هیچ پول بیشتر برای پلیس

شهرداری می تواند با تغییر سیاست پس خدمات اجتماعی کارگران نیست و پلیس در حال اعزام برای انواع خاصی از 911 تماس. اعتبار…مایکل اپلتون برای نیویورک تایمز

تنها راه ما در حال رفتن به توقف این چرخه بی پایان از خشونت پلیس این است که با ایجاد جایگزین برای پلیس. چرا که حتی در یک بیماری همه گیر که در آن سیاه شده اند نامتناسب کشته coronavirus پلیس هنوز قتل ما.

روز دوشنبه یک کارگر در یک فروشگاه در مینیاپولیس به نام 911 این ادعا که جورج فلوید تا به حال با استفاده از پول تقلبی. این حادثه به پایان رسید با یک افسر پلیس خفه کننده آقای فلوید به مرگ با وجود او و تماشاگران’ درخواست كند. اعتراضات پس از فوران در سراسر کشور در حالی که پلیس با پاسخ نظامی به سبک خشونت است.

به عنوان مورد جورج فلوید روشن می سازد تماس با 911 برای حتی کوچکترین چیزی که می تواند حکم اعدام برای افراد سیاه و سفید. برای بسیاری از جوامع به حاشیه رانده شده, 911 است یک گزینه قابل دوام چرا که پلیس اغلب بحران های بدتر است. این همان جوامع که اغلب نیاز به خدمات اورژانس بیشتر مجبور به انجام کار بدون کمک کند.

آموزش بیشتر و یا تنوع در میان افسران پلیس نمی خواهد پایان خشونت پلیس و نه شلیک و شارژ فردی افسران. نگاهی به مینیاپولیس اداره پلیس است که برگزار می شود تا به عنوان یک مدل پیشرفته پلیس اصلاحات. گروه ارائه می دهد رویه عدالت و همچنین آموزش به صورت ضمنی و تعصب تمرکز حواس و د تشدید. آن را در آغوش جامعه پلیس و افسر تنوع ممنوعیت “جنگجو سبک” پلیس با استفاده از دوربین های بدن به اجرا در یک سیستم مداخله زودهنگام برای شناسایی مشکل و افسران آموزش دریافت در اطراف بهداشت روانی مداخله در بحران و شیوه های “آشتی” تلاش در جوامع از رنگ.

جورج فلوید بود و هنوز هم به قتل رساندند. تمرکز بر آموزش تنوع و تکنولوژی مانند دوربین های بدن شیفت تمرکز به دور از ریشه و علت خشونت پلیس و به جای آن به پلیس بیشتر قدرت و منابع است. مشکل این است که کل سیستم عدالت کیفری می دهد افسران پلیس قدرت و فرصت را به طور سیستماتیک آزار و اذیت و کشتن با مصونیت از مجازات.

راه حل برای پایان دادن به خشونت های پلیس و پرورش امن کشور نهفته در کاهش قدرت پلیس و تماس خود را با مردم است. ما می توانید انجام دهید که با reinvesting از 100 میلیارد دلار صرف پلیس در سراسر کشور در جایگزین برنامه های پاسخ اضطراری به عنوان معترضان در مینیاپولیس نامیده اند. شهر و ایالتی و فدرال کمک های مالی نیز می تواند تامین مالی این برنامه است.

  • با تشکر برای خواندن ،

مشترک شدن در به بار

شهرداری ها می توانید شروع با تغییر سیاست و یا اساسنامه پس افسران پلیس هرگز پاسخ به انواع خاصی از شرایط اضطراری از جمله آنهایی که شامل سوءمصرف مواد مخدر خشونت بی خانمانی و یا سلامت روانی ، به جای مراقبت های بهداشتی کارگران و یا تیم های واکنش اضطراری خواهد رسیدگی به این حوادث است. بنابراین اگر کسی تماس 911 به گزارش مواد مخدر مصرف بیش از حد بهداشت و درمان, تیم عجله به صحنه; پلیس نمی خواهد درگیر کنید. اگر یک فرد تماس 911 به شکایت در مورد افرادی که بی خانمان پاسخ سریع اجتماعی کارگران را با ارائه آنها را با مسکن پشتیبانی و منابع دیگر. درگیری interrupters و عدالت ترمیمی تیم می تواند به واسطه شرایطی که هیچ کس ایمنی است که تهدید می شود. سازمان دهندگان جامعه به جای افسران پلیس کمک خواهد کرد مدیریت پاسخ به همه گیر. در حالت ایده آل مردم باید این گزینه برای تماس با شماره های مختلف — می گویند 727 — برای دسترسی های مختلف آموزش دیده تیم های واکنش.

خبر خوب این است, این است که در حال حاضر اتفاق می افتد. خشونت وقفه وجود داشته باشد برنامه در سراسر کشور و آنها اغلب به رهبری افرادی از جامعه که تجربه مرور شرایط روی حیله و تزویر. بعضی از برنامه ها مانند یک در واشنگتن دی سی کار نمی کنند با پلیس; کارکنان آن تکیه می کنند و به جای آن شخصی کمک رسانی و ارتباطات اجتماعی برای کسب اطلاعات در مورد خشونت های که کار می کنند به واسطه و منتشر. ما باید سرمایه گذاری در این برنامه که در عمل در بودجه بند کفش به طوری که آنها خود را اختصاص داده شده اعزام به مراکز خارج از 911.

دالاس پیشگام یک رویکرد جدید که در آن اجتماعی کارگران در حال اعزام به برخی از 911 تماس است که شامل سلامت روانی شرایط اضطراری. این برنامه نشان داده موفقیت و بسیاری از مردم دریافت مراقبت که آنها هرگز بدست در زندان یا بیمارستان به سر می برند.

در کالیفرنیا و منطقه خلیج تحول عدالت جمعی معاملات با سوء استفاده جنسی از کودکان بدون پلیس است. جمعی توسعه غلاف گروه از مردم از جمله بازماندگان تماشاگران و یا افرادی که آسیب در گذشته — که هر pod-عضو احساس آنها می تواند به نوبه خود برای پشتیبانی از زمانی که مورد نیاز است.

در اینجا یکی دیگر از ایده: تصور کنید اگر این پول استفاده می شود به پرداخت حقوق افسران پلیس که بی وقفه گشت عمومی مسکن و ساختمان و آزار و اذیت ساکنان می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق قصد دارد که ساکنان طراحی خود را امن نگه دارید. پول نیز می تواند پرداخت حقوق و نگهداری و حضانت کارگران; صندوق جامعه برنامه های اشتغال و اساسی جهانی درآمد; و یا پرداخت هزینه برای ارتقاء به آسانسور و واحد آپارتمانی بنابراین ساکنان نیست گیر بدون گاز در طول یک بیماری همه گیر به عنوان برخی از مردم در بروکلین بودند. جنبش برای زندگی و دیگر جنبش های اجتماعی تماس بگیرید برای این نوع از تغییر مسیر از بودجه.

ما نیاز به reimagine ایمنی عمومی در راه است که کوچک و در نهایت لغو پلیس و زندانها در حالی که اولویت آموزش و پرورش و مسکن و امنیت اقتصادی و روانی و بهداشت و جایگزین به درگیری و خشونت است. مردم اغلب سوال عملی از هر گونه واکنش اضطراری که مانع از پلیس. ما در جامعه ای خشونت آمیز, اما پلیس به ندرت تضمین ایمنی. در حال حاضر بیش از هر زمان به سمت نه تنها از منابع پلیس بلکه این ایده است که پلیس ما را امن نگه دارید.

فیلیپ V. McHarris (@philipvmcharris) یک نویسنده و دکترای خود را در دانشگاه ییل. Thenjiwe McHarris (@ThenjiweTM) یک رهبر در جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر