر گفت که “منتشر متوجه شد نه تنها دو روز از 30 روز اطلاع مورد نیاز, اما, به عنوان یک موضوع عملی شد و بیشتر کوتاه با گنجاندن طولانی کریسمس و سال جدید تعطیلات آخر هفته و در فاصله 28 روز دوره. این محدود متوجه ما فکر بود و غیر قابل توجیه در نور بی تردید هدف از راهرو جلسات به استطاعت فرصت کامل برای موثر مشارکت عمومی در نظر گرفتن بزرگراه محل و طرح های پیشنهادی توسط بزرگراه بخش قبل از ارسال به اداره فدرال بزرگراه برای تصویب.’ “MacMahon نیز برگزار شد که دکتر Ronan شکست خورده بود به دعوت نیاز نظرات و که “می تواند وجود دارد هیچ بهانه ای برای متهمان عدم تطابق با حرف نه به ذکر است روح قانون نیاز به افشای اطلاعات مربوط باشد.”

در تاریخ 16 مارس سال جاری وزارت کشور توصیه MTA که آن را نمی خواهد کمک مالی easements برای مسیرهای دسترسی به پل “بیش, تحت, از طریق و یا در” Oyster Bay ملی پناهگاه حیات وحش. در نامه ای به دکتر Ronan گروه حتی حاضر به اظهار نظر در مورد دولت بیانیه اثرات زیست محیطی چون همه پیشنهاد دسترسی به جاده ها عبور پناه. تاثیر بیانیه بود بعد از خارج تحت فشار از دیگر کت و شلوار به چالش کشیدن MTA مناسب برای آماده سازی خود تاثیر بیانیه. بسیاری از پل مخالفان ساده لوحانه نمای داخلی بخش نامه نهایی به عنوان یک مانع به پل اما واقع گرایان هستند بنابراین مطمئن شوید. به عنوان سباستین آلبرشت پل سخنگوی gung-ho لانگ آیلند انجمن تجارت و صنعت (“لیا”) قرار می دهد آن را آگاهانه “من تصور کنید این یکی خواهد بود دور درست مثل دیگران شده است.”

در حال حاضر این پل به دست آورده دیگر دشمنان و امروز مبارزات انتخاباتی همچنان در جبهه است. کانکتیکات وحشت پیشنهادات که ممکن است میزبان یک انتهای پل در بر داشت حتی یک چاودار پایانه بیش از حد به راحتی. سناتور Ribicoff پس از توسعه سازش زبان با سناتور باکلی کردم از طریق مجلس سنا در مارس 15 لایحه جلوگیری از بودجه فدرال برای هر پروژه که “به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد” جاده سیستم از یک کشور همسایه مگر در مواردی که دولت موافقت. اگدن رید همراه مجلس لایحه اعمال می شود حتی سخت تر استانداردهای پیوسته تایید دولت. تلخ لابی احاطه کمیته کنفرانس که سناتور Buckley یک کلید است اما غیر متعهد عضو. (سناتور بوده است نه به عنوان محافظه کار در یکی از این به عنوان ویلیام باکلی که در تماس با آن “که سر در گم پل.”) اضافی مبارزات شامل گارد ساحلی و وزارت فدرال حمل و نقل که در رودخانه ها و بنادر قانون باید به تصویب تمام پل و آبراه قابل کشتیرانی.

همیشه خجالتی در مسائل فرماندار نگه داشتن خود را “سناریو” تا آستین خود را, اما او خود را در حال حاضر به واشنگتن و تلاش برای معکوس داخلی گروه حاکم. نیز وجود دارد که صحبت از اقدام دادگاه توسط دولت و یک بررسی مجدد از صدف های خلیج پناهگاه حیات وحش سند. گروه های مانند Teamsters ساخت و ساز کارگری و علاقه مند به توسعه دهندگان از لیا همچنان به فشار پل و حتی اگر فرماندار تغییر ذهن خود را همیشه خواهد بود وجود دارد باب موسی برای ارائه.

1973 Reilly لایحه به کشتن پل تصویب به اتفاق آرا توسط شرکت های کمیته مجلس شد و خورد به راه و روش کمیته به جای به مجمع طبقه. از راه و روش آن بود حوصلگی به قوانین کمیته امیدوارم پیش بینی اولیه رای گیری در مجمع طبقه. راکفلر است نه اضطراب به پخش وتو-و-تلاش-نادیده گرفتن سناریو و در حال انجام یک مدبر کار بستن پل صورتحساب در هر دو مجلس سنا و مجلس است. هر قانونگذار می داند که اگر او دیگران رهبری در آنهایی که سخت و سپس خود صورتحساب هرگز رسیدن به طبقه. حتی اگر صورتحساب فرار و عبور یک نادیده گرفتن نظم بلند است و پل مخالفان متعهد به مبارزه با موسی آخرین نفس.

بسیاری از پل مخالفان مایوس که پل طرفداران را احترام, زیبایی شناسی, محبوب خواهد شد و یا حتی مراحل قانونی هستند تمرکز خود استدلال دولت در اقتصاد است. در طول 10 راکفلر سال از سال 1961 تا 1971, بدهی دولت افزایش یافته و از رقم 1.6 میلیارد دلار 8.19 میلیارد دلار است. امروز ایالت نیویورک بزرگترین سرانه مالیاتی در کشور و بزرگترین کسری بودجه در تاریخ خود. در سال 1962 دولت “غیر مستقیم بدهی” (بر اساس اجاره نامه-خرید تعهدات مانند آلبانی بازار) بود و در 33 میلیون دلار. ده سال بعد از آن 1.8 میلیارد. به عنوان دولت حسابرسی آرتور لویت قرار داده و آن را در سال 1971 “نیویورک رهن و آینده خود را به یک نقطه که روش ظرفیت عمومی بار. تا کنون بزرگترین دسته از دولت بدهی های متحمل شده در سال 1971 بود که برای ساخت بزرگراه. شهروندان برای برنامه ریزی صدا اشاره است که از سال 1965 تا 1972 به بزرگراه دولت بدهی ضرب نه برابر شده است.

برای 1972-1973 سال مالی فرماندار پیشنهاد عمده کاهش در کد مسکن, اجرای, درمانگاه, روان, بهداشت, خدمات, شهری, پاک, تا, جامعه, دانشکده ها و دیگر خدمات اجتماعی. اگر چه بودجه نشان می دهد که هزینه برای بزرگراه ها نیز پایین تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این دست فقط با فرماندار تخیلی ارائه شده است. بزرگراه دولت ساخت و ساز قطع شد و به یک تکیه $220 میلیون. چربی آمد با 100 میلیون دلار در بزرگراه اوراق قرضه برای Thruway قدرت (بیش از حسابرسی اعتراض در زمینه قانون اساسی نه به ذکر است فرماندار اعلام کرد قصد به صرف $450 میلیون دلار از سال 1971 تا 1973 برای جبران خود را شکست داد 1971 موضوع اوراق قرضه).

در حال حاضر این پروژه است متوسط $140 میلیون کودک از آن بود که موسی شروع به صحبت کردن در هشت سال پیش (اگر آن را تا کنون بود). اخیر MTA آمار و ارقام صحبت از $215 میلیون دلار برای پل و به $97 میلیون دلار برای رویکرد جاده ها. اگر هزینه بهره می آیند برای تنها $88 میلیون این پل در 400 میلیون دلار اگر آن را در حال حاضر در راه. هنوز شامل هزینه های مربوط به بزرگراه “پیشرفت” که در وستچستر به تنهایی گزارش برنامه ریزی شده در $120 میلیون. و با بودجه فدرال برای حتی جاده دسترسی در حال حاضر در شک کل پروژه است و حتی عجیب تر است. فقط به ما نشان می دهد که بیش از حد است و هیچ محدودیتی در آوریل 21 فرماندار راکفلر تلفن کلید رهبران کارگری به وعده که او را از پیش رو حتی اگر نیویورک مجبور به پرداخت برای همه چیز.

نه تنها پل ناخواسته لوکس دولت ندارند اما آن را نمی خواهد حتی کمک به لانگ آیلند است. به عنوان جان کیت رئیس جمهور از طرح منطقهای انجمن گفت: ژانویه 15: “ما باید چالش های اساسی قضیه از طرفداران این پل راهاهن-تقدیر-پل که عبور ضروری است به لانگ آیلند و Westchester اقتصاد. این پشتیبانی نشده ادعای پیروی نمی کند این یافته ها از دولت مشاوران به عنوان مجموع رشد از جزیره است. گزارش خود را در قواره: ‘ساخت و ساز از یک پل در سراسر Long Island Sound ارائه خواهد شد در کوتاه مدت افزایش نرخ رشد اقتصادی را نمی توان یک عامل مهم در آینده نهایی از توسعه زمین در لانگ آیلند است.’ “

در مواجهه با شواهد و مدارک که پل است بد حمل و نقل و بد اقتصاد پل حامیان توصیف مخالفان به عنوان آینده از هر دو “محیط زیست آجیل” و یا “بزرگ صاحبان املاک.” (برخی از صاحبان املاک و پاسخ خود را با اساطیر که موسی می خواهد برای از بین بردن صدف خلیج چرا که او بود محروم از نهر باشگاه در Lattingtown.) مگر اینکه یکی می رود به گروه های علاقه مند مانند لیا آن دشوار است برای پیدا کردن هر کسی که به نفع پل. محلی storekeepers ترس رقابت با اجتناب ناپذیر مراکز خرید. مردم از ترس بالاتر نرخ مالیات. کارگران نگران رقابتی هجوم از سرزمین اصلی است. هر کسی که مراقبت در مورد تفریح و سرگرمی, زیبایی طبیعی و یا آلودگی است که مبارزه با پل. پس از صحبت کردن به مردم در لانگ آیلند و Westchester از آن آسان است ببینید که چرا رای به اتفاق آرا شد.

