ما نباید محکوم شورش در برابر پلیس قتل مانند جورج فلوید را

معترضان به ضرب گلوله با اسپری فلفل آنها به عنوان مقابله با پلیس خارج سوم پلیس حوزه در 27 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. استفان Maturen / گتی

پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس را به قتل جورج فلوید برخی از ملت ما رسانه ها تبدیل شده اند به برخی از سوالات مهم که باید:

ما باید محکوم غارت و چپاول ؟

بله ما باید محکوم غارت جهانی جنوب غربی ارتش و شرکت های چند ملیتی. ما باید ترس وحشتناک احتمال که COVID-19 واکسن خواهد بود محصور به بخش خصوصی واگذار و به فروش می رسد برای سود و غارت کشورهای توسعه نیافته و underinsured افرادی که می امدن.

ما باید به مبارزه علیه غارت و چپاول کشورهای توسعه نیافته’ خزانه توسط نفرت انگیز بدهی و تعدیل ساختاری برنامه های در حال کشیده شده و اعمال شده توسط نهادهای بین المللی در این دقیقه است.

اما ما باید در مورد مراقبت از این نوع دیگر از غارت و چپاول ؟

آن را بی عاطفه هیولا نیست به مراقبت در مورد غارت خانه ها و ساختمان توسط کرکس گذاران. ما باید سازماندهی در برابر قریب الوقوع موج اخراج خواهد کرد که سقوط جوامع ما به عنوان به زودی به عنوان دادگاه بازگشایی شده است. و ما باید به مبارزه علیه سرقت پایدار خانه ها و مدارس; های غیر ضروری تخریب زندگی خود را با توجه به اولويت بندی مواد غذایی بیش از اجاره.

ما مراقبت است که کل طبقه کارگر جوامع خواهد بود gentrified خود ساختمان با جایگزین مسکن برای ثروتمند سفیدتر خانواده را که در یک بزرگتر مسافت از غارت برای صاحبخانه. ما باید خشم است که پلیس در حال غارت و چپاول افراد بی خانمان را encampments و ما باید تقاضا که امن خانه های خالی و اتاق دیگر احتکار دور از unhoused مردم است.

ما باید در مورد مراقبت واقعی غارت?!?

البته! سهام خصوصی می ایستد به ثروت را خاموش ورشکستگی کسب و کار در سراسر کشور است. با شلیک کارگران و حمله به حقوق بازنشستگی خود را, آنها را با کیسه. ما در مورد مراقبت از تلاش برای غارت خدمات پستی ایالات متحده برای مثال از بین بردن بی شماری شغل خوب و با اتحادیه و ضروری خدمات عمومی به منظور از بین بردن یک دولتی موسسه و تبدیل آن به یک کسب و کار خصوصی برای تولید سود است.

ما در حال خشم مداوم غارت محلی و دولت رفاه در برنامه های فدرال حزب جمهوریخواه است که خواسته های به آنها را نابود و خانه دموکراتیک رهبری که راه حل برای این موضوع است که به غنی از آبی متحده عظیم فرار مالیاتی. ما منزجر که نمایندگان ادعا می کنند که به ایستادن برای کارگران و مردم مظلوم را با کمال میل اجازه می دهد تا استانداردهای زندگی خود را به سقوط در حالی که عبور از کاهش مالیات برای ثروتمندان است.

بدون سازماندهی قدرتمند کار fightback خواهیم واقعی غارت خزانه عمومی در حالی که میلیاردر کلاس تبدیل شده است $434 میلیارد غنی تر در طول بیماری همه گیر.

اما ما باید در مورد مراقبت از غارت فروشگاه ها مانند هدف و Autozone?

این تخریب ملک توسط مردم خشمگین از قتل یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس است. ما باید مانند مارتین لوتر کینگ “سفید متوسط” equivocate در مورد ضد نژادپرستانه قیام?

ما باید سرزنش طبقه کارگر سیاه و سفید از مردم برای شلاق در دولت و اقتصاد طراحی شده برای سرکوب, بهره برداری, و به زانو در آوردن آنها در طول یک بیماری همه گیر است که در آن سرمایه داری ساخته شده است که آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای آنها برای زنده ماندن ؟ ما باید شرکت در این مراسم محکومیت حتی اگر رسانه های ما به طور مداوم رفتار یکسان اعمال اموال تخریب توسط طرفداران ورزش به عنوان به سادگی خوشگذرانی و سرزندگی و شرکت های بزرگ از غارت و چپاول طبقه کارگر جوامع به عنوان کسب و کار به عنوان معمول ؟

هیچ. جورج فلوید اهمیت. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. و تا زمانی که ما می تواند ایجاد یک جنبش است که می تواند شکست نژاد پرستی و سرمایه داری تا کار مردم از همه نژادها متحد علیه سرمایهداران و دستگاه سرکوبگر آن است که چیز خوبی است که کارفرمایان و مقامات دولتی و پلیس که حفاظت از آنها گاهی به یاد آوری است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را از طریق کمی پرولتری خشم.

اگر شما در مورد مراقبت از غارت به نوبه خود چشم خود را به ارتش و پلیس دارویی شرکت های سهام خصوصی ghouls صاحبخانه دلالان املاک و مستغلات و میلیاردرهای. و تقاضا است که جهان پس از غارت از اکثریت قریب به اتفاق بود در حال حاضر به آنها بازگشت.

پیتر Gowan یک ایرلندی محقق و ساکن همکار در دموکراسی مشارکتی بعدی پروژه سیستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>