سناتور کریستن جیلیبرند برنی ساندرز و Jeff Merkley انجام یک رویداد به معرفی مدیکر برای همه عمل 2019 در Dirksen ساختمان در 10 آوریل 2019 در واشنگتن / تام ویلیامز / CQ رول تماس بگیرید

استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت سوء استفاده است که سیم پیچ را با خود تبرئه همه اما تضمین زمانی که سنا reconvenes روز چهارشنبه به رای دادن در مقالات از استیضاح. در عین حال واقعی خود را از جنایات همچنان به دریافت اندک توجه است و از سوی دیگر ، برنی ساندرز است که در نظر گرفته شده توسط سیاسی به عنوان خطرناک ترین سیاستمدار به دلیل تعهد خود را به درست و عادلانه نظم اجتماعی و آینده ای پایدار. در ضمن نتیجه گیری از نشست داووس در ژانویه نشان جهانی نخبگان تعهد مداوم به بلامانع سیاره نابودی است.

این در واقع دولت معاصر سیاسی در ایالات متحده محیط زیست به عنوان بزرگ فکری چامسکی اشاره در این مصاحبه منحصر به فرد برای Truthout.

C.J. Polychroniou: استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است وتقریبا بیش و چه بیهوده بوده است — چیزی است که شما پیش بینی کرده بود از همان آغاز که آن هم به دلیل این که چرا شما فکر می کنید که یک استیضاح پرس و جو بود و نه یک حرکت احمقانه در بخشی از دموکرات ها. با که در ذهن این چه مسخره قسمت به ما بگویید که در مورد معاصر دولت از تو.S. سیاست و آیا شما پیش بینی هر گونه عواقب سیاسی در 2020 انتخابات ؟

چامسکی: به نظر می رسید از ابتدا روشن است که این استیضاح تلاش نمی تواند جدی و در نهایت یکی دیگر از هدیه های دموکرات ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مولر امر شد. هر گونه شک و تردید در مورد آن مسخره طبیعت قرار داده بودند و به استراحت خود باز منظره: رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز در تلاش برای نگه داشتن صورت مستقیم در حالی که مراسم سوگند سناتوران که رسما متعهد است که آنها خواهد بود بی حرکت توسط حزبی نگرانی و در یک بار اقدام — به عنوان هر کس می دانم که آنها را به رفتار و رای همراه به شدت حزب خط. می تواند وجود داشته باشد واضح تر نمایشگاه از خالص نمایش مسخره ؟

در حال جنایت مورد بحث پایه ای برای استیضاح? بنابراین به نظر می رسد به من. اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد بسیار جدی تر جرم ؟ است که به سختی قابل بحث است. آنچه که ممکن است قابل بحث این است که آیا او در واقع مجرم خطرناک ترین در تاریخ بشر (که اتفاق می افتد به من نظر شخصی). هیتلر شده بود شاید نامزد پیشرو برای این افتخار است. هدف او این بود برای خلاص شدن از شر آلمانی-اجرا جهانی از یهودیان رم همجنسگرایان و دیگر “تبادل” همراه با دهها میلیون نفر از نژاد اسلاو “Untermenschen.” اما هیتلر نمی اختصاصی با شور به از بین بردن چشم انداز سازمان یافته زندگی بشر بر روی زمین در نه آینده دور (همراه با میلیون ها نفر از دیگر گونه ها).

مغلوب ساختن پیشی جستن است. و کسانی که فکر می کنم او نمی داند آنچه که او انجام نشده است به دنبال نزدیک.

این است که وحشی و مضحک اغراق? یا بسیار ساده و آشکار حقیقت است ؟ آن را دشوار است به کشف کردن پاسخ. ما اغلب آن را قبل از. وجود دارد بدون نیاز به نقد و بررسی آنچه اتفاق می افتد در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان دیده بان در حالی که او اختصاص داده است و هر تلاش برای تسریع در این مسابقه به فاجعه trailed چنین کمتر به عنوان چراغ برزیل Jair Bolsonaro و استرالیا اسکات موریسون.

هر روز به ارمغان می آورد جدید forebodings. ما فقط یاد گرفته به عنوان مثال غول پیکر Thwaites, یخچال های طبیعی در غرب قطب جنوب شده است فرسایش از آب گرم زیر. به واشنگتن پست در توضیح این به عنوان “یک مشکل پیدا کردن که می تواند سرعت خود را ذوب در یک منطقه با پتانسیل در نهایت به از بند باز کردن بیش از 10 فوت از سطح دریا افزایش” و اضافه میکند: “دانشمندان از قبل می دانستند که Thwaites, از دست دادن مقادیر عظیم یخ — بیش از 600 میلیارد تن بیش از چند دهه گذشته و اخیرا تا آنجا که 50 میلیارد تن در سال است.” آن را در حال حاضر تایید شده است به عنوان مظنون که “این اتفاق می افتد چرا که یک لایه نسبتا گرم آب اقیانوس که دایره قطب جنوب در زیر سردتر سطح لایه منتقل شده بود و نزدیک به ساحل و شروع به خوردن دور در یخچال های طبیعی خود را تحت تاثیر غرب قطب جنوب در خاص است.” این دانشمند ارشد درگیر در این مطالعه هشدار می دهد که ممکن است این سیگنال “غیر قابل توقف عقب نشینی است که مفاهیم بزرگ جهانی از سطح دریا افزایش یابد.”

که امروز است. فردا خواهد بود چیزی بدتر است.

چه چیزی باعث گرم آب ؟ هیچ راز است. این تنها یک احتمال غیر قابل برگشت نقاط اوج که ممکن رسیده اگر “انتخاب” را به عنوان او با فروتنی خود را توصیف اعطا شده است چهار سال دیگر برای انجام پروژه های خود از تخریب جهانی.

ما فقط شاهد یک رویداد فوق العاده در ژانویه داووس جلسه کارشناسی ارشد از جهان به عنوان آنها نامیده می شود; برای آدام اسمیت آنها تنها “کارشناسی ارشد از مردم” اما 250 سال پیش از آن فقط انگلیسی تجار و تولید کنندگان.

این کنفرانس باز با مغلوب ساختن پیشی جستن خطابه در مورد آنچه که یک افسانه مخلوق او است. این encomium قطع شد تنها یک نظر است که ما باید “جنجال آفرینی” در مورد آب و هوا. او عظمت را به دنبال داشت آرام و آگاهانه نظر از 17 سال آموزش, سران, دولت, مدیران, رسانه های رهبران و روشنفکران در مورد آنچه در آن به معنی یک مسئول ،

کاملا یک منظره.

صدای شیپور جنگ در سازماندهی زندگی بر روی زمین است که تنها barest آغاز. دقت بیشتر در روزهای اخیر انتخاب کرده است با صدور دستور اجرایی رهایی کشور از طاعون از مقررات است که محافظت از کودکان از مسمومیت با جیوه و حفظ کشور از منابع آب و اراضی همراه با دیگر مربوط به غنی سازی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی حوزه ثروت و قدرت شرکت های بزرگ.

در کنار او بوده و معمولی اقدام به از بین بردن آخرین بقایای کنترل تسلیحات رژیم است که ارائه برخی از رشته محدود امنیتی از ترمینال جنگ هسته ای, استخراج, به سلامتی از صنایع نظامی. و همانطور که ما فقط آموخته اند که بزرگ صلح طلب است که متعهد به پایان دادن به مداخلات “کاهش یافته است بیشتر از بمب و مهمات دیگر در افغانستان در سال گذشته بیش از هر سال دیگر از مستندات آغاز شد و در سال 2006 نیروی هوایی داده ها را نشان می دهد.”

او همچنین ramping تا اعمال خود را از جنگ — که آنها چه هستند — در برابر ایران است. من حتی نمی خواهد به او را به اسرائیل چه در مطبوعات اسرائیلی خواستار “یک هدیه به حق” به طور رسمی به خود و امپریالیستی دست به قوانین بین المللی جهان, دادگاه, شورای امنیت سازمان ملل متحد و قاطع بین المللی, نظر, در حالی که تحکیم انجیلی رای برای سال 2020 انتخابات. حق قدرت عالی.

خلاصه لیستی از مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات عظیم است و نه بدترین جنایت تاریخ بشر است. اما هیچ کدام شایستگی اشاره در استیضاح. این است که به سختی به تازگی; بلکه هنجار. جریان دادرسی اغلب در مقایسه با واترگیت. نیکسون جنایات شنیع حذف شد از اتهامات عنوان شده علیه او با وجود تلاش های تشکر. رابرت فردریک Drinan و چند نفر دیگر. این استیضاح نیکسون اتهامات خود را متمرکز شده اعمال غیر قانونی به ضرر دموکرات ها.

هر گونه شباهت به کار بیهوده است که در حال حاضر پیچ در پیچ ، آن را نشان می دهد برخی از بینش به چه انگیزه قدرتمند است ؟

صحبت از 2020 انتخابات شرکت و دموکراتیک استقرار و لیبرال رسانه ها یک بار دیگر بسیج را تضعیف برنی ساندرزحتی اگر او به خوبی ممکن ترین electable Democrat. برای اولین بار می تواند شما را به طور خلاصه برای ما آنچه که شما درک می شود هسته ساندرز’s سیاسی-ایدئولوژیک گشتالت و سپس توضیح دهید که چه می ترساند هر دو حزب محافظه کار و لیبرال ها امکان کسی مثل ساندرز پیشرو کشور است ؟

هسته ساندرز “سیاسی-ایدئولوژیک گشتالت” است که خود را از تعهد درازمدت به منافع اکثریت عظیم جمعیت نه بالا 0.1 درصد (نه 1 درصد و 0.1 درصد) که برگزاری بیش از 20 درصد از ثروت کشور نیست بسیار غنی بودند که نخست ذینفع از بازیابی کند از سال 2008 فاجعه ناشی از سرمایه مالی. ایالات متحده دستاورد در این زمینه به مراتب فراتر از سایر کشورهای توسعه یافته به طوری که ما از یادگیری به تازگی منتشر شده مطالعات است که نشان می دهد که در ایالات متحده 65 درصد از رشد دهه گذشته رفت و به بسیار غنی است; در خط بعدی بود که آلمان در 51 درصد و سپس کاهش مییابد. همین مطالعات نشان می دهد که اگر روند فعلی باقی بماند در دهه آینده همه رشد در ایالات متحده را به ثروتمندان است.

رفاه از این بخش شده است هرگز ساندرز نگرانی است.

دموکراتیک استقرار و لیبرال رسانه ها به سختی به احتمال زیاد به نگاه مهربانی کسی که forthrightly اعلام می کند: “من هیچ استفاده برای کسانی که — صرف نظر از حزب سیاسی خود — که برگزاری برخی از احمقانه رویای چرخش ساعت به روز هنگامی که درهم و برهم کار بود نشسته اند تقریبا درمانده جرم…. تنها تعداد انگشت شماری از unreconstructed reactionaries بندر زشت فکر شکستن اتحادیه های کارگری. تنها یک احمق می خواهم سعی کنید برای محروم کردن کار مردان و زنان از حق عضویت در این اتحادیه انتخاب کنند.” توسط “حق کار” قوانین و یا با استخدام دلمه و یا با تهدید به کشتی مشاغل به مکزیک برای تضعیف سازماندهی تلاش ها برای نمونه هر دو حزب سیاسی رهبری است.

که مطمئنا این نوع سوسیالیستی وحشی مرد که این کشور آماده است به تحمل.

مرد وحشی در این مورد این است که رئیس جمهور دوایت آیزنهاور آخرین محافظه کار رئیس جمهور است. سخنان خود یک تصویر خوب تا چه حد طبقه سیاسی منتقل شده به سمت راست تحت Clintonite جدید “دموکرات” و ریگان-گینگریچ خواهان. دومی را زیرفشار تا کنون طیف سیاسی که آنها در حال رتبه بندی در نزدیکی نئو-فاشیست طرف های بین المللی در طیف خوبی به حق از “محافظه کاران”.

حتی بیشتر تهدید از ساندرز طرح های پیشنهادی برای حمل به جلو قرارداد جدید به سبک سیاست, من فکر می کنم که او الهام بخش یک جنبش مردمی است که به طور پیوسته درگیر در عمل سیاسی و مستقیم فعالیت برای تغییر نظم اجتماعی — جنبش مردم عمدتا جوان که نه درونی هنجارهای لیبرال دموکراسی است که مردم “نادان و meddlesome غیر خودی” که به “تماشاگران نه شرکت کنندگان در اقدام”حق با فشار یک اهرم در هر چهار سال اما پس از آن به بازگشت به تلویزیون و بازی های ویدئویی در حالی که “مسئول مردان” نگاه پس از مسائل جدی است.

این یک اصل اساسی دموکراسی به عنوان تشریح برجسته و با نفوذ لیبرال 20 قرن آمریکایی روشنفکران که در زمان شناخت از “حماقت مرد به طور متوسط” و به رسمیت شناخته شده است که ما نباید فریب خورده توسط “دموکراتیک dogmatisms در مورد مردان بهترین بودن قضات از منافع خود است.” آنها هستند; ما — “مسئول مردان” “هوشمند اقلیت است.” این “سر در گم گله” بنابراین باید “قرار داده و در جای خود” توسط “لازم توهمات” و “عاطفی قوی و ساده.” این میان اظهارات از تاثیرگذارترین 20 قرن عمومی فکری والتر انتگرالی ليپمن در “مترقی مقالات دموکراسی”; Harold Lasswell یکی از بنیانگذاران مدرن علوم سیاسی; و Reinhold Niebuhr به تحسین “الهیات از (لیبرال) استقرار.” همه بسیار مورد احترام Wilson-FDR-کندی لیبرال.

الهام بخش یک جنبش مردمی است که نقض این هنجارهای جدی حمله به دموکراسی بنابراین تصور غیر قابل تحمل در برابر حمله کند.

من معتقدم که ما شاهد چیزی شبیه در آخرین U.K. انتخابات در مورد جرمی Corbyn. آیا شما موافق هستید ؟ و منf چه این به ما بگویید در مورد لیبرال دموکراسی که امروزه مشکل جدی خود را در حساب از ظهور و گسترش استبداد و راست در بسیاری از نقاط جهان ؟

قطعی وجود دارد شباهت ها. Corbyn یک نجیب و بزرگوار بود و در معرض فوق العاده سیل تهمت و افترا که او قادر به مقابله با. در همان زمان نظر سنجی نشان داد که سیاست هایی که او مطرح — و که تا به حال منجر به یک پیروزی قابل توجه برای کار در سال 2017 — همچنان محبوب است. یک ویژگی خاص در انگلستان بود Brexit یک ماده من نمی خواهد به اینجا بروید (نظر شخصی من برای آنچه در آن ارزش است که آن را ضربه ای جدی به هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا است و به احتمال زیاد به علت بریتانیا — یا آنچه باقی مانده از آن — برای تبدیل شدن به حتی بیشتر از یک تبعه ایالات متحده از آن شده است تحت بلر جدید حزب کارگر و محافظه کاران که سیاست های اجتماعی و اقتصادی باعث شده این کشور آسیب بزرگ). Corbyn را تزلزل در مبارزه با تروریسم در اروپا مسئله که شد سمی یکی مطمئنا کمک به احساسات منفی در مورد او که به نظر می رسد شده اند به یک عامل عمده در انتخابات فاجعه برای کار اما این تنها یکی است.

همانطور که در مورد ساندرز من شک دارم که دلیل نخست تلخ نفرت از Corbyn در بخشی از یک طیف گسترده ای از استقرار, است و تلاش خود را به نوبه خود از حزب کارگر به صورت مشارکتی سازمان است که نمی خواهد ترک سیاست های انتخاباتی در دست کار بوروکراسی و ادامه خواهد فراتر از باریک عرصه سیاست انتخاباتی به مراتب گسترده تر و ثابت فعالیت و مشارکت در امور عمومی است.

به طور کلی بسیاری از جهان شعله ور است. به عنوان مردان از داووس به رسمیت شناخته شده با بیم و هراس در ژانویه جلسه دهقانان هستند که با چنگال: این نئولیبرالی سفارش آنها تحمیل 40 سال گذشته در حالی که فوق العاده سخاوتمندانه به آنها و کلاس خود تا به حال تلخ و تاثیر بر جمعیت عمومی است. پیشرو تم در داووس بود که استادان باید اعلام کند که آنها در حال تغییر موضع خود را از خدمات به غنی برای توجه به نگرانی از “سهامداران” کار مردم و جوامع است. موضوع دیگری بود که در حالی که نه “alarmists” آنها اذعان تهدید گرمایش جهانی.

این مفهوم نشده است که وجود دارد بدون نیاز به مقررات و سایر اقدامات مورد تغییر آب و هوا: ما پسران بزرگ خواهد شد مراقبت از آن را. گرتا Thunberg و دیگر کودکان نشان دادن در خارج وجود دارد می توانید رفتن به مدرسه. و در حال حاضر که ما می بینیم نقص در ما مدل نئولیبرالی سرمایهداری شما می توانید با قرار دادن در کنار همه کسانی که مخل برنامه های سیاسی خواستار سلامت , مراقبت از حقوق کارگران و زنان فقیر. ما مراقبت از آن را فقط رفتن به خصوصی حرفه نگه داشتن به هنجارهای دموکراتیک.

به عنوان نئولیبرالی منظور آشکار است به فروپاشی آن منجر به “علائم مرضی” (به قرض گرفتن گرامشی معروف عبارت که فاشیست طاعون بود و بلندی). در این میان گسترش استبداد و راست است که اشاره کردید. به طور کلی آنچه که ما شاهد است که کاملا قابل فهم و خشم و تنفر و تحقیر برای نهادهای سیاسی است که باید اجرا نئولیبرالی حمله — بلکه ظهور جنبش های فعال است که به دنبال غلبه بر مشکلات جامعه جهانی و برای جلوگیری و معکوس نژاد به نابودی است.

رویارویی به سختی می توانست به نمایش گذاشته شده به طرز چشمگیری بیشتر از ظاهر گرتا Thunberg بلافاصله پس از قدرتمند ترین مرد جهان — رهبر در مسابقه به تخریب — تا به حال اندرز کارشناسی ارشد به اهانت به “وارثان دیروز احمقانه پیشگویان” (تقریبا 100 درصد از دانشمندان آب و هوا) و به او wrecking ball.

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

C. J. Polychroniou

C. J. Polychroniou یک اقتصاددان سیاسی/علوم سیاسی که به تدریس و کار در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در اروپا و ایالات متحده است. منافع اصلی تحقیقات در اروپا همگرایی اقتصادی جهانی شدن, اقتصاد سیاسی ایالات متحده و ساختارشکنی از نئولیبرالیسم سیاسی-اقتصادی پروژه است. او به طور منظم به Truthout به عنوان به خوبی به عنوان یک عضو از Truthout‘s روشنفکر عمومی پروژه. او چندین کتاب منتشر کرده است و مقالات او در انواع مجلات, مجلات, روزنامه ها و محبوب ترین وب سایت های خبری. بسیاری از نشریات خود را ترجمه شده به چندین زبان خارجی از جمله کرواتی, فرانسوی, یونانی, ایتالیایی, پرتغالی, اسپانیایی و ترکی است. او نویسنده خوش بینی بیش از ناامیدی: چامسکی در سرمایه داری امپراتوری و اجتماعی تغییریک گلچین از مصاحبه با چامسکی در اصل منتشر شده در Truthout و جمع آوری شده توسط Haymarket کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im