شماره 8 خاویر پلاک 4 جدید کنعان اسکیت به یک کراوات

دارین — خاویر و جدید کنعان پسران هاکی روی یخ تیم قرار داده و خود نخورده اضافه کاری سوابق در این خط پس از اتمام در قوانین و مقررات در روز چهارشنبه. هر دو از ظهور اضافی جلسه صدمه ندیده است.

در بازی که تحویل یک کمی از همه چیز, شماره 8 خاویر و شماره 4 جدید کنعان skated به 3-3 کراوات در یک تریلر در دارین خانه یخ. هر تیم در پاسخ به یک هدف کسری بودجه در دوره سوم و آنها جاست منتهی به بن بست رسیده است.

خاویر (5-4-1) در حال حاضر 3-0-1 در وقت اضافه و در حالی که کنعان (9-1-1) است 2-0-1.

“یک کراوات است که گاهی اوقات شبیه بوسیدن, اما من بسیار خوشحال بود و با ما بچه ها تلاش و انرژی امشب” خاویر مربی کارل Sundquist گفت. “کنعان را بسیار خوب باشگاه هاکی. آنها رو عمیق آبی, خط, دروازه بان هیچ دولا دولا راه رفتن و آن را دشوار برای رسیدن به اهداف در برابر آنها. ما تا به حال واقعا کار سخت است.

“همه در همه این بود که خوب بازی هاکی. من live برای بازی های شبیه به آن.”

“من تا به حال احساس آنها را به بیرون آمدن سخت” جدید کنعان, مربی تیم کلارک جونز گفت. “این یک بازی هیجان انگیز برای بسیاری از مردم و برای مربیان شما دیدن برخی از ضعف است که فقط اتفاق می افتد نیست. اما من عاشق مبارزه از بچه های ما در حال حاضر. همه آنها در هر بازی است.”

جدید کنعان به حال اولیه منجر شود که در آن برنده faceoff در این عملیات منطقه و جک جانسون فرستاده جن به گوشه بالا سمت چپ با 1:57 باقی مانده در اولین دوره است. قوچ outshot شاهین 13-5 و کنترل سرعت در این دوره اما نمی تواند از طریق شکستن ،

“من عاشق ما اولین دوره” جونز گفت. “ما در سریع ما در حال حرکت بودند جن هست و من احساس ما می تواند بدست چند که ما آن را سرمایه گذاری.”

جدید کنعان کشته شدن یک زن و شوهر از مجازات در دوره دوم اما شاهین در زمان استفاده و قرار دادن عکس های بیشتر بر روی قوچ’ دفاع و دروازه بان کمال جانسون (31 موجب صرفه جویی).

با ثانیه های پایانی دوره تیک تاک دور خاویر defenseman JJ فورد مجبور گردش در نزدیکی مرکز یخ در سراسر خط آبی و اخراج یک شات است که نگاه کردن جانسون و به شبکه مقید به نمره به عنوان شاخ صدا.

“خود defenseman ساخته شده است یک اشتباه کوچک وجود دارد و ما در زمان استفاده از آن” Sundquist گفت. “JJ لغزنده است برای یک defenseman و او انجام داده است که یک زن و شوهر از بار. او را توهین آمیز defenseman و بدیهی است زمانی که شما گل در آخرین ثانیه از یک دوره که یک حرکت تغییر است.”

یک سوم دوره ویژه دو گل از هر دو تیم.

شاهین برداشت سرب در 2-1 وقتی آدم Chasse به ثمر رساند قفسه بالا با 11:17 باقی مانده است.

جدید کنعان جواب داد با دو گل در طول 1:05.

گریفین دین گره خورده است آن زمانی که او در زمان عبور از بودن Gammill و سون در یک هدف از دایره در سمت راست.

نیک Megdanis قرار داده و سپس قوچ در مقابل در 3-2 کردن کمک از سام ایوس با 4:23 باقی مانده است.

فقط 1:07 بعد از خاویر را گرت Baier تساوی با کمک از جف Baumgaertner با 3:16 در ساعت است.

در وقت اضافه, خاویر حال بهتر از بازی در اوایل مصرف پنج عکس در سه دقیقه. جدید کنعان تبدیل جزر و مد در طول نیمه دوم OT اما شاهین دروازه بان رایان جزایر (29) آن را تعطیل به جعل کراوات.

“ما نمی وحشت” Sundquist گفت: از اضافه کاری. “ما برای تیم های دیگر شاید به اشتباه و overcommit به چیزی و سپس ما سعی می کنیم برای استفاده.”

بازیکن از بازی

JJ فورد خاویر. در یک بازی است که شامل مقدار زیادی از تاب و چرخش آن فورد هدف به عنوان زمان تمام شده در دوره دوم که واقعا منتقل شتاب. ارشد co-کاپیتان نیز منجر جامد دفاعی تلاش برای شاهین.

کردنی

“این بازی بزرگ هستند. ما راحت به عنوان اضافه کاری, اما ما نمی تواند برنده faceoff وجود دارد در حالی که آنها ما را نگه داشته hemmed در. اما وجود دارد فرصت های هر دو روش. آن را کمی شل دفاعی, اما به طور کلی در 9-1-1 بچه های ما در حال رقابت در یک سطح یکنواخت.” – کنعان مربی کلارک جونز

[email protected]; @dstewartsports

خاویر 3 جدید کنعان 3

خاویر 0 1 2 0 – 3

جدید کنعان 1 0 2 0 – 3

دوره اول: NC – جک جانسون (کارتر اسپانیا), 13:03; دوره دوم: X – JJ فورد, 15:00; دوره سوم: X – آدم Chasse (جیک شیر عدن Hotchkiss), 3:43; NC – گریفین دین (Boden Gammill), 9:32; NC – نیک Megdanis (سام Ives), 10:37; X – گرت Baier (Geoff Baumgaertner), 11:44.

موجب صرفه جویی: X – رایان cum in ass 29; NC – Beau جانسون 31.

سوابق: خاویر 5-4-1; جدید کنعان 9-1-1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im