نیویورک ملاقات کرد: یک فن را یادداشت بر روی کیت هرناندز

نیویورک ملاقات کرد: یک فن را یادداشت بر روی کیت هرناندز
7 آوریل 1987

آن است که صبح امروز در محل باشگاه وانجمن در Huggins-Stengel زمینه در سنت پترزبورگ و کیت هرناندز در حال حرکت است از قفل به قفل توزیع برنامه. او بازیکن هرزه از قهرمان جهان متس نیویورک; این یکی از وظایف خود را. هنوز هم در لباس پوشیدن در خیابان لباس و کفش او می گوید: کمی به او دست ورق را به هر یک از بازیکنان. در 33 او جوان است در جهان از مردان عادی; در بیس بال و به خصوص در این باشگاه توپ او میانسال. کودکان و نوجوانان و جانبازان اشاره و مطالعه mimeographed ورق است که به آنها بگویید که اتوبوس را ترک خواهد کرد و برای بعد از ظهر بازی و چگونه بسیاری از بلیط های آنها می توانید انتظار برای همسران و دوستان است. هرناندز می گوید کمی او را در اواخر شب قبل با یک زن را از نیویورک است. “بیش از حد goddamned شراب,” او می گوید. و علاوه بر او شده است در اینجا قبل از اینکه از طریق 13 لیگ برتر فصل است و این زمان برای سهولت دقیق ثابت بازیابی مهارت از تابستان بازی.

“این همه در مورد گرفتن در یک نوع شیار” هرناندز می گوید. “نه در مورد گرفتن در شکل. بسیاری از بچه ها در شکل و یا آنها را در شکل قبل از پایین آمدن. من مشغول به کار با وزنه و تمام زمستان اولین بار من همیشه که چون من.” او با لبخند و حرکت سر خود را. “در عمودی باشگاه در نیویورک است. عیسی نمی رفتن وجود دارد در پنج ساعت. این لعنتی دیوانه اجتماعی — بدون این که در مورد سکته مغزی خود را راست. در مورد برگشت غلظت خود را. من در مورد آن نگران نباشید خیلی تا از 10 بازی گذشته قبل از شروع فصل. اگر من مشکل دارم پس از آن, پس از آن من نگران باشید.”

در محل باشگاه وانجمن هرناندز سرگردان در میان کسانی که آن را به نشان می دهد و کسانی که به شدت می خواهم به. همه آنها حرکت می کند که با مارپیچ و تمرین سستی است که منحصر به فرد به بازی بیس بال به سبک بازی که در آن بیشتر اکشن هیجان انگیز به نظر می رسد به منفجر کردن از بزرگترین آرام است. یک میز بزرگ گسترش است با مواد غذایی وجود دارد جعبه Dubble Bubble و حساسیتهای آدامس. برخی از بازیکنان اندک اندک خوردن آنها به عنوان لباس; دیگران مخلوط کردن و کار جدید دستکش بد دهان یکدیگر بحث در مورد زنان, خواندن روزنامه ها و مجلات ورزشی, همه در حالی که سلب کردن خیابان لباس و. کشیدن در jocks و تی شرت و لباس.

کوین McReynolds جدید به این تیم پس از یک زمستان تجارت از سن دیگو خیره به فضا است. داریل توت فرنگی اینجا نیست هنوز (دو هفته قبل از ساعت زنگ دار بزرگ ریواس); نه دوایت Gooden. هرناندز برگ mimeographed ورق کوچک نیمکت در مقابل قالبهای خود را و حرکت می کند. هنگامی که او به پایان رسید او افسردگی باقی مانده در یک سطل زباله می تواند نشسته در خود قفل چراغ وینستون می رسد و برای نیویورک تایمز جدول کلمات متقاطع پازل.

“ما صحبت کنید بعدا” او می گوید: با یک کشیدن و خیره در پازل در حالی که unbuttoning پیراهن خود را. هرناندز بررسی کلمات راه طرفداران بررسی آمار. خود آمار هستند و البته فوق العاده است. یکی از سازگار ترین hitters در این بازی در سه فصل به عنوان یک ملاقات او به طور متوسط است .311, .309 ، 310. در برابر چپ دست فرشهای سال گذشته او ضربه .312; در برابر راست دست, .309. او ضربه .310 در خانه و .311 در جاده ها است. سال گذشته او در 13 بازی برنده RBIs و خود را حرفه ای و در مجموع 107 ترین در لیگ ملی تاریخ.

