کره شمالی قفل پایین شهر مرزی به عنوان اولین امکان covid-19 مورد اعلام کرد

KCNA از طریق خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این تصویر گرفته شده در جولای 25 و منتشر شده از رسمی کره شمالی خبرگزاری KCNA در جولای 26 نشان می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد حضور در یک جلسه اضطراری در دفتر سیاسی.

سئول — کره شمالی قفل شده پایین شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی پس از پیدا کردن آنچه که می تواند این کشور را با ایران covid-19 مورد وجود دارد, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه ،

کره شمالی خبرگزاری مرکزی اعلام کرد: “یک وضعیت بحرانی که در آن باطل ویروس می توان گفت که وارد این کشور” پس از یک بیمار مشکوک بازگشت از کره جنوبی با عبور غیر مجاز از مرز هفته گذشته است.

Coronavirus نتایج آزمون بودند به عنوان “نامشخص” اما این فرد هنوز هم تحت قرنطینه در حالی که مقامات بهداشت راه اندازی یک تحقیق در کسانی که ممکن است در تماس با فرد در کائسونگ رسانه های دولتی گزارش گفت:.

در صورت تایید او خواهد بود رهبر کره شمالی رسمی covid-19 بیمار در کشور است که باقی مانده است “ویروس رایگان” با توجه به پیونگ یانگ مقامات.

[کره شمالی برطرف coronavirus مستند زیرا حتی توتاليتر نیاز تجارت]

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل یک دفتر سیاسی در جلسه روز شنبه بیش از “وضعیت خطرناک در Kaesong شهرستان است که ممکن است منجر به یک کشنده و مخرب فاجعه” دولت به رسانه ها گفت.

در این دیدار کیم اعلام وضعیت اضطراری بیش از Kaesong منطقه و صحبت در مورد مستند اقدامات وجود دارد که در جای خود قرار گرفتند اواخر جمعه در مدت کوتاهی پس از مشکوک مورد گزارش شد.

یک coronavirus شیوع را در برخواهد داشت خطر قابل توجهی به کره شمالی فقیر نظام سلامت که فاقد پایه های حفاظتی تجهیزات و لوازم پزشکی. آگاه از تهدید این کشور جدا شده است مهر و موم شده خود را حتی بیشتر از جهان خارج به عنوان coronavirus گسترش به مناطق نزدیک مرز با چین است.

در اوایل ماه ژانویه در این کشور تعطیل مرزی سفر با چین و روسیه اگر چه انجام این کار به شدت محدودیت کسب و کار خود را با این کشورها. آن را قرار داده است دیپلمات ها و اتباع خارجی در این کشور موثر تحت بازداشت خانگی و محدود داخلی سفر.

بیش از 1100 نفر در این کشور آزمایش شده است برای coronavirus در جولای 9, سازمان بهداشت جهانی نماینده به پیونگ یانگ بیان شد که در NK, اخبار, یک کره شمالی متمرکز خروجی اخبار مستقر در سئول. این نماینده گفت: نتایج آزمون بیرون آمد منفی در حالی که در حدود شش صد کره شمالی اتباع تحت قرنطینه.

کمک های بین المللی سازمان های ارائه شده covid-19 تست کیت و تجهیزات حفاظت فردی به کره شمالی برای کمک به نبرد خود را در برابر ویروس.

در اورژانس دفتر سیاسی دیدار رهبر کیم خواست مقامات به “چهره به اورژانس” و دستور داد این ویروس در پاسخ به بالا تغییر به “حداکثر سیستم اضطراری” با توجه به رسانه های دولتی گزارش.

در این جلسه همچنین در مورد سهل انگاری عملکرد سپاه پاسداران در امتداد بخشی از مرز جایی که مشکوک به ویروس حامل عبور به کره شمالی و قول داد به “اداره مجازات شدید و اقدامات لازم.”

این KCNA گفت: این فرد در سوال بود پناهنده به جنوب سه سال پیش.

بیش از 33 ، 000 کره شمالی فرار کرده اند به جنوب از اوایل 1990s برای فرار از فقر و سرکوب سیاسی. اما این نادر است برای جداشدگان که مستقر در جنوب به شمال است.

کره جنوبی نظامی در بیانیه ای گفت که آن Joint Chiefs of Staff است بازرسی های مربوطه نظارت و ضبط شده است. “همراه با نهادهای مرتبط با ما را شناسایی کرده اند و در حال حاضر در حال بررسی موارد خاص افراد بر اساس زمان بندی های خاص و نگهداری” بیانیه ای گفت:.

ارتداد در سراسر مسلح از بین کره ای مرز بسیار دشوار است. آن است که جهان را بیشتر غنی شده خط مقدم با معادن زمین دفن شده در زمین و سربازان مسلح ایستاده تماشا کنید.

تهمت می نویسد: کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به ارائه کمک در برابر coronavirus

کیم جونگ سازمان ملل متحد ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به coronavirus نگرانی

چرا کره شمالی فقط منفجر کردن آن عملا سفارت کره جنوبی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net