نیوزیلند تنظیم شده است برای بلند کردن تقریبا همه آن coronavirus محدودیت در عرض چند ساعت آن را به عنوان گزارش های وجود دارد هیچ فعال موارد در کشور است.

آن را به حرکت به سطح یک و کمترین آن چهار ردیف سیستم هشدار در نیمه شب به وقت محلی (12:00 GMT).

تحت این, اجتماعی, فاصله دیگر نمی خواهد نیاز وجود خواهد داشت و هیچ محدودیتی در مجامع عمومی بلکه مرزهای بسته باقی خواهد ماند.

نیوزیلند گزارش شده است Covid-19 نفر برای بیش از دو هفته است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به خبرنگاران گفت: او “کمی رقص” هنگامی که او گفته بود این کشور دیگر هیچ فعال ویروس موارد است.

“در حالی که ما در یک امن تر و قوی تر موقعیت هنوز هم وجود دارد هیچ راه آسان برگشت به قبل از Covid زندگی اما عزم و تمرکز ما بر سلامتی ما پاسخ خواهد شد در حال حاضر واگذار شده در اقتصادی ما بازسازی,” او گفت:.

“در حالی که این کار انجام نشده است وجود دارد هیچ انکار این یک نقطه عطف است. بنابراین من می تواند در پایان با یک بازی بسیار ساده با تشکر از شما نیوزیلند.”

‘تلاش پیگیر’

نیوزیلند برای اولین بار رفت به مستند در 25 مارس, جدید راه اندازی چهار مرحله سیستم هشدار و رفتن در سطح چهار که در آن بسیاری از کسب و کار بسته شدند, مدارس بسته و مردم گفت: به ماندن در خانه.

پس از بیش از پنج ماه آن را نقل مکان کرد به هشدار سطح سه در مارس اجازه می دهد مواد غذایی غذای آماده از مغازه ها و برخی از غیر ضروری کسب و کار به دوباره باز کردن.

به عنوان تعدادی از جامعه موارد به کاهش خود ادامه داد, این کشور نقل مکان کرد و به سطح 2 در اواسط ماه مه.

این حرکت به سطح یک می آید جلوتر از برنامه – دولت تا به حال در اصل به معنای حرکت در 22 ژوئن, اما آن را به جلو آورده و پس از هیچ مورد جدید گزارش شده از 17 روز, می گویند, رسانه های محلی.

بر اساس قوانین جدید که خواهد آمد به محل فقط در یک ماده از ساعت, همه مدارس و محل های کار باز خواهد بود. مراسم تشییع جنازه و حمل و نقل عمومی قادر خواهد بود برای از سرگیری بدون هیچ گونه محدودیت.

اجتماعی فاصله خواهد بود دیگر نیاز خواهد بود اما هنوز هم تشویق شود.

اما همه زلاند نو ورود از خارج از کشور هنوز هم باید برای رفتن از طریق یک دوره 14 روزه از انزوا و یا قرنطینه.

Ms protocol wine studio هشدار داد که این کشور خواهد بود “قطعا دیدن موارد دوباره” و اضافه کرد که “رفع است نه یک نقطه در زمان آن است که تلاش پیگیر”.

نیوزیلند دیده است 1,154 مورد تأیید و 22 و میر ناشی از Covid-19 پس از این ویروس در اواخر ماه فوریه وارد شده است اما به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای دست زدن به بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de