به نظر می رسید که هر بار که شما نگاه کردن در فصل گذشته برگزار شد بر پایه این نبود توهم; او با تیم Raines برای سرب بر-پایه درصد (.413) با 94 پیاده روی اضافه به 171 بازدید. اگر چه او هرگز از حد از قدرت hitter وظیفه (کار خود را بالا شد 16 خانه اجرا می شود برای کاردینالز در سال 1980) هنگامی که مردان بر پایه وجود دارد این است که هیچ کس شما را می خواهم نه در خفاش. “من نمی توانم ایستاده برجسته کردن یک زمین باز یافته” او می گوید. “این خیلی goddamned خسته کننده است.” هرناندز آمار با خیال راحت در 10 از 13 postseason بازی. این چیزی است که او پرداخت می شود به انجام. “کیت نوع سازگار کلاچ hitter وظیفه که متکی ‘بزرگ’ RBI تولید در مقایسه با ‘چند’ RBI تولید می گوید:” دانا متس گوینده تیم McCarver در کتاب جدید او نوشت: با ری رابینسون, Oh Baby, من آن را دوست دارم! “به عنوان مثال بسیاری از یک اجرای بازی ها برنده توسط کلید بازدید در وسط نوبت به جای سه بزرگ-اجرای خانه اجرا می شود در اواخر بازی. کیت های دیدنی و جذاب میانه زمین باز یافته hitter وظیفه … شنیده اید بیس بال ضرب المثل, ‘Keep ’em نزدیک من فکر می کنم از چیزی است ؟ خوب کاری کردن فکر می کنم معمولا کیت هرناندز.”

این فیلدینگ آمار حتی بیشتر فوق العاده است. سال گذشته او برنده نهم مستقیم دستکش طلا جایزه در پایه اول — بیشتر از هر بازیکن در تاریخ — تنها با پنج خطا در این فصل برای .996 متوسط است. آمار کسانی که حتی نمی شروع به گفتن داستان از چه هرناندز را در این زمینه; مثل همه بزرگ دستکش او دشوار می سازد نقش نگاه آسان است. اما مهم تر هرناندز هنوز هم می تواند به شما خیره با این بازی است که به شرح زیر هیچ قانون. در 12th زمین باز یافته از بازی با سینسیناتی آخرین جولای 22, قرمز تا به حال دوندگان در اول و دوم با هیچ یک از. کارل ویلیس کاهش یافته و پر زرق و برق bunt پایین پایه سوم خط و به طور ناگهانی وجود دارد Keith تمام راه را بیش از ، او انداخت گری به کارتر بود که در بازی سوم و کارتر رفت و برگشت به اول برای دو بازی. این متس برنده 6-3 در 14 زمین باز یافته. McCarver که در تماس هرناندز “از لازاریویچ baryshnikov از اول به پایان رسید” می نویسد: “بیس بال است که یک بازی که در آن اگر شما روال چیز چشمگیری شما برنده بازی بیشتر نسبت به انجام دیدنی چیزهایی که به طور معمول — به دلیل تعداد کمی از ورزشکاران دارای استعداد برای انجام دیدنی همه چیز به طور معمول. کیت است که نوع استعداد است.”

در بهار آموزش, البته, تمام بازیکنان خود را صرف صبح انجام روال همه چیز به طور معمول. و در این روز پس از سیگار و جدول کلمات متقاطع هرناندز مناسب است ، او باعث می شود یک سفر سریع به جان. و سپس به او می پیوندد دیگر بازیکنان به عنوان آنها حرکت بر روی زمینه. به یک بازدید کننده که معتقد است عبارت “بهار آموزش” است زیباترین در آمریکا زبان نمایش است که به طور ناگهانی, زیبا, روشن آبی و نارنجی از متس’ لباس فورا تبدیل به بزرگ چمن تازه چمن سبز.

پس از بیش از 130 روز بدون بیس بال آن را شروع دوباره. Wan خورشید ناگهان می شکند از طریق ابرها و مردان جوان تنه زدن به دور می رسد از خود و سپس بازگشت. خط آنها را در ردیف و سپس یک مربی منجر آنها را از طریق 15 دقیقه تمرینات کششی. وجود دارد چیزی است که زیبا و جذاب مورد علاقه از بازیکنان در این تمرین; پرتاب خود را عادت کرده اند موقعیت و مواضع آنها به نظر نمی آید مانند ورزشکاران حرفه ای در همه. به جای این زمینه در حال حاضر به نظر می رسد بخشی از برخی از نوع عجیب و غریب از بوت کمپ مجهز با خام استخدام. جسی Orosco نگاهها در داگ Sisk برای دیدن اگر او را به انجام این ورزش به درستی; لنی Dykstra می گوید چیزی به کارتر که می خندد; Backman می کند با یک فشار تا زمانی که دیگران در حال چرخاندن طریق نشستن یو پی اس. هرناندز آگهی با پای چپ خود را هنگامی که هر کس دیگری است که منجر با حق. شما می توانید تمرینات ورزشی در نیویورک بهداشت و راکت باشگاه.

اما سپس آن را بیش از و آنها همه و برای رسیدن به دستکش. بازیکنان جفت کردن بازی گرفتن شل شدن تا در حالی که خورشید شروع به خشک مرطوب چمن. هرناندز پرتاب شده است با راجر مک داول. سهولت و فضل و اقتصاد از جنبش آشکار است; آن را به عنوان اگر او در یک صبح قدم زدن. او chatters دور با بازیکنان دیگر (به عنوان او می کند با مخالفت با بازیکنان که رسیدن به پایه اول در طول فصل تاکتیکی مهم است که کمتر در مورد conviviality از آن است که در مورد منحرف کردن دشمن). Dykstra اسلاید یک بسته قرمز مرد از او هیپ جیب و نیش کردن یک تکه و هرناندز می گوید چیزی است که ما نمی تواند بشنود و Dykstra تلاش می کند به خنده با دهان خود را بسته است. در حاشیه دیوی جانسون پدید آمده است به سازمان دیده بان خود را به اتهام. مربیان خود را — دوستان Harrelson, بیل رابینسون, Vern Hoscheit سام Perlozzo و مل Stottlemyre — در کنار زبانى بی تفاوتی در بازیکنان صحبت کردن در مورد معروف تشکرها آنها شناخته شده است. لیست نسبتا طولانی و هر یک نام جدید به ارمغان می آورد یک قاه قاه و یک داستان. Harrelson تبدیل به یک بازدید کننده و می گوید: “این همه رکورد.” و می خندد. در این زمینه هرناندز کار از یک پارچ خوف. او می اندازد اعتصاب. “شما فکر می کنم Mex می تواند این تیم؟” Perlozzo می گوید. Stottlemyre لبخند می زند. “او در حال حاضر انجام داد.”

سپس بازیکنان amble به پنبه حلاجی شده قفس که در آن Perlozzo خواهد شد پرتاب. وجود دارد یک سیم حصار در کنار قفس و طرفداران مونتاژ در پشت آن برخی از پوشیدن متس و کت و کلاه و تی شرت. چند قدیمی هستند کلیشه ای snowbirds بهار آموزش; اما بیشتر جوان هستند. آنها مرتب تعطیلات به پایین آمدن به دیدن ballplayers. چند فریاد برای امضا. هرناندز منتظر به خفاش می گوید: “عیسی مسیح گوش دادن به آنها …” بچه ها در میان آنها به نظر می رسد در ترس و جیغ. “این قرار بود رشد یو پی اس.” دو میانسال طرفداران در حال تکان دادن توپ بیسبال به امضا رسیده است. من اشاره به هرناندز چه وارن Spahn گفته بود در یک ضیافت شب قبل در سن پترزبورگ: “توپ بیسبال بودند هرگز به معنای نوشته شده است. کودکان و نوجوانان باید به بازی کردن با اونا. آنها باید به پرتاب اونا hit ’em. من امیدوارم که روزی آنها توسعه یک پوشش شما می توانید با ارسال نشده است.” هرناندز می گوید: “نمی خوای که حقیقت است.”

اما طرفداران مداوم و من به یاد داشته باشید در خارج از انتظار Ebbets Field با تام یکی اواخر بعد از ظهر از مدتها پیش و با دیدن کارل Furillo آمد در لباس ورزشی پیراهن. اسلحه خود را نگاه مانند ضخیم ترین قدرتمند ترین سلاح در جهان شناخته شده است. من می خواستم به درخواست او برای تولدش اما نمی دانم چگونه; اراذل و اوباش از بچه های دیگر و تعقیب بعد از او و او در یک ماشین با جکی رابینسون و روی Campanella و من تعجب که چگونه او تا به حال به حال شده است قادر به ثبت درخواست در بهار آموزش در سال 1947 و گفت او نمی تواند با یک مرد سیاه و سفید. سال ها بعد متوجه شدم که لئو Durocher گفت: اعتراض بازیکنان (Dixie Walker, Hugh کیسی کربی Higbe بابی Bragan, Furillo در میان دیگران) برای رفتن و “پاک کردن خود” با این درخواست. Durocher مدیر بود و رابینسون در تیم وجود دارد و هیچ چیز دیگری برای گفتن به جز توپ بازی. ایستاده در پنبه حلاجی شده قفس در حالی که هرناندز در زمان نوسانات و طرفداران خواستار تصدیق شده با امضا من متوجه شدم دوباره چقدر از بزرگسالان پاسخ به بیس بال است که در مورد اتحاد حافظه و گذشت زمان است.

“مسیح من نفرت بهار آموزش” هرناندز گفت: در یک نقطه. “این خیلی goddamned خسته کننده است.”

اما برای بقیه از ما, آموزش بهار چیز دیگری است: این درست آغاز سال یک نوع اولیه برای جشنواره تابستانی دیگر غیر قابل برگشت علامت در زمان است. در این زمینه و در محل باشگاه وانجمن بچه بازیکنان آمده را به هرناندز. “هی Mex lemme شما چیزی بپرسید …” آنها در حال صحبت کردن به او در مورد حال و آینده است. اما ما که بازی نمی همچنین گذشته; آن را به ما کمک می کند اندازه گیری موفقیت و مهارت بالقوه است. همین Mattingly دیگری است Nicole; Wally Backman یکی دیگر از ادی Stanky. در بهار آموزش, جایی در فلوریدا بعد از ظهر ما همیشه از شنیدن صدای قرمز باربر و می دانیم که در چند هفته خواهیم بازی لیورپول در Crosley زمینه و کاردینالها در ورزشکار را پارک و ما می تواند از دست دادن یکی در اواخر نوبت در صورتی که goddamned کشتار آسانسور یکی بیش غرفه سقف. این است که صرف تمایلات; آن را در تاریخ و افسانه هاو روایات قومی بخشی از چمدان نیویورک حافظه است.

نیویورکی نمی توان به راحتی قبول ballplayers. آنها تقریبا همیشه از جای دیگری itinerants و مزدوران و بسیاری از آنها را رد کرد. ما در داریل توت فرنگی و ناعادلانه او نسبت به Snider, DiMaggio, Mays گوشته. ما سوال خود را میل قلب خود تمایل خود را تحت فشار به خطر همه چیز را در یک شاد و مواد منفجره لحظه. پس از او جوان است ما رزرو قضاوت اما پس از چهار فصل سال, او هنوز هم به نظر می رسد یک غریبه در این شهر است. کسانی که پذیرفته شده و به نظر می رسد که بخشی از نیویورک برای همیشه لطفا برای. هرناندز یکی از آنها است.

او متولد شد و در اکتبر 20; سال 1953 در سن فرانسیسکو. اگر چه هم تیمی های خود تماس بگیرید و او را Mex او نیست مکزیکی در همه. پدربزرگ و مادربزرگ او در کنار پدر خود, مهاجرت از اسپانیا در سال 1907; طرف مادر است و اسکاچ-ایرلندی. Keith پدر جان بود خوب دبیرستان بازیکن (ضربه .650 در سال آخر خود را) و به امضا رسید بروکلین داجرز برای 1000 دلار جایزه در سال 1940. با توجه به ویلیام Nack در Sports Illustrated, جان هرناندز بود بد beaned در یک لیگ کوچک شب بازی درست قبل از جنگ; بینایی خود را خراب بود و هر چند او در بازی با Nicole و دیگران در برخی از, نیروی دریایی بازی ها, زمانی که جنگ شد, جان هرناندز می دانست که او نمی تواند بازی دوباره. او یک سان فرانسیسکو مامور اتش نشانی از نقل مکان به حومه Pacifica و شروع فرایند تبدیل پسرانش گری و کیت به ballplayers او هرگز نمی تواند بود. آنها چرخش در مچاله کردن جوراب متصل شده به طناب در انبار; هر دو بازی اول پایه آنها آموخته رشته زمین توپ, هزاران نفر از زمین توپ, میلیون ها نفر.

از زمان Keith هشت او و برادرش داده شد بیس بال آزمونها سوال در مورد تاکتیک ها و استراتژی اصول. مادرش جکی در زمان فیلم های خانگی در بازی های لیگ کوچک و آنها را به دقت مورد مطالعه و تجزیه و تحلیل برای نقص است. جان هرناندز بود که برای اولین بار پدر آمریکایی به انجام چنین چیزهایی; او نمی خواهد آخرین. اما او این کار هست. شاید بیش از حد خوب است.

“پدر من به من آموخت که چگونه به ضربه” کیت می گوید. “او ما را نوسان مستقیم توپ به تضعیف آن گلف آن است. یک راست نوسان و حتی سکته مغزی. او واقعا می دانستند.”

اما Nack و دیگر نویسندگان را تشریح رابطه پدر و پسر به عنوان یک برکت و رحمت مخلوط. خلاصه جان هرناندز گفته شده است که قادر به ترک پسرش به تنهایی; Keith یکی از بهترین بازیکنان در این بازی اذعان کرد رهبر یک پر زرق و برق در مسابقات قهرمانی جهان تیم پدر سه دختر خود را; اما بیش از حد اغلب پدرش هنوز هم رفتار او را به عنوان اگر او بودند بچه پشت انبار آموزش آمار کشویی. هنگامی که کیت می رود به رکود (و او تقریبا هر سال معمولا در midseason) پدر خود را بر روی گوشی های با مشاوره. به عنوان Nack نوشت: “کیت می داند که هیچ کس می تواند کمک به او برای خروج از رکود به سرعت به عنوان پدر او می تواند به او در طول زندگی حرفه ای او اغلب تبدیل به پدرش کمک کند. در همان زمان او احساس فوتی و فوری نیاز به شکستن و دور از پدرش و آن را در خود به خود انسان است.”

بدیهی است که این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم که کیت هرناندز است که صرف ایجاد پدرش. برادر خود را Gary آموزش دیده بود همان راه رفت و به برکلی در کمک هزینه های تحصیلی ورزشی, اما نمی توان آن را به رشته. کیت به حال خود درایو خود دید. در Capuchino بالا (جایی که او ضربه .500 یک فصل) او همچنین ستاره دار در فوتبال و بسکتبال تیم و می گوید که فوتبال به خصوص آموزش خوب. “من یک کارفرمایی و من تا به حال به را انتخاب تمام وقت به حرکت بچه ها در اطراف خواندن دیگر تیم های دفاعی. اما من 5-11, 175 پوند پس از آن که بیش از حد کوچک حتی برای کالج. من رفتم پایین به استنفورد برای ازمایش دیدم به اندازه این بچه ها و تصمیم بیس بال برای من بود.”

لیگ پیشاهنگی که او در دبیرستان اما در سال آخر خود را از او ترک این تیم پس از بحث با مدیر. بسیاری از پیشاهنگان از بین رفت. تا زمانی که آن را به حال شده است انتظار می رود که کیت خواهد بود در دور اول پیش نویس انتخاب در ژوئن 1971 رایگان agent پیش نویس; به جای او انتخاب شده توسط کاردینالها در 40 دور. او همیشه نسبتا خوب و پذیرفته شد در برکلی اما زمانی که کاردینال ارائه $30,000 پاداش او تصمیم گرفت به صورت حرفه ای توپ.

وجود دارد صدها نفر از داستان در مورد جزئی لیگ phenoms که رایت لیگ و شکست در رشته; هرناندز تا به حال در مقابل تجربه. او همیشه آمار بهتر به صورت میانگین در رشته نسبت به او شروع در یک توپ در سن پترزبورگ در سال 1972 (.256) یا AAA توپ در تولسا در همان سال (.241). او در بر داشت خود را شیار در تولسا در ’73 و ’74 و آورده بود تا برای 14 بازی در سنت لوئیس در سال 1974. او ضربه .294 در آن بازی ها به زودی به عنوان بعدی Nicole آغاز شده 1975 فصل در ابتدا نمی توانستم رفتن فرستاده شد دوباره پایین آورده و دوباره سال بعد این بار به ماندن بگیرید.

که اولین سال کامل با کاردینالز او ضربه .289 بعدی سال است .291. هنوز هم او احساس نمی امن. در سال 1978 او ملاقات و ازدواج سو Broecker او یافت .255. “من احساس نمی کنم من واقعا در اینجا تا زمانی که ’79,” او می گوید. در آن سال او ضربه .344 با یک حرفه ای-بالا 210 بازدید. او برنده حلاجی قهرمانی و به اشتراک گذاشته شده با ارزش ترین جایزه بازیکن با ویلی Stargell که ضربه .281.

“آره شما بهتر است,” او گفت: یک بعد از ظهر در سن پترزبورگ. “شما می دانید ، شما تماشای شما یاد بگیرند. شما می دانید چیزی در مورد قدم زدن خودتان را بیش از حد. یکی از مهم ترین چیزهایی است که در مورد افراد زیر سن قانونی است که یادگیری چگونه به بازی هر روز. دختر مدرسه ای, کالج, توپ بازی شاید دو بار در هفته. شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به انجام آن در روز و روز را … در رشته شما در حال دیدن بچه ها و بیش از بیش. شما نگاه کنید یک پسر مثل استیو کارلتون برای 11 یا 12 سال است. شما می دانید چقدر سخت او می اندازد, شما می دانید که چگونه خود را شکستن توپ است که شما می دانید که چگونه او را دوست دارد به زمین شما است. و شما می دانید فو بیش از حد, چگونه آنها را ببینید شما چه نوع بازی آنها مانند تماس بگیرید.”

هرناندز یکی از این بازیکنان که به نظر می رسد کاملا در بازی نقش دارند. بر روی عرشه خود را غلظت وحشی. پس از در خفاش از جمله کسانی که در آن او نتواند (“یک hitter وظیفه یک پسر که بازدید .300 نتواند هفت نفر از 10 بار”) او عبور بر روی اطلاعات در مورد کوزه.

“من به دنبال الگوهای,” او می گوید. “من معمولا فقط نگاه در راه یک پارچ زمینهای برای چپ دست ممکن است. من نمی پرداخت توجه زیادی به دست راست hitters. چه نشانی از او می خواهم به انجام زمانی که او در مشکل ؟ او رفتن به شکستن توپ یا fastball آیا او می خواهم به در آمده و یا دور ماندن? من دنبال آنچه شما می توانید انجام دهید برای صدمه زدن به او. وجود دارد بسیار کمی تنگ است که patternless. البته چند تا از بچه ها — Seaver دان Sutton — که آیا یک الگوی. آنها زمین می های مختلف در هر زمان. به همین دلیل آنها باید 500 برنده بین آنها چرا آنها در آینده Hall of Famers.”

هرناندز شناخته شده است به عنوان یک سخاوتمندانه بازیکن; او خواهد شد بحث در مورد برخورد با هر کسی که در تیم “جز کوزه ‘علت آنها ممکن است معامله می شود.” کوزه خود هستند به شدت عجیب و غریب نژاد (بازیکن پس از توصیف تیم خود را به عنوان ساخته شده از سیاه پوستان سفید پوستان و کوزه) و هر چند هرناندز دوستانه با همه آنها و شگفت آور بود که با ارزش را به این جوان متس کارکنان در سال 1984 فصل (Gary کارتر نمی رسند تا ’85) او هنوز هم حفظ یک فاصله خاص است.

“اکثر کوزه … نمی تواند مربوط به ضربه زدن به دلیل آنها نمی تواند آمار آنها هرگز ضربه. آنها نمی دانند که چگونه. و وجود تعداد بسیار کمی که به می دانم که چگونه به زمین. اما آن را خیلی ساده نیست. بعضی از بچه ها شما می توانید آمار برخی از شما می توانید. من همیشه موفق در برابر کارلتون و او یک پارچ. و پس از آن وجود دارد برخی از sub-.500 پارچ و شما نمی توانید یک ضربه او را. این یکی از اسرار غیر قابل توضیح از بیس بال.”

هرناندز به وضوح عاشق صحبت کردن در مورد هنر و صنعت از بیس بال. اما وجود دارد برخی از افراد او را مورد بحث قرار نداد. یکی این است که خود را خراب ازدواج به شکایت Broecker. شده اند وجود دارد مختلف تار با انتشار گزارشی در مورد این کثیف soap opera. چگونه کیت بازی در اطراف بسیاری پس از ازدواج به خصوص در جاده ها است. چگونه آنها را شکست تا پس از این همه ستاره بازی در سال 1980 و سپس آشتی و یک نوزاد بود. چگونه کیت را دوست داشتم مشروب الکلی پس از بازی و بعد از آن شروع dabbling با کوکائین است. او تغذیه یک نسخه می رود و پس از آن خواستار بیشتر از $1.7 میلیون در سال حقوق و دستمزد به عنوان غرامت. در تجربه من حقیقت را در مورد هر کس دیگری ازدواج ناشناختنی; هزاران نفر در تلاش برای درک خود را.

هرناندز با تمام حساب های خود را دوست دارد فرزند او هدیه آنها را زمانی که او با آنها حتی در زمان چند روز از بهار آموزش به آنها را به دیزنی جهان. ازدواج end; مسئولیت نمی کند. هرناندز می گوید که او می خواهم به ازدواج دوباره روزی و بالا بردن یک خانواده است اما نه تا زمانی که او به پایان رسید با بیس بال. یکی از نشانه های بلوغ تحقق است که شما نمی توانید همه چیز را.

او همچنین نمی خواهد بحث در مورد کوکائین کنه. در یک نقطه او گفته نویسنده جو کلاین آنچه آن را مانند در اطراف لیگ های عمده ای در اواخر 70s. “همه ناگهانی آن همه جا بود. در گذشته شما ممکن است در یک نوار و کسی که می گویند, ” هی, کیت, می خوام سیگار مشترک?’ در حال حاضر آن را ‘می خواهم به انجام یک خط؟’ مردم من هرگز قبل از ملاقات ارائه شد; مردم من نمی دانم. در همه جا می رفت. آن را مانند یک موج: آن آمد و سپس مردم شروع به درک که کوکائین می تواند واقعا به شما صدمه دیده است و آنها متوقف شده است.”

هیچ کس تا کنون مورد مناقشه هرناندز ادعا می کنند که استفاده از کوکائین بود به شدت تفریحی; او هرگز تا به حال برای رفتن به درمان (به عنوان هم تیمی Lonnie اسمیت بود); او آمار باقی مانده است سازگار است. اما زمانی که هرناندز معامله شد به متس در ژوئن 1983 برای نیل آلن و ریک Ownbey این زمزمه بود که بیش از همه بیس بال. کارت مدیر Whitey هرتزوگ نمی خواهد که معامله هرناندز برای چنین متوسط بازیکنان اگر اولین baseman ندارد برخی از هیولا مبارزه با مواد مخدر. این مهم نیست که هرناندز تقریبا بلافاصله تبدیل کردن به یک مدعی را حرفه ای هسته تنظیم یک مثال برای بازیکنان جوان, الهام بخش, برخی از مردان مسن تر است. نجوا رفت.

سپس به سال 1985 فصل هرناندز پیوست لیست حرفه ای ballplayers که شهادت در Curtis مورد قوی در پیتسبورگ و همه چیز منفجر باز است. در شهادت هرناندز توصیف کوکائین به عنوان یک دیو است که به او, اما که در حال حاضر رفته بود; او متوقف شده بود و قبل از این تجارت به متس. او تنها بازیکن نام در مورد قوی, اما او به نظر می رسید برای دریافت بیشتر از جوهر. وقتی که او دوباره به تیم روز بعد در لس آنجلس او تنها چیزی که او می دانست که چگونه به انجام: او رفت و پنج به پنج.

زمانی که متس در نهایت به خانه آمد به شیا ورزشگاه هرناندز داده شد طولانی ایستاده در طول اولین بار در خفاش. این بود که اگر طرفداران شد گفتن او را که همه شک بود در حال حاضر حذف شده است: او نیویورکر برای همیشه لطفا برای. ناقص. ناقص است. قادر به حماقت. اما یک مرد که تا به حال بالا افزایش یافته است bis اشتباهات خود را به نگه داشتن در انجام آنچه او می کند بهترین. که ایستاده خشم برخی از نویسندگان و طرفداران اما آن را نقل مکان کرد هرناندز تقریبا به اشک. او تا به حال به مرحله خارج از جعبه به نوشتن خود را. پس از آن او به طور خاص به سمت چپ.

در بهار گذشته به عنوان هرناندز آماده برای فصل جدید, بیس بال, کمیسر پیتر Ueberroth تصمیم خود را در مورد مجازات این بازیکنان که شهادت بود در مورد قوی. هرناندز بود به پرداخت جریمه نقدی از 10 درصد از حقوق و دستمزد خود را (تقریبا $180,000 برای اهدا به خیریه) ارسال به دوره ای تست مواد مخدر و انجام 100 ساعت خدمات اجتماعی در هر دو سال آینده. بیشتر تحت تاثیر بازیکنان بلافاصله پس از توافق; هرناندز نیست. اعتراض او به شدت به حال قرار داده شده در گروه 1 آن دسته از بازیکنان که “در برخی از مد تسهیل توزیع مواد مخدر در بیس بال.” در آخر کتاب خود اگر در ابتدا… هرناندز اصرار دارد: “من هرگز به فروش مواد مخدر و یا در برخورد با مواد مخدر و نمی خواهم که نادرست برچسب برای بقیه زندگی من است.”

وجود دارد برخی از آشکار قانون اساسی سوالات. (هرناندز و دیگر بازیکنان داده شد کمک های مالی از ایمنی شهادت آشکارا و مجازات شدند به هر حال — با بیس بال کمیساریای — حتی اگر آنها تا به حال حق مطلق به ریاض پنجم متمم در وهله اول است.) نیز وجود دارد چیزی است که ذاتا ناعادلانه در مورد مجازات مردی که آمد پاک است. هرناندز تهدید به پرونده شکایت مشاوره با دوستان و وکلا و برادر خود را. پس از یک هفته نتیجه رسانه های انجام هرناندز با اکراه موافقت کرد به پیروی هنوز بصورتی پایدار و محکم گفت: “تنها فرد صدمه دیده بود و خودم.”

سال گذشته او در زمان یک مقدار مشخصی از سوء استفاده. یک گروه از طرفداران شیکاگو نشان داد تا با اسکناس دلار راندند تا بینی خود را. بسیاری از کاردینال طرفداران هم زده تا توسط مطبوعات محلی بودند و بی رحم است. و من به یاد داشته باشید که در یک بازی در ورزشگاه درخت روغن قلم که در آن یک چرم-lunged مرد پشت سر من نگه داشته و فریاد هرناندز “آمار آن را دا ، کیت. آمار آن را دا خط سفید.” هنوز هرناندز حاضر به دمر خوابیدن, درخواست برای بخشش, به نظر می رسد در Jimmy Swaggart یا بوسه هر کسی باشد. او فقط بازی بیس بال. این متس برنده بخش برگشتی و جهان سری, و آنها نمی توانند آن را انجام داده اند و بدون او. زمانی که نیویورک تایمز انجام یک ارزیابی قطعه چند هفته پیش در مورد چگونه بازیکنان در پیتسبورگ مورد انجام داده بود خود را به جامعه خدمات هرناندز تنها ballplayer به امتناع از مصاحبه. نگرش او روشن است: من آن را بیش از, اجازه دهید. او نقش به عنوان سخت به عنوان او می تواند (آهسته این روزها بد مچ پا که بدتر در Astroturf) و باید بدانید که این دارو چیزی که ممکن است به جلوگیری از او را برای همیشه از مدیریت در لیگ های بزرگ — و حتی می تواند او را از سالن از شهرت.

“من دوست دارم توپ بازی,” او می گوید. “این جایی که من هستم تقریبا همیشه خوشحال است.”

در حال حاضر آن را در بهار و همه چیز نهفته است قبل از او. ورزش صفحات پر از سوال: چه موضوع با Gooden و چرا Dykstra هدف قرار دادن و از دست دادن ری نایت همه چیز را تغییر دهید و چرا McReynolds نگاه کردن به ناهار. هیچ کس نمی نویسد از حد در مورد Hernandez; کار خود را و خود را سبک نمی تحریک بسیاری از سوالات. او به شما خواهد گفت که او فکر می کند همین Mattingly است “بهترین بازیکن در بازی امروز” اما اذعان می کند که او به ندرت به تماشای لیگ آمریکا بازی و نیست و حتی علاقه مند به بازی در لیگ آمریکا تیم ها در بهار. روز بعد برای مثال متس در حال برنامه ریزی برای بازی جیز آبی در نزدیکی Dunedin. “من می خواهم و نه حتی رفتن می گوید:” هرناندز. “آن گه پارک و ما هرگز جاوا بازی این بچه ها پس چرا؟”

در محل باشگاه وانجمن هیچ چیز حتی مبهم شبیه یک تیتر; هرناندز بحث کند و در تحریک شده و راه در مورد توت فرنگی به عنوان اگر نزد چنین هدیه طبیعی بودن نامناسبی استفاده می شود باعث می شود او یک نوع زیبایی شناسی خشم. “سال گذشته او در نهایت آموخته است که چگونه برای جدا کردن خود را به جرم از خود دفاع و این یک بهبود عمده,” هرناندز می گوید. “قبل از, اگر او نبود ضربه او می خواهم اجازه دهید آن را تحت تاثیر قرار خود را فیلدینگ. نه سال گذشته است.”

