یادداشت از قرنطینه

یادداشت از قرنطینه

زیر رشته ای از کلمات است که به شما به ارمغان آورد از میز من در شمال منهتن, کانون COVID19 همه گیر از سال 2020 است. آنها را و یا ترک آنها را من انجام این کار را برای نفس ارضاء تنها به تصویب در دیدگاه محدود از جهان و هر آنچه در آن ارزش است. مشاوره, من شده اند به طور فزاینده ای نا امید با شناختی چرخ نخ ریسی از مترقی چپ نخبگان فکری کوهورت. من برای راه حل ها و نگه داشتن به آینده را به این نتیجه رسیدند که تنها تغییر واقعی شروع می شود در مغز انسان است. بسیاری از ما به نظر می رسد به ما گیر توانایی منحصر به فرد انسان به بوسیله اسباب گردنده از افکار تکراری که قابل بازیافت توسط ما عمیق تر برنامه نویسی و اغلب در سراسر آمده به عنوان یک نوع آسیب شناختی دوران نوجوانی. شما ممکن است احساس کنید که راه در مورد این کتاب. که من آن را دریافت کنید.

از یک طرف توجه داشته باشید, لطفا توجه کنید که چگونه بسیاری از زمان شما می شنوید “نوع” یا “نوع” به عنوان یک اصلاح در تقریبا در هر مصاحبه و یا بحث و گفتگو. من واقعا مطمئن نیستم که چه چیزی به آن را. آن را “مانند” ما در عصر جدید. شاید آن را وابسته به قلمرو مطلق عدم قطعیت همه ما چهره.

و آن را نمی کند به نظر می رسد شبیه به طنز در حال ساخت یک گشت سنتی تراژدی یونانی حس ؟ مردم هوشمند فریاد مواضع خود از خود, از خود راضی مراحل بدون تحقق آنها در حال انجام در همان بیهوده آنها رجزخوانی در برابر و در نتیجه تداوم آن است.

من به سختی معاف بنابراین اجازه دهید من شروع این کلامی پروژه ساخت و ساز با فریاد از من جعبه صابون-در مورد مراقبت های بهداشتی که به نظر می رسد بزرگترین چیزی که در ذهن ما در این تیره روز از ریاضت و شاید لزوما شاید نه استبدادی کنترل.

مراقبت های بهداشتی

در زندگی من من تا به حال دست من در بسیاری از گلدان به عنوان یکی ممکن است جمع آوری از من طولانی امضای ایمیل که بار خوانده شده “تهیه کننده, نویسنده, کارگردان, بازیگر, هیپنوتیزم, بیکر پدر”. من هم معاون کشیش بخش هنر و عدالت اجتماعی حوادث در کافه های محلی در همه زمان فراغت من. اما من واقعی “روز کار” در حال کار به عنوان یک اتحادیه حقوق و دستمزد حسابدار در صنعت فیلم و تلویزیون. این که چگونه من ارائه شده برای خانواده من برای سال های بسیاری و چگونه ما شده ایم قادر به دریافت مزایای بهداشت و درمان. افشای کامل بدین ممنون میشم چک و مزایای اما این کار من هرگز در یک میلیون سال فکر کردم من می خواهم انجام می شود. برای مردم در زندگی من است که من به خوبی می دانم, آن را قطعا نه “من” در عین حال من وارد شده بیش از 50000 ساعت در 19 سال گذشته.

سلامت من-مزایای مراقبت سازگار هستند تا زمانی که من در حال کار به طور مداوم حتی اگر بخشی از چگونه من صنعت کار می کند در حال حرکت است از سری به سری. به عنوان مثال در پنج سال گذشته من در Mr. Robot برای سه فصل و سپس با انتقال به Ray Donovan جایی که من پایان من, فصل دوم, و متاسفانه برای Liev شرایبر نشان می دهد تاریخ و زمان آخرین. این به طور کلی است برای اتحادیه خدمه. برای غیر اتحادیه خدمه آن یک داستان متفاوت است. قبل از ظهور ACA (قانون مراقبت مقرون به صرفه) با نام مستعار Obamacare آن را به طور کامل به استودیو و یا شبکه به تصمیم می گیرید که آیا یا نه آنها می خواستند به ارائه مزایای به غیر اتحادیه خدمه. پس از این لایحه تصویب شد آن بوده است نیاز به ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه غیر اتحادیه تمام وقت خدمه. اما در هر دو مورد قبل و بعد از زمانی که کار به پایان می رسد مزایای فسخ و عضو خدمه انتخاب برای رفتن بر روی یک کبرا طرح یا چپ ایجاد.

برای افرادی که بیکار کبرا گران است. بی عدالتی در اینجا این است که راه سیستم تنظیم آن باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای مردمی که به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها بیشتر از نه را انتخاب کنید به چرخش رولت روسی مجلسی و صرف یک مقدار مشخصی از زمان بین شغل ایجاد. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر وجود دارد هیچ شغل در همه برای آینده قابل پیش بینی پس از تولید شده است به طور کامل تعطیل و با توجه به زمان بحران بهداشتی. من به تازگی به حال یک ایمیل به ارز غیر اتحادیه تولید پست عضو خدمه بود که بدانم درباره اش رجوع در حال حاضر که او گذاشته شده است. متاسفانه این کبرا یا هیچ چیز. مرد طبعا ناراحت چرا که او می تواند درخواست برای بیکاری خواهد شد که بعید است به استطاعت او سلامت-مراقبت از او باید بیشتر از همیشه در حال حاضر. این یک وضعیت گرفتن 22.

اگر شما از دست دادن شغل خود را از شما نباید خود را از دست دادن بیمه درمانی. حتی اگر شما شغل خود را از نفرت شما نباید از دست دادن بیمه درمانی خود را. بیشتر را دارد اگر شما طلاق گرفتن شما نباید از دست دادن بیمه درمانی خود را. هنگامی که شما به نوبه خود 26 شما نباید از دست دادن بیمه درمانی خود را. هنگامی که وجود دارد یک بیماری همه گیر شما نباید از دست دادن بیمه درمانی خود را. شما هرگز از دست دادن بیمه درمانی خود را. دوره!

