نیجریه و امدادگران با عجله برای کمک به مردم در طول بیماری همه گیر. آنها اعدام شدند ،

پنج مرد از بین رفت در ماه ژوئن در حالی که ارائه غذا و آب و لوازم پزشکی از جیب در شمال شرقی نیجریه که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس برخورد با یک دهه جنگ است.

آنها مطرح شنبه در یک ویدئو وحشتناک است که نشان داد که در لحظات پایانی زندگی خود را.

بوکوحرام اسیر مردان — همه نیجریه که کار را برای کمک های بین المللی گروه و دولت در تلاش برای باج پول, مقامات می گویند و سپس اعدام آنها را بر روی دوربین.

“این یک پیام به کافران که با استفاده از شما به تقلب را روشن کنید و مردم ما به كافران” معاون صدا گفت: در Hausa با توجه به فیلم منتشر شده توسط رسانه های محلی.

رئیس جمهور نیجریه Muhammadu Buhari را به خشونت در یک بیانیه و تمدید تسلیت خود را به خانواده های قربانیان.

“او اطمینان آنها را که دولت خود ادامه خواهد داد به انجام همه از آن می تواند به اطمینان حاصل شود که هر اثر باقی مانده از بوکوحرام است از بین برود به طور کامل از شمال شرقی نیجریه” رئیس جمهور سخنگوی Garba شهو گفت: در این بیانیه افزود که عاملان این حملات را صورت قانون است.”

اما برخی از ساکنان برنو دولت — سنگر بوکوحرام و یک شاخه دولت اسلامی در غرب آفریقا — ابراز نا امیدی بیش از شکست دولت برای بیرون راندن گروه های افراطی که به کشته شدن بیش از 30000 نفر از سال 2009.

آخرین کشتار آنها گفت: زمانی می آید که نیاز به کمک است به خصوص حاد. حملات منظم نیست آهسته — شبه نظامیان کشته و 81 نفر در یک بعد از ظهر ماه گذشته — و coronavirus می افزاید: یکی دیگر از تهدید مرگبار است.

“هیچ کس می خواهد برای رفتن به جایی که او و یا او می تواند یک هدف برای آدم ربایی و قتل گفت:” آلن منسی دولت کارگر در مایدوگوری پایتخت ایالت بورنو دولت است. “آن را تحت تاثیر قرار وضعیت انسانی در راه است که شما نمی توانید تصور کنید.”

توسط چهار شنبه, پرجمعیت ترین کشور آفریقا شمارش بود 38,344 موارد و 813 مرگ و میر. پزشکان در بزرگترین شهر لاگوس در اعتصاب رفته با استناد به عدم وجود تجهیزات حفاظتی و کسانی که در جوامع روستایی نیز وخیم گزارش نمایند.

سفر خطرناک در Borno, ساکنان می گویند چرا که گروه های افراطی شناخته شده برای جلوگیری از جاده ها و کمین رانندگان است.

“در جایی که دولت انگیزه برای هر انسانی کارگر را می خواهید به کار در سخت برای رسیدن به مناطق گفت:” ثانی Mamman 37 ساله کارمند در مایدوگوری. “هیچ کس در حال رفتن به تضمین ایمنی از کسانی که در منطقه خطر است.”

آدم ربایی یک تهدید مشترک در غرب او اضافه شده است. افراط گرایان شناخته شده به زور مردم را به صفوف خود را و ببینید جهانی غیر انتفاعی کارگران به عنوان پتانسیل paydays.

کسانی که خطرناک ترین تکالیف اغلب از جوامع به آنها خدمت می کنند گفت: ابوبکر صادق Kurbe یک دانشمند علوم سیاسی در مایدوگوری.

“آنها فرشتگان” او گفت:. “حتی مکان های که در آن دولت می تواند دسترسی به آنها بروید.”

شبه نظامیان ربوده شده مردان در این تابستان به عنوان آنها سفر در جاده اصلی به مایدوگوری از شمال شهر از Monguno — همان کشش از بزرگراه که در آن چهار دیگر کمک های کارگران کشته شده در ماه دسامبر گذشته.

آنها کار را برای دولت سازمان مدیریت اضطراری و چهار غیر انتفاعی از جمله فرانسه مبتنی بر اقدام علیه گرسنگی و مستقر در نیویورک کمیته بین المللی نجات.

یکی بود لوکا Filibus از شمال نیجریه. او عنوان شغلی: حفاظت از کودکان دستیار.

“لوکا خودش بود که مجبور به ترک خانه خود شد و هنوز هم مجبور به کاهش درد و رنج کودکان” بین المللی نجات کمیته در بیانیه ای گفت. “او اختصاص داده شده و زندگی خود را به محافظت از کودکان و کمک به کاهش تروما در مواجهه با بحران است.”

یکی دیگر Abdulrahman Bulama که مشغول به کار برای برنو دولت آژانس امداد رسانی.

او در مورد ازدواج دوستان خود گفت واشنگتن پست.

Junaid جبرئیل Maiva یک روزنامه نگار نوشته شده در مورد او در آخرین برخورد با Bulama on Facebook.

“ما شوخی خندید و صحبت در مورد ازدواج” Maiva نوشت. “کمی ما می دانیم که ما قصد دوباره او را ببیند.”

در این ویدئو Bulama, Filibus و کمک همکاران در حال زانو زدن است. قرمز چشم بند پوشش چشم خود را.

پنج اسیرکنندگان پشت سر آنها ایستاده در نظامی خستگی. روسری پنهان کردن چهره خود را.

شبه نظامیان هدف. آنها را شلیک کنید.

Afla گزارش از مایدوگوری نیجریه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de