قفل خود را در پایان مقابل از محل باشگاه وانجمن که از Gary کارتر که دیگر رهبر باشگاه. به من گفته شده که برخی از بازیکنان در حال کارتر مردان, برخی هرناندز مردان است. وجود دارد نمی تواند بیشتر تفاوت در سبک. کارتر آقا پسر خوب امریکا از سمت راست سالم استیو Garvey قالب. شما می توانید تصور کنید که او را به عنوان یک لس آنجلس طفره زن — اما نه بروکلین طفره زن. او لبخند بیشتر از زمان و حتی دندان های خود را به نظر می رسد که عضلات او تابش عادلانه با موهای سلامتی; اگر شیطان تا به حال وارد شده به او نشان می دهد هیچ نشانه ای از بازدید.

شما می توانید ببینید کارتر بر روی یک اسب یا لگد زدن تا گرد و غبار با توسن در برخی از غربی backcountry جاده و یا قدم زدن به سمت شما در ساحل در مالیبو. هرناندز تاریک است, منعکس کننده, تحلیلی شهری. از طریق زمستان شما او را در اطراف سالن شهر گاهی اوقات با دوستان مثل فیل McConkey از غول بار دیگر با زنان زیبا. لباس خود را به دقت برش دهید. او بار خوانده شده کتاب های تاریخ, خرید هنر برای آپارتمان خود را در سمت شرق. کارتر پادشاه پیروز بالا-سپاس; هرناندز به نظر می رسد آنها خجالت. در یک بحران کارتر ممکن است در زانو و یک جلسه نماز; هرناندز طرفداران خوب ، بین نوبت کارتر می دهد با rah-rah روی نیمکت; هرناندز است که در باند کشیدن یک سیگار.

آنها دوستانه است البته در این بازی گاه به گاه راه است که مردان در همان تیم دوستانه هستند. اما آن را سخت به تصور کنید که آنها را سرگردان با هم از طریق شب. هرناندز صحبت می کند در مورد شخصی خود را در تنهایی و ترس; کارتر لبخند را از طریق شکست و وعده به فردا بهتر. هر دو برنده هستند. در برخی از راه های عجیب و غریب آنها برای همیشه پیوست و برای همیشه از هم جدا در طول Greatest Game Ever Played (یکی از آنها): 6 بازی حذفی برابر هوستون. در 14 زمین باز یافته بیلی هچر ضربه اجرا خانه خاموش جسی Orosco برای مساوی کردن بازی. وجود دارد با عجله کنفرانس بر روی تپه. هرناندز بعد گفت: او گفت: کارتر “‘اگر شما با یکی دیگر از fastball من با شما مبارزه حق در اینجا.” کارتر اصرار دارد که عبارت بودند هرگز ادا گفتن علامت Ribowsky از داخل ورزشی: “کیت هرگز گفت که او فقط به مطبوعات گفت که او از تنش از این بازی است. من تماس رزین و من تصمیم به پرتاب هر چیزی پس از آن اما جسی کشویی خود را در بهترین زمین. بیایید که راست یک بار و برای همه است.”

بود که در فصل گذشته. این فصل جدید و در سرد صبح از فلوریدا, بهار, همه آنها هنوز هم هزاران نفر از زمینهای دور از حدت آزمون از ماه اوت ترور سپتامبر. وجود خواهد داشت بحران, درام, چراغ, اسلامپ, شکست نا امیدی همراه با بی شادی پیروزی. وجود دارد تا خطرات پیش رو است. کاردینالز ممکن است خود را با هم دوباره فیلیز او در نیمه دوم سال گذشته و می تواند در قوی است. هنگامی که شما یک قهرمان شما باید برای دفاع از آنچه که شما برنده اید. اما در حال حاضر همه آنها ماه به دور از مباحث از جمله محرمانه پدیده های بسیار مهم از دست دادن ستون. جلوتر نهفته فصل تابستان بازی و آن باقی می ماند یک رمز و راز, یک, شاید, شاید.

در یکی دیگر از صبح هرناندز منتظر بود و خود را به نوسانات 10 بازدید و پنجاه و دو زن جوان ایستاده بودند پشت حصار آدامس. “آنها باید از نیویورک” کیت گفت. “هر دختر در نیویورک chews آدامس. در همه جا. در همه زمان ها. در رستوران. در رختخواب. درایو من دیوانه.” او می خندد. او به نظر می رسد در یک فوم پد او می پوشد در BP برای محافظت از انگشت شست چپ خود را که صدمه دیده بود که ویدا آبی این ماجرا او را در یک بازی سال پیش. سپس او را در مراحل و نوسانات مستقیم سطح سکته مغزی پدرش به او آموخت همیشه ساخت تماس شدید در غلظت. آن روز او نبود بازی در این تیم بازی و میدان بود و تقریبا خالی است. هنگامی که او به پایان رسید و ضربه او و Backman کمک انتخاب کنید تا تمام توپ و دست آنها را به Perlozzo. دیو ماگادان آماده بود به ضربه. هرناندز تکیه کردن و لمس انگشتان خود را. “من می خواهم برای رفتن به رختخواب است.” “اما من می توانم که نمی کنه. من…”

که با او راه می رفت بر روی زمین خالی و سپس شروع به تنه زدن به راحتی و آرامی از طریق ناصاف چمن و پس از آن به اجرا در اطراف لبه از میدان در زیر درختان نخل در کنار حصار تنها شکل کوچک در شکوه و سبز رنگ محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>