خشونت و داستان جدید از طبیعت انسان

طرفدار عدم خشونت معترضان در تظاهرات ضد جهانی شدن, اعتراض, آوریل 6 سال 2000. | Wikimedia Commons/CaroleMooreDC. CC BY-SA 3.0.

چه خواهد شد آن را برای نجات جهان است ؟ تظاهرات گسترده? بله و خیلی بیشتر. اعتراض جای خود را دارد اما گاهی اوقات – مقدار زیادی از زمان و در واقع – ما را به گام های استراتژیک است که می تواند منجر به عمیق تر تغییر دهید. ما را به جهان ما واقعا می خواهید این اقدامات باید در اطراف محور خشونت به دلیل انتخاب بین خشونت و یا عدم خشونت تعیین کننده نوع جهان است که در نهایت نتایج. کل دلیل برای اعتراض به بی عدالتی است که ما نمی خواهیم به زندگی می کنند در یک خشونت آمیز جهان.

اما برای دریافت مزایای کامل از خشونت ما باید آگاه باشند که به این معنی است خیلی بیشتر از فقط خودداری از نیروی فیزیکی است. عدم خشونت است که گاهی اوقات به نام ” صلح از درون.’ اگر ما فکر می کنم از محیط زیست و دیگر موجودات و خودمان را به عنوان سه essential مجموعه ای از روابط و سپس خشونت واقعا شروع می شود که یک سوم هماهنگی ” که در آن ما سعی می کنیم برای از بین بردن هر گونه بد خواهد شد و ما در حال برگزاری نسبت به حریف ما.

این آسان نیست اما اواخر باربارا دمینگ آمد تا با یک تصویر است که می تواند به ما کمک کند به نام “دو دست از خشونت:” از یک طرف “من نمی خواهد قرار داده تا خود را با بی عدالتی’ و ‘اما من باز به شما به عنوان یک انسان است.’ در گرمای جنگ یا خشم ما می توانیم فراموش نکنید که برای گسترش باز دست از خشونت به دیگران, اما نکته این است که نه فقط برای بیان احساسات ما و یا نشان می دهد که ما در سمت راست از تاریخچه; نکته این است که برای ایجاد تغییر, بنابراین در اینجا سه اصل برای نگه داشتن در ذهن است که کمک خواهد کرد که تعامل این دو دست از خشونت و حرکت رو به جلو به طور موثر.

اول همیشه به حریف خود را جایگزین. باید آن را تقریبا همیشه ممکن است برای پیدا کردن یک راه رو به جلو است که در دیدار حریف خود را نیاز دارد و بدون به خطر انداختن خود را. عدم خشونت است که هیچ اگر نه, خلاق, بنابراین آن را به عنوان مسئولیت ما به آمده تا با جایگزین. آنها ممکن است به خوبی پذیرفته نمی شود اما ما در یک موقعیت قوی تری برای ارائه شده آنها را از آنجا که ما در حال نشان دادن یک راه (و حریف ما است که اغلب مخفیانه ممنون). عنوان انگلیسی مورخ آرنولد توین گفت: از گاندی: “او ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما برای رفتن به حاکم هند است. اما او ساخته شده این امکان را برای ما به ترک بدون کینه و بدون تحقیر.”

خشونت می تواند و ارائه شده توسط کسانی که در موضع قدرت است, اما تغییر اجتماعی جنبش به طور معمول درگیر شدن از یک موقعیت پایین تر در نردبان اجتماعی. در عین حال مصرف در هویت قربانیان روانی – آن چیزی است که قدرت دارندگان خواهید ما را به انجام — می تواند یک اشتباه مهلک است. پادزهر است به معامله و یا اعتراض از موضع قدرت و با ما هستند در موضع قدرت زمانی که ما مسالمت آمیز است.

دوم همیشه نگه داشتن در ذهن بشریت از حریف خود دراز مدت و تصویر بزرگتر. ما نگه داشتن طولانی مدت در نظر داشتن یک استراتژی برای هدایت ما به عنوان رشد ما از رویداد به مبارزات انتخاباتی به جنبش. تصویر بزرگتر است آنچه که من اسمش ‘داستان جدید’ است که ما همه به هم پیوسته در یک عمیقا معنی دار جهان است. این یک چشم انداز است که قدرت ما را به آن را نگه دارید. که مسئولیت ما است و ما امتیاز.

ما نه فقط در تلاش برای تغییر داده شده بی عدالتی بلکه داستان آورده است که آن را به حال بنابراین ما باید برای بیان این داستان به خودمان و همکاران و به هر حریف که مایل به گوش دادن. یک تعامل بدون خشونت یک نوع گفتگو نه یک نوع مبارزه است. در حالت ایده آل, این واقعا یک قدرت مبارزه بسیار به عنوان یک تظاهرات که نوع دیگری از قدرت امکان پذیر است. به همین دلیل گاندی مراقب باشید برای جلوگیری از معرفی ‘fresh مسائل مربوط به جنبش های زمانی که آنها در زمین به دست آورد و خواست همکاران خود برای جلوگیری از triumphing زمانی که آنها تا به حال به دست آورد” (آیا به عنوان مارتین لوتر کینگ).

هنگامی که مردم به صحبت در مورد ‘پایان از سوخت های فسیلی عصر” آنها معمولا به معنی پایان دادن به اقتصاد از استخراج و بهره برداری. اما ما در واقع در پایان بشریت آزمایش برای پیدا کردن تحقق در جهان خارج برای سرپا نگه داشتن توخالی تصویر مادی انسان به عنوان یک بدن بدون منابع داخلی. ما در یک نقطه از بحران معنوی نه تنها یک بحران اقتصاد و محیط زیست. ما باید آگاه باشند و استفاده کامل از این واقعیت در طراحی جدید داستان ما خواهید بگویید به جای روایت از ماتریالیسم و جدایی.

زمانی که ما کشف منابع داخلی آن را غیر ضروری به بهره برداری از منابع زمین. زمانی که ما کشف معنوی ما وحدت است که بهره برداری می شود نه تنها غیر ضروری اما غیر ممکن است و آن را نیز غیر ممکن می شود به آسیب و بهره برداری از دیگران است.

بازی در این نقش در تاریخ می دهد بدون خشونت بازیگران یک حس بزرگ در زندگی شخصی. گاندی آن را به نام “صلح و معنی اسرار طبیعت است که من هیچ قدرت به توصیف است.” در تحلیل نهایی به نظر من که وجود دارد تکاملی رانندگی در جهان است که ما می توانیم در که در دراز مدت – تضمین موفقیت ما است. به عنوان Teilhard de شاردن ما را مطمئن ميسازد تکامل است و نه تغییر جهت آن بوده است و همیشه خواهد بود “افزایش نسبت به آگاهی” و یا به عنوان متکلم سینتیا Bourgeault آن قرار می دهد:

“ما پست مدرن, خلق و خوی نیز ریشه دوانده تمایل به توجه جهان را از طریق یک فیلتر بی اعتمادی که در آن ما به ناچار مشاهده تکامل به عنوان ‘تصادفی’ قطع و قطعا غیر شخصی. اما Teilhard ما را تشویق به دیدن سیاره ما خانه به عنوان منسجم و به طور فزاینده ای مهربان کل پیوسته در پیمودن راه خود را در امتداد برگشت ناپذیر تکاملی سیر.”

سوم استفاده کامل از همه چیز آموخته ایم پس از گاندی و کینگ اما تغذیه و اضافه کردن به این سنت با به اشتراک گذاشتن تجربه خود را از نظر آموزش استراتژیک, اصول و نظم و اشکال سازمانی جدید و مسائل دیگر. حرکت به سوی صلح در اثر است. ما همه بخشی از آن است. و همچنین به دنبال راه هایی برای همکاری با ما و معاصران ما پیدا کردن راه هایی برای همکاری با گذشته و نگه دارید تا ما گفتگو با آینده است.

وقتی کسی به او هشدار داده است که آنچه که او انجام شده بود خطرناک بود چارلز همیلتون هوستون که کار بزرگ برای ادغام به او کنیه “مردی که کشته, Jim Crow” گفت که “من می خواهم به جای مرگ بر من پا از زانو زندگی.” به طور مشابه هنگامی که مخالفان سبز قرارداد جدید گفت: آن را بیش از حد گران بود, نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز با اشاره به این که اگر ما پرداخت نمی برای جلوگیری از بلایای طبیعی است که دروغ در فروشگاه برای ما خواهیم پرداخت به همان اندازه و یا بیشتر برای بازیابی از آنها.

