نوت بوک: حذف تیم های صورت طولانی شکاف در برنامه قبل متحده; 1,000 نقطه گلزنان

با هر کس با تمرکز بر تیم های باقی مانده در مسابقات کنفرانس بسیاری از تیم ها در سراسر کشور با یک فاصله قبل از دولت شروع مسابقات 2 مارس.

که شامل بسیاری از تیم ها نمی مقدماتی لیگ مسابقات, بلکه تیم سرنگون شد.

Danbury, در حال حاضر شماره 6 تیم در کلاس LL یکی از این تیم ها خیره در یک روز اخراج پس از از دست دادن در FCIAC یک چهارم نهایی روز شنبه.

Danbury تا به حال یک رابطه جنسی خشن, هفته های پایانی از فصل به طور منظم و FCIAC مسابقات پس از آن می تواند استفاده از برخی از زمان برای دریافت سالم است.

“استراحت. ما در حال رفتن به استراحت. ما تا به حال همدن شنبه, سپس, Trumbull, Stamford چهارشنبه و ریجفیلد (شنبه). من به آنها دوشنبه کردن فقط به خاطر اینکه ما مرده بودند. آنها نیاز به یک استراحت و امیدوارم آنها دوباره اخراج کردن و آماده برای بازی در ایالات” دنبوری مربی جکی DiNardo گفت. “گاهی اوقات شکستن خوب است اگر شما حق تیم. برخی از تیم ها ممکن است لذت بردن از زمان بیش از حد و می گویند: “من انجام می شود, چرا من می خواهم به رفتن دوباره؟’ شما باید مراقب باشید.”

DiNardo انجام داده است آن را در هر راه در طول مدت زمان تصدی در دنبوری داشتن هر دو برنده کنفرانس عنوان و عدم واجد شرایط خروج از سوراخ های بزرگ در برنامه.

“من آنها را به کل زمان چرا ما باید خودمان را برای رفتن دوباره,” او گفت:. “این است که رفتن را سخت می شود. شما باید برای اقامت مشروط و در شکل. که دوست دارد به اجرا ؟ ردیابی افراد. ما در حال پیگیری مردم است. ما باید برای ماندن در ما مطبوع به آماده شدن برای متحده است.”

کانتون هنوز زنده است در NCCC مسابقات اما مربی برایان مدیرس مواجه است که فاصله هر دو در حال حذف زود و با دریافت byes در کشورهای طولانی تر شدن زمان دادگاه.

“من باور دارم که اگر شما فقط رفتن برای تمرین است که کشش طولانی اگر شما نمی رسیدن به کنفرانس خود را نهایی است. اگر شما از دست دادن در نیمه یا یک چهارم نهایی کنفرانس خود را که می تواند یک زمان واقعا طولانی ، اگر شما می توانید یک مرحله وجود دارد که کمک می کند” مدیرس گفت. “من فکر می کنم زمان یک چیز خوب بیش از حد. فقط به بچه ها کمی استراحت. چون در حال حاضر شما در حال رفتن برای یکی دیگر از سه هفته. که این هدف است. هر کس می خواهد به وجود در 21-22 مارس. چند روز به بچه ها فرصتی برای شارژ باتری و یک فرصت برای مربیان به شارژ.”

حتی زمانی که او می تواند پیدا کند scrimmages پیوستن به تیم های دیگر در یک استراحت برای یک عمل می تواند به اندازه کافی از یک تغییر است.

“اگر شما می تواند مولد بهتر است,” او گفت:. “شما همچنین می توانید تمرین با مدارس دیگر. ما بارها به تمرین در شمال غرب و یا در Simsbury. آن را به شما می دهد یک فرصت برای دیدن چهره های جدید.”

استمفورد که تا به حال خوب اجرا ساخت FCIAC نداد یا پایانی از دست داد و در یک چهارم نهایی پنج شنبه است و به دنبال به جلو به هدف قرار دادن دکمه تنظیم مجدد.

“آن زمان می تواند بسیار مفید برای کمک به آنها را پاک کردن سر خود را گفت:” استمفورد مربی دایان می سوزد. “اگر آنها یک تیم بهتر از 10 روز از در حال حاضر, پس از آن ما در حال انجام کاری اشتباه است. هدف باید برای ادامه به بهبود به دلیل وجود مقدار زیادی به بهبود بخشد. آن است که یک مدت زمان طولانی و ما را حداقل دو تا از آنها را خاموش. ما ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن یک مرحله در آن وجود دارد. من یک مقدار زیادی از مربیان و همه آنها خوب ورزشکاران ما همیشه می توانید انجام دهید که به عنوان یک داد و بیداد, بیش از حد.”

از 1000 نقطه CLUB

هفته پایانی فصل به طور منظم دیدم گروهی از بازیکنان رسیدن به 1000 تا حرفه نقاط علامت گذاری به عنوان.

Cami Pasqualoni از شرق کاتولیک به ثمر رساند او را به 1000 نقطه در یک 61-54 پیروزی منچستر در دور اول از CCC مسابقات است.

ابی St. Onge از آون رو 1000 هفتم نقطه در طول یک 37-27 دست دادن به فارمینگتون در روز پایانی این فصل است.

کیت جویس وستون شمارش او 1000 هفتم نقطه نیز در فصل آخر در برابر بتل.

و Iyana بارنز از ابوت Tech برداشت تا 1000 هفتم نقطه در آخر فصل به طور منظم بازی حرفه ای خود را به یک 45-33 برنده بیش از Wolcott Tech.

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر