جنگل, تعجب

مهم ترین سبد کل CIAC بسکتبال دختران فصل به ثمر رسانده بود شنبه شب در جنگل توسط ارشد Danie Meder.

Meder او, اول اول شروع ارشد شب به ثمر رساند سبد در یک لیآپ در وودلند باز اختیار از بازی های زیر بلامنازع سبد توسط سیمور کردن باز کردن نوک.

Meder متولد شد از دست رفته بخشی از مغز او و برای 10 سال گذشته رنج می برد از طریق به عنوان بسیاری از 100 تشنج در روز.

او تحت دو عمل جراحی مغز در طول چهار سال گذشته شده است و تشنج رایگان از.

در طول زمان خود را در دبیرستان Meder شده است بخشی از تیم اول دانشگاه یا دانشکده و تاریخ اول بسکتبال تیم

وودلند مربی جسیکا Moffo ترتیبات ساخته شده با سیمور به Meder یک سبد در روز پنج شنبه در این بازی. طرح مخفی نگه داشته بود از Meder.

“او نمی دانست که او که قرار بود در بازی” Moffo گفت. “من قبلا به صحبت مربی (برایان) کلیولند بر روی گوشی و پرسید: اگر ما به ذهن و به او گفت: هیچ هر چه ما مورد نیاز است. او و تیم خود را در مورد آن. هنگامی که ما به او گفت که او قرار بود در بازی و گرفتن اعلام کرد او فقط گفت: ‘Ok مربی Moffo.’ شما می توانید بگویید او هیجان زده و خوشحال است.”

جنگل بازیکنان با تجربه Meder مبارزات نزدیک.

“Danie Meder به معنای زیادی به جنگل جامعه و به من و تیم است. دیگر سالمندان شاهد و تجربه مشکلات او بیش از شش سال گذشته یا بیشتر” Moffo گفت. “آنها شاهد آن است. او را بد تشنج در شیوه های که در آن بازیکن باید به سرعت از خود را به گرفتن و ذخیره کردن او بر روی زمین است. پس برای او را به رفتن از آن کشور که در آن او نمی تواند لمس به تشنج رایگان اساسا امروز پس از دو عمل جراحی مغز فقط شگفت انگیز است. دختران همواره بازیکنان تیم و ساخته شده او را احساس می کنم بخشی از این تیم است. برخی از شیوه های دشوار خواهد بود با برخی از چیزهایی که ما انجام می دهند همه با هم اما دختران همیشه آن را در زمان در گشاد گشاد راه رفتن. برای خودم. Danie من ساخته شده است یک فرد بهتر است. بهتر است مربی است. شما نگاهی به زندگی کمی متفاوت است زمانی که شما شاهد چیزهای شبیه به این. من می دانم که من انجام دهد.”

برای هر کسی که سوال اهمیت ورزش و بخشی از یک تیم به یاد داشته باشید Meder داستان.

“بودن وودلند هاوک برای Danie کمک کرده است تا او را در هر راه ممکن است” Moffo گفت. “او قادر به احساس بخشی از چیزی و برخی از حس ظاهر ، عادی چیزهایی که ما به صورت روزانه او نمی تواند با توجه به شرایط او و یک مسئله ایمنی. او بخشی از تیم و اطراف بازیکنان دیگر من فکر می کنم به او کمک کرد تا احساس خاص و بخشی از چیزی است.”

ابوت فناوری برگرد

کدام تیم به پایان خواهد با بهترین فصل به طور منظم ثبت نشده است تصمیم گرفت به عنوان 18-1 ابوت تکنولوژی و 17-1 نوتردام (کلاس L) و همپتون (کلاس ها) هر بازی باقی مانده این هفته است.

اگر سه پیروزی در آنها بالا خواهد بود دانه های مربوطه دولتی کلاس.

بزرگترین شگفتی در این لیست است ابوت تکنولوژی است که در خط یک دانه بالا یک فصل پس از اتمام 10-10.

“این واضح است که یک دستاورد بزرگ برای ما و با این حال هنگامی که ترکیب هیرو نهایی شده شما می توانید بیرون انداختن تمام اسپایر,” ابوت Tech مربی کریس سرعت گفت. “ما نیاز به نشان می دهد و به بهترین های ما به منظور پیشبرد به این مسابقات است. یک بار دیگر ما آن را یک بازی در یک زمان.”

Wolverines میزبان Wolcott Tech (13-6) سه شنبه ساعت 6 بعد از ظهر یک تیم آنها ضرب و شتم 49-40 در Jan. 21.

کلید ابوت موفقیت در این سال بوده است در گرفتن سهم از انواع مختلفی از بازیکنان.

چهار سال استارت Iyana بارنز بسته شدن در در 1000 امتیاز برای او شغلی و آگهی های این تیم به ثمر رساند در حالی که سالمندان Estefany Casteneda و امیلی سیرا باید هر دو بازی که آنها چراغ راه است.

دانشجوی سال دوم Tavahnnarie سوک به عنوان سازگار تهدید به دست کشیدن پایین 3-اشاره گر.

“یکی از بزرگترین نقاط قوت این فصل شده است سهم ما رو از همه در درون برنامه” سرعت گفت. “ما تا به حال بسیاری از بازی ها که در آن انواع مختلفی از بازیکنان را به شدت برای ما در این فصل است. آن شده است در کل تلاش تیم هر بازی است.”

امضای پیروزی برای Wolverines آمد در برابر CTC رقیب Bullard پناهگاه های 66-52 در فوریه. 7. آنها از دست داده بود به بولارد پناهگاه های 53-42 در Jan. 10 برای تنها خود را از دست دادن.

در پیروزی بیش از Bullard پناهگاه ابوت بسیج از پایین 18 امتیاز در بزرگترین برنده از سال تا کنون است.

“این بود! برای هر دو برنامه و مدرسه. اما مهم تر از بودن قادر به دست کشیدن یکی از لیگ های برتر برنامه های رشد و توسعه این دختران را ساخته اند و در سراسر فصل” سرعت گفت. “آنها نشان دادند که بسیار قلب و غرور به در کامل با بولارد که ما قبلا از دست داده و به پیش از آن در این فصل است. پس از پایین رفتن 18 امتیاز در اوایل دختران هرگز داد. آنها هرگز ایمان از دست رفته در یک دیگر و آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن را به عنوان یک برنامه. آن را یکی از proudest comebacks من بخشی از.”

ضبط بازی

دو هفته پس از از دست دادن 101-35 به همپتون هیل ری دختران تیم بسکتبال ضبط برنامه ریزی شده خود را خط ساحلی کنفرانس مسابقه برگشت با همپتون دوشنبه .

“آن را آسان تصمیم” Hale ری مربی کارن شیرین گفته لری رایلی از هارتفورد کورانت “نبود معدن کاملا به. دولت در هر دو طرف ساخته شده تصمیم گیری در مورد آنچه که بهترین برای همه. “این مایه تاسف است که وضعیت اتفاق افتاده است. برای من آن را در بهترین منافع از بازیکنان من [به بازی روز دوشنبه بازی].”

حال ری 5-13 در این فصل و زیر جدید CIAC مسابقات, قوانین, به احتمال زیاد خواهد شد واجد شرایط برای کلاس S Tournament.

همپتون در حال حاضر شماره 1 دانه در کلاس S.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im