سئول (ایسنا) – رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با حضور در جلسه دفتر سیاسی این کشور حاکم, حزب کارگران, که در آن پروژه های اقتصادی از جمله صنایع شیمیایی مورد بحث قرار گرفت, دولت خبرگزاری KCNA روز دوشنبه گفت:.

فایل عکس: رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد صحبت می کند به عنوان او طول می کشد در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره (WPK) در این تصویر منتشر شده از رهبر کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA) در 11 آوریل سال 2020 است. KCNA/کرج

این نشست دو روزه در یک زمان می آید عدم اطمینان اقتصادی در میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر است که با قرار دادن فشار اضافی در شمال اقتصاد در حال حاضر ضرب و شتم توسط تحریم های بین المللی با هدف توقف برنامه هسته ای آن.

این نشست در مورد “مسائل حیاتی ناشی در حال توسعه بیشتر به خودکفایی اقتصاد کشور و بهبود استاندارد زندگی مردم,” KCNA گفت.

13th دفتر سیاسی جلسه بارها و بارها تاکید کرد که صنعت شیمیایی “عمده محوری جبهه ملی اقتصاد” آن را گفت.

“او تاکید کرد که نیاز به دادن اولویت به افزایش ظرفیت برای تولید کود” KCNA گفت: با استناد به کیم.

پس از هفته شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت خود KCNA گزارش داد کیم با حضور در افتتاح یک کارخانه کود در مارس 1.

در این جلسه همچنین با تاکید بر ساخت و ساز خانه های مسکونی به عنوان یک راه برای بهتر کره شمالی را استاندارد زندگی.

“اشاره به جزئیات این مسائل است که باید به فوریت حل و فصل برای اطمینان از شرایط زندگی شهروندان در شهر است که مقام معظم رهبری تاکید کرد به قوی دولت اقدامات لازم برای حصول اطمینان از شرایط زندگی مردم از جمله ساخت و ساز خانه های مسکونی,” KCNA گزارش شده است.

کیم ساخته شده است که غیر منتظره ای کوچک تعداد گردش در ماه های گذشته با عدم وجود خود را از یک تعطیلات بزرگ باعث گمانه زنی در مورد وضعیت خود به عنوان پیونگ یانگ به شدت اقدامات علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که کره شمالی می گوید که موارد تایید شده از رمان coronavirus کره جنوبی اصلی اطلاعات آژانس گفت: شیوع وجود دارد نمی توان رد کرد.

گزارش Sangmi Cha; ویرایش توسط Daniel والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de