هیچ خنثی

“آنچه مورد نیاز است یک جدید دارما رادیکال دارما که deconstructs به جای تقویت سیستم های از درد و رنج است که گرسنگی به جای بارور خاک از شرایط است که ریشه های عمیق اجتماعی مبتلا به رشد در. جدید دارما است که اصرار دارد ما تحقیق نه تنها unsatisfactoriness از ذهن خود ما بلکه ما آماده برای ناراحتی از مقابله با obscurations جامعه ما فردی عبارات. آن را به رسمیت می شناسد که هذیان های سیستمیک ظلم و ستم هستند و نه تنها در حوزه فردی است. طراحی شده توسط آنها نشسته در داخل و تقویت جامعه است. ما باید بیدار و برش از طریق نه تنها فردی بلکه اجتماعی نفس است. این است که نه تنها ما بالقوه, اما ما در حال حاضر هر یک آن را به عنوان ما مسئولیت جمعی….وجود ندارد و خنثی است.”

~کشیش فرشته کیوتو ویلیامز

همکار عزیز سفید مردمی

من به تازگی به وید دیویس در مورد صحبت های اخیر و وقایع کنونی در سال 2020 جهان Ayahuasca بودند کنفرانس. دیویس یک انسان شناس, ethnobotanist و نویسنده که کار متمرکز شده فرهنگ بومی در سراسر جهان است.

دیویس mused که تا زمانی که تنها چند روز پیش تقریبا همه در جهان تقریبا با تمرکز بر یک چیز Covid-19 و فرض می “اگر این نیست ما یاد می دهد چه اتفاقی می افتد به سیاره ما هیچ چیز را”. از لنز خود را از امید و من paraphrasing در اینجا او احساس آن را در واقع ممکن است ما شروع به درک طبیعت مقاومتی و توجه به چگونه ما “بخشی از آن را جدا از آن”.

دیویس در ادامه به توضیح سه صد سال پیش از دکارت تقریبا رانش نهایی خنجر به رابطه ما با جهان طبیعی توسط reframing مفهوم یک کوه به عنوان فقط یک مرده توده ای از سنگ به جای revering آن را به عنوان یک تنفس زندگی الوهیت. بنابراین انسان می تواند توجیه شکار غیر قانونی منابع از کوه با هیچ بیشتر عواقب ورود ما گرسنه کوته روایت رانده ذهن.

بازتاب همکار شناس رابین دیوار Kimmerer که تمرکز بر بومی مفاهیم قدردانی و روابط متقابل در کتاب بافتن Sweetgrassدیویس توضیح می دهد که چگونه روابط متقابل اساسی برای ارتباط مردم بومی با طبیعت است. در عین حال برای کسانی که با موافقت دکارت همراه با یک اشاره از چند کلید دیگر انديشمندان یک مسیر جدید پدید آمده با هدف تحکیم داستان جدایی توسط “سرقت باستان خورشید جهان” از مقدس عرصه که در آن قبلا اقامت داشته است. این انجام شد به نام مرد دنبال سلطه بر طبیعت منجر به هدف از گردآوری بزرگ ثروت و قدرت است.

از طریق اقتصادی تسلط انقلاب صنعتی به خطر بیافتد جهان طبیعی با مصونیت از مجازات در نتیجه آوردن ما به پرتگاه فاجعه در سال 2020 و یا آنچه در حال حاضر می تواند به نام “انقراض ششم” یا در معنای وسیع تر یک وجودی اضطراری است. سیستماتیک و نسل نویسی جمعی ما طرز فکر تولید از طریق روایت از قدرت و کنترل بر طبیعت بیش از هر چیزی که ممکن است در راه ما ایستاده جعلی تا حد زیادی توسط یک اسطوره به نام “من سزاوار” ایجاد کرده است یک چالش و معضل – چگونه ما در حال حاضر به درک ما نسبتا جدید سکولار ارتباط با جهان تکامل یافته است که به حالت عادی و گاهی اوقات به عنوان “ماتریکس”?

“اقدام به نمایندگی از زندگی تبدیل. چرا که رابطه بین خود و جهان است متقابل آن است که یک سوال برای اولین بار روشن و یا ذخیره شده و سپس اقدام. که ما کار را برای التیام زمین, زمین ما بهبود می یابد.”

~رابین دیوار Kimmerer

دوباره به هم متصل با مفهوم اساسی از روابط متقابل است که یک مدل است که پایدار است فرهنگ که تجسم آن را برای هزاران سال ما نیاز به سم زدایی از داستان جدایی و دوباره در آغوش “یک حس ترس” است که همه انسان ها هنگامی که احساس کردند به عنوان بخشی از زندگی روزمره ما retuning نور خورشید ایم بنابراین خشونت به سرقت رفته از خدایان باستان. ما می توانید این کار را با ابزار قصد عمل و ادغام و از طریق تجربه مستقیم.

چند روز پیش یکی دیگر از رویداد فاجعه بار قتل یا مدرن و روز مجازات یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید باز چشم ما به زشت و موذی محصول روایت از قدرت ما غرق در نژادپرستی نظاممند. به عنوان یک نتیجه, بیشتر و بیشتر از ما بوده اند بیدار شدن از خواب به کشف زندگی می کنیم زندگی روزمره ما به عنوان بخشی از یک سیستم ایجاد شده در اندازه های بزرگ برای حفظ و پرورش بخش مسابقه و کلاس تحقق آن نیست در واقع شکسته شد راه اندازی در این راه. یک سیستم است که به ما می آموزد به قبول خشونت ایجاد جنگ بی پایان بی پایان قتل های بی پایان درد و رنج و بی عدالتی در هزینه های سیاه و قهوه ای بدن.

دکتر Ibram Kendi نوشته شده است به وضوح و به طور گسترده در مورد این سیستم چگونه از سفید برتری یک قدرت ساخت در اصل طراحی شده برای جدا کردن ما در مسابقه. از لحاظ تاریخی او می گوید: این یک مفهوم نسبتا جدید شاید شش صد سال و به سرعت تبدیل به یک سرطان است که در ادامه به گسترش با قتل سیاه مردم توجیه این شرایط از یک سیستم راه اندازی در اینجا در ایالات متحده آمریکا چرکین برای بیش از چهار صد سال و منعکس شده توسط مردم از زندان های ما صنعتی است.

در بیدار شدن از مخرب یا کابوس جدایی و تحقق باستان مفهوم متقابل ما به طور ناگهانی باید انتخاب – برای آشتی با طبیعت یا همچنان به دنبال آسایش و امتیاز از مصرف و غارت زمین است. در بیدار شدن از خواب به سرطان سیستمیک نژاد پرستی, ما به طور ناگهانی باید انتخاب برای درمان این سرطان قبل از اینکه خیلی دیر شد و یا به آن اجازه می دهد تا عمل در جهان از محل امتیاز و نژاد برتری. او بسیار مورد تحسین قرار گرفته کتاب, چگونه به زاد نژادپرستیدکتر Kendi می نویسد: “آنچه به من می دهد امید است که ساده و واضح. هنگامی که ما از دست دادن امید ما تضمین شده برای از دست دادن. اما اگر ما چشم پوشی از تقابل و مبارزه برای ایجاد یک زاد نژادپرستی جهان, پس از آن ما به انسانیت یک شانس برای یک روز زنده ماندن یک شانس برای همیشه رایگان است.” همانطور که با هر راه درمان این نیاز شدید تعهد به پروب و وضع لخت insidiousness داستان ما متولد می شوند به. یک تماس به عمل به عنوان ابراز فصاحت بالا در این نقل قول توسط کشیش فرشته کیوتو ویلیامز.

ما شاید در ترین نقطه محوری در تاریخ بشر است. من اعتقاد دارم که با بزرگ بدیهی است که همه ما باید از این ابزار برای نجات بشریت از حوادث آخرالزمانی و آینده بلایای اما ما در حال حاضر در شیب کامل بحران وقتی که می آید به وضعیت بشر است. آن است تا هر یک از ما به فاش کردن آنچه که دیگر کار می کند و به بسیج بی سابقه ای در راه است. از یک پورتال از آگاهی ما می تواند ظهور تبدیل شده با نور و عشق و تعالی و در عین حال ما باید بپذیریم آنچه در آن است که ما را به این نقطه است.

اخیر حوادث ما را وادار به نگاه در آینه و ساخت یک پل جدید و در عین حال باستان پارادایم به ما این فرصت را به “زندگی در صمیمیت و همدلی” با درک روشنی از عدالت و عدالت برای همه موجودات. توسط بیداری به حقایق زشت از ما چگونه وارد اینجا و پس از آن جمعی سازماندهی با اجرای یک طرح عمل خواهد کرد که ریشه کن کردن این بیماری مهلک از ذهن و روح ما می تواند خود را آزاد از ظلم و ستم یک داستان است که تنها در خدمت آن دسته از ما که باقی می ماند گرسنه برای قدرت و امتیاز. در آن نیاز به “رادیکال دارما” عنوان کشیش فرشته کتاب. همچنین نیاز شدید هوشیاری و شجاعت به نگاه عمیق در خودمان همکار ما انسان و جهان طبیعی, یکپارچه سازی عمل متقابل و قدردانی است. ما نیاز به دریافت فوق العاده ناراحت کننده به ما در ایجاد تغییرات لازم به منظور زنده ماندن و رشد اما در ابتدا باید اذعان آسیب شناسی.

“سفید برتری یک توده sociopathy آن است که بزرگ بیماری است که خائنانه مصرف مردم بدون آنها حتی متوجه آنها آلوده شده است که برای آنان نه یک حالت طبیعی در همه. آن است که غیر طبیعی ترین کشورها ساخته شده و انبوه مستقر طریق هر فضای اجتماعی. مانند مرگ انسان نجابت منتشر شده از طریق هوا در ميکروپارتيکلهای.”

~کشیش فرشته کیوتو

مسیر تحول و درمان آغاز می شود با قصد. اگر قصد این است که به بازنویسی داستان خشونت و جدایی پس از آن چه که باید انجام شود در مورد آن ؟ ما قرار بدن ما در راه آسیب است به محافظت از بدن ، چگونه ما ادغام ما قصد و عمل به راه های جدید برای دیدن و انجام است ؟ خواهد ما را انتخاب کنید به مجموعه ای از آتش به داستان سیستمیک ظلم و ستم و در آغوش فردی و مسئولیت جمعی برای تبدیل شدن به ضد نژادپرستانه? ما اجازه می دهد امتیاز برای حفظ سرمایه داری ما سفید supremacist, پدرسالارانه سیستم coasting همراه, کسب و کار به عنوان معمول ؟ ما حتی در نظر گرفته چگونه رنگ پوست ما به خوبی کار کرده است برای ما در یک سیستم از ظلم و ستم و خشونت امپریالیسم و استثمار و بی عدالتی و تجزیه طلبی? ما باید درخواست خود را که به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ یک چیز به نظر می رسد کاملا روشن است: “هیچ خنثی”.

نیز وجود دارد یکی دیگر از فراگیر سوال که آفت من. حتی ممکن است برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند بدون پایان سیستمیک طبقاتی دارد ؟ بیشتر به نقطه ای است که این امکان را برای زندگی در یک جامعه کاپيتاليستى بدون نژادپرستی? به نظر می رسد بسیار بعید است که این دو به طور اجتنابناپذیری مرتبط است. فیلمساز و فعال چکمه رایلی ارائه می دهد این تجزیه و تحلیل از خود را در صفحه توییتر (ویرایش شده برای طول و ترجمه از آن اصلی توییتر فرمت):

نژادپرستانه و خشونت پلیس و قتل هستند ذاتی سرمایه داری خواهد بود و در اطراف تا زمانی که ما خلاص شدن از شر سرمایه داری. دانستن این کلید برای پیدا کردن کوتاه مدت راه ما می تواند در مجموع برخی از صورت ظاهر از تلافی جویانه فوری برای این بی عدالتی. شما نمی تواند به اشتغال کامل در سرمایهداری. سرمایه داری باید درصد معینی از مردم بیکار وجود داشته باشد. زمانی که نرخ بیکاری پایین تر گذشته یک نقطه خاص شما ببینید وال استریت نگرانی نیست چرا که این بدان معنی است که دستمزد بالا برود و ارزش سهام پایین در زمان واقعی است.

وجود دارد باید یک ارتش از کارگران بیکار به طوری که کارفرمایان می توانید نگه داشتن دستمزد پایین با تهدید کارگران با ایده جایگزین شده است. اگر سرمایه داری نیاز ارتش از کارگران بیکار به منظور وجود داشته باشد, چه با شما تماس ارتش از کارگران بیکار? شما آنها را گرسنه. آنها نیاز به غذا خوردن. و آنها کار ندارد چرا که سرمایه داری نیاز آنها را بیکار و ناامید. که ارتش از کارگران بیکار نیست رفتن به فقط اجازه دهید خود و یا خانواده خود را از گرسنگی مردن و بی خانمان. آنها در حال رفتن به رفتن به کسب و کار غیر قانونی. جهنم حتی بسیاری از مردمی با مشاغل حقوقی است که به اندازه کافی پرداخت نمی ممکن است نیاز به انجام این کار برای درآمد اضافی.

بنابراین کسب و کار غیر قانونی پزشکان باید برای تنظیم به کسب و کار خود را. همانطور که می بینید با پلیس و حقوقی کسب و کار, کسب و کار تنظیم طول می کشد نیروی فیزیکی و خشونت است. شما نمی توانید کسب و کار بدون خشونت و شما نمی توانید بیکاری بدون کسب و کار غیر قانونی و شما می توانید نیست که سرمایه داری بدون بیکاری است. بنابراین شما می توانید نیست که سرمایه داری بدون فقر و بیکاری به اصطلاح “جرم” و خشونت است.

چگونه طبقه حاکم بگویید طبقه کارگر که در ایالات متحده آمریکا است که تا حد زیادی سفید است که خود را به فقر و دستمزدهای پایین چیزی است که ساخته شده را به سیستم اقتصادی? که ثروت Bezoses و Bloombergs جهان تکیه بر فقر ؟ آنها نمی. آنها آموزش طبقهی کارگر از طریق شرکت های رسانه ای خود را که پایین بودن حقوق و دستمزد و فقر و خشونت رشد می کند که از آن یک نتیجه از تصمیم گیری های بد از فقیر.

چگونه می توانم آنها را با گفتن کل طبقه کارگر است که پایین بودن حقوق و دستمزد و فقر ساخته شده است در به سرمایه داری بدون طبقه کارگر تصمیم به خلاص شدن از طبقه حاکم ؟ آنها نمی. آنها را به مردم سیاه و سفید و دیگر POC و می گویند به طبقه کارگر “در نگاه کسانی که وحشیان آنها خشونت و فرهنگ وجود ندارد آنچه را که آنها نیاز به رشد در این سیستم آنها سخت کار نمی کند, آنها ضعیف تر ساختار خانواده از مردم سفید و…. و…. که مردم سیاه و سفید و دیگر POC در فقر به دلیل خود را انجام می دهند هنگامی که در واقعیت سرمایه داری خوب کار می کند و شما می توانید غنی اگر شما آن را درست انجام دهد. در اینجا دیده بان CSI:Bumfuck آن را اثبات کند به شما.”

و این زمانی است که شما مردم سفید پوست در خانواده هایی که ایجاد $22k یک سال که خود را طبقه متوسط و هماهنگی خود را با طبقه حاکم. اما در حال حاضر که فقر و “جرم” و خشونت می آید که از آن شده است racistly تعریف شده به عنوان یکی برگرفته از فرهنگ جامعه است که در آن ظاهرا اتفاق می افتد آنچه که در نقش پلیس ؟

اگر پلیس قرار دارند در واقع می خواهید به “مبارزه با جرم و جنایت” و سپس آنها را به منبع “جرم” طبقه حاکم. این خواهد بود میلیاردرهای که علت پایین بودن دستمزد و فقر و “جرم” است که لازم است توسط اعمال خود. اما از آنجا که ایده های نژادپرستانه در مورد مردم سیاه و سفید و دیگر POC لازم توسط سرمایه داری کار پلیس در جامعه است و عملکرد به عنوان یک مبارز در برابر جامعه.

اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از این چیزها ما را به خلاص شدن از شر سرمایه داری.

پس همکار من سفید مردمی می خواهیم به بی طرف باقی می ماند و یا برای کار ؟ من باید بگویم حتی در نوشتن این انگیزه من برای کامپایل کردن این ایده ها و ارائه افکار خود من به من می دهد قابل تامل است. چه چیزی من را مجبور به ارائه آن نیست در حال حاضر گفته شده است ؟ به عنوان کسی که علاقه مند در درمان تروما و کمک به مردم unstuck از خود را از برنامه نویسی به نظر من سیستم از ظلم و ستم به عنوان موانع بزرگ برای پیگیری آزادی سهام عدالت, شادی, صلح, عشق و پذیرش است. داستان جدایی است فراگیر در سراسر جهان به جز جیب کوچک از جوامع بومی تا حد زیادی از نظر شاید آخرین باقی مانده پاسداران از این حکمت.

بنابراین آنچه در حال حاضر ؟ من معتقدم که ما باید برای اولین بار اذعان کرد که چگونه داستان جدایی, سفید برتری و سرمایه داری همه عمیقا جاسازی شده و در حال مخرب تقریبا به نقطه بدون بازگشت. اذعان پس از آن ایجاد یک مسیر به هدف که در آن ما می تواند به تدوین و فرموله کردن یک طرح عمل. در آموزه های سیذارتا گوتاما بودا, او می گذارد و به اصطلاح چهار حقیقت شریف است. نسخه یادداشت صخره است به درک که بشریت رنج می برد. دو به علت درد و رنج است. سه متعهد به پایان دادن به درد و رنج است. و چهارم, برای پیدا کردن یک راه برای انجام این کار با از بین بردن زمینه سازه. این با توجه به بودا است که در این مسیر به سلامت عقل. تنها ما عدم تمایل برای تغییر نگه می دارد و ما را از این مسیر و اگر شما پس از دارما تمام مسیرهای دیگر منجر به سردرگمی جنگ و جنون. این هر دو فردی و جمعی انتخاب, شاید, اما من تعجب می کنم اگر حتی یک انتخاب در تمام ساخته شده در اینجا چون ما در نقطه ای که ما یا از خواب بیدار به این واقعیت تلخ از آنچه اتفاق می افتد و یا به سادگی به مرگ در خواب ما و انجام هیچ چیز نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>