اعتراف میکنم من احساس زندانی با انجام یک کار من از آنها بدم میاید به منظور حفظ سلامت بیمه. و من نیز می دانم که یک فرم امتیاز زیرا من خوش شانس به بیمه بهداشت و درمان که در آن 87 میلیون نفر در این کشور در حال ایجاد یا underinsured. اگر تا کنون یک مورد برای پرداخت کننده تک, اجتماعی, پزشکی, آن را در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر که در آن وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها به نگرانی در مورد صورتحساب های پزشکی. متاسفانه شما نمی خواهید به آن را دریافت و با مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی خواهید به آن را دریافت و با بایدن اما شما ممکن است آن را با برنی به خصوص اگر همه ما تحت فشار قرار دادن ما و مقامات منتخب به پاس خدمات درمانی برای تمام بیل. به عنوان من گفت crewmember بیرون رفتن در اندام شاید خطر کار من “در اینجا من دو سنت و به نظر من تنها چه دیوانه در مورد این وضعیت این است که بسیاری از مردم مانند شما در حال از دست دادن شغل خود و در نتیجه سلامت خود قصد دارد به همین دلیل است که همه ما باید به مبارزه برای مدیکر برای همه است.” نه یک ایده خیلی رادیکال تحت شرایطی.

“مردم عشق خود را بیمه خصوصی” استدلال کامل تبلیغات و اجازه دهید من روشن شود: co-می پردازد و از جیب هزینه نیست و بخشی از تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی. اگر ما تا به حال انتخاب بین پرداخت کننده تک و خصوصی بیمه چرا ما همیشه را انتخاب کنید برای رفتن از جیب است ؟ چرا ما همیشه انتخاب شرکت می پردازد. آن را فقط به این دلیل که وجود دارد این است چیزی به نام مغز انسان است که مستعد ابتلا به تبلیغات و شرکت روایت است. که در آن است. ما در گیر سفت و سخت این طرز فکر و ما نیاز به خودمان سادهای نیست و سریع است. من نمی خواهم من بیمه درمانی خصوصی است. این چیزی است که من آن را و آن را بهتر از هیچ بیمه اما ما می توانید انجام دهید بسیار بهتر است.

چرا بر روی زمین خواهد هر کسی که می خواهید به پرداخت هزینه برای بهداشت و درمان اگر آنها به حال یک انتخاب ؟

تکراری مانده به سوال “چگونه می خواهیم برای آن پرداخت؟”, به تکامل کیهانی شوخی تحت شرایط فعلی ما. بخواهید خودتان به همین دلیل است که آن را خوب به صرف 53 درصد از مالیات دلار در جنگ بی پایان اما پرداخت برای آنچه که جدایی ناپذیر به ما حقوق اولیه – مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و مسکن و آموزش و پرورش است که همیشه مورد سوال? دموکراسی حکومت از بسیاری از. نگه داشتن این در ذهن و رای برای نامزدها که مصلحت ما در ذهن است. خوشنودی است که چگونه دموکراسی به استبداد. من فکر می کنم افلاطون گفت که. یا او و یا نویسنده و فیلمساز Astra تیلور یا شاید هر دو.

همه چیز به نور

(با الهام از Caitlin جانستون)

“تاج نور سیاه و سفید و آمریکا در تقدیر رنگ آمیزی اتاق هتل.” ~مگان Amram

برخی از چیزهایی که به طور ناگهانی تبدیل شده قابل مشاهده با تشکر از این بیماری همه گیر. در اینجا چند من قرض گرفته شده از جانستون و تاب:

1. آن را واضح تر از همیشه ما در حال زندگی در یک شرکت الیگارشی. شرکت cronyism در حال اجرا شایع در حال حاضر پس از افزایش تصاعدی برای چند دهه. کاپیتول هیل فقط گذشت بی سابقه ای چند تریلیون نجات بیل که در آن بسیاری از پول است که برای استفاده به علت شرکت سوسیالیسم به trickle-down رویکرد ما عادت کرده اند به. بسیاری از کارگران در حال گرفتن یک تکه کوچک از پای و بسیاری دریافت نمی هر چیزی.
2. سرمایه داری عبادت است شبیه شدن به شیطان پرستی (امیدوارم). مردم وحشت زده در مورد پرداخت اجاره خود را در حالی که کوه ثروت در حال انتقال به مگا-شرکت های بزرگ. بیکاری ممکن است افزایش یابد به 30 درصد اما بیایید بررسی کنید با داو بیل. بدهکاران نیاز به اب راه رفتن را از طریق نوار قرمز به منظور رهایی (یا را انتخاب کنید برای رفتن به debtcollective.com). و حداقل نیمی از جمعیت رنج می برند در حالی که ثروتمندان را مجبور فرصت مطالعاتی خود را در قایق بادبانی یا در خود شکوه خانه در تابستان.
3. وحشت از ما سیستم بهداشت و درمان هستند به ما خیره حق. بالا را ببینید برای جزئیات بیشتر اما مشکلات بی پایان هستند و اجازه دهید آن صورت, سیستم فعلی یک شوخی است.
4. ثروت اختلاف است ظالمانه آشکار در همه جا ما نگاه کنید. چهل درصد از ما هیچ پس انداز. هنگامی که ما می میرند ما ترک یک میراث کمتر از صفر به عنوان بدهی به طور متوسط در زمان مرگ است 62K. لحن به هر برنی ساندرز سخنرانی برای ریاضی همه ما می دانیم قلب اما مطمئن باشید زمانی که #eattherich روند از آن زمان به توجه.
5. جنون ما ماشین جنگی آشکار است. مالیات دهندگان صندوق نظامی بودجه بسته شدن در 800 میلیارد دلار در سال است اما سوال ما چگونه پرداخت هزینه برای بهداشت و درمان یک چیز است ؟ ما بودجه دفاعی ترین پف کرده در جهان outspending آینده کشور با حداقل 3 به 1. دوران جنگ های بی پایان است که اگر ما آن را می خواهم.
6. چه در مورد جعلی سیاسی ، قرمز و بلوز می خواهم برای حمایت از یک سر به سر مبارزه با مردان سفید پوست که نمی تواند به نظر می رسد رشته یک جمله هم هر دو متهم تجاوزگران هر دو امپراتوری عوامل است. من شخصا نمی توانید صبر کنید برای یک بحث بین دو پیشگامان که هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند! القا اعتماد به نفس زیادی در چه چیزهایی را اجرا نمی کند ؟
7. آیا شما متوجه ما دروغ کون جریان اصلی رسانه ها ؟ من حتی نمی تواند خواندن NYTimes و یا گوش دادن به NPR کنه. آن را به وضوح تمام عیار دستگاه تبلیغاتی و من تبدیل به منابع جایگزین اطلاعات طولانی در پیش است. در این نقطه من تقریبا می خواهم و نه لحن خود را به طور کامل به عنوان ما در حال مواجه با موج جدیدی از op-ed قطعات سبک. من صادقانه نمی نیاز به شنیدن جیمی Dore یا مایکل تریسی نظرات هرگز دوباره خود را به بدبینی آن دوره اجرا شده است. وجود دارد چند تا روزنامه نگاران خوب و در عین حال حتی آنهایی که من را تحسین تمایل به تسلیم شدن به روند فعلی opining در چهره ما با عادل صابون-جعبه انرژی است. ما شنیدن مشکلات صدای بلند و واضح اما به ندرت هر گونه راه حل است.
8. تحریم ها خوب است ؟ مردم در سراسر جهان در حال مرگ هستند به دلیل تحریم های ایالات متحده. Pompeo تحت فشار قرار دادند برای تحریم های سختگیرانه تر در ایران در طول این همه گیر و بیشتر مردم در حال مرگ هستند. این شوک دکترین و تاکتیک های مردم بدبخت به اندازه کافی به طوری که آنها شورشی علیه دولت ما نفرت. ونزوئلا و کوبا و سوریه و اتحاد ما با اسرائیل و کمک به فلسطینی ها را به زانو خود را.

