نورواک مرد می شود دو سال در پورنو کودکان مورد

استمفورد — Norwalk مرد, گیر افتاد, آپلود پورنوگرافی کودکان بر روی کامپیوتر خانگی خود شده است و محکوم به دو سال زندان توسط Stamford قاضی.

در ماه اوت سال 2018 نورواک پلیس دریافت سایبر نکته از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان در مورد کسی که در نورواک کپی پورنوگرافی کودکان در اینترنت, به گفته پلیس در زمان. آنها قادر به ردیابی فعالیت کامپوس, 22 بود که زندگی در خیابان اصلی جنوبی. پس از اخذ جستجو و تشنج حکم Norwalk, ویژه قربانی واحد حمله کردند کامپوس آپارتمان و carted دور دستگاه های الکترونیکی حاوی فایل های متعددی حاوی پورنوگرافی کودکان.

کامپوس دستگیر شد در صحنه و متهم درجه اول در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان منتشر شد و پس از ارسال a $25,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه. او التماس کرد گناه این هفته به کاهش هزینه درجه دوم در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و قاضی گری سفید تحویل حکم او در یک چهارم-طبقه دادگاه در استمفورد دادگاه است.

کامپوس’ وکیل جان Cohane گفت کامپوس آمد از یک وضعیت دشوار در زبان مادری خود السالوادور و افزود که این دستگیری در حالی که یکی از بدترین دوران در زندگی خود به ارمغان آورده است او را نزدیک به خود پدر و مادر و تربیت دینی.

“او قبول مسئولیت برای آنچه که او انجام داده است” Cohane گفت سفید است.

سفید به او هشت سال حکم تعلیقی و 20 سال تعلیقی که در طی آن او می تواند ساخته شده به خدمت تمام یا برخی از به حالت تعلیق حکم اگر او نقض خود را مشروط. او را مجبور به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی با دولت برای مدت 10 سال پس از انتشار.

استمفورد ایالت وکیل ریچارد News که محاکمه این مورد گفت: کامپوس تا به حال هیچ تماسی با موضوع قاچاق پورنوگرافی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>