نیوزیلند ضرب و شتم به کروناویروس اما خانواده ها مانده بودند تقسیم و کارگران مهاجر رشته

اما پیروزی در برابر ویروس در آمد در هزینه و خواکین در میان کسانی که به پرداخت آن است.

همسر و دو کودکان نوپا در فیلیپین که در آن خانواده است. آنها در میان حدود 10,000 کارگران خارجی و اعضای خانواده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که مسدود شد از بازگشت به نیوزیلند زمانی که این کشور مرزهای خود را بسته. آن را در حال حاضر بسیار دشوار است برای هر کسی اما نیوزیلند و شهروند و چند را انتخاب کنید خارجی ها — به کشور با وجود این دولت وعده برای کمک به خانواده های قفل شده است.

Jeus “از دست داده است تعداد زیادی از نقاط عطف با پسر خود” 35 ساله کریستین Joaquin یک پرستار بود او گفت: توسط تلفن از مانیل. او دارای یک ویزای اما گفت نیوزیلند مهاجرت کرده اند و نه بار او را تکذیب کرده برنامه های کاربردی برای یک سفر معافیت.

مرز نیست صعب العبور برای همه است. دولت ارائه معافیت ویژه برای خدمه مشغول به کار در این عاقبت به فیلم علمی تخیلی “آواتار” همراه با خانواده های خود طبقه بندی شده به عنوان “ارزش کارگران” برای “پروژه های ملی و یا منطقه ای اهمیت” در گردشگری متکی به شهرستان. آمریکا و انگلیس و امریکا جام قایقرانی تیم نیز اجازه داده شده است در به عنوان اند خانواده های خود و در یک مورد یک پرستار بچه — برخی از 300 نفر در کل.

“من احساس می کنم مانند نیوزیلند در حال حاضر دارای یک پرده آهنین” گفت: وندی Harnett, 54, نیوزیلند شهروند است و شوهرش از ژاپن شده است و در تلاش برای ورود به کشور از ماه مارس زمانی که ویزا دریایی پردازش متوقف شد.

“ما مستند. و بله ما حذف ویروس. اما هیچ کس به فکر در مورد آنچه بعد” Harnett, گفت واشنگتن پست از طریق تلفن. “خوب شما از بین بردن این ویروس و سپس شما باید یک مجموعه کامل دیگر از مشکلات است.”

نیوزیلند و مهاجرت وزارت (INZ) تخمین زده می شود حدود 10,000 کارگران خارجی — اعم از کارکنان در مزارع به کارفرمایان در کسب و کارهای بزرگ در ویزای موقت و قفل شده است. در عین حال این کشور از 5 میلیون نفر ذکر روز شنبه بزرگترین فصلنامه اقتصادی انقباض در 29 سال به عنوان آن را وارد آن رکود اقتصادی در نزدیک به یک دهه.

“INZ به رسمیت می شناسد که مرز محدودیت منجر به مشکلات برای بسیاری از مهاجران از جمله کسانی که از هم جدا شده اند از عزیزان خود و کسانی که نتوانسته اند به بازگشت به شغل خود را و خانه های” سخنگوی وزارت ایوت McKinley گفت. “در حالی که ما در حال همدلانه به وضعیت این مهاجران پیدا کردن خود را در هر گونه تصمیم گیری به سهولت از مرز محدودیت ها باید بر اساس آنچه که بهترین است برای همه نیوزیلند.”

محدودیت های مهاجرتی و مبارزه اقتصادی منحصر به فرد هستند به نیوزیلند, در میان همه گیر. اما گرفتاری کسانی که رشته برجسته اغلب-هزینه های پنهان از تلاشهای این کشور برای دور کردن ویروس. این تجربیات گفت: نیوزیلند مهاجرت وکیل Alastair McClymont نشان می دهد در سمت تلنگر از سیاست هایی که له این کشور شیوع به دست آورده و آن را مورد توجه جهان است.

“این دولت است که بسیار محبوب دولت با رهبران جامعه در تمام, و این واقعا بدتر که گفت:” McClymont که مشغول به کار در این زمینه برای 25 سال است. “مهاجر جوامع واقعا ببینید ما نخست وزیر و دولت در همان راه به عنوان در سایر نقاط جهان می کند.”

در میان کسانی که تحت تاثیر چندین هزار کارگران مهاجر از هند بودند که در بازگشت به خانه در تعطیلات زمانی که نیوزیلند به طور ناگهانی بسته با توجه به McClymont. بسیاری از مشتریان خود را در حال حاضر بدون درآمد به عنوان هزینه های جمع آوری.

برای هر کسی که عبور از مرز نیوزیلند موظف است 14 روز قرنطینه در انزوا مراکز با ظرفیت روزانه 250 نفر است. در ابتدا به عنوان مستند کاسته خدمات مهاجرت گفت که همکاران از شهروندان نیوزیلند یا مقیم دائم با برخی از ویزاها می تواند وارد کنید — اما تنها اگر آنها در حال سفر بودند با نیوزیلند و شهروند. دولت اصلاح قانون هفته دوم خرداد اجازه می دهد شرکای با ارتباط مبتنی بر ویزا برای ورود خود را.

این تغییر اما نه کمک به بسیاری از مردم نظرسنجی در Facebook گروه از بیش از 700 عضو مجموعه ای از هم جدا خانواده با توجه به Harnett. چرا که پس از ماه های دریایی خدمات ویزا در بسته ترین شرکای هنوز قادر به به دست آوردن ویزا. نیوزیلند در حال پردازش برخی از ویزاها دوباره اما مقامات اداره مهاجرت برای اولین بار رفتن را از طریق تعداد زیادی از برنامه های کاربردی از داخل کشور در حالی که کسانی که از خارج از کشور باقی می ماند تا حد زیادی به تعویق افتاده.

همانطور که از ژوئن 16, وجود داشته است, بیش 16,500 درخواست برای معافیت برای خارجی ها برای ورود به نیوزیلند و 2,600 مصوبات اکثریت برای بشردوستانه دلایل با توجه به مهاجرت خدمات ذکر شده توسط رسانه های محلی. (به طور کلی 64,000 مردم وارد نیوزیلند پس از مرزها بسته شده و اکثریت قریب به اتفاق کیوی شهروندان و یا اقامت دائم.)

نیوزیلند تا به حال حدود 1500 تایید coronavirus موارد و 22 تایید مرگ مرتبط با covid-19. کارشناسان می گویند که تا حد زیادی با توجه به نخست وزیر Jacinda protocol wine studio را قاطع و اقدام اولیه برای از بین بردن جای به سادگی حاوی ویروس. این کشور را به حال خود blips: در اوایل این ماه دو به تازگی از انگلستان بودند اجازه خروج از قرنطینه و معلوم شد که مبتلا به این ویروس تنظیم کردن دور جدیدی از عفونت نگرانی.

خانواده ها مصاحبه گفت که آنها درک نیاز برای مرز محدودیت اما احساس آنها شده بود ناعادلانه اعمال می شود.

وزیر مهاجرت Iain درده گالووی گفت نیوزیلند پخش عمومی RNZ در اوایل این ماه که دولت مشغول به کار بود برای کمک به خانواده های جدا و به مجموعه سفر معیارهای برای ساکنان موقت ویزای کار قفل شده است. اما او هشدار داده نیوزیلند پس از coronavirus اقتصادی رنج شغل و آینده ویزا ممکن است تضمین شده است.

“سیستم مهاجرت و به خصوص ویزای موقت وجود دارد برای پر کردن شکاف در نیوزیلند بازار کار و تاسف حقیقت این است که وجود خواهد داشت کمتر از شکاف” درده گالووی گفت. “برخی از ما مهاجر نیروی کار در حال رفتن به باید به طور جدی در وزن آنچه که در آینده نگه می دارد و فکر می کنم در مورد گزینه های خود را.”

در پاسخ به انتقاد او گفت RNZ که پر از “آواتار” را ایجاد بیش از 1000 شغل. مدیر فیلم قرار داده است که شکل نزدیک به 400 شغل های محلی, در علاوه بر این به پیش بینی خدمه را صرف 70 میلیون دلار در حالی که فیلمبرداری, رویترز گزارش داد.

برای عکاس و نیوزیلند شهروند اموزش McDowall که freelanced در غرب آفریقا به یک دهه از جمله برای پست های گذشته چند ماه از مرور خدمات مهاجرت شده اند “دلخراش را تجربه کنند.” در حال حاضر در اوکلند او بالا بردن فرزند خود را پس از مقامات او شریک طولانی مدت است که غنا اجازه ورود به کشور در زمینه های بشردوستانه است. او در مورد “آیا دیدار با آستانه بالا مورد نیاز” خدمات مهاجرت تعیین می شود, با توجه به بیانیه ای به RNZ.

در حال حاضر او شریک شرح زیر است دختر خود را به عنوان او رشد می کند تا از طریق یک دوربین بر روی یک selfie stick.

“به نظر می رسد مانند آنها مدرج همه بر اهميت اقتصادي حتی زلاند نو’ خانواده,” او گفت: توسط تلفن. “آن احساس می کند مانند ما قرار داده شده است در این جعبه کم ارزش خانواده است.”

قبل از همه گیر او گفت: او شریک بود “در حال حاضر محروم تلاش برای دریافت ویزا” به عنوان یک شهروند غنا و قبلا رد شده است یک. این روزها McDowall گفت: این احساس به عنوان اگر آنها حتی یک اولویت پایین تر.

“اگر آنها اجازه نمی هر کسی در سپس شما فقط باید برای مقابله با آن,” او گفت:. “اما این واقعیت که آنها در حال چیدن و انتخاب است که آنها فکر می کنم ارزشمند مردم این کشور, من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود آن را واقعا دردناک است.”

این داستان به روز شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de