کره شمالی می گوید که دیگر نمی خواهد بحث به جنوب شماره گیری فشار

پیونگ یانگ سپاه مطبوعات استخر AP

کیم یو جونگ با برادر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در پیونگ یانگ در سپتامبر. 19, 2018. او در حال شکل گرفتن به طور فزاینده ای با مشخصات بالا نقش مهمی در رژیم.

سئول — کره شمالی گفت: این امر بسته, تلفن, خطوط تماس ویژه با کره جنوبی در روز سه شنبه و در نهایت قطع تمام ارتباطات خود را با همسایه سخت شدن سیاست خود را به عنوان آن را تلاش برای به دست آوردن امتیازات از سئول.

تشدید آمد و پنج روز پس از کیم یو جونگ خواهر کوچکتر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در زمان شارژ از روابط با کره جنوبی و تهدید به تعطیل مشترک رابط دفتر و کارخانه پارک در شهر مرزی کائسونگ.

کیم یو جونگ که مصرف شده است به طور فزاینده ای با مشخصات بالا نقش در پیونگ یانگ تا به حال خواستار آن شدند که سئول جلوگیری از فعالان از ارسال جزوات در سراسر مرز در نظر گرفته شده برای ترویج دموکراسی و تضعیف هسته ای رژیم است. در تلاش برای نجات روابط با کشورهای کره جنوبی دولت متعهد به دنبال ممنوعیت قانونی در اعلامیه ای هموار فعالان حقوق بشر و کسانی که مورد سوال سئول تعهد به آزادی بیان است.

پیونگ یانگ است سخت در آن خطابه پس از مذاکرات هسته ای با آمریکا شکست سال گذشته آن را بارها و بارها به نشانه خشم خود را در کره جنوبی برای اجرای ملل متحد تحریم و عدم راه اندازی مجدد شمالی-جنوبی همکاری های اقتصادی پروژه ها.

http://www.washingtonpost.com/video/world/north-korea-says-it-will-sever-hotlines-with-south-korea/2020/06/09/1ef5dd2b-d586-41dd-a1d3-21c79490832f_video.html

اما آخرین تشدید ممکن است نشان دهنده تلاش های کیم یو جونگ به دفاع از خود اقتدار در یک موقعیت برجسته درون رژیم و تلاش برای بهره برداری از کره جنوبی تمایل برای بهبود روابط با غرب ،

شمال رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: یک کانال ارتباطی در دفتر ارتباطی یک خط تلفن مستقیم بین این کشور و رهبران نظامی و خطوط تماس ویژه خواهد بود بسته به ظهر روز سه شنبه.

[دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده]

“این اندازه گیری است که در اولین گام از عزم و اراده به طور کامل تعطیل تماس با تمام معنی با کره جنوبی” در این گزارش است. “ما به یک نتیجه گیری وجود دارد که بدون نیاز به نشستن به صورت چهره به چهره با کره جنوبی مقامات و هیچ موضوع به بحث با آنها را به عنوان آنها تنها تحریک ما ترس.”

این تصمیم اعلام شد کیم یو جونگ و کیم یونگ چول سابق بالا هسته ای ایران با شهرت به عنوان یک آزمون که به نظر می رسد کنار پس از شکست مذاکرات با واشنگتن است.

مقامات پیونگ یانگ تصمیم گرفته اند برای درمان کره جنوبی به عنوان یک “دشمن” این گزارش افزود که آنها مورد بحث و بررسی مرحله به مرحله طرح به “خائنان و اشغال خود را پرداخت کرده است.”

مقامات دو کره شده است برگزاری دو بار روزانه مکالمات تلفنی در ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر از دفتر رابط تاسیس شد در سال 2018 است. کره شمالی هیئت در دفتر رابط جواب نداد تماس های تلفنی از کره جنوبی در روز سه شنبه صبح و نه در صبح روز دوشنبه برای اولین بار پس از سال 2018 سئول را وحدت, وزارت, گفت, اگر چه یک تماس بعد از ظهر دوشنبه پاسخ داده شد.

[کیم جونگ سازمان ملل متحد ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به کروناویروس ترس]

کره جنوبی وزارت دفاع گفت: تماس به شمال از طریق نظامی خطوط تماس ویژه نیز بدون جواب رفت سه شنبه.

مرزی خطوط تلفن تاسیس شد در سال 2018 به عنوان یک نتیجه از مذاکرات صلح بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در.

“اینتر-کره خطوط تماس ویژه اساسی وسیله ارتباطی است که باید حفظ شود طبق توافق بین کره,” کره جنوبی وحدت وزارت گفت. “دولت ما را حفظ خواهد کرد موافقت نامه های بین دو کره و تلاش در جهت صلح و رفاه در شبه جزیره کره.”

کارشناسان گفت: پیونگ یانگ در ظاهر به ستون در فشار پیش از سالگرد 20th باشد از یک توافق در ژوئن 15, 2000 که در نظر گرفته شده بود برای هموار کردن راه برای بهبود روابط.

ژان لی, کره متخصص در مرکز ویلسون گفت: شمال می داند که عدم پیشرفت در مرزی روابط یک “نقطه درد” برای مرکز و چپ ماه ساخته شده است که بهبود روابط با پیونگ یانگ تمرکز خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

“کره شمالی است gaslighting کره جنوبی پیش از سالگرد 20th باشد که در ژوئن 15 نقطه عطف زیرا آنها می دانند که سئول می خواهد یک رابطه بد” او هنوز توییتی. “و برای منحرف کردن اذهان مردم خود را از واقعیت خود را مشکلات اقتصادی.”

Denyer گزارش از توکیو است.

ادامه مطلب:

دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده

کیم جونگ سازمان ملل متحد ندارد عمل جراحی قلب, کره جنوبی می گوید مقید نبودن به coronavirus نگرانی

تصویری از رهبر کره شمالی کیم افتتاح کارخانه کود quashes شایعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر