کره شمالی قفل پایین شهر مرزی به عنوان اولین امکان coronavirus مورد اعلام شده است

KCNA/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, مرکز اجلاس اضطراری نشست دفتر سیاسی در این تصویر گرفته شده در شنبه منتشر شد از رسمی کره شمالی خبرگزاری KCNA در روز یکشنبه.

سئول — کره شمالی قفل شده پایین شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی پس از پیدا کردن آنچه که می تواند این کشور را با ایران coronavirus مورد وجود دارد, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه ،

کره شمالی را تحت کنترل دولت مرکزی آژانس خبری اعلام کرد: “یک وضعیت بحرانی که در آن باطل ویروس می توان گفت که وارد این کشور” پس از یک بیمار مشکوک بازگشت از کره جنوبی با عبور غیر مجاز از مرز هفته گذشته است.

Coronavirus نتایج آزمون بودند به عنوان “نامشخص” اما این فرد هنوز هم تحت قرنطینه در حالی که مقامات بهداشت راه اندازی شد رسیدگی به کسانی که ممکن است در تماس با فرد در کائسونگ رسانه های دولتی گزارش شده است.

در صورت تایید او خواهد بود رهبر کره شمالی رسمی coronavirus بیمار در کشور است که باقی مانده است “ویروس رایگان” با توجه به پیونگ یانگ مقامات.

[کره شمالی برطرف coronavirus مستند زیرا حتی توتاليتر نیاز تجارت]

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل جلسه دفتر سیاسی شنبه به نشانی “وضعیت خطرناک در Kaesong شهرستان است که ممکن است منجر به یک کشنده و مخرب فاجعه” دولت به رسانه ها گفت.

کیم اعلام وضعیت اضطراری در منطقه کائسونگ و مورد بحث و بررسی مستند اقدامات است که در محل قرار داده شد اواخر جمعه مدت کوتاهی پس از مشکوک مورد گزارش شد.

یک coronavirus شیوع را در برخواهد داشت خطر قابل توجهی به کره شمالی را محدود نظام سلامت که فاقد پایه های حفاظتی تجهیزات و لوازم پزشکی. این کشور جدا شده و با آگاهی از تهدید بیشتر مهر و موم شده خود را از جهان خارج به عنوان رمان coronavirus گسترش به مناطق نزدیک مرز با چین است.

در اوایل ماه ژانویه, کره شمالی تعطیل مرزی سفر با چین و روسیه اگر چه انجام این کار به شدت محدودیت کسب و کار خود را با این کشورها. آن را محدود کرده است مسافرت داخلی قرار می گیرد و دیپلمات ها و اتباع خارجی موثر تحت بازداشت خانگی است.

بیش از 1100 نفر در این کشور آزمایش شده است برای coronavirus در جولای 9, سازمان بهداشت جهانی نماینده به پیونگ یانگ بیان شد که در NK, اخبار یک خروجی مستقر در سئول است که با تمرکز بر کره شمالی. این نماینده گفت: تمام آزمایشات آمد منفی است. حدود 600 کره شمالی تحت قرنطینه.

کمک های بین المللی سازمان های ارائه شده coronavirus تست کیت و تجهیزات حفاظت شخصی به کره شمالی.

کیم خواست دفتر سیاسی به “چهره به واقعیت اضطراری” و دستور داد این ویروس در پاسخ به بالا تغییر به “حداکثر اضطراری سیستم” مرکزی خبر داد.

مقامات همچنین در مورد سهل انگاری عملکرد سپاه پاسداران در امتداد بخشی از مرز جایی که مشکوک به ویروس حامل عبور به کره شمالی, رسانه های دولتی گزارش شده و وعده داده شده به “اداره مجازات شدید و اقدامات لازم.”

مرکزی نیوز گفت: این فرد در سوال بود پناهنده به جنوب سه سال پیش.

بیش از 33 ، 000 کره شمالی فرار کرده اند به جنوب از اوایل 1990s برای فرار از فقر و سرکوب سیاسی. اما این نادر است برای جداشدگان که مستقر در جنوب به سر به عقب.

کره جنوبی نظامی در بیانیه ای گفت که آن joint chiefs of staff شد بازرسی های مربوطه نظارت و ضبط شده است. “همراه با نهادهای مرتبط با ما را شناسایی کرده اند و در حال حاضر در حال بررسی موارد خاص افراد بر اساس زمان بندی های خاص و نگهداری” نظامی گفت.

ارتداد در سراسر مسلح از مرز بین کره شمالی و کره جنوبی بسیار دشوار است. آن است که ترین در جهان غنی مرزی با سرزمین معادن و سربازان مسلح.

تهمت می نویسد: کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به ارائه کمک در برابر coronavirus

کیم ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به coronavirus نگرانی

چرا کره شمالی فقط منفجر کردن آن عملا سفارت کره جنوبی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de