“ممکن است شما زندگی می کنند در زمان جالب”. لعنت هنگامی که اختصاص داده شده منبع چینی در حال حاضر تصور می شود جعلی آن را فریب آمیزی خفیف تا زمانی که شما متوجه شما باید بدون مقاومت به رمان بار ویروسی از interestingness. ما احساس می کنیم نمی تواند پلک زدن و در عین حال ما پلک در حال گرفتن بسیار سنگین است. ما در حال اضطراب, ممنون, سر در گم, امیدوار, غرق همدلانه و عصبانی و خواب آلود و سیمی. Housebound در بهار مستند به امید بهترین ها برای بدترین آماده و صاف منحنی.

این Covid-19 قرنطینه به ما داده است زمان به منعکس کننده کار انجام داده ایم به سوی “ایجاد ظرفیت” است که انعطاف پذیری و منابع برای زمانی که “عادی” می شکند. ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از افکار در مورد کار و تمرکز ما رفتن به جلو.

نویسنده/archdruid John Michael گریر مورد “وابسته به فروساخت سقوط”. که نه اسلحه و مهمات آخرالزمانی-هنوز-هنوز هم-شده-توسط-سرمایه داری سناریوی مورد علاقه در رسانه ها اما یک فرایند مداوم از فروپاشی اجتماعی. به دنبال در ما جریان اصلی نهادهای اقتصاد و یا اعتقادات روشن است که ما شده ایم سقوط در حالی که برای. حوادث مانند بیماری های همه گیر قفل گذاری وابسته به فروساخت منحنی با ناگهانی چشم ظاهر جهش مجموعه در برابر فرآیندهای bedrocked به عنوان پس زمینه هرگز پیش زمینه. به انجمن خوش آمدید آخرالزمان, ما شما را نجات داد به صندلی.

ریشه کلمه “آخرالزمان” اشاره به “کشف حجاب” حذف توهم و پیدا کردن وحی است. به عنوان ما جهانی تولید سیستم ها و نهادهای اجتماعی (به عنوان مثال. بهداشت و درمان آموزش و پرورش) به طور ناگهانی ضعف اساسی خود را unsuitability در معرض است. فقط هفته پیش خیلی توانا و اقتصادهای در حال حاضر با خشم ادا کردن هنگامی که مواجه با این همه سختی. به عنوان بسیاری اشاره کرده اند که این ناگهانی سنبله در روند سقوط حاکی از یک بزرگتر انجام اکولوژیکی و زیست محیطی و اجتماعی آنتروپی. و به عنوان Covid-19 خود را طول می کشد تلفات انسانی در سراسر جهان, ما شروع به دیدن بهترین و بدترین است که بشریت می تواند در انتخاب آن از وفاداری آیا به زندگی انسان و یا به سیستم های اقتصادی و مبارزات قدرت در پیدا کردن تعادل مناسب (اگر چنین چیزی وجود داشته باشد). آن را یکی دیگر از فرصت برای در نظر گرفتن آنچه که ذاتی در ما به عنوان مردم و آنچه که در این محصول از سیستم های ما? در حال رشد در سیستم های موعظه است که “طمع خوب است” که “تنها مسئولیت اجتماعی کسب و کار است که به افزایش سود” یا “وجود ندارد جایگزین” است که آن را هیچ جای تعجب است که بدترین واکنش به بحران مشخص شده توسط فردگرایی پارانویا و تجمع ؟

panic-buying-full.jpg

سیستم های طبیعی در حال بازگشت به دلیل آلودگی و تولید گازهای گلخانه ای هستند اما این غیر ممکن است برای fist-pump در مورد این در حالی است که مردم درد و رنج مرگ و یا کار فراتر از ظرفیت به صرفه جویی در زندگی می کند. در واقع آن را به یک زمان خوب به سوال بسیار اعتبار از محل کار: که خدمات ضروری, نحوه استفاده از ما “وقت آزاد”. راه حل چه می تواند بازار ارائه به بحران بهداشت و درمان به سر می برند بیمارستان به استراحت در تامین خطوط کالاهای اساسی و خدمات ؟ برای کسانی که قادر به پاسخگویی به آنها اجاره مسکن و یا هزینه های آینده? برخی ادعا می کنند ما جهانی, صنعتی مدل مقصر است برای ویروس دیگران گریه که “درمان بدتر از بیماری” که آثار اقتصادی quarantining را ایجاد تخریب بیشتر از ویروس خود را.

ما فکر می کنم این پیش بینی نیست بومی اقتصادی علم اما به سابقه accumulatory فرمان و کنترل پویایی است که از طریق دیرینه موسسات از جمله مردسالاری و استعمار خود را پیدا کرده اند apex در سرمایه داری رئالیسم: “گسترده معنا که نه تنها سرمایه داری تنها دوام نظام سیاسی و اقتصادی بلکه آن است که در حال حاضر غیر ممکن است حتی به تصور منسجم جایگزین برای آن.” کوتاه چند هفته از درنده, تغذیه, رشد مبتنی بر مدل نشان می دهد که ضعف خود را در برابر آخرالزمان. یکی دیگر از حجاب بلند است.

چه چیز دیگری می تواند ما را ببینید ؟ چه خواهد شد به دنیا نگاه خواهم هر زمان که “این است” (و چگونه ما می دانیم که در آن است)?

این می تواند هرالد از یکی دیگر از اقتصاد سیاسی بر اساس فراوانی و نه محدوديت و حرص و آز ؟ ما می تواند کمک به طبیعت به بازیابی خود را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ما مصرف انبوه تولید شده و طراحی شده-به-شکست تلخه. ما اساسا می تواند محدود کردن سفته بازی سرمایه گذاری و ساختگی کالا است. بریده بریده نابرابری از پایین تا ما صرف زمان دور از مزخرف شغل به reimagine جهان است. استفاده از این زمان دوباره به هم متصل گرامی ما aliveness, شکست, را مهار, برای مراقبت از هر یک از دیگر غمگین آنچه ما از دست داده ایم و جشن چه ما هنوز.

ما باید چارچوب های ما ایجاد شده اند این ظرفیت برای مدتی. از موضعی و در عین حال در سطح جهانی متصل سیستم های تولید است که می تواند به سرعت در حال پاسخ دادن به نیازهای فوری و بدون بسته عظیم جهانی زنجیر به راه هایی برای سازماندهی نیروی کار به ترمیمی و هدف گرا خوشه از افرادی که مراقبت از یکدیگر. این اقتصاد جدید نیاز دارند سیاست های جدید و بیشتر آزاد نسبت به دولت: ما به آن تلاش کرده اند و موفق بوده است. چه دنیای جدید (بسیاری از جهان امکان پذیر است) می تواند ما را در گوشه ای از زیر این حجاب برداشته?

در اینجا یک سوال: آیا شما می دانید در مورد این پتانسیل? ما هنوز هم با داشتن این گفتگو در میان خودمان و یا باید این شرایط وحشتناک با استعداد ما با یک فرصت برای (آخرالزمانی) وضوح? طبیعی است که سقوط در حالی که ما به نظر می رسد عجیب و غریب بودن saner از همیشه قبل از.

Timothy Leary معروف به نام ما به “دیگران را”. من فکر می کنم که دیگران همه از ما و این ممکن است در لحظه ای که در آن بیشتر از ما می دانیم که. چند سال پیش ما ایجاد یک دسترسی آسان به استفاده از پلت فرم به اشتراک گذاری بالقوه عوام با همه. امروز آن را مربوط تر از همیشه. پروژه های ما (عوام انتقال و دیسکو) مبتنی بر دو روش ساده احکام:

  1. هر کس می تواند تبدیل به یک روستایی
  2. عادی می تواند بیشتر عادی

این است که چرا ما در تلاش برای ایجاد دسترسی و relatable چارچوب برای مردم برای پیدا کردن روستایی در درون خود. اما ما نیاز به رشد ما حباب algorithmically از پیش تعیین شده یا نه; ما نیاز به rewild پیام ما فراتر از افرادی که در حال حاضر می دانیم. حرکات مانند Degrowth, منبع باز, نرم افزار و سخت افزار ضد ریاضت همبستگی اجتماعی اقتصاد Ecofeminism, Buen Vivir…ما همه در حال یادگیری از یکدیگر است. ما باید همچنان به تواضع و صبر و حوصله عبور دانش در گوش دادن به صدای بیشتر و تجارب خود و حفظ و گسترش دایره شامل هر کس تا زمانی که وجود دارد هیچ دیگر.

لطفا به اشتراک گذاری این مقاله با هر کسی که ممکن است بهره مندی از این “ایده های دیوانه” که به طور ناگهانی به نظر نمی آید تا دیوانه شوم. شروع یک مکالمه با افرادی که مبهوت در فروپاشی سریع و عدم اعتماد سیستمیک پشتیبانی مشتاق هستند برای ایده های جدید و راه حل های امید. بزرگترین محوطه عوام است که از ذهن: ظرفیت ما برای تصور بهتر جهان مهربانتر به یکدیگر و به زمین است. این آسان نخواهد بود و یا فرآیند ساده است. ما نیاز به نگه داشتن هر یک از دیگر از طریق دست دادن و درد. ما نیاز به پیدا کردن نگه دارید دیگران در میان همه ما تا زمانی که هیچ بیشتر وجود دارد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im