نیوزیلند ممکن است به حذف تمام ویروس محدودیت در هفته آینده

ولینگتون (ایسنا) – نیوزیلند نخست وزیر گفت: تمام باقی مانده محدودیت برای محدود کردن گسترش coronavirus ممکن است برداشته هفته آینده پس از کشور اما حذف این ویروس در داخل کشور.

فایل عکس: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio طی یک کنفرانس خبری قبل از سالگرد انقلاب صورت گرفت که سال قبل در, Christchurch, New Zealand, مارس 13 سال 2020 است. رویترز/مارتین شکارچی

Jacinda protocol wine studio گفت نیوزیلند می تواند حرکت به سطح هشدار 1 هفته بعد که بدان معنی است که همه اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت هایی در تجمع جرم برداشته خواهد شد. مرزهای بسته باقی خواهد ماند, او گفت:.

“استراتژی ما از رفتن سخت رفتن زود پرداخت کردن… و در برخی موارد فراتر از انتظارات” protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری.

دولت تصمیم خواهد گرفت که در ژوئن 8, زودتر از برنامه ریزی شده در تاریخ ژوئن 22, او گفت:.

نیوزیلند ثبت شده هیچ مورد جدید از coronavirus برای 11 روز متوالی در روز سه شنبه و تنها یک فعال مورد در کشور است.

این تا حد زیادی به دلیل سخت مستند اجرا برای نزدیک به هفت ماه است که در آن بسیاری از کسب و کار بسته شدند و هر کس به جز ضروری کارگران مجبور به ماندن در خانه.

“ما خواهد بود یکی از اولین کشورهای جهان برای بازگشت به این سطح نرمال تا به سرعت” protocol wine studio گفت.

هزاران نفر از زلاند نو راهپیمایی روز دوشنبه decrying مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید آمریکایی در بازداشت پلیس در آمریکا در هفته گذشته با وجود اجتماعی محدودیت فاصله.

Protocol wine studio گفت که او “وحشت” توسط Floyd مرگ اما اشاره کرد که معترضان تا به حال قوانین مسخره.

“من فکر می کنم من با هر کس دیگری در حال وحشت در آنچه دیده ایم” با توجه فلوید protocol wine studio گفت: شبکه دولتی تونز در مصاحبه ای پیش از آن در روز.

“من نمی خواهم برای متوقف کردن تظاهرات مسالمت آمیز… اما قوانین وجود دارد برای محافظت از مردم” او گفت:, و اضافه کرد که او را درک احساسات معترضین است.

Protocol wine studio شرح داده شده توسط برخی از حامیان لیبرال به عنوان یک “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن” ترویج مسائلی مانند عدالت اجتماعی multilateralism و برابری.

گزارش Praveen منون. ویرایش توسط جری دویل

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>