آنا Fifield واشنگتن پست

کره شمالی دیده است در این فاصله از چینی ها در شهرستان دندنگ در مه 15.

توکیو — کره شمالی بازگشایی مدارس و شروع مجدد تجارت مرزی با چین به عنوان آن را برطرف اقدامات شامل رمان شیوع کروناویروس با توجه به دولت از رسانه های مستقل گزارش های خبری و مردم آشنا با این وضعیت نشان می دهد اعتماد به نفس در تلاش خود را برای شکست دادن ویروس.

دانشگاهها و آخر سال دانش آموزان دبیرستان در حال حاضر از سر کلاس در مارس اما همه دیگر مدارس مهد کودک, مهد کودک و خانه سالمندان را در حال حاضر بازگشایی اوایل این ماه, دولت, رادیو گزارش اواخر دوشنبه.

“دماسنج و دست عفونی نصب شده اند در دروازه اصلی کلاس های درس و دفاتر در حالی که معلمان و یاران کاملا رعایت بهداشت قوانین و پدر و مادر و توصیه به آموزش فرزندان خود” از کره پخش مرکزی کمیته گفت. پخش تشویق مردم به استفاده از بایگانی اطلاعات خدمات از رستوران با تاکید بر بهداشت قوانین در سراسر طیف وسیعی از صنایع “برای جلوگیری مردم از کاهش نگهبانان خود را حتی فقط یک کمی.”

و آگاه از خطر ویروس های مطرح شده برای رژیم کره شمالی برقرار یکی از قدیمیترین و دقیقترین مستندات. کشور بسته مرز خود را با چین در ماه ژانویه قرار داده و خارجی موثر تحت بازداشت خانگی و به شدت محدود داخلی سفر. بریتانیا و آلمان بودند مجبور به بستن سفارتخانه های خود را در پیونگ یانگ به عنوان یک نتیجه از محدودیت ها و ناتوانی خود را به چرخش کارکنان در داخل و خارج از کشور است.

کره شمالی ادعاهای دولت این کشور باقی مانده است رایگان از covid-19 اما بسیاری از کارشناسان در نظر بگیرید که تردید. مستقل خبری سرویس گزارش گسترده قرنطينه و مرگ و میر مشکوک شده ناشی از ویروس است.

عکس و فیلم در رسانه های دولتی نشان داده اند که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک. یک ویدئو قاچاق به خارج از کشور نشان داد یک درب علامت “قرنطینه” در حالی که بلندگو پخش هشدار به شهروندان برای حفظ فاصله خود و حفظ بهداشت.

[دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده]

اما دولت شده است مشتاق به نشان دادن آن است که وضعیت تحت کنترل است.

یک ویدیو ارسال شده توسط رسانه های دولتی در یوتیوب در ماه گذشته نشان داد زندگی ادامه در پیونگ یانگ با یک رستوران پر از مشتریان کودکان در حال بازی در خارج و مردم قدم زدن هر کس با پوشیدن ماسک.

“بازگشایی مدارس است نشانه آن است که کره شمالی به دست آورده است برخی از اعتماد به نفس در مورد کنترل عفونت پس از ماه از دقیق coronavirus قنیطره” گفت: Kim Heung-kwang, یک کره شمالی پناهنده در حال اجرا سئول-بر اساس تحقیقات ،

اما “کره شمالی می کند به اندازه کافی منابع پزشکی را به مطمئن شوید که ویروس را حذف کرده اند به خصوص با توجه به آن محدود تست ظرفیت,” او اضافه شده است. “کره شمالی مردم را به ادامه زندگی با خطرات ناشی از عفونت کرونا ويروسی برای آینده قابل پیش بینی.”

AP

در این عکسي منتشر شد مارس 24 توسط کره شمالی دولت دیکتاتور کیم جونگ سازمان ملل متحد صحبت می کند در طول یک جلسه هفتم کمیسیون مرکزی نظامی حزب کارگران کره.

اگر کره شمالی فرار کرده بدترین همه گیری آن در امان نیست ،

اقتصاد خود را به سختی و قوی در بهترین زمان گرفته شده شدید آمار از محدودیت در تجارت با چین کشور, اقتصادی تاسیسات — سردرد برای رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد.

تجارت با چین کاهش یافت بیش از 90 درصد در ماه مارس در مقایسه با سال گذشته, چینی, آداب و رسوم آمار و ارقام نشان می دهد در حالی که قیمت واردات شات کارشناسان و مقامات کره جنوبی می گویند.

نگرانی در مورد کوروناویروس نیز ممکن است به این دلیل کیم صرف چند هفته از چشم های عمومی در این سال اگر چه وجود دارد نیز حدس و گمان او را به حال ممکن است مشکلات سلامتی.

[کیم جونگ سازمان ملل متحد ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به کروناویروس ترس]

در آوریل کره شمالی از دولت اعلام کرد که ممنوعیت واردات غیرضروری از چین منجر به گزارش وحشت خرید در پیونگ یانگ. آن را نیز جمع آوری پول از آن نخبگان ثروتمند اول با آن پیوند عمومی صدور در 17 سال با توجه به Daily NK یک سئول-بر اساس اخبار خروجی.

اما در حال حاضر نشانه هایی از سرگیری تدریجی چین و کره شمالی تجارت مردم آشنا با این وضعیت در مرز گفت.

Daily NK گزارش روز دوشنبه که کره شمالی معامله گران در شهرهای مرزی شده اند اجازه داده می شود برای از سرگیری مبادلات با چین از اواسط ماه ژوئن.

روسیه راه آهن اپراتور اعلام کرد که مسافری راه آهن خدمات با کره شمالی به حالت تعلیق در اوایل ماه فوریه در حال انتظار به سر در ژوئیه Radio Free Asia گزارش شده است.

پس از به قدرت رسیدن در اواخر سال 2011, کیم متعهد به تمرکز بر روی توسعه اقتصادی و وعده داده شده خود مردم که آنها را “هرگز برای سفت کردن کمربند خود را دوباره.” اما با وضعیتی وخیم اقتصاد تحت تحریم در پاسخ به پیونگ یانگ را به سلاح های هسته ای و توسعه و رسمی لفاظی های منتقل شده به فداکاری و اعتماد به نفس.

“این به چه معنی سیاسی برای کیم جونگ سازمان ملل متحد که بنا زیادی از اعتبار خود را در ارائه پیشرفت اقتصادی? حقیقت این است که هیچ کس واقعا نمی داند” نوشت: بنیامین Katzeff Silberstein, یک دانشیار محقق در سیاست خارجی موسسه تحقیقات.

“عموم مردم ممکن است توجه دولت را به آماده شدن برای برخی از زمان های دشوار پیش رو داریم اما در اجرا دیگر, آن ممکن است منجر به نارضایتی گسترده.”

کیم گزارش از سئول.

ادامه مطلب

دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده

کیم جونگ سازمان ملل متحد ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به coronavirus نگرانی

با coronavirus کره شمالی جداسازی امکان بافر بلکه یک نگرانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de