کره شمالی هشدار داد از اقدامات تلافی جویانه بیش از جداشدگان در جنوب

سئول (ایسنا) – خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی که می تواند شامل ارتش در آخرین تشدید تنش بیش از جداشدگان از شمال که ارسال تبلیغات و مواد غذایی است.

فایل عکس: رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و خواهرش کیم یو جونگ شرکت در یک جلسه با رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در آرامش خانه در روستای آتش بس از Panmunjom در داخل منطقه غیرنظامی جدا کردن دو کره, کره جنوبی, مارس 27 سال 2018 است. کره جنوبی نشست مطبوعاتی استخر/استخر کرج/فایل عکس

کیم یو جونگ که در خدمت غیررسمی به عنوان یکی از کیم جونگ سازمان ملل متحد را بالا و مشاوران و صدور هشدار در بیانیه ای انجام شده توسط دولت خبرگزاری KCNA در روز شنبه.

“با اعمال قدرت من مجاز رهبر انقلاب حزب ما و دولت من به یک دستورالعمل به … گروه مسئول امور با () دشمن را قاطعانه انجام اقدام بعدی” کیم گفت.

او در بیانیه ای که نگفت چه بعد از عمل می تواند آمد روز پس از کره جنوبی در زمان اقدام قانونی علیه جداشدگان که ارسال مواد مانند برنج و ضد شمالی جزوات معمولا با بالون بیش از این به شدت غنی شده در مرز و یا در بطری توسط دریا.

کره شمالی گفته شده است خشم توسط جداشدگان و به علامت نارضایتی آن در هفته گذشته قطع اینتر-کره خطوط تماس ویژه و تهدید به بستن یک دفتر رابط بین دو دولت است.

به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود روابط با غرب, کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در دولت به دنبال تضعیف جزوه و برنج مبارزات و جداشدگان شکایت از فشار برای جلوگیری از انتقاد از کره شمالی.

تحلیلگران می گویند کره شمالی به نظر می رسد به استفاده از این جزوه موضوع به افزایش فشار بر کره جنوبی در میان متوقف denuclearisation شد.

“جزوات یک بهانه یا توجیهی برای افزایش حول و حوش تولید یک بحران و قلدر سئول به آنچه در آن می خواهد” گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در گروه بین المللی بحران های بلژیک مبتنی بر مستقل سازمان غیر انتفاعی است.

پیونگ یانگ احساس خیانت و گمراه سئول را پیش بینی کرد که ایالات متحده خواهد بالابر برخی از تحریم ها در ازای کره شمالی بسته شدن آن راکتور هسته ای سایت و ناراحت است که جزوات و آمریکا-کره جنوبی نظامیان ادامه کیم گفت.

“آنها ناراحت هستید که در سئول انجام داده است هیچ چیز به تغییر محیط زیست و دوباره گفتن سئول به اقامت در خارج از آن مذاکرات هسته ای با واشنگتن,” او اضافه شده است.

گزارش Heekyong یانگ و جاش اسمیت; ویرایش توسط دیوید هولمز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de