نیکسون فرمودید: ما قلعه

نیکسون فرمودید: ما قلعه

19 سپتامبر 1975

مانند هر تعداد حیرت زده شهروندان, من در روز های اخیر شده است به دنبال چیزی به من کمک کند به درک آخرین شوک به سیستم سیاسی و ملی وجدان عفو از رئیس جمهور فورد رئیس جمهور سابق نیکسون. در حال حاضر کجا هستیم ؟ آن را به من رخ داده است که حداقل برای لحظه ای و شاید برای برخی از سال های آینده ما در چیزی شبیه به جهان کافکا “در قلعه است.”

برای مطمئن شود, فرانتس کافکا در رمان “قلعه” و “محاکمه” را به ارائه یک مدل است که غالبا overworked و یا misapplied. در سطح این رمان را با توجه به کلمه “Kafkaesque” که در حال حاضر دیوار یکسره در تقریبا در هر گیج کننده و یا غیر منتظره ای مات رویداد است که به راحتی قابل ترجمه به رفتن ساده. Kafkaesque قطعا به نظر می رسید هرگز تا به حال یک کلمه که ممکن است اضافه کردن خیلی به درک درستی از واترگیت سال حتی اگر هر تعداد از شخصیت ها و اتفاقاتی که ظاهر در طول راه باید partaken که وهم آور مخلوط قبلا در ارتباط با رویاهای از قبر و عجیب و غریب, هولناک و مسخره است که به کافکا در رمان خاص خود را تشدید و saliency.

نیز در تلاش برای تعیین رئیس جمهور نیکسون و مجرمیت نیست صرفا صحبت کردن را بسیار به کار با گرفتاری Joseph K. متهم جدا از “محاکمه.” نیکسون اعتراض بی گناهی خود را کمتر شدت و استعداد خود را برای خود توهم و ترحم بدون شک او را قادر به خود را در یک مخمصه بسیار شبیه Joseph K. s آن را به عنوان شرح داده شده در حکم باز از “محاکمه”: “کسی باید traduced Richard N. برای بدون نیاز به انجام هر چیزی اشتباه او دستگیر شد و یک روز صبح.”

با اینحال بر خلاف کافکا را محکوم قهرمان سابق رئیس جمهور بود و هرگز بدون قدرت مخالف و مانع از دادگاه می خواهد که او را به قضاوت. و “پایان” که رئیس جمهور فورد نوشته است برای Richard N. رنج است که فراموش فقیر Joseph K. وجود خود را به همان اندازه ملتهب تلاش برای آوردن خود را در مورد معروف به دقیقا به این نتیجه رسیدند.

و در عین حال از آن است که فقط این به ظاهر سازمان ملل متحد Kafkaesque پایان است که در حال حاضر با توجه به واترگیت واقعا Kafkaesque ابعاد. رئیس جمهور فورد بنابراین بسیار سنجیده در مورد بسته شدن واترگیت داستان در واقع مانند برخی از روز دوم کافکا تصور یک پایان کاملا در مدرن سنت ادبی است که scorns معمولی unravelings و قضاوت نهایی را به عنوان بسیار مادر Goosery و اصرار دارد به جای آن بر ungraspable های غیر قابل نفوذ در همه است که tediously مبهم است. که امور بشری را می توان حل و فصل و مدیریت شده و حتی به برخی از درجه بزرگ قابل درک است ari ایده است که به عنوان uncongenial به تخیل خوشخو میانه غربی رئیس جمهور آن را به عنوان به افسردگی و عذاب پراگ یهودی. داستان نوشتن آن را در حال حاضر به نظر می رسد باعث می شود حتی · * * * غریبه های جدید از سیاست است. کافکا تو shouldst زندگی در این ساعت است که نیاز به یک جدید مطبوعات ،

و وجود دارد که من آن را ببینید, یکی دیگر از گفتن Kafkaesque بعد به واترگیت در حال حاضر که رئیس جمهور فورد به ما داده است نسخه خود را از یک پایان. این وقاحت از نا امیدی است که گرفته شده را نگه دارید در امریکا تا کنون از مهربان, یکشنبه, حس زباله بیهودگی و ناامیدی است که در حال حاضر متصل به یاد ماندنی تلاش شده است که مورد نیاز فقط برای شروع به حقیقت است. و همراه با نا امیدی و مشمئز کننده ناامیدی از پیدا کردن در صندلی قدرت نه دلیل و یا حس مشترک یا حس اسب-و قطعا charit: یا شجاعت-اما اخلاقی جهل blundering اقتدار و بی شعور دلخواه قضاوت.

این است که هر چند آمریکا پس از یک دهه در حال حاضر ریخته شده در یکی از دردناک یا اهانت آمیز نقش یکی پس از دیگری — کندی یتیم جانسون میهن پرستان نیکسون patsies — در حال حاضر اختصاص داده شده توسط رئیس جمهور فورد به بازی بخشی از زمین بردار K. در کافکا را “قلعه است.” در این رمان زمین نقشه بردار, پر از امید و انرژی وارد روستا که تحت صلاحیت این دادگاه ها از یک labyrinthian بوروکراسی کارگری است و نه غیر قابل دسترس قلعه بلندی بیش از چشم انداز. چگونه مشتاق نقشه برداری زمین است که برای دریافت اجازه از رئیس قلعه بوروکراسی — آقای Klamm از unascertainable صلاحیت — به پایین به کار و رسیدن به یک هدف اجتماعی وجود دارد. چگونه مایل است به خم شدن به عقب به زندگی در شرایط دوستانه با قدرت که می شود ناقص به عنوان آنها هستند. در واقع خود را در اوایل ساعت در قلعه روستا را به ذهن متبادر دست زدن به جو غالب است که در این بخش در طول 30 روز ماه عسل با ما آقای Klamm. چگونه حاضر! چه مشتاق و چه بی گناه.

با همه را در جهان به با این کار چه چیزی از زمین بردار در می یابد که او نمی تواند. قلعه نمی خواهد به او اجازه دهید. او مسدود شده در هر نوبت توسط مقامات که مرموز و درجات و عجیب و غریب, احکام او مرهون اما که انگیزه ها و روش های مخالف خود را در هر تلاش برای ایجاد حس از آنها و رعایت آنها. و این که آقای Klamm که در حال اجرا است کل سردرگم عمل اتفاق می افتد به یک جنایتکار را نقشه برداری زمین را ناکامی هر کمتر enervating به بدن یا روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر