بدون بحث از خرید گرینلند اما Pompeo تأکید بهره در ایالات متحده در قطب شمال در طول دانمارک سفر

http://www.washingtonpost.com/video/world/foreign-ministers-welcome-pompeo-to-denmark-dodge-handshakes/2020/07/22/7953c019-19ea-461c-9ddb-b32b4f5e95d0_video.html

کپنهاگ — وزیر امور خارجه مایک Pompeo, لمس کردن در دانمارک روز چهارشنبه برای اولین بار از رئیس جمهور تهمت تمایل به خرید گرینلند باعث دیپلماتیک تف کرد و منجر به لغو یک دیدار دولتی در سال گذشته است.

بسیاری از دانمارکی ها باقی می ماند مشکوک بهره در ایالات متحده در قطب شمال و Pompeo جلسه روز شنبه با وزرای خارجه گرینلند و جزایر فارو تأکید آمریکا با هدف ایجاد روابط نزدیک تر در حالی که لبه به خارج از رقابت چین و روسیه است.

“ما بسیار نگران است که Arctics را تبدیل به یک زمین بازی و یا یک تئاتر جنگ برای قدرت های بزرگ” جزایر فارو وزیر خارجه Jenis Av رعنا به خبرنگاران گفت: قبل از Pompeo ورود.

اما وزیر امور خارجه دانمارک Jeppe Kofod گفت: هر گونه تغییر در وضعیت گرینلند بود در روز چهارشنبه در دستور کار.

“که بحث برخورد با سال گذشته” Kofod گفت. “آن را بر روی میز در بحث ما.”

او افزود که چهار سیاست خارجی ستاد آیا بحث در مورد “چگونه ما می تواند به تقویت همکاری های ما در یک طیف وسیعی از مناطق.”

“ما در حال همانطور که گفتم یکدیگر نزدیک ترین متحدان هنگامی که آن را به امنیت می آید در قطب شمال آتلانتیک شمالی ما هستند که شرکای واقعی و ما ادامه خواهد داد که” او گفت:. “اما ما نیز ناشناخته و بالقوه برای رشد تجارت گردشگری آموزش و پرورش همکاری و انواع دیگر همکاری بین ما است.”

Thibault Savary

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Pompeo در دیدار با Mette Frederiksen در Marienborg قلعه نخست وزیر اقامت رسمی در کپنهاگ.

Pompeo ملاقات برای اولین بار در روز شنبه با دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen — چه کسی مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت گذشته تا به حال نام “تند و زننده” برای رد علاقه خود را در گرینلند یک جزیره خودمختار در درون پادشاهی دانمارک به عنوان “پوچ بحث است.” Pompeo سعی کرده بود برای آرام کردن تنش و سپس تماس کپنهاگ برای انتقال قدردانی از ایالات متحده متحد.

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به خرید گرینلند در سال گذشته این ارسال امواج شوک از طریق دولت دانمارک,” Kristian Mouritzen یک کرون تحلیلگر سیاسی گفت واشنگتن پست. “در آن نزدیک به تبدیل شدن به یک مشکل بسیار بزرگ برای دانمارک تا زمانی که مایک Pompeo کمک Mette Frederiksen صاف و همه چیز را با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Pompeo تصریح کرد که ستایش در روز چهارشنبه.

“هیچ جا ما یک ملت است که به ما کمک خواهد کرد مانند دانمارک است,” او گفت:. “هیچ جا ما بهتر تایید ما ارزش های مشترک در مقایسه با پادشاهی دانمارک و کار ما شده است قادر به انجام در گرینلند. کاملا به سادگی آن را به یک روز جدید برای ایالات متحده و گرینلند.”

او صحبت کردن پیشنهادهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که نسبت به دانمارک خودمختار سرزمین.

Thibault Savary

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Pompeo و Koford را در یک کنفرانس خبری مشترک پس از دیدار خود را.

ماه گذشته ایالات متحده افتتاح شد اولین کنسولگری در گرینلند از سال 1953. “بازگشایی کنسولگری ایالات متحده در نوک (گرینلند) reinvigorates آمریکایی حضور که بود خفته برای بیش از حد طولانی” Pompeo گفت.

