استمفورد — یک زن شهرستان در روز جمعه شد arraigned در قتل غفلت با یک خودرو هزینه قابل توجه و کشتن نانسی فلورس از استراتفورد به عنوان او در برابر عبور نور در Tresser بلوار on Nov. 13.

به عنوان کورتنی Sabia, 23, ایستاده در کنار او دفاع جنایی وکیل, قاضی, Bruce Hudock وارد نیست گناه از جانب خود. پدرش پیت Sabia سابق قضایی مارشال و استمفورد افسر پلیس به همراه مادرش تماشا از یک چهارم ردیف پیو.

اگر مجرم شارژ Sabia می تواند به زندان فرستاده می شود برای به عنوان بسیاری از سه سال و پرداخت تا آنجا که $3,500 جریمه. قبل از محکومیت و جریمه شد, افزایش قوه مقننه ایالتی در سال گذشته یکی تنها می تواند از حبس تا شش ماه و پرداخت 1000 دلار جریمه به جرم.

پس از مختصر شنوایی در استمفورد دادگاه Sabia وکیل فیلیپ راسل گفت: دولت تا به حال فقط تبدیل بیش از یک بسته بزرگ از اطلاعات در مورد پرونده خود را.

“هنوز هم وجود دارد شواهد در آینده از ما بررسی و آن را در حال رفتن به برخی از زمان قبل از ما یک تصویر روشن از سهام در هر دو طرف از این مورد” راسل گفت.

Sabia رایگان است پس از ارسال 10000 $در دادگاه ظاهر پیوند او پس از دستگیری در ماه فوریه است.

فلورس مشغول به کار در هدف و راه رفتن به استمفورد ایستگاه قطار زمانی که او کشته شد, پلیس گفت:. با توجه به اگهی او دو شغل به ارائه برای خانواده اش به ندرت در نظر گرفتن یک روز مرخصی برای خودش. اعضای خانواده فلورس که به تماشای شنوایی کاهش یافته و به آنها به خروج از دادگاه است.

با توجه به Sabia شش-صفحه دستگیری استشهاد پلیس نامیده می شدند به گوشه جنوب شرقی Tresser و واشنگتن بلوارها در یک گزارش از یک زن عابر پیاده زده توسط یک ماشین است که در آمد در 9:16 بعد از ظهر در Nov. 13. Flores, 61 بود که با پوشیدن خاکستری ژاکت های زمستانی و آبی, شلوار جین, داشت, دروغ گفتن در خیابان بین راست و مرکز رو به مشرق خطوط Tresser و در صحنه مرده کمتر از 10 دقیقه بعد.

پلیس گفت Sabia شد پشت چرخ از یک سال 2009 فولکس واگن Jetta رانندگی رو به مشرق در Tresser بلوار که زده فلرس و سپس متوقف شد او که تا به حال یک سوراخ بزرگ در شیشه جلو که پلیس می گویند ناشی از فلرس سر ضربه شیشه ای.

پلیس همچنین گفت فلورس بود عبور از شمال به جنوب از رفتن به ایستگاه قطار در برابر نور است.

Sabia که پلیس گفت که او نمی پریشان با تلفن و یا هر چیز دیگری ادعا می کند او نمی بینم فلرس تا او زده و او فرود آمد بر روی شیشه جلو اتومبیل. Sabia گفت: سرعت سنج بود به درستی کار نمی کند.

یک مرد به پلیس گفت که او متوقف شد در حق عازم شمال خط از واشنگتن بلوار هنگامی که او را دیدم Jetta درایو را از طریق تقاطع بود که یک نور سبز و فلرس. این شاهد عینی گفت: پلیس Jetta رانندگی در سرعت کامل و نه آهسته. پلیس گفته آنها یافت می شود 36-پا-طولانی ترمز سمت راست که در آن فلرس زده شد.

پلیس چک Sabia تلفن و متوجه او نشده بود با استفاده از آن زمانی که تصادف رخ داده است استشهاد گفت.

به دلیل این حادثه ضبط شده در یک شهر متعلق به دوربین پلیس قادر به تماشای حادثه اتفاق می افتد. استشهاد گفت. این فیلم نشان داد فلرس راه رفتن به سمت ایستگاه قطار از گوشه شمال شرقی تقاطع جایی که پیاده رو بسته بود به علت ساخت و ساز در این منطقه است. علائم هشدار داد پیاده به استفاده از پیاده رو طرف دیگر خیابان.

این ویدئو نشان داد فلرس عبور از خیابان در برابر راه رفتن سیگنال و کنترل ترافیک سیگنال. فقط به عنوان او در مورد به رسیدن به طرف دیگر خیابان فلرس راه می رفت در مورد هشت پا در خارج از عابر چون پیاده رو بسته بود.

فلورس شد و پس از آن زده Jetta به عنوان او پا به سمت راست خط سفر از جاده. در این ویدئو همچنین نشان داد Sabia عبور چند ماشین در حالی که با نزدیک شدن به تقاطع.

در این فیلم فلورس به نظر نمی رسد برای پرتاب توسط فولکس واگن اما رفت و بر روی شیشه جلو و ماند در هود تا او نورد بر روی خیابان.

سپس “فلورس می شود کشیده شده توسط خودرو و احتمالا بیش از اجرا توسط عقب لاستیک استشهاد گفت.

پلیس گفت: این ویدئو نشان می دهد که Sabia در زمان هیچ گریزان اقدام برای جلوگیری از ضربه Flores که در آن زمان بود در لباس نور, در حالی که عبور بسیار خوبی روشن تقاطع. “Sabia تا به حال روشن و بدون مانع نمایش این تقاطع به عنوان او آن را با نزدیک شدن” استشهاد گفت.

با نگاه کردن به این ویدئو پلیس قادر به تعیین که Sabia رانندگی ماشین خود را در حدود 42-43 مایل در ساعت به جای ارسال شده محدود کردن سرعت 30 مایل در ساعت استشهاد گفت.

“بر اساس بررسی تصویری از تصادف, اندازه گیری Sabia سرعت و پیشرفت فلرس جنبش در سراسر خیابان آشکار است که اگر Sabia شده بود رانندگی محدودیت سرعت برخورد نمی خواهد رخ داده است” استشهاد گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im