چه چیز دیگری ؟ من مطمئن هستم که بسیاری از شما می تواند صدای سنج ایجاد کردن در با 9, 10, 11, 12… خورشید در حال درخشیدن است در همه موارد بالا و بیشتر. شاید آن را سوزاند دور همه چیز را سمی است. لوایح و علت آن را در تاریخ 1 آوریل. مردم می ترسند. ما در حال حاضر شماره یک در جهان در COVID موارد توسط بسیاری. کومو برای رئیس جمهور ؟ لطفا. هر کسی اما برنی درست است ؟ Last night I dreamt از هر کس در این کشور سوزاندن effigies از مغلوب ساختن پیشی جستن. ایران و بسیاری از حزب دموکرات هستند با استفاده از ما ما را می کشد. این است که ما از خواب بیدار کردن تماس.

برنی ساندرز
ما نیاز به مطمئن شوید که هر کس مراقبت گرفته شده است “ساخته شده و کل” به عنوان برنی می گوید. به خصوص آسیب پذیر. آن مطلق است بدون ذهن و بسیار خوشحال در این نقطه است که یک سیستم پرداخت صد در صد لازم است. هیچ استدلال شما را می تواند ارائه دهد که تغییر ذهن من در مورد آن. و به همان اندازه به عنوان مهم است چرا که ما نیاز به اتصال نقطه در اینجا اگر شما را پشتیبانی نمی کند سبز معامله جدید هستید یا در انکار و یا توهم. این دو سیاست به تنهایی در بالای to do list برای این کشور است. واقعا وجود دارد هیچ بحث است. آن را مبرم. آن را در حال حاضر فاجعه بار است.

اگر ممکن است رسیدن به اعماق پایین به نوبه خود نگاه خود را به مردم در اطراف شما نمی ممتاز اما درد و رنج محرومین را 87 میلیون بدون کافی بهداشت و درمان مردم بدون خانه های مردم رنج می برند در این چشم انداز وسیع بدهی اگر شما واقعا به آنها نگاه کرد و خواست خودتان است که نامزد مایل به مبارزه برای آنها ؟ وجود دارد تنها یک پاسخ. شما باید برای رها کردن electability موضوع که MSM کاشته شده در مغز شما. شما باید به دور انداختن این کیش شخصیت horseshit. بله سخت است, من می دانم, اما شما باید به مسأله نگاه و تحقق راه حل نهفته در اجرای این دو سیاست است. جهان نمی تواند مقاومت در برابر چهار سال بیشتر از یک نومحافظه کار نئولیبرالی و یا رئیس جمهور. ما نیاز به یک رئیس جمهور که معاملات به طور مستقیم با وجودی تهدیدات ما در حال حاضر. آن را خیلی دیر نیست به برنی ساندرز نامزد. آن نیاز به شجاعت هر چند.

برنی میزبان میزگرد تقریبا هر شب. هفته گذشته من تنظیم و دکتر Joia Mukherjee بود بر این ادعا که تست بسیار مهم است (همراه با اجتماعی فاصله). او گفت: آزمون کیت می تواند در دسترس طیف گسترده ای فقط مانند چین و کره جنوبی اما نگه سیاسی است. چین تقریبا به پایان رسید با این بیماری همه گیر و کره جنوبی است در طرف دیگر از موج. سازمان بهداشت جهانی با اشاره به دولت ما اطلاع داده شد که در همان زمان به عنوان هر کشور دیگر. ما یک مشکل بزرگ با بهداشت و درمان در این کشور است. ما یک مشکل بزرگ با پوسیدگی در سیستم سیاسی است. این باید به دور بماند توسط هر کسی. فراموش نکنید که در مورد آبی و قرمز به صورت لحظه ای و در نظر گرفتن زندگی است. ما یک شانس برای تغییر همه چیز و آن را به ما. و در اینجا یک نشانه بایدن است نه پاسخ به دعاهای ما با وجود همه این شرکت ها تاثیر ورود مغز خود را در شکل داده است.

بیایید برای مبارزه با واقعیت است. بیمه پزشکی موجب صرفه جویی در زندگی می کند. آماده سازی موجب صرفه جویی در زندگی می کند. سلامت عقل موجب صرفه جویی در زندگی می کند. ناهموار فردگرایی بسیار است.

برخی از مردم یاد بگیرند که از تخریب برخی از مردم یاد بگیرند که از ایجاد. در عین حال آنها دست به دست. حکمت دیوانه.

من صحبت کرد و به یک مشتری دیروز در مورد سایه کار می کنند. برای من این کار مورد توجه آن قسمت از ما در ما عمیق تر از برنامه نویسی است که ظهور در زمان هایی از این دست. اگر شما چشمان خود را شما می توانید احساس می کنید که در آن آن است که در بدن ما است. ما می توانید با قرار دادن دست ما در آن محل و پرس و جو. چه پیام ؟ اگر تمام افکار احساسات و احساس رسولان پس چه چیزی می تواند به من توجه کنید که در مورد احساس ترس? چگونه می تواند که به اطلاع من ؟ اگر ضربان قلب در حال افزایش است کمی اگر من تنفس کم عمق می شود, چه پیام ؟ ما همیشه می توانید که قابل تامل و بررسی است. این سایه قطعات وجود دارد به ما یادآوری از چیزی. شاید ما در حال تنظیم به چیزی اتصال ما به بخشی از خودمان که نیاز به شنیده می شود. و ما متوجه ما همچنین ممکن است متوجه است که سایه بیت متصل است به چیزی دیگری بخشی از خودمان است که نیاز به توجه نیاز به اتصال مانند گرسنگی به تغییر چیزی. این یک تمرین ساده است که می تواند ما را به خودمان است. در عین حال این است که همیشه اولین انتخاب ما به دلیل آن اغلب احساس ناراحت کننده و یا خارجی به ما. با توجه به عمیق تر برنامه نویسی و تحقق آن ممکن است کار برای ما دیگر انقلابی تغییر است.

من از خواب بیدار یک روز صبح نسبتا به تازگی به فکر کردن در مورد پستی و ویروس ها. ما یک فرصت واقعی برای تغییر اساسی در راه ما انجام کسب و کار در این کشور است. آن را به ما خیره حق و آن را در مورد به عنوان ناراحت کننده خیره به یک سگ هار را bared دندان. یک سیستم پرداخت خواهد کاهش درد و رنج برای بسیاری از. مصرف در بانک های بزرگ و شرکت های بزرگ امریکا را انتقال قدرت به طبقه کارگر و فقیر. سبز جدید مقابله در برابر ما عمده تهدید وجودی ، هنوز بسیاری هستند sidestepping این فرصت را با صحبت کردن در مورد چگونه مردم متوسط در اینترنت هستند.

هنگامی که یک و نیم میلیون نفر در حال خواب در خیابان, به همین دلیل است که حتی یک نگرانی ؟ مردم وجود دارد سطل زباله صحبت کردن هر یک از دیگر به طور مداوم, و آن را واقعا احساس می کند مانند بسیاری از منجمد هستند در یک نوع از آسیب شناختی دوران نوجوانی. این برای من یک ذهن, ویروس, یک میلیون بار بدتر از این آنفولانزا که گسترش در سراسر. و در عین حال این وسواس با خرده مزخرف نیز یک بیماری همه گیر. آن را در حال حرکت را از طریق جهان با ما لنز تبدیل شده درون نگران خود ما احساس ایمنی و آسایش. نه من ما یک جنبش تبدیل می شود که لنز بیرون. آنچه را که شما انجام می شود کمک می کند که یا پشتیبانی از کسی که شما نمی دانید ؟ فکر می کنم در مورد آن. آیا پرتاب دارت در افراد احساس خوب است ؟ شاید برای یک لحظه اما پس از آن هیچ چیز تغییر.

چگونه ما واقعا می تواند جهان را تغییر دهید زمانی که ما نمی توانیم حتی در نگاه شخص دیگری و دیدن آنها واقعا آنها را ببینید. رسانه های اجتماعی خوردها این قطع اما زمانی که ما در حال حرکت را از طریق جهان فیزیکی ما یک انتخاب آسان تر. در اینجا یک پیشنهاد گاهی تحول آغاز می شود با سادگی گفت: صبح به خیر به یک غریبه کامل در خیابان. لنز نوبت ظاهری برای یک لحظه و اندورفین افزایش ساخت ما احساس سبک تر است. اگر هدف شما این است که تغییر و تحول پس از آن شروع می شود با قصد و حرکت از وجود دارد. اگر نه پس از آن نشستن پشت خود را تیز صهردرس را یکی دیگر از چاقو در “برنی وارنر” و درخواست یکی از کسانی که سوال بی ربط مانند “ما چگونه پرداخت جاوا برای مدیکر برای همه’? سپس به تماشای MSNBC و احساس صالح برای لحظه ای شاید صدای جیر جیر چیزی snarky. در ضمن تمام مردمی که در خارج وجود دارد فراتر از نیمکت خود را هنوز هم هنوز هم رنج می برند. اما حداقل شما راحت هستید. در حال حاضر به هر حال.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است که به سادگی دروغ گفتن; بایدن است که درمان آن به عنوان یک مشکل تنها برنی است که درمان آن را به عنوان بحران که در آن است, معرفی کامل اقتصادی در بسیج خدمت به همه آمریکایی ها در طول یک برنامه به طور بالقوه رویداد فاجعه بار.” ~ماریان ویلیامسون

روانی حاکمیت

“شما مسئول برای برنامه نویسی شما در دانلود سال از دوران کودکی خود را, اما شما 100% مسئول نصب و ارتقاء.” ~ناشناخته نویسنده

ما نیاز روانی ما حاکمیت بیشتر از همیشه. یک چالش همیشگی برای من نمی افتد غلط روایات. بیدار ماندن. روسیه دخالت است horseshit, چینی, تداخل horseshit. تنها دخالت در مغز شما. نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه است. آن را واضح تر از همیشه ایجاد نمی خواهید ما را به نفع خود, بنابراین ما باید بر روی انگشتان ما در تمام زمانها.

به عنوان ما به یک پارادایم جدید (دوباره) من فکر می کنم در مورد برخی از ابزار های مفید برای رسیدن به ما از طریق آشوب. این مسائل همه از ما ممکن است می دانم اما شاید کنار فشار برای برخی از نوع اکسیر جادویی است که ما را از خودمان است. درست است من معتقدم مختلف وجود دارد جادویی elixirs در دسترس نیست اما شاید نه به این شکل است که شما ممکن است فکر می کنم (نویسنده می گوید با یک چشمک). اما ما باید این انتخاب به سادگی به نظاره نشست و هیچ چیز. پس از همه, عمل چیزی است که بسیاری از ما را به جای جلوگیری از. ما می تواند اجازه می دهد تا همه چیز به آشکار شدن مطمئن شوید. اما nah. IMHO وجود دارد چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.

اولین چیزی که احساس می کنید. Reroute, reframe و اصلاح احساس. ورود به یک رابطه مستقیم با تجربه. آگاه از تمام ترفندهای ذهن است که ما را از که – مورد-ساخت و قضاوت و تحلیل, نقد و تفسیر, به نام چند. پس از آن زمانی که فکر می آید و آن را به خود درست زمانی که لازم یا مفید به انجام این کار. و سپس حرکت به طور مستقیم به قلمرو احساس, جایی که ما شروع به عقب زمانی که ما crawled شده در اطراف طبقه چاشنی همه چیز را به دهان ما تا زمانی که مواد غذایی-بخشندگان به ما گفت که بد بود و ما باید آنها تف کردن. بیایید آن روبرو هستند, ما آموزش داده شده به احساس بیش از حد بسیاری از راه هایی برای شمارش بنابراین اجازه دهید اصلاح مسیر مستقیم به احساس. شروع به بغل کردن یک درخت و یا احساس گرمای خود را در فنجان قهوه است. توصیف آن در پایه احساس نظر. شما ممکن است دریابید که به بیشتر به چالش کشیدن از شما فکر می کنم. پس از همه درخت یک درخت است نه خوب و بد زشت یا زیبا درخت. اگر من خواسته شما را به دیدار با من در پارک در زشت درخت ما هرگز پیدا کردن هر یک از دیگر.

من کشف بیشتر و بیشتر که در مقایسه خدمت بسیار کمی هدف. آن را به شکل دیگری مورد اتخاذ نمايد. تجارب ما هر دو منحصر به فرد و جهانی بنابراین واقعا وجود دارد هیچ ضرورت یا نیاز به مقایسه. ما همه در آن با هم وجود دارد و اتفاق می افتد به یک زبان مشترک است که در غیر کلامی. این بزرگ اکولایزر. ما نیازی به صبر کردن برای رهبران منجر به. رهبری است که در درون همه ما است. آن شروع می شود با یک تغییر از آگاهی به دنبال از طریق یک لنز جدید. ما می توانید شروع به انجام این کار قبل از ساعت اعتصاب نیمه شب. ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر.

بنابراین قبل از اینکه شما شروع به از پیش ضبط شده مورد ساخت و تجزیه و تحلیل و تفسیر کنید با کسانی که افکار و احساسات و احساسات و به سادگی اجازه دهید آنها را به حرکت را از طریق شما. به عنوان نویسنده و نیروهای امنیتی معنوی غیر گورو جف فاستر نشان می دهد در نه پس, پست های اخیر, “احساس خود را پا بر روی زمین. متوجه تنفس خود را افزایش و کاهش. احساس احساس را در صورت خود را. دست های خود را. شکم خود را. لازم نیست آنها را مقایسه کنید. احساس وزن بدن خود را, اجازه دهید آن را رها کردن به زمین است. گوش دادن به صداهای اطراف شما در حال حاضر. احساس می کنم تمام tingly زنده اهتزاز نبض احساس در بدن شما است. اجازه دهید که بدن آن را به عنوان است. احساس گرما, سرما, درد, رشد, نبض زندگی است. همین مقایسه نیست هر چیزی در اینجا به هر چیزی ‘وجود دارد’. ‘وجود دارد’ است دروغ است. توجه شما را به عقب در اینجا به این زندگی لحظه ای است. اصلا مقایسه آن با دیگر هر لحظه. آیا آن را بیش از و یا ” کمتر از. برکت آن خود را با توجه. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز مقایسه به شما.”

FYI, افکار, احساسات و احساس نیست ما تعریف. آنها الگوهای آب و هوایی و همیشه موقت است. مهم است به یاد داشته باشید همیشه. آنچه که همه ما به دنیا این است که ارتباط روح و جوهر. آن را همیشه در دسترس ما و در حال حاضر متفاوت است.

همچنین سعی کنید با استفاده از ساده نیت پنج یا شش کلمه ها. آن را مانند ساخت یک پل به تحول است. و در کنار منابع خود را خود معلمان و راهنماهای قدرتمند قطعه موسیقی یا شعر شاید. این کمک می کند تا نگاه ما گذشته همه عمیق, برنامه نویسی, همه تبلیغات این همه دروغ به ما گفته میشود توسط رسانه ها و سیاستمداران راستان معنوی معلمان hucksters و ما را در مسیر مستقیم به چه معنی دار با اتصال با کسانی که در واقع دیدن و شنیدن شما – خود را در جوامع خود و خانواده و دوستان خود.

شروع با نفس خود و انداختن به بدن خود را با آگاهی. توجه. نگاه به چشمان عشق تبدیل نگاه خود را به بیرون نسبت به بقیه جهان.

ما در حال گرفتن به یک جدید قلمرو آگاهی یک پارادایم جدید. خورشید در حال افزایش است برای همه ما و همه ما باید ظرفیت آن را در آغوش. بنابراین شاید این است که واقعا در بهار سال 2020. آنتونیو گرامشی ایتالیایی مارکسیستی فیلسوف آن را در این راه در تاریخ 1 ژانویه 1916 “من می خواهم هر روز صبح به یک سال جدید برای من است. هر روز من می خواهم به روی چیزی حساب کردن با خودم و من هر روز می خواهید به تجدید خودم. چرا که آن را پرتاب به سطل زباله همه از این تاریخ که هیچ رزونانس در روح ما و اگر آن را ایجاد می کند دیگران آنها را به حداقل خود ما است.”

همه چیز یک منبع است. هر مشکل و یا احساس. هر استرس و یا احساس. هر حکم یا فکر حتی casemaking من صحبت در مورد بالا حتی نفس تمام به اصطلاح احساسات منفی است. هنگامی که ما خوش آمدید ما و مقاومت ما می گویند. و پس از آن نیست که جالب است ؟ سپس ما یک انتخاب است. می تواند نجات است. می تواند به نابودی است. اتاق را برای موانع. آنها همچنین معلمان ما.

من یک طبقه بندی جدید برای افرادی که احساس می کنید همه چیز عمیقا. SAF. حساس به تماشا. برای ما SAF مردمی و من قطعا یکی از ما باعث وقایع زندگی به راحتی. در اخیر رویای من بمباران یک ساختمان و سپس بیدار شد احساس عمیقا مسئول و گناه. ذهن من بازی ترفندهای آن شاید اما در ریشه غم و اندوه است. و من به این غم که من می دانم این دردناک است بلکه لازم و پاک کننده. و گاهی اوقات هنگامی که غم و اندوه می آید آن بر می آید قوی و همه فرشتگان و به نظر می رسد. وودی محبوب من آزمایشگاه و دوست عزیز صرف برخی از زمان با من پس از آن سنگین رویا. من عمه بث بازديد من. دوست عزیز من Bè. محبوب من پدربزرگ و مادربزرگ. و بیشتر.

برای ما حساس به عنوان بچه مردم بار مانند اینها کاملا تحریک و وزن آن را احساس سنگین است. استقبال همه است که همراه با تمام روح من خداحافظی گفت: به بیش از سال است که همیشه در اینجا راهنمای من را از طریق غم و اندوه می تواند به راحتی. اجازه می دهد اشک به راحتی بیش از حد و پاک کننده.

دوست من آسمان نوشت: این برای من: “غم و اندوه مرگ پیر گه همه جدید گه… من احساس شده است از دست دادن بزرگ و شکستن ساختارهای قدیمی. آن بوده است شدید زمان برای بسیاری از. رویاها! مرسی. من تا به حال زلزله رویا و خانه من آوار شد. بله سازه در حال سقوط است.” بله معبد در حال فرو ریختن و خواهد بود بازسازی و قوی تر و با حتی بیشتر حساسیت و دلسوزی. من ساختار سخت بود و اغلب غیر قابل نفوذ. دوستان قدیمی من در جنوب فیلادلفیا به نام من “سخت مرد”. کسانی که مهارت های زنده ماندن نیست, برای من کار نمی کنه.

اگر این آسیب زمان به من آموخت هر چیزی که تا کنون آن را به من یادآوری در مورد اجازه دادن به آن همه فرو ریختن به زمین و در نظر گرفتن مسیر مستقیم به من جوهر به غم و اندوه. اجازه دهید آن را تمام نفس و توان و اجازه چیزهای سخت بود معلم من.

من ترجیح می دهم یک SAF فرد از یک مرد. سخت مرد چیزی به من خدمت کرده است در حالی که برای, اما آن را به من در هسته است. گاهی اوقات همه ما نیاز به سخت یادآوری. من با یک نگاه به آن در حال حاضر.

“هیچ چیز برای همیشه حل شد. حل یک توهم است. لحظاتی وجود دارد خود به خود روشنایی زمانی که ذهن به نظر می رسد آزاد شده است اما صرف خواهد داشت.” ~پتی اسمیت از سال میمون

ثروت اختلاف

“ضربه زدن بر روی درب در دیترویت یک قلب شکستن تجربه. کل محله را نابود شده است استخراجی سرمایه داری. آنها می گویند اگر یک سوسیالیست دموکراتیک برنده آن خواهد بود که پایان روز. چگونه می تواند هر کسی در نگاه ناامیدی و نه اخلاقی وضوح به درک سیستم اقتصادی قرار می دهد که سود بیش از مردم نیاز به تبدیل می شود. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نابود نمی شود این محله. ما می توانید خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شاید انتخاب جو بایدن و مانند او گفت: “هیچ چیز را اساسا تغییر” برای هر کسی که در این محله و یا برای وال استریت دلالان و توسعه دهندگان است که سود کردن آنها. این چیزی است که وضع موجود بازگشت به “حالت عادی” به نظر می رسد مانند برای دهها میلیون نفر از مردم است. آنها سزاوار تر است. همه ما سزاوار یک جهان که در آن ما رشد کنیم و شادی که در آن زندگی می کنیم در شأن و منزلت. وجود دارد تنها یک نامزد که ارائه چشم انداز و آن نمی بایدن. صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در این اولیه من را رها نمی کند, من تعهد خود را به مبارزه برای و با مردم من نمی دانم. مردمی مانند آنهایی که در این جوامع است. باید او تبدیل به نامزد بایدن بهتر استفاده می شود که هدف از جنبش ما را به دلیل این که هرگز خوب با من صرف نظر از اینکه مستاجر کاخ سفید است که یک دموکرات یا جمهوری خواه. ~جنیفر اپس ادیسون

500,000 افراد بی خانمان در کشور ما در حال نامرئی برای بسیاری از ما به اندازه کافی ممتاز به سقف بر سر ما. آنها به خصوص نامرئی به الیگارشی ثروتمند که گرفته اند بیش از کشور ما است. آیا شما تا به حال به اندازه کافی است ؟

وجود یک زن در محله ای به نام CeCe. او را بی خانمان معتاد و می تواند درد واقعی ، او یک قلب بزرگ احساس می کند همه چیز عمیقا و بدون مشکل تا در صورت خود را. او را دوست دارد به آواز خواندن و بازی حتی اگر او نقشی ندارد. به معنای واقعی کلمه و در غیر این صورت. دموکراسی حکومت از بسیاری از. مردم فقیر بیشتر از ثروتمندان است. بنابراین دموکراسی است که حکومت ضعیف است. این است که یک دموکراسی است.

این میلیونرها و میلیاردرهای هرگز بپرسید که در آن پول را از زمانی که می آید به جنگ و مشاغل. آنها هرگز از ما چگونه پرداخت خواهد شد به زندان و پلیس. اما اجازه دهید آن را مسکن, بهداشت و درمان, آب و هوا و یا کالج آنها استهزاء و سرزنش. چرا که هزینه های مالیات دهندگان دلار در دفاع تلقی دموکراتیک و هزینه های مالیات دهندگان دلار در آنچه مهم برای ما تلقی سوسیالیسم ؟ که کمی احساس می کند! و چرا ما نمی توانیم تصمیم می گیرید که چگونه ما صرف پول ما ؟ ما می دانیم که پاسخ آن را به دلیل انتخابات خریداری شده و فروخته شده توسط شرکت های الیگارشی. شما می دانید که این, من این را می دانند و در عین حال در اینجا ما هستند. دوباره.

آیا این درست است که برخی از تسکین ؟ آیا آن را خوب به خوب? هنگامی که این فایل را شروع کنید ؟ آیا ما می توانیم به سادگی می گویند انجام می شود که خواندن نیست که داده های دیگر? وقتی که من شنیدن صدای یک کبوتر من احساس امن است. که سن شروع صداسازی بازتابی مراکز صدا من راحتی را فراهم می کند من به ارمغان می آورد به یک محل آرام, مادر واقعی, پرورش حضور فرشته. من یک پیر چاپ بر روی دیوار در اتاق نشیمن من بخشی از یک سری از بلوک چاپ توسط من پسر عموی دور هنرمند فرانسوی Paul Elsas. کبوتر محکم یک شاخه زیتون در کشتی نوح آوردن اخبار از زمین است. من تصور کشتی شناور در دریایی از اشک. من و تصویر اقیانوس به نمایندگی از همه درد و رنج همه اشک و گریه با انسان های گذشته و حال و آینده. من بریده بریده نفس کشیدن و سپس گوش دادن به کبوتر سن شروع صداسازی بازتابی زبان به داستان به اندازه کافی ارائه یک شاخه زیتون صلح همراه با اخبار وجود دارد داستان دیگری در خارج وجود دارد برای شما در زمین به عنوان شما گذشتن از این دریا از اشک. مادر بزرگ بسته بندی همه ما را در آغوش او — این پیام توجه است. چشمان خود را ببندید و تصور گرمای جایگزین این داستان و اجازه دهید داستان قدیمی, موذی برنامه نویسی درد ما که همه داده ها, بی اراده کار کردن در اقیانوس اشک. سازمان دیده بان به عنوان چگونه به طور ناگهانی سرکش موج آن طول می کشد همه شسته و آن را همراه با جمعی ما رنج می برند. سازمان دیده بان آن را رفتن و خداحافظی. خداحافظ! و سپس می گویند با تشکر از شما عالی با قدردانی است. با تشکر از شما! شما نمی نیاز به هر گونه بیشتر و در عین حال شما شده است به ارزش وزن خود را در طلا. پس از مدتها و به لطف خاطرات! و صدای درونی ما به ما یادآوری ملایم است که ما باید از تجربیات این حال آنها نیاز به تعریف ما. ما یک بدن اما ما نیست ما بدن. ما باید یک تشکر اما این بدان معنا نیست که ما یکی هستند. به عنوان افکار و احساسات و احساس وارد ذهن خودآگاه ما می توانید پرس و جو به چه معنی در مورد من ؟ چه معنی آنها در مورد دیگران ؟ چه معنی آنها در مورد جهان است ؟ و سپس ما می تواند دید چشم ما به اجازه دهید این اطلاعات را در افت و متوجه انتخاب برای پرس و جو است که همیشه در دسترس است. و شاید ما را بشنود سن شروع صداسازی بازتابی از کبوتر یا هر چیز دیگری روح ممکن است به ما ارائه.

“مردم به طور جدی هنوز هم لبخند بر لب در سواحل آفتابی و عجیب و غریب, کوه, گفت, بله, به, کوله پشتی, پوشیدن کفش مناسب برای حمام کردن و هر چیز دیگری ساخته شده در کارگاههای بدون مراقبت در جهان چگونه اقدامات آنها کمک مستقيم به درد دیگران. چرا بسیاری از ما به نظر می رسد برای ثبت نام که زندگی به ما می گویند بله به عادی کار برده تشویق مصرف گرایی پین مردم در برابر یک دیگر در اجتماعی براکت از مقبولیت و در بهترین حالت پسماندهای با ارزش منابع محدود و در بدترین حالت سموم آنها ؟ چگونه این می تواند همچنان به عنوان عادی است ؟ ما منفعلانه تشویق یکدیگر جشن مباحث و جمع آوری حقوق. ما البته می خواهم برای حمایت از کسانی که ما را دوست دارم ، اما در چه هزینه ؟ می تواند به ما در پیدا کردن راه های جدید از خلاقیت و موفقیت و حمایت ؟ ما می توانید شروع به تابع در یک جامعه سطح ؟ شاید توقف به دنبال تمجید بی فایده سرمایه گذاری? حیوانات و گیاهان و حشرات در حال از دست دادن خانه های خود زندگی خود و مردم بیش از حد به سادگی به دلیل شایع صعود به بالای یک برج بی پایان از هر دری سخنی.” ~سرم لیندسی

زندگی پر است فاجعه است. شفا یک زندگی-سفر طولانی نیاز به ایمان و تسلیم. به تازگی من تجربه کار با یخ حمام. اول تاپیک قصد بعدی آماده سازی و پس از آن ما می توانید شیرجه رفتن به اعماق چیزی عمیقا ناراحت کننده با آگاهی. آن است که قلمرو ناآشنا نیاز به شجاعت و کمی از جنون یا دیوانه عقل است. سخت به بگویید! تناقض این تعامل دارای پتانسیل برای ایجاد هماهنگی جسمی و عاطفی و پر انرژی رابطه ظهور است که می تواند تعجب آور است. ناخودآگاه ما شامل جیب عمیق از سایه فضاهای فراموش شده, ترسناک, unfelt با ضخامت رگه های طلا برای استخراج. این سفر می تواند کارانه و پاداش فراوان. کیهانی شوخی است که همه چیز باقی می ماند استاتیک که در واقع ذهن است که همیشه به روز رسانی فقط به عنوان سلول های ما دائما در حال بازسازی.

“فرهنگ بومی تمایل وابسته به جانگرایی یا همزادگرایی زمین-بر اساس شیوه های معنوی است که احترام به محیط زیست محلی و عناصر. این زمین بر اساس “شمنیسم” predates دین سازمان یافته و آن را قدیمیترین بیان معنویت. متأسفانه بسیاری از مردم بومی در سراسر جهان که آگاهی از این اصل زمین-بر اساس آداب و رسوم و سنت ها کشته شده اند و یا استعمار گذشته بیش از پنج قرن است. اگر چه استعمار و سلطه ساخته شده توسط گسترش پادشاهی و امپراتوری وجود داشته است برای هزاران سال گذشته پنج صد سال شاهد وحشیانه ترین تخریب بومی راه زندگی در تمام نقاط جهان است. این استعمار سوخت شده است تراکم مالکیت زمین توسط اروپایی امپراطوری گسترش رسیدن به خود را در سراسر جهان با استخراج منابع در قالب اشیاء گرانبها فلزات و لاستیک و از همه بدتر — انسان به عنوان برده است. در همان زمان مبلغان مسیحی وارد در استعمار سرزمین. تحت پوشش آموزش و پرورش و بهداشت و درمان آنها مختل سنتهای بومی و شدت اعمال سیستم باور خود را بر مردم بومی. بی اعتنایی به سنتهای بومی و آشکار ویرانی زمین-بر اساس روش های زندگی همچنان به این روز را از طریق لجام گسیخته رشد سرمایه داری و در نتیجه تخریب جنگل ها و رودخانه ها و کوه ها که در آن بسیاری از مردم بومی زندگی می کنند. در نتیجه بسیاری از مردم قطع شده است از راه های اصلی از رسیدگی اتصال خود را با یک دیگر خود را در جامعه و زندگی زمین است.” ~فرانسوا Bourzat

بیایید متوقف conflating ایده عشق با امپراتوری. این در حال حاضر وجود دارد برای تعمیر گذشته و آماده سازی آینده است. ما در زمان سفر لحظه حیوانات.