او همچنین با اشاره به ایالات متحده پیشنهاد از $12.1 میلیون توسعه اقتصادی بسته گرینلند.

و او اضافه کرد که ایالات متحده و اروپا جزیره “توافق برای شروع یک گفتگوی رسمی به بحث در مورد مسائل کلیدی مانند سالم شیلات و افزایش تعامل تجاری.”

سفیر ایالات متحده گرینلند کارلا ماسه در دیدار با جزایر فارو مقامات به بحث در مورد باز کردن یک کنسولگری وجود دارد و امکان استفاده از بنادر به پشتیبانی ایالات متحده عملیات نیروی دریایی در قطب شمال با توجه به فاروئی رسانه ها.

در مارس شن و ماسه ارائه شده نامشخص حمایت از جزایر فارو وزیر امور خارجه برای مبارزه با کروناویروس. زمانی که پیشنهاد شد این موضوع از گزارش های خبری در مارس آن باعث انتقاد گسترده از کرون قانونگذاران که اشاره کرد که جزایر فارو انجام شد بهتر از ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر.

دانمارک هم تا به حال موفقیت در کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس. روز چهارشنبه پس از ورود او در وزارت امور خارجه Pompeo رفت و به دست دادن با وزیر امور خارجه دانمارک که ارائه نمی دهد دست خود را به عقب. Pompeo گسترش دست خود را به فاروئی وزیر امور خارجه, که او نیز نمی خواهد از دست دادن. Pompeo سپس آرنج ضربه با Greenlandic وزیر امور خارجه قبل از ورود به ساختمان است.

گسترده تر موضوع Pompeo سفر که برای اولین بار درگیر یک توقف در لندن شده است به منظور تشویق متحدان ایستاده با ایالات متحده در برابر چین است.

“ایالات متحده می خواهد دانمارک و خودمختار سرزمین به درک که چین بیش از کسب و کار آن جغرافیای سیاسی” Sten Rynning استاد سیاست بین المللی در دانشگاه جنوب دانمارک گفت واشنگتن پست.

“دلیل دانمارک مهم دریافت کننده این پیام است زیرا گرینلند بسیار استراتژیک است. آمریکا نمی خواهند به اجازه چین یک پاس رایگان به قطب شمال در قلمرو” او گفت:.

چین که تعریف خود را به عنوان یک “نزدیک به قطب شمال کشور” — پکن با وجود اینکه تقریبا از 1800 کیلومتر از قطب شمال دایره — به شدت سرمایه گذاری در گرینلند, زیرساخت های آن ماهیگیری و صنعت و معدن در سال های اخیر است.

“بسیاری از تصمیم گیران در نوک (گرینلند) به گرمی استقبال افزایش بهره در ایالات متحده” مارتین Breum یک کارشناس در شمال و قطب شمال گفت واشنگتن پست. “اما گرینلند فروش ماهی و میگو برای بیش از $230 میلیون دلار در هر سال به چین است. بنابراین گرینلند مشتاق به شنیدن از Pompeo که ارتباط آن با چین است دیده نمی شود به عنوان مشکل توسط آمریکا”

ترس است که رقابت بهره از قدرت های بزرگ می تواند بی ثبات کردن منطقه است.

“قطب شمال به پایین تنش در منطقه به چالش کشیده است توسط روسیه و چین گفت:” سیسیلیه Felicia Stokholm Banke در دانمارک موسسه مطالعات بین المللی. “وجود دارد یک نگرانی اینجا است که قطب شمال را به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک عرصه بین المللی قدرت سیاسی و چه در دانمارک و گرینلند و جزایر فارو به دنبال جلوگیری از.”

Pompeo میاد بریتانیا برای خط سخت در برابر ‘شرم آور’ چین را انکار می کند آمریکا فشار

ایالات متحده و بریتانیا تغییر مصونیت دیپلماتیک قوانین در نور هری دونن مرگ

چین متعهد به مقابله به مثل مجلس دستور بسته شدن کنسولگری خود را در هوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de