زمانی که ما نگاهی به وضعیت جهان در حال حاضر و آینده دولت از زمین (مگر اینکه ما عمل می کنند و با شور و نشاط به سر آن) ما وسوسه بپرسید ” آیا کسی واقعا می خواهید این کار؟’ جانباز جنگ خبرنگار Sebastian Junger معتقد است که در تسکین مشکلات پس از مشکلات جامعه مدرن “اتحاد کامل هنر مردم احساس نمی کنند لازم است.” به مردم استقلال یکی از مدرنیته موجب بروز بیماری های روانی و خودکشی. آیا ما واقعا می خواهید به زندگی می کنند این راه ؟

نشانه هایی از سرخوردگی با وضعیت موجود حتی در مکان های ما نمی معاشرت با تغییر. یک سال 2016 ایالات متحده آمریکا امروز مقاله مورد بحث غم انگیز در مورد دو بسیار محبوب pro-فوتبال, بازیکنان, کن Stabler و ارل Morrall که می خواهم یافت شده است به رنج می برند از ‘مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی” که به شدت آسیب دیده مغز خود را – آخرین در یک خط طولانی از قربانیان است. فوتبال ضربات مغزی را تبدیل به یک رسوایی است. از آنجا که داستان را شکست, نتایج از مغز یکی دیگر از کالبد شکافی مطالعه انجام شده در 111 ex-فوتبالیست نشان داد که 110 نفر از آنها تا به حال پایدار جدی صدمه به مغز. اما این نه ورزش کمتر محبوب است. به عنوان باز کردن خطوط است که ایالات متحده آمریکا امروز قطعه شکایت “هیچ چیز همیشه در حال تغییر. نه یک چیز لعنتی همیشه در حال تغییر است.”

اما واقعیت جهان این است که دقیقا معکوس: هیچ چیز همیشه همان باقی می ماند بنابراین سوال واقعی این است: ما باید منفعلانه تحمل تغییرات و یا انجام بهترین های ما برای هدایت آنها در مسیر درست? اقدام غیر خشونت آمیز است که بهترین اهرم نقطه ما اگر ما می خواهیم به انجام این کار با موفقیت.

پروفسور رابرت Inchausti اشاره می کند که جنگ جهانی دوم و پیامدهای آن – به خصوص ما تسبیح که درگیری – “مجبور آمریکایی ها به خصوص کشور خود را بیشتر به عنوان یک قدرت اقتصادی و نظامی از به عنوان یک اخلاقی و متافیزیکی آزمایش و این منجر به یک بحران شخصی معنا در زندگی ما جوان است که به اندازه کافی شناخته شده است.” در پرداختن به این بحران تنها چیزی است که می تواند غلبه بر جنگ است اما چگونه می توان عاشق بود سازمان ؟ این است که در آن خشونت ضروری است. به عنوان ” عشق در عمل نه تنها می تواند خشونت سازماندهی آن نیز نهادینه شود. که بخشی از قدرت خلاق خود را هنگامی که درک هر دو به عنوان یک چشم انداز جدید و یک راه برای به دست آوردن وجود دارد.

عمق و پیچیدگی این بحران قبل از اینکه ما تقریبا غیر قابل تصور است, اما من فکر می کنم ما باید نام آن را: انقراض حیات بر روی زمین و یا حداقل در نزدیکتر ترم پایان متمدن زندگی به عنوان ما آن را می دانم در سیل از آب و هوا پناهندگان گرسنگی و اثرات مستقیم از شرایط شدید.

آن را ممکن است خیلی دیر در حال حاضر به طور کامل معکوس فاجعه البته که اقتصاد سوخت فسیلی راه اندازی کرده است ما را به, اما هنوز هم وجود دارد زمان به جلوگیری از بدترین آسیب را از طریق پیچیده و انعطاف پذیر و شجاع استفاده از خشونت. که نیاز به فکر کردن استراتژی: آن است که تنها زمانی که مردم برخی از امید و محتمل مسیر به موفقیت است که آنها نوسان به عمل است.

مایکل Nagler جدید کتاب سوم هماهنگی: خشونت و داستان جدید از طبیعت انسانمنتشر شده توسط Berrett-Koehler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de