شماره 2 دارین باور نکردنی بیش پلاک 4 جدید کنعان در رقابت نبرد

دارین — یکی از کلیدهای بازی در دارین-جدید کنعان پسران هاکی روی یخ رقابت کنترل احساسات لحظه.

آن هم ضرری ندارد که جرم نمرات 10 گل.

Jamison مور مشبک هدف باز در 2:35 و شماره 2 موج آبی تبدیل بازی خود را در برابر شماره 4 جدید کنعان به یک حزب به عنوان آنها روسی, 10-2 در مقابل خشن جمعیت در دارین خانه یخ در روز شنبه.

“ما کاپیتان صحبت کرد به ما و گفت: فقط بیرون بروید و بازی خود را گفت:” مور که منجر به حمله با یک هدف و چهار کمک می کند. “ما شده است تمرین سخت و واقعا به دنبال به جلو به این یکی. (کاپیتان) انجام یک کار خوب نگه داشتن ما در بررسی طول گرم یو پی اس و همه ما می دانستیم که ما تا به حال به بیرون می آیند و بازی مانند ما شده است و تمرین.”

پیروزی کلاه یک هفته دارین (10-4 به طور کلی 5-1 FCIAC) که همچنین ضرب و شتم No. 1, Fairfield, دبستان 2-1 روز چهارشنبه و تقریبا هر آينه را بیش از نقطه بالا در آینده GameTimeCT بالا 10 نظرسنجی در روز سه شنبه.

همچنین دارین پنجم را مستقیما پیروزی در برابر کنعان قدمت آن به آغاز 2017-18 فصل است. موج صدر قوچ سه بار که زمستان و سپس در زمان سختی 4-3 تصمیم خود را در تنها جلسه سال گذشته است.

روز شنبه, نه بازیکنان برای گل دارین که منجر 3-1 پس از یک دوره قبل از racking تا شش گل در فینال 9:48 شگفت انگیز از دوره دوم.

“ما انتظار آن را نداشتم که, که برای اطمینان حاصل کنید” دارین مربی مک Budd گفت. “است که به خوبی یک بازی که من دیده ام تیم ما بازی قطعا در تمام طول سال و در مدت زمان طولانی. (کنعان) فقط به حال یک روز خاموش و هرگز واقعا قصد کردم پس از آن یکی از آن چیزهایی است که اتفاق می افتد در هاکی. بچه ها بازی واقعا خوب است.”

این یک شوک جدید کنعان (11-2-1, 6-1) که تا به حال شکست نخورده است در گذشته خود 10 بازی و انجام یک شکست نخورده FCIAC رکورد به برخورد.

“قدرت ما شده است ما دفاعی بازی می کنیم انجام شد مسائل ما به طور معمول نمی باشد” کنعان مربی کلارک جونز گفت. “چیزهای درست در مقابل شبکه گسترده ای باز faceoff ضعف و در بالای که دارین بازی واقعا خوب است. آنها برنده 90 درصد از هیئت مدیره جنگ است.”

جدید کنعان به طور خلاصه یک فرصت برای ایجاد برخی از سر و صدا در دوره اول پس از اهداف مور و آلبرت لیام داده بود موج 2-0 منجر شود.

قوچ’ جک جانسون ره یک پاس پشت دارین خالص و ارسال آن را در مقابل به مایکل Rayher که به ثمر رساند قفسه بالا برای کاهش کسری بودجه به 2-1 با 2:25 باقی مانده در اولین.

فقط 1:06 بعد, اما, دارین پاسخ داد: زمانی که رایان Spengler پیدا خالص با کمک از مور و بنت McDermott برای یک 3-1 منجر شود.

مت Fiorita و McDermott ساخته شده آن را 5-1 در دوره دوم زمانی که جانسون به ثمر رساند قوچ’ هدف دوم اما دوباره دارین پاسخ در کمی بیش از یک دقیقه به نگه داشتن حرکت.

“ما به این با این ذهنیت که هیچ کس توقف ما” مور گفت. “ما بازی خوبی در ما آخرین بازی (علیه دبستان). ما نمی فکر می کنم این (نمره) که قرار بود به اتفاق می افتد اما ما بسیار با اعتماد به نفس ما از رفتن به بیرون می آیند در بالای صفحه.”

تجلیل KALEIGH

قبل از بازی این تیم افتخار زندگی Kaleigh Griffiths جدید کنعان دانش آموز دبیرستانی که گذشت در پاییز گذشته پس از نبرد با سرطان است.

هر دو قوچ و موج آبی عینک نارنجی laces و نوار در Kaleigh حافظه و در حمایت از لوسمی آگاهی است.

Kaleigh برادر لیام ارشد در NCHS تشکر جمعیت قبل از بازی کاهش یافته است و این مراسم برای اولین بار جن.

بازیکن از بازی

Jamison مور دارین. وجود دارد مقدار زیادی از حمله تمجید به صورت دارین اما آن را مور هدف یخ را شکست زود هنگام بود و او نیز در وسط مقدار زیادی از عمل است.

کردنی

“زمانی که بچه های ما خرید در و حرکت جن خوب, ما بسیار خوب باشگاه هاکی و این مورد امروز است. ما شکست ما در منطقه موثر با عبور ما نقل مکان کرد و به خوبی از طریق خنثی منطقه ما جرم خاموش عجله عالی بود و ما در تولید بسیاری شانس. شما دیدید که تیم ما واقعا خرید در یک بازی بزرگ از آغاز تا پایان.” — دارین مربی مک Budd.

david.استوارت

@hearstmediact.com; @dstewartsports

دارین 10,

جدید کنعان 2

دارین 3 6 1 – 10

جدید کنعان 1 1 0 – 2

دارین: Jamison مور 1g, 4a; بنت McDermott 2g, 2a; Ryan Spengler 1g 2a; Daniel لاو 1g 1a; Max تیز 1g 1a; آلبرت لیان 1g; مت Fiorita 1g; سام اریکسون 1g; رکس Elwell 1g; James Conway 1a; جک مسی 1a; Tauson Pfeiffle 1a.

کنعان: Michael Rayhner 1g 1a; Jack Johnson 1g 1a; Eric بخواهد 1a.

موجب صرفه جویی: D – کریس Schofield 19; NC – Beau جانسون 25.

سوابق: دارین 10-4 به طور کلی 5-1 FCIAC; جدید کنعان 11-2-1, 6-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر