برلین Lyzi Litwinko تا به حال یک هفته به یاد داشته باشید.

چند روز پس از هدف قرار دادن یک 35-پا شات در زنگ ضرب و شتم E. O. Smith 47-46 ارشد گارد زدم دو پرتاب آزاد با هیچ زمان چپ تیم او یک 44-42 بیش از وتهرسفیلد.

در وتهرسفیلد بازی Litwinko شد برلین بسکتبال دختران تمام زمان گلزن برجسته با 1,268 حرفه نقاط در حال حرکت گذشته Katelyn Zarotney را 1,267 نقاط مجموعه در سال 2010.

“یک دستاورد بزرگ برای Lyzi. و من بسیار خوشحال هستم که او تا به انجام” برلین مربی شیلا پادشاه گفت:. “او با این نسخهها کار فوق العاده سخت در خارج از فصل آموزش مطبوع و بازی AAU. او یکی از آخرین خروج از ورزشگاه پس از تمرین مصرف اضافی عکس و یا کار بر روی یکی دیگر از صنایع دستی و مطالعات بازی فیلم زمانی که او می تواند.”

“شکستن تمام وقت به ثمر رساند رکورد من مطمئن هستم همواره در پشت ذهن خود را, اما چیزی که ما تا کنون در مورد صحبت کردیم تا حدود یک هفته پیش بود. شکستن رکورد پرارزش هستند و اما آنها او را شماره یک نگرانی است. برنده بازی چیزی است که امور به او. او بسیار فروتن بانوی جوان. تیم موفقیت همواره Lyzi تمرکز. اما او هیجان زده شد که به آن.”

چیز خوبی برای فروتن Litwinko او موفقیت های شخصی تنها به اضافه برلین جادویی فصل است.

به عنوان بازی سهشنبه, No. 9 برلین 14-2 از دست داده به بریستول شرقی 48-42 پنج شنبه, خوراکی پنج بازی برنده خط خط.

شاه امیدوار نزدیک بازی هفته گذشته خدمت به Redcoats قوی تر به عنوان آنها را به یک فشار برای اولین مدرسه بسکتبال دختران عنوان شده است.

“ما دو بازی در برابر رقابت شده اند ناخن biters برای اطمینان حاصل کنید. این عالی است برای بازی در چنین رقابت خوب در این مرحله در فصل” پادشاه گفت:. “این به ما اجازه داده است برای پیدا کردن ما کمبود را رفع و ساخت اعتماد به نفس ما در پايان تنگ بازی. جو بوده و برق و با صدای بلند با ما پشتیبانی فن و اجازه داده است ما را به بازی در مسابقات نوع محیط زیست است که بسیار مهم است.”

این تیم در حال حاضر کروز همراه قبل از بازگشت از تاریخ اشلی ونزل از مصدومیت زانو رنج می برد در این فصل از فصل فوتبال.

Mirhasan می افزاید: یک دوم همه دولت کالیبر بازیکن به طبقه همراه با Litwinko.

“این فوق العاده است که اشلی بازگشت. آن را حتی بیشتر خاص برای او. بازگشت او بود که در نتیجه عزم بزرگ تمرکز و کار سخت” پادشاه گفت:. “او همچنان به عقب بر گردیم به بازی اصلی و به دست آوردن اعتماد به نفس هر شب.”

خط ساحلی خط جامعی

سه سال طول کشید اما کسی در خط ساحلی کنفرانس در نهایت ضرب و شتم کرامول.

آخرین پنج شنبه, Coginchaug جامعی Panthers 52-بازی برنده خط و داخل خط ساحلی با 49-28 برنده شوید.

سه بازیکن تا به حال دو دونفره در بازی برای Coginchaug با جلو مولی سپر گرفتن 14 امتیاز و 10 ریباند مرکز جسیکا Berens به ثمر رساند 13 امتیاز و کشیدن 11 پرتاب ریباند و گارد کری Turecek گرد کردن چیزهایی با 10 امتیاز و 10 کمک می کند.

کرامول را شکست داد Coginchaug 60-44 در Jan. 21.

کرامول گذشته به طور منظم فصل از دست دادن در شورلاین بازی بود 35-31 دست دادن به همپتون Jan. 17, 2017.

برسی با تکیه بر جوانان

صدمات تاثیر هر تیم در برخی از نقطه اما برسی دختران تیم دیده می شود به اندازه کافی.

این تیم از دست داد junior Kya مایو و دو ارشد کاپیتان Ayanna McCalla و Deziar رز-Daniels همه به آسیب های ACL در این فصل آنها را ترک کردن سه استارت.

است که در سمت چپ این تیم شروع سه رشته ترین شب.

Shadae Bushay منجر شده است دانشجوی سال دوم به اتهام به عنوان اژدها سعی کنید به واجد شرایط برای دولت مسابقات است.

Bushay به تازگی به ثمر رساند 57 امتیاز در دو بازی با 37 امتیاز 8 ریباند و 5 دزد در یک 67-60 برنده بیش از RHAM و 20 امتیاز در اوایل این هفته در پیروزی در برابر پلات.

“Shadae (Bushay) و شخص دوم Tyah Pettaway تا به حال به طور کامل بیش رهبری نقش” برسی مربی راب Smernoff گفت. “Shadae به طور متوسط است 21.2 امتیاز در پنج بازی. Tyah به طور متوسط است 15.8 امتیاز 5.3 کمک و 3.8 دزد در در پنج بازی گذشته همه از آنجایی که ما از دست ما سوم استارت برای سال.”

از 1000 نقطه CLUB

Conard junior گارد Azaiyah Felder دوم شد دختران بازیکن در مدرسه تاریخ به ثبت 1,000 حرفه نقاط پیوستن به Delaney Connors در لیست.

در روند به ثمر رساندن 26 امتیاز در 54-46 برنده بیش از Pomperaug چهارشنبه Felder گره خورده است Connors برای مدرسه حرفه ای امتیاز سرب با 1,020 با دو پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم.

Maddie پاتریک از تعقیب دانشگاهی به ثمر رساند او 1000 هفتم حرفه ای نقطه در یک پیروزی بیش از کارشناسی ارشد.

اتل واکر ارشد هانا Iwaszkiewicz تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ مدرسه, به نمره 1 ، 000 حرفه ای, نقطه شکستن علامت در دو پرتاب آزاد در سه ماهه سوم در برابر از دست پورتر.

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im