هیچ کس طول می کشد انرژی های تجدید پذیر انتقال به طور جدی

عکس: پانل های خورشیدی, توربین های بادی و برق برج; ناشناس در محل (2013). توسط hpgruesen از طریق ویکیانبار

“یک هدف بدون برنامه فقط یک آرزو می کنم.”—Antoine de Saint-Exupéry

با وجود تمام خواسته از آب و هوا فعالان و دانشمندان و حتی سیاست گذاران به سختی یک کشور در حال شکل گرفتن شیفت به انرژی های تجدید پذیر به طور جدی. حتی در کشورها و مناطق است که ادعا می کنند به کار می شود نسبت به انتقال انرژی هستند و عدم انجام آنچه مورد نیاز خواهد بود به منظور انتقال به موفقیت است. آیا این تعجب آور و نگران کننده امور?

انرژی انتقال یک کار بزرگ است, آن را پیچیده و آن را باید به سرعت انجام شود اگر ما برای جلوگیری از این فاجعه بار اثرات تغییر آب و هوا. بنابراین آن را نمی توان فقط از چپ به هوی و هوس از بازار است. بله اگر پانل های خورشیدی تولید برق ارزان تر از ذغال سنگ نیروگاه انجام و سپس بیشتر خانواده ها و کسب و کار خواهد خرید پانل های خورشیدی. اما این انرژی انتقال مطالبات به مراتب بیشتر از این نیاز یا پیدا کردن راه هایی برای قلاب کردن میلیون ها جدید متناوب منابع قدرت در چنین راهی را به عنوان ارائه برق که منطبق تقاضا شب و روز و تابستان و زمستان و یا از دست دادن در لوکس داشتن 24-7 دسترسی به قدرت را در نوک انگشتان ما. و آن نیاز به پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن خواسته های انرژی از تولید و سیستم های حمل و نقل و برای اجرای آن کارآمد در سیستم های برق تجدید پذیر به جای جامد, مایع یا گاز سوخت.

در آن نیاز به یک طرح. تیم های کوچک از محققان دانشگاهی در حال حاضر اقدام به ارائه طرحهای انتقال اما تا کنون این کمی بیشتر از شماتیک پیشنهادات بر اساس مفروضات است که به طور معمول بیش از حد خوش بین و تست نشده. جدی طرح می تواند به طور مداوم تجدید نظر بر اساس یافته های جدید و تغییر شرایط است. با این وجود بدون جدی و برنامه ریزی دقیق و تایید شده توسط بالا-سطح سیاست گذاران ما نمی تواند امید برای رسیدن به آنجا.

جدی انرژی در ژنو شروع می شود با یک هدف — و نه فقط به طور کلی هدف از “صفر کربن انرژی” اما یک چشم انداز از پایان دولت که جزئیات مشتق از ویژگی های خاص از منابع انرژی تجدید پذیر. این هدف نیاز به هر دو واقعی و مطلوب است.

مهمتر برنامه ریزی و هدف خود را به آدرس این مشکل از مقیاس. زمانی که تیم ما در پست کربن موسسه یک سال را صرف مطالعه فرصت ها و موانع از انرژی های تجدید پذیر انتقالما به این نتیجه رسیدند که صنعتی کشورها مانند ایالات متحده را به مقیاس خود را به طور کلی مصرف انرژی را بطور قابل توجهی—شاید با سه چهارم و یا بیشتر—به منظور به دست آوردن همراه بدون سوخت های فسیلی است. اگر که واقعا به صورت جدی طرح باید شناسایی راه هایی برای کاهش مصرف انرژی قابل ملاحظه ای بخش توسط بخش و نه فقط از طریق دستاوردهای بهره وری. جدی انرژی انتقال هدف را توصیف در جزئیات کوچکتر اقتصاد است که با این وجود در دیدار مردم واقعی نیاز دارد.

یکی دیگر از علامت واقعا تلاش جدی در انتقال انرژی خواهد بود یک اثبات مفهوم آزمایش. چرا انتقال یک شهر صنعتی کوچک درست میشه ؟ که به معنی در حال اجرا نیست و فقط آن الکتریکی سیستم قدرت در انرژیهای تجدید پذیر اما آن سیستم حمل و نقل و سیستم غذایی و همچنین در حالی که همچنین تامین گرما برای خود خانه. بتن برای جاده ها و ساختمان ها خواهد بود ساخته شده با استفاده از برق تجدید پذیر به عنوان شیشه ای برای ویندوز است. این آزمایش را باید یارانه با درک است که بسیاری از فن آوری های مورد استفاده در آن ممکن است ارزان تر بعد از آن در آنها مستقر هستند در مقیاس. اما هزینه خواهد بود با این وجود محاسبه و تغذیه به طور کلی طرح تکرار شونده. این رویکرد تجربی را فراهم می کند یک فرصت برای دیدن چه کار می کند و چه چیزی نیست. تنظیمات خواهد بود ساخته شده در پرواز است.

به عنوان من در حال حاضر ضمنی یکی از بزرگترین چالش های عمده فروشی و شیفت به انرژی های تجدید پذیر انرژی است که انرژی خورشیدی و بادی ژنراتور تولید برق موجود در سیستم های حمل و نقل, مواد غذایی, سیستم های گرمایش ساختمان, سیستم های استخراج منابع سیستم و عملیات تولید به طور معمول بستگی گاز, نفت و یا حتی زغال سنگ. دو راه وجود دارد تطبیق جدید منابع انرژی فعلی مصرف انرژی در الگوهای: electrify the end استفاده کنید (برای مثال: ساختمان میلیون ها نفر از باطری اتومبیل های برقی); و یا استفاده از برق به سوخت است که با این نسخهها کار در فن آوری های موجود (برای مثال: ساختمان کارخانه که با استفاده از برق برای استخراج هیدروژن از آب است که پس از ترکیب هیدروژن با کربن از جو به تولید هیدروکربن مایع به طوری که احتراق داخلی موتور اتومبیل می تواند سوخت به طور غیر مستقیم توسط انرژی خورشیدی و انرژی باد). هر دو روش دارای هزینه ها و اشکالاتی. کدام بهتر است و در چه شرایطی ؟ آیا احتمال ناخواسته زیست محیطی و اقتصادی و اجتماعی و عواقب ؟ آن را سخت بدانید که بدون انجام دنیای واقعی آزمایش که شامل سیستم های یکپارچه—یعنی افراد واقعی کار با واقعی مواد و منابع انرژی در مزارع و کارخانه ها در واقعی جوامع و اکوسیستم.

با راه: هنگامی که شما در مورد شهرها و یا مناطق در حال حاضر در حال اجرا بر روی “100 درصد انرژی های تجدید پذیر” نگاه نزدیک تر است. به طور معمول آنچه که بدان معنی است که “100 درصد تجدید پذیر برق” با اکثریت بزرگی از کلی انرژی مصرف (معمولا حدود 80 درصد) هنوز هم اتفاق می افتد از طریق سوخت های فسیلی است. همچنین بسیاری از مکان های با درصد بالایی از آمدن برق از انرژیهای تجدید پذیر مانند کبک و نروژ—بهره مندی از غیر منتظره ای بزرگ تامین انرژی برق آبی. و پس از آن وجود دارد شهرداری است که دستیابی به “100 درصد تجدید پذیر” هدف تنها با خرید انرژی های تجدید پذیر اعتبارات است. تجربی شهر من تجسم در حال حاضر وجود ندارد. اما اگر ما جدی در مورد انتقال انرژی ما نیاز به مقاوم سازی و یا ساخت یک حق دور.

من باید توجه داشته باشید که تیم ما در نظر انرژی هسته ای و حتی بیشتر به چالش کشیدن جایگزین برای سوخت های فسیلی از انرژی خورشیدی و یا بادی. اگر شما از یک نظر متفاوت در آن نقطه, برق چالش هنوز هم باقی می ماند که آیا نیاز به یک برنامه ریزی دقیق که شامل ایمنی ، امنیت و مدیریت پسماند اقدامات است.

یک برنامه را مشخص کنید وسیله ای برای تحقق آن. چه مقدار پول مورد نیاز خواهد بود و در طول چه مدت هزینه ؟ چه نوع از مواد اولیه در چه مقدار است ؟ چگونه بسیاری از کارگران با آن مهارت دارید ؟ و چقدر انرژی را باید اختصاص داده شده به این کار ؟ اعداد در هر مورد به احتمال زیاد ترا درهم میشکنند; که یکی از دلایل اصلی تیم ما به این نتیجه رسیدند که کشورهای صنعتی بسیار باید هدف به کوچک شدن اقتصاد خود را به عنوان آنها را انتقال.

یک طرح مستلزم مراحل تکمیل با اهداف و ارزیابی در هر مرحله. این برنامه نیز نیاز به صدا رهبری و انسجام اجتماعی. رهبران نیاز به برقراری ارتباط به وضوح چرا انتقال مورد نیاز است چه فداکاری های مورد نیاز خواهد بود و چه پاداش می تواند پیش بینی. مقیاس رهبری چالش برای انتقال انرژی می تواند در مقایسه با فوق العاده مورد نیاز در طول زمان همه گیر: در هر دو مورد رهبران باید با موفقیت ایجاد انگیزه تعدادی زیادی از شهروندان به تغییر رفتار و انتظارات و برای حفظ سطوح غیر معمول از تلاش بیش از امتداد طولانی از زمان.

با اشاره به این که کمی از آنچه مورد نیاز است برای موفقیت در انتقال انرژی است که در حال حاضر در محل من نه قصد ایجاد ناامیدی یا دلسردی—تنها رئالیسم. هر کس می داند که زمان ما اجرایی فدرال رهبری هیچ علاقه ای به توسعه انرژی های تجدید پذیر طرح انتقال اما سبز معامله جدید پیشنهادی از اپوزیسیون دموکراتیک شده اند با دقت قاب برای جلوگیری از ذکر مشکلات و مبادلات. تا زمانی که رهبران ملی در سراسر جهان شروع به مصرف انرژی انتقال به طور جدی وجود دارد که امید کمی از آن را در واقع اتفاق می افتد. در حال حاضر ما هیچ طرح مشترک دیگر نسبت به سرهم بندی کردن راه ما همراه تا زمانی که سوخت های فسیلی نایاب و یا تغییر آب و هوا را تضعیف تمدن هر کدام که می آید برای اولین بار در حالی که ساخت half-hearted, حرکات, در, ساختمان, افزودنی های تجدید پذیر منابع انرژی. مطمئنا ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما نمی نیاز به یک برنامه کامل به منظور آغاز, اما ما نیاز به یک—و آن را به طور جدی.

[ضمیمه عمدتا برای سیاست انرژی پیشرفته:

هیچ یک از آنچه من گفته اند که در بالا به معنای مبهم متعدد تلاش در راه جهانی برای توسعه انرژی های تجدید پذیر و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

برای مثال در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا جامع ترین مجموعه ای از مشوق ها و مجازات و روشن ترین تمرکز. مرکزی سند تخمگذاری دولت سیاست انرژی است 2019 یکپارچه انرژی, سیاست, گزارش. دولت تا پایان اهداف به روز شده اند در طول زمان به عنوان قبل از اهداف شدند. مثلا فرمان اجرایی S-03-05 شوارتزنگر مجموعه هدف از گازهای گلخانه ای در 80 درصد زیر سطح سال 1990 تا سال 2050; و EO B-55-18 قهوه ای هدفمند ایالت کربن بی طرفی توسط 2045.

SB 32 GHG انتشار اهداف برای سال 2030 با 40 درصد پایین تر از سطح سال 1990 به دست آمد توسط بخش برق در سال 2017. برق تجدید پذیر است که ساده ترین بخشی از انرژی انتقال به عنوان منعکس شده است که بخش کشاورزی در دستیابی به هدف خود به 13 سال جلوتر از برنامه.

دیگر استراتژی های مندرج در قوانین مختلف و برنامه های تهاجمی تر بهره وری انرژی ساختمان و لوازم بودجه برای برق از حمل و نقل, توسعه, جامع, اتومبیل, شارژ, شبکه, بودجه برای افزایش بهره وری انرژی در صنایع تجهیزات پردازش مواد غذایی افزایش و توسعه سازی برای جذب چربی اضافی تولید انرژی خورشیدی, استفاده, شبکه, مدیریت, پشتیبانی, انتقال, اهداف, استاندارد سوخت کم کربن و کربن کلاه و تجارت برنامه. یکی از دلایل کالیفرنیا شده است قادر به توسعه بسیاری از متفاوت و تا حدودی هماهنگ برنامه هایی است که دولت در حال حاضر یک سوم متوالی فرماندار که تغییر آب و هوا یک اولویت است. این جهت سازگار برای کلید دولت در امور انرژی سازمان.

اما این تلاش های فراوان شده اند خورده به یکپارچه برنامه های مرتبط با سیاست های سرمایه گذاری و خلبانی.

بنابراین در حالی که کالیفرنیا را به یک طرح از انواع برای انرژی انتقال آن طرح هنوز قاب در روایت از یک رشد مبتنی بر اقتصاد و معاملات عمدتا با decarbonizing شبکه. جدی شکاف شده اند که خطاب شامل بالا و حرارت فرآیندهای صنعتی و حمل و نقل هوایی وارداتی مواد و انرژی تجسم. پروژه های تظاهرات را با تمرکز بر فن آوری های خاص مانند ریزشبکهنه در یکپارچه انرژی, حمل و نقل, مواد غذایی, زباله, آب, منابع استخراج و تولید سیستم های که در آن در هر شهر و منطقه و کشور بستگی دارد.

این وضعیت به طور کلی مشابه برای دیگر ملل مناطق و شهرستانها اغلب اشاره به عنوان نمونه رهبری در انرژی و گذار. کار سخت در حال انجام است اما نسبتا کمی به طور کلی پیشرفت در حال ساخته شده به سوی هدف نهایی از پایان جهان تکیه بر سوخت های فسیلی است. که به احتمال زیاد همچنان که این مورد تا جدی انتقال اهداف و برنامه ها به تصویب رسید و یکپارچه چند بخشی منطقه ای آزمایش انجام شده است.

با تشکر فراوان از دیوید فریدلی و جارد Babula که مشاوران برای این مقاله است.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de