نورواک return $100K باند پس از دیگری می میرد

استمفورد — یک زن 57 ساله Norwalk, مرد متهم به آزار دیگری نورواک درگذشت مردی که در اوایل صبح روز یکشنبه بود که مجاز به استفاده از واکر در طول تفهیم اتهام در جنایت حمله به شارژ در استمفورد دادگاه در اوایل بعد از ظهر دوشنبه.

ریکی Hickman که نگاه بسیار لرزان بر پاهای خود متهم شده بود با حمله درجه دوم و جنایی تجاوز پس از مقامات می گویند او به مبارزه در وبستر خیابان شهرداری پارکینگ با یک مرد که در مدت کوتاهی پس از آن. مرد مرده است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است توسط پلیس در حالی که آنها در حال تلاش برای پیگیری کردن خود را بعد از قوم و خویش.

“کارآگاه مصمم اند که هر دو طرف شناخته شده به هر یک از دیگر و یک نزاع در گرفت بین دو قبل از 911 تماس” نورواک سرهنگ Jared Zwickler گفت: پس از Hickman بازداشت.

در تفهیم اتهام ارشد دستیار وکیل دولت جوزف والدس گفت: Hickman که لیست آدرس خود را به عنوان درب باز پناه به نام 911 حدود 11:45 p. m. روز شنبه به گزارش کسی زخمی شده است. والدس گفت: Hickman بود که قربانی بی خانمان است که وارد شدن به یک درگیری با یک مرد دیگر که او گفت یک اپراتور 911 بود نه گرفتن پس از هر برخوردی بین دو رفت.

در حالی که والدس گفت: قربانی ظاهر نمی شود چاقو یا گلوله او را برخی از علائم و یا کبودی در اطراف گردن خود را که ممکن است برخی از بلبرینگ در چگونه او درگذشت. هیچ تعيين شده است و در عین حال از رئیس پزشکی قانونی در مرد علت مرگ.

Hickman که نقل مکان کرد به آرامی به دادگاه برگزاری واکر و چیدن آن را هر 10 اینچ و یا به طوری که او نقل مکان کرد و رو به جلو نشان داده بود نورواک مدافع لیز رید تصریح کرد که به قاضی گری سفید که آن را Hickman که به نام 911 به گزارش حادثه. او خواسته است که خود را در دادگاه ظاهر باند بود نصف کاهش به $50,000.

سفید برگزار باند در $100,000 اما گفت: “اوراق قرضه منوط به تغییر بر اساس نتیجه کالبد شکافی.”

Hickman که نمی توانید یک درخواست به اتهامات او تاریخ دادگاه بعدی برای ماه آوریل 29 در استمفورد شد و منجر شود در خارج از دادگاه و بدون گفتن یک کلمه.

پس از شنیدن والدس گفت: یک شکافی است که در انجام قربانی و او همچنین توضیح داد که Hickman گفته شده بود به اقامت در خارج از وبستر خیابان پارکینگ در گذشته است و به همین دلیل او نیز به اتهام تجاوز به حریم دیگران.

Hickman که لباس کشف و ضبط شد به عنوان شواهد تعدادی از تخطی از قانون جنایی بازداشت کشش و برگشت به سال 1988.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>