برخی از کسب و کار خواهد مرد در دسترس نباشد اگر پل می آید. دیوید lindsey bowman اجرا می شود یک صدف hatchery. “این خلیج است که کساني چون تراکم جمعیت کم است. در صورتی که پل می آید ما باید به بسته بندی کردن و رفتن.” H. ساقی گل که خانواده شده اند oystermen پس از سال 1860 با احترام آن را به عنوان یک انسان مبارزه است. کشتی سازی لوله کش دن برک dreads حاصل نمایند. جک Howes شده است clamming برای بیش از 20 زمستان. او به ارمغان می آورد در blackfish در بهار و دست و پا کردن و porgies در ماه اوت است. “من در زندگی Bayville درست در نزدیکی جایی که goddam چیزی که قرار است برای رفتن. آن سنگی و موسی. آنها ساخته شده کمی معامله است. توسعه مسائل مزخرف است. مردم فقیر نمی خواهید آن را.”

بیش از دو بندر مارینا که ممکن است انجام یک کسب و کار پررونق با پل جدید ترافیک, فرانک Chircop خم در تبر خود را و آن را توضیح می دهد. “ما به آن نیاز نیست. Throggs گردن 20 دقیقه دور. این پل را بکشند صدف. این یک چیز شخصی با راکفلر. آن را یک معامله است. این نه فقط این. آن را همه چیز. اگر او این کار او می تواند هر چیزی را انجام دهید.”

حتی مردم به طور مستقیم تهدید پل با پاسخ خصومت. بسیاری از مخالفان خود را که ملک قدردانی طولانی قبل از پل کست سایه خود را در ساحل. در میان ذینفع مستقیم از پل و جاده های دسترسی خواهد بود Stephen D. ریگان رئیس جمهور شاهوار کادیلاک در Greenvale. اما ریگان است که بانک مرکزی با “استکبار از آلبانی” و به عنوان به زودی به عنوان پل مورد بحث است او قطره همه چیز و مذاکرات به شدت در مورد فرماندار. “وجود دارد یک زمان برای هتک حرمت. ما باید به این مرد نام. این یک زود رنج مرد کوچک که نمی خواهید به اعتراف حیوان خانگی خود پروژه بوده است مورد ضرب و شتم. او licked. او یک پسر بچه کوچک است. خراب بچه بداخلاق و لوس.” ریگان کنسانتره در اقتصاد است. “لانگ آیلند می کند نیاز به شغل و توسعه است. اما این پول باید برای رفتن به فاضلاب و دفع مواد زائد جامد و مدارس و بیمارستان ها. روز خودرو رفت و آمد کردم تا برای آمدن به پایان است. آن را باید به جرم حمل و نقل.”

ریگان یک بار رای دادند راکفلر. مانند مطلع راکفلر منتقدان در هر دو Westchester و لانگ آیلند او جزئیات subterfuges که توسط راکفلر predetermines حکمت از طرح های پیشنهادی خود را. معمول است که در حال حاضر سازمان ملل متحد مورد نیاز شش خط ساخت و ساز از جنگل خیابان فرمت در گلن یارو. یک بار فیدر جاده ها در محل های دسترسی به جاده ها و پل های سایت را بیشتر حس و ظاهری هزینه کاهش می یابد unpublicized اولیه هزینه.

در 19 مارس ریگان نوشت: “عزیز Guv” نامه ای به آلبانی که مبالغ تا احساسات مشترک به کسانی که حضور فرماندار “شهر جلسات” یا به چالش کشیده اند او را به طور مستقیم. “من فکر می کنم وقت آن است که کمی ساده صحبت کنید. تلاش به همین دلیل با شما ثابت کرده است که ورزش در بیهودگی برای بسیاری از کسانی که تلاش کرده اند و در حال حاضر زمان برای برخی از چکش-چکش دیپلماسی است. شما خیلی انس داشتم و سر خوک است که شما نمی توانید به آرامی می گویند: “من لیسید’ یا ‘من اشتباه بود و مورد مهم تر کسب و کار برنامه ریزی در حال حاضر برای از بین بردن بن بست جنبه جزیره اقتصادی زندگی؟”

پل مبارزه در حال حاضر آنقدر پیر است که شبکه ای از سازمان های رهبران جامعه و حتی مشاغل سیاسی ساخته شده است تا در اطراف موضوع است. اد Grainger جمهوریخواه شهردار چاودار و یک بار راکفلر مرد باعث شده است که مبارزه برای هشت سال. او گزارش می دهد که بیش از 2000 نفر کمک $238,000 برای مبارزه با پل. در وستچستر باربارا Mathis از شهروندان برای صدا عمل کرده است “تلفن اهرام” آماده رفتن به زمانی که دکتر Ronan چشمه بعدی خود را cut-rate جلسات. در سراسر صدا کلر استرن بیش از 100 سازمان (با ترکیب عضویت 50000) گره خورده است به لانگ آیلند محیط زیست شورای اسلامی کار کرده است و در برابر این پل هر روز به مدت سه سال. کمیته اقدام علیه, پل, جاده, نقد و بررسی لیگ, دوستان, زمین, Sierra Club, مسافران در راه آهن اقدام زیست محیطی برنامه ریزی لابی و بسیاری دیگر تبدیل شده اند و متخصص در سازمان جامعه بالا بردن صندوق, دادخواهی و فشار سیاست است. در استمفورد ایالت کانکتیکات شهروندان هستند نیروبخش برای مسافت های طولانی با راه اندازی یک بنیاد برای مبارزه با پل.

خسته کننده اختلاف را فراهم کرده است غیر منتظره ای فرصت کامل برای آموزش عمومی. هیچ کس در معرض تهدید جوامع است بدون نظر. پل مخالفان شناخت دشمن است. برای هر دو طرف پل است که یک موضوع شخصی است و ممکن است در نهایت مرگ به دلایل شخصی: این presumptive مرگ و میر موسی و فرماندار نیاز به انتخاب مجدد در سال 1974 به طوری که او می تواند اجرا برای رئیس جمهور در سال 1976 و شروع به سنگ فرش بیش از دریاچه های بزرگ. اما راکفلر ممکن است به کم کردن سرعت. پروژه های خود را در حال ایجاد یک پتانسیل ضد راکفلر دولت-ائتلاف گسترده است که می تواند انجام آنچه Harriman و اوکانر گلدبرگ و ساموئلز, هرگز نمی تواند انجام دهد خود به خود.

به شدت پنهانی و شخصی عطر و طعم است که راکفلر و موسی و Ronan را به خود متصديان پل مانع هدف بحث و بررسی است. زمانی که فرماندار شروع می شود با یک وظیفه به موسی از پیش تعیین مشاوران’ گزارش و اتحاد با ساخت و ساز و حمل و نقل اتحادیه آن است که غیر ممکن است به درخواست احزاب دیگر به فکر باز. بلافاصله پشت خود را در برابر دیوار. آنها باید طرح دعوی و یا بیش از اجرا. آیا در اورنج کانتی با استوارت فرودگاه در منهتن با سوم خیابان ترمینال و یا در وستچستر و لانگ آیلند با پل فرماندار روش های ترک هیچ جایی برای استدلال و رفتار.

در هر دو واژه و اقدامات فرماندار و مردان خود را با استفاده از لحنی مخلوط از خفا و سنگین. در مارس 5 فرماندار دارای “آن را به من” چگونه پل ساخته خواهد شد. در مارس 1 دکتر Ronan خواستار “پایان دادن به, دوم, سوم و چهارم حدس زدن” با “منافع محلی.” و در سال 1965 استاد پیر گفت: این همه در نظرات خود را در پل “فراموش نکنید که ما نه تنها نبوت. ما همچنین کمک به تعیین آینده… هیچ دستگاه می توانید محل زیرک prescient و بینش پزشک. دستگاه اندازه گیری نیست این imponderables این عجایب از طبیعت انسان, حوادث, جهنم, آب بالا و دشمنان پادشاه و زمان و فرصت و شانس است. جاده ساختمان مانند بانکداری علم دقیق نیست. ما هنوز هم باید شرط بندی بر روی انسان و خود قضاوت کنند و در صورت امکان پیدا کردن آنهایی که سمت راست برای قرار دادن ایمان و پول به داخل و به راهنمای پیشگام و رشد است.” معرفی اولیه تشنج از زمین های خصوصی برای پل موسی شکایت کرده است که “دموکراسی می دهد هیچ یک از آن پیروزی است.”

هیولا سازندگان ممکن است بدانید که چگونه به فشار دور گیره به دور سوراخ. اما نیویورکی نمی منتخب Ronan یا موسی به قضاوت کردن در مورد چگونه میلیون ها نفر زندگی می کنند. در سال 1974 ما حتی ممکن است انتخاب نلسون راکفلر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>