نیوزیلند می گوید coronavirus ‘حذف’ و زندگی می توانند رزومه بدون محدودیت

ولینگتون (ایسنا) – نیوزیلند است حذف انتقال coronavirus در داخل کشور و رفع تمام مهار اقدامات به جز برای کنترل مرز نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت و آن را یکی از اولین کشورها به انجام این کار.

فایل عکس: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio صحبت می کند در مصاحبه با رادیو فردا در ولینگتون, نیوزیلند, 11 دسامبر 2019. رویترز/Yiming وو

عمومی و خصوصی وقایع خرده فروشی و مهمان نوازی صنایع و تمام حمل و نقل عمومی می تواند رزومه و بدون اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای هنوز در محل در سراسر جهان, او گفت:.

“در حالی که این کار انجام نشده است وجود دارد هیچ انکار این است که یک نقطه عطف … با تشکر از شما نیوزیلند” protocol wine studio به خبرنگاران گفت:.

“ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر, اما حذف نه یک نقطه در زمان آن است که تلاش پیگیر.”

اقیانوس آرام جنوبی کشور حدود پنج میلیون نفر در حال ظهور است از این بیماری همه گیر در حالی که بزرگ اقتصاد مانند برزیل و انگلیس و هند و ایالات متحده دست به گریبان با گسترش ویروس.

این بود که تا حد زیادی با توجه به 75 روز از محدودیت ها از جمله حدود هفت هفته از سخت مستند است که در آن بسیاری از کسب و کار بسته شدند و هر کس به جز ضروری کارگران مجبور به ماندن در خانه.

“امروز 75 روز بعد ما آماده هستند” protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که دولت را رها اجتماعی فاصله محدودیت از نیمه شب روز شنبه و حرکت را به سطح 1 ملی هشدار از سطح 2.

کنترل مرز باقی خواهد ماند و هر کس وارد این کشور خواهد بود تست شده او گفت:.

وجود دارد هیچ فعال موارد در نیوزیلند برای اولین بار از این ویروس در اواخر ماه فوریه وارد وزارت بهداشت گفت. نیوزیلند گزارش شده 1,154 عفونت و 22 و میر ناشی از این بیماری است.

نیوزیلند قول داد برای از بین بردن نه تنها حاوی ویروس. این به این معنی توقف انتقال برای یک دوره طولانی پس از آخرین مورد شناخته شده پاک است در حالی که در حال آماده را به سرعت شناسایی و جدا از هر گونه موارد از جمله از خارج از کشور.

زلاند نو تشویق بلند کردن اجسام از محدودیت و این موضوع به سرعت trended در توییتر. طرفداران راگبی به طور خاص به دنبال به جلو به حضور در استادیوم برای تماشای افتتاحیه بازی های داخلی رقابت در این آخر هفته.

Protocol wine studio گفت: او یک “کمی رقص” زمانی که او وجود دارد بیشتر فعال COVID-19 موارد در نیوزیلند تعجب آور او دو سال دختر قدیمی, Neve.

“او گرفتار شد کمی با تعجب و او پیوست و آن داشتن مطلقا هیچ ایده چرا من رقص در اطراف سالن. او از آن لذت می برد با این وجود” protocol wine studio گفت.

اقتصادی بازسازی

Protocol wine studio, 39, برنده جهانی ستایش برای او رهبری در طول همه گیر و محبوبیت او دیده می شود استراتوسفر رشد بیش از چند ماه گذشته است.

او نیز قرار داده شده است برای برنده شدن در دور دوم در ماه سپتامبر انتخابات با توجه به نظر سنجی های اخیر.

حتی پس دولت باید برای نشان دادن آن است تا به وظیفه احیای اقتصاد است که انتظار می رود به نزول به رکود است.

احزاب اپوزیسیون را مورد انتقاد قرار protocol wine studio تصمیم به نگه داشتن محدودیت برای مدت طولانی با وجود هیچ مورد جدید برای بیش از دو هفته است.

Protocol wine studio مرتکب نشده به یک جدول زمانی برای یک پیشنهاد ‘سفر حباب’ برای باز کردن با استرالیا اگر چه صنعت گردشگری در هر دو کشور تحت فشار بوده اند برای آن است.

“ما نیاز به حرکت با احتیاط در اینجا. هیچ کس می خواهد به خطر اندازد دستاوردهای نیوزیلند ساخته شده است,” او گفت:.

برای گرافیک در جهان متمرکز ردیاب با کشور های کشور:

در اینجا

گزارش Praveen منون; ویرایش توسط استفان Coates

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر