نوتردام به بازسازی شود و به عنوان قبل از آن بود آتش, دولت فرانسه می گوید

پاریس — کلیسای جامع نوتردام ترمیم خواهد شد دقیقا به عنوان آن را قبل از 2019 آتش که به تخریب بسیاری از نقطه عطفی تاریخی دولت فرانسه اعلام کرد پنجشنبه شب.

“رئیس جمهوری متقاعد شد نیاز به بازگرداندن Notre-Dame de Paris به عنوان نزدیک که ممکن است به آن گذشته کامل دولت منسجم و شناخته شده در حالی که شرط بندی در توسعه پایدار در انتخاب مواد و مدیریت سایت” خواندن بیانیه ای از Élysée کاخ صندلی رسمی از ریاست جمهوری است.

پس از آوریل 2019 آتش که به تخریب بسیاری از کلیسای جامع سقف از جمله آن یاد قرن 19 spire توسط اوژن Viollet-le-Duc, معماران بودند دعوت به ارائه پیشنهاد برای نحوه بازگرداندن نوتردام یکی از پر بازدید ترین سایت در پاریس که اشغال یک طبقه و موقعیت زن در تاریخ و اسطوره پایتخت فرانسه.

از آغاز وجود دارد یک بحث شدید بیش از کلیسای جامع, مرمت با محققان مختلف سیاسی و محافظه کاران مخالف هر گونه تغییرات پیشنهادی که مدرن طراحی. کسانی که اضطراب قرار شد به بقیه دوشنبه زمانی که دولت رسما اعلام کرد که این ساختار خواهد بود بازسازی شده دقیقا به عنوان آن بود.

نگرانی برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شد “به تاخیر در ساخت سایت و نه به موضوع پیچیده تر” با معاصر حرکت با توجه به Élysée رسمی. اما این برنامه شامل یک آشکار امتیازی برای کسانی که ترجیح مدرن تر طراحی شده است. در این بیانیه گفت: وجود خواهد داشت معاصر ابعاد در “کلنگی اطراف کلیسای جامع در همکاری نزدیک با شهر پاریس است.”

در روز آوریل 2019 آتش, پروژه مرمت جلب بشردوستانه وعده در حدود 1 میلیارد دلار از فرانسه انجام کسب و کار مانند Bernard Arnault و فرانسوا پینو. اما مقامات کلیسای جامع اشاره کرد چند ماه بعد که آن وعده شده بود آهسته می رسند و فاز اولیه این پروژه شده بود, بودجه, با, فرد, کمک های مالی از فرانسه و آمریکا اهدا کنندگان.

پس از آتش پاکسازی قول داد به کلیسای بازسازی شده در زمان بازی های المپیک 2024 خواهد شد که میزبانی در پاریس. اما بازسازی کلیسای جامع در انتظار قرار داده شد طول فرانسه سخت دو ماه coronavirus مستند بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 است.

در یک آدرس به ملت پاکسازی مطمئن به شهروندان در ماه آوریل که همه چیز می تواند انجام شود برای دیدار با اصلی مهلت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de