در پاییز من رودخانه در اینوود هیل پارک. برای برخی از دلیل حلق آویز برای زندگی عزیز با گره فک گره ابرو. این “هادسون” رودخانه به اصطلاح توسط مردان سفید پوست در حال حرکت بود شمال من فکر می کنم. به نظر می رسید کمی گیج در واقع شاید جزر و مد تبدیل شد. من نشسته بر روی یک سنگ مشرف به آب ترافیک در حال حرکت در هر دو جهت در “Henry Hudson پارک وی” در زیر. نام واقعی رودخانه Mahicantuck معنی رودخانه که جریان را از دو راه. من متمایل به بومی عقل به احتمال زیاد حک شده در آن نقطه Lenape زمین مال من نیست مال شما نیست. سنجش هوشیاری آنها باید هنگامی که احساس من به یاد چه اصلی جانشین این سرزمین شدند بخار-نورد توسط امپراتوری محو شدند. من گریستم برای آنها و کل نژاد بشر که در طول سفر از تاریخ تسلیم به روایت آشکار سرنوشت امپراتوری اصلی داستان این سن جدایی و نابودی است. من هم همدست داشتن کاهش یافته و در تلاش برای بیدار. این آسان نیست! کسانی که کنترل این داستان روایت کنترل همه چیز است. من را یک گام به سوی حقیقت و سه گام به عقب به ذهن جمعی virus چرا که آن را بسیار اغلب داستان احساس خوش خیم حتی اگر آن را موذی. من گریستم برای همه ما اما بیشتر از همه برای کسانی که رنج می برد بیشتر.

رودخانه جریان نگه می دارد با وجود تلاش برای آلوده آن تلاش برای منحرف کردن آن ساختمان امپایر بر آن بانک انجام بهترین خود را برای کنترل آن. در عین حال من تصور آن را در اینجا خواهد بود بعد از من رفته آهسته به سمت دریا و شاید آن را قوی تر رشد خواهد کرد. بنابراین من امیدوارم.

واقعی طاعون است که ذهن و داستان. ما بردگان به روایت. و روشن است که چگونه داستان یا سفت و سخت و یا گسترده. دو مسیر روشن. دوباره من به نوبه خود به بومی عقل انسان است که با تکیه بر داستان به حفظ ارتباط. داستان امپراتوری حفظ جدایی. که مسیر را ؟ خواب ما را انتخاب کنید جدایی. بیدار ما ایجاد داستان های جدید. جدید داستان های قدیمی در واقع. ما بومی برادران و خواهران برگزار می شود حقایق ما باید بازگشت به, we-are-one نوع داستان مانند دایره زندگی, رودخانه, آسمان-کوه-آتش چهار جهت و هفت فلش. و بسیاری از نمادهای دیگر که نقطه راه بازگشت به خانه. یک هو!

زندگی عاطفی غلتکی coaster. ما صعود از شیب های تند و زوم کردن به داخل دره تقریبا به صورت روزانه. و ما این پیام را دریافت نمی کنیم در حال حاضر است. باید در حال حاضر goddamnit!! بنابراین ما سقوط به ما شیوه های معنوی رفتن به یک جلسه نشستن در مراقبه به درمان, پاپ, قرص, و غیره, و غیره, در سفارش به عقب بر گردیم با preciousness از لحظه حال. آن را به من رخ داده است به من در انجام این ظروف که غیر قابل پیش بینی زندگی است که فقط – غیر قابل پیش بینی. و علاوه بر این ما باید مغز هستند که ترکیبی از لحظه ماشین آلات و گذشته و آینده مانیتور های و معنی سازندگان قصه گوهای. بنابراین ما گاهی اوقات جلوتر از خودمان و گاهی اوقات احساس می کنم گیر کرده است. در عین حال ما همیشه می توانید دسترسی به این در حال حاضر با انتخاب ما از شیوه های. یا نه! تمام این احساسات است که پاپ تا غیرقابل پیش بینی آزاردهنده و در عین حال تقریبا به صورت روزانه تروما از گذشته است که چیزی که ما احساس می کنید قادر به لرزش بنابراین ما از ركوع آن با عجیب و غریب احترام و یا نگرانی و اضطراب آن زمان سفر احساسات اغلب نگه داشتن ما گیر معمولا احساس ما حرکت رو به جلو است مانع آنها هر دو وجود دارد در مغز انسان است که به سادگی احساس بزرگ گه به جای کوچک گه. و این گه طبیعی است چون همه مربوط به چگونه سازمان ملل متحد و یکپارچه مغز ما در یک بار همیشه حاضر و تقریبا در همان زمان ایجاد داستان در مورد گذشته و آینده است. چه افتضاحی لعنتی!! چه Zorba the Greek با عنوان کامل فاجعه است. این همه کثیف گه و, و احساس پایان گاهی اوقات و آغاز برخی از زمان های دیگر. ما همیشه در لحظه زندگی می کنند که آیا ما “سعی” به آن دسترسی داشته باشید یا نه. پس بیایید خودمان را شکستن! تجربه انسانی است بزرگ کثیف آزمایش با احساسات است که اجرای طیف کامل. گاهی اوقات همه شما باید انجام دهید این است که متوقف و در نظر گرفتن چقدر جدی هستید و اینکه چقدر “به معنی” شما در حال قرار دادن بر روی هر آنچه در آن است که خیلی مهم است, مانند یک تماشاگر, شما می توانید مشاهده به عنوان هر آنچه که شما انجام می دهند تبدیل به یک پیر شکست از ابعاد حماسی و سپس شما می توانید در آینه نگاه کنید و بخندید و یا شاید حتی شروع به رقص.

مایک اسکات از Waterboys, در طول سال های اخیر عملکرد خود را زیبا آهنگ “ما نخواهد بود عاشقان”, آرام همه چیز را و خواند:

“در حال حاضر جهان را پر از مشکل
همه می ترسم
صاحبخانه در حال اخم
کابینت در حال لخت
مردم در تکاپوی
مثل سگ برای به اشتراک گذاری
آن را بی رحمانه و سخت خود را
اما هیچ چیز در مقایسه با
آنچه ما را به یکدیگر
به هر یک از دیگر.”

آنچه ما به هر یک از دیگر. شاید ما می توانید در مورد فکر می کنم که ما به عنوان آرام کردن و روشن کردن لنز بیرون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de