کره شمالی می گوید دلیل کمی برای حفظ Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن روابط: KCNA

سئول (ایسنا) – کره شمالی می بیند کمی با استفاده از حفظ یک رابطه شخصی بین ” کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر واشنگتن چوب به سیاست های خصمانه دولت, به گزارش رسانه ها در روز جمعه – که دو سال از سالگرد رهبران برای اولین بار نشست.

فایل عکس: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در منطقه غیرنظامی جدا کردن دو کره در Panmunjom کره جنوبی 30 ژوئن 2019. رویترز/Kevin لمرقو/فایل عکس

سیاست های آمریکا اثبات واشنگتن باقی می ماند و در دراز مدت تهدیدی برای دولت کره شمالی و مردم آن و کره شمالی را توسعه بیشتر قابل اعتماد نیروهای نظامی برای مقابله با آن تهدید وزیر خارجه Ri پسر Gwon در بیانیه ای گفت انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم رد و بدل توهین و تهدید در طول سال 2017 به عنوان کره شمالی ساخته شده بزرگ در پیشرفت های هسته ای و برنامه موشکی و ایالات متحده در پاسخ پیشرو بین المللی در تلاش برای تشدید تحریم ها.

روابط قابل توجهی بهبود یافته در سراسر سنگاپور در اجلاس سران در ماه ژوئن سال 2018 اولین بار یک رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی اما بیانیه ای که از این جلسه بود که نور را در جزئیات.

دومین اجلاس در ماه فوریه 2019 در ویتنام موفق به رسیدن به یک معامله به دلیل درگیری بیش از ایالات متحده خواستار کره شمالی به طور کامل تا آن سلاح های هسته ای و کره شمالی خواسته برای سریع تحریم ها برداشته شود.

Ri گفت: در نگاه به گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد شده اند با تمرکز بر روی تنها نمره امتیاز سیاسی در حالی که به دنبال منزوی کردن و خفه کره شمالی و تهدید آن با حمله پیشگیرانه هسته ای و تغییر رژیم.

“هرگز دوباره به ما ارائه آمریکا اجرایی با بسته های دیگر مورد استفاده قرار گیرد برای دستاوردها و بدون دریافت هر گونه بازگشت,” او گفت:. “هیچ چیز بیشتر ریاکارانه از وعده های خالی.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

روز پنج شنبه یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کره جنوبی Yonhap news agency ایالات متحده همچنان متعهد به گفت و گو با کره شمالی باز است به یک “روش انعطاف پذیر برای رسیدن به یک توافق متعادل.”

انتخابات فشار

در روز پنج شنبه کره شمالی با انتقاد از ایالات متحده برای اظهار نظر در بین کره ای امور و گفت: واشنگتن باید ساکت بمانند اگر آن را می خواهد انتخابات ریاست جمهوری برای رفتن هموار.

کره شمالی به احتمال زیاد به تلاش برای افزایش فشار بر ایالات متحده پیش از انتخابات آینده گفت: دانیل راسل, برترین دیپلمات های ایالات متحده برای شرق آسیا تا اوایل در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به ‘حل’ کره شمالی مشکل آنها را می دهد اهرم,” او گفت:.

رامون Pacheco پردو یک کره متخصص در کالج کینگ لندن گفت: Ri بیانیه نشان می دهد که کره شمالی هنوز هم می بیند و همه گزینه های روی میز از مناسب روند دیپلماتیک برای پیشبرد توسعه برنامه هسته ای آن.

“کره شمالی همچنان به نیاز مناسب معامله بیش از ایالات متحده,” Pacheco پردو گفت در توییتر. “که تغییر نکرده.”

Ri گفت: کره شمالی تمایل به باز کردن یک تعاونی جدید عصر اجرا می شود به عنوان عمیق که تا کنون اما این وضعیت در شبه جزیره کره است که مصرف روزانه یک به نوبه خود برای بدتر است.

“ایالات متحده ادعا می شود یک مدافع برای بهبود روابط با کره شمالی است اما در واقعیت آن است که خم جهنم در تنها تشدید وضعیت” Ri گفت.

نام رسمی کره شمالی جمهوری دموکراتیک خلق کره (DPRK).

گزارش Sangmi چا و جاش اسمیت; گزارش های اضافی توسط دیوید Brunnstrom در واشنگتن; ویرایش توسط دیوید گریگوری سینتیا Osterman و لینکلن جشن.

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net