در حال حاضر که ما نمی تواند Beatles طرفداران دیگر

در حال حاضر که ما نمی تواند Beatles طرفداران دیگر
30 سپتامبر 1971

در اوایل سال 1970 تام پکستون منتشر شده به نام “دیوانه جان.” پکستون یکی از کسانی که سابق شخصیکه در استعمال کلمات صحیح folksingers که عمده استعداد پشتکار: زمانی که دیلن رفت و برقی او اظهار داشت: “که در آن در است یک مترادف برای غنی” اما چند سال بعد او سوار heretic دم در جزیره موجود زنده. “دیوانه جان” بود و شواهد از Paxton جدید حرفه ارائه شده است که فوق العاده, مهره های جان لنون از بستر فهم و صلح بیلبوردهای برخی از حکیم عامیانه مشاوره: “آنها هرگز می تواند به شما گوش جان/پس چگونه می تواند به شما در رسیدن به آنها را?/آنها هرگز در نزدیکی شما آمده است جان/پس چگونه می تواند به شما در رسیدن به آنها را؟” آن را مناسب برای یک folksinger به ارائه چنین استرلینگ مثال که معاصر استفاده پارانوئید آنهابه این دلیل که بسیار ایده عامیانه connotes جدایی ناپذیر مخاطبان ما از هم جدا شده توسط زمان و/یا ارزش از توده بی شکل آنها. پکستون فکر می کند جان دیوانه است چرا که او به رسمیت نمی شناسد این دوگانگی و در یک الاغ به عقب راه او حق است اگر جان قادر به چنین آسان فرمول های او ممکن است تقریبا به عنوان خسته کننده به عنوان Paxton خود را. اما جان یک هنرمند رسانه و مانند هر رسانه ای هنرمند او به طور مداوم در برابر یک دیوانه کننده سوال: من کجاست مخاطب ؟ بیش از هر ستاره پاپ (به جز شاید دیلن) او لذت می برد خلاق رابطه با خود افراد مشهور پیمودن آن نیست و صرفا از جاه طلبی و یا حفاظت از خود, اما به دلیل روند piques او را زیبا. جان لنون در مثل این است که یک فیلمساز در Movieola یا یوکو اونو در یک اتفاق می افتد در سال 1963.

نیویورک هنرمندان استفاده می شود نگاهی به شش ساعت اخبار و یا شاید برخی از فوق العاده جدید راک اند رول از انگلستان و فکر می کنم “Huh چه چیز عجیب و غریب برای رسیدن به بسیاری از مردم در یک بار.” آنها درک masscult توسعه به عنوان یک اساسا رسمی با کیفیت بدون در نظر گرفتن محتوا و تجربه با آن ابداع هنر حوادث که اگر آنها بسیار باهوش ممکن است هوارد اسمیت ستون یک بار هوارد اسمیت تا به حال ابداع یک ستون برای مقابله با چنین پدیده. در این زمینه لنون/اونو ازدواج موفق ترین ها چند رسانه ای حرکت از دهه. در عین حال از خودگذشتگی از آوانگارد مانده است با یوکو, برای, بعد از همه, روی جلد رولینگ استون یا Crawdaddy فقط ain’t پوشش از زندگیو اگر اونو/لنون به نظر می رسد در Cavett شما می توانید انتظار McCartney/McCartney به نشان می دهد تا در کارسون هر زمان در حال حاضر. Ex-ارشد یا هیچ لیندا ایستمن McCartney به کلاس و بانکدار دختر یا بدون یوکو اونو نمی کند. جان ازدواج نابغه و پل ازدواج قدرت و در جهان از رسانه های عمومی آن را سخت را به مطمئن شوید که مهم تر است.

هیچ یک از این حاکی از آن است که پل یا جان ازدواج برای راحتی. مانند همه هنرمندان بزرگ هنرمندان محبوب این باور خود را اسطوره و محبوب ترانه سرایان قبل از Beatle عصر — که دقیقا چگونه لنون و مک کارتنی آغاز شد — وجود دارد تنها یکی از کسانی که: عشق رمانتیک. تکرار: آنها محبوب ترانه سرایان. حتی اگر جزء اصلی از سنگ و رول در ’50s بود, نوجوانان schmaltz شگرف و بی گناهی vapidity و حتی اگر این تعمیم از موسیقی به معنای با خیالبافی سخت-assed رئالیسم ریتم و بلوز محض فیزیکی یا راک اند رول — جنسی خود شالوده همیشه ضمنی نفی چنین خیالبافانه rhapsodies. اما بیتلز بر خلاف blues-تاثیر همکار نوابغ Jagger و دیلن هرگز نشان داد علاقه زیادی در این نفی. به جای طرح ریزی تمایلات جنسی آنها برانگیخته از آن و سرگرم کننده ساخته شده از آن به طور همزمان فقط یک مثال دیگر از مصر popness که همیشه وسوسه بدبینانه به گمان آنها finks. پس از روشن کردن دلربا تغییرات در نماز تم اتحادیه و فراق برای سه یا چهار سال نسخه خود را از اسطوره به تدریج بیشتر شد تیز و برنده (“دختر” “اگر من نیاز به کسی” و غیره.) اما خود تعهد رسمی به موسیقی پاپ بدون تغییر باقی مانده است — کسانی که بعد از آن آهنگ در حال یادآور پایین اسموکی رابینسون به خصوص در همه مهم pop سطح.

آن را تنها طول آنها بالغ, دوره — از جمله گروهبان. فلفلرا بهترین آلبوم بیتلزترین آنها متناقض و احتمالا بدترین — که آنها رها شده و موضوع در دسترس نباشد. بزرگ هنرمندان محبوب این باور اسطوره خود را, اما مانند همه هنرمندان آنها این کار را از راه دور. به عنوان ارتباط خود را با Jane Asher شد بیشتر مشکل ساز پل آزمایش های عاشقانه تر شد outre. او هرگز کاملا داد تا در عاشقانه اما این مهم است که “هی جود” یکی از حقیقی ترین و صریح ترین عشق آهنگ حذف شد از آلبوم سفید در حالی که “من” یک قطعه از کرک است که به نظر می رسد طراحی شده است به جا در خفا به آن تقلیدی از موسیقی در تمرینات گنجانده شد. هنگامی که پل در زمان با لیندا, اما, او همچنین در زمان love theme تازه با شور و شوق. به طور معمول John خروج و بازگشت بودند ، او کشف یکو خوب قبل از آلبوم سفید اما نه تا زمانی که “من می خواهم شما” در Abbey Roadاو سیگنال خود را تمدید آغوش اسطوره. برای هر دو متوسط پل و دیوانه جان, داستان عاشقانه بود که بسیاری از آنچه که بود. پس از ناامید سال هر تصمیم گرفت عشق است همه شما نیاز است, چرا که هر یک خود را در بر داشت یک و تنها دوو-واه دوو-واه.

اما تجدید حیات اسطوره عشق رمانتیک تقریبا به ناچار منجر به فروپاشی یکی دیگر از اسطوره اسطوره بیتلز و این مهم است که این گروه آهنگسازان و ساکن محرک است که چرخش بنابراین شتاب از یک اسطوره دیگر. در Hunter Davies رسمی بیوگرافی, Cynthia لنون chides شوهرش ترجیح می دهند برای این گروه به خانواده اش. “آنها به نظر می رسد نیاز شما کمتر از شما به آنها نیاز دارید” قول می رود و جان آن را می پذیرد: “من سعی کنید به راه خود من پس از ما را متوقف تور, اما آن کار نمی کند. من نمی دیدار با هر کس دیگری دوست داشتم.” در آن زمان با توجه به ژان پل تا به حال فقط در مورد گرفته شده بیش از رهبری این گروه است. مشغول به Jane Asher, پل پشیمان است که او هنوز هم بسیار لیسانس, اما او نبود — او ازدواج کرده بود به the Beatles: “ما همه واقعا همان فرد است. ما فقط چهار قسمت از این یکی.” در آن زمان Pattie هریسون تصور می شد به عنوان مستقل Beatle همسر چرا که او هنوز هم برخی از مدل سازی. در حال حاضر رینگو توصیف او به عنوان “یک پا بلند در باغ pickin’ بابونه برای خود کت و شلوار” و ازدواج به نظر می رسد زینتی این نوع نمایش-اتحادیه کسب و کار است که ممکن است فقط تا پایان برخی از زمان. این تصور ممکن است واقعی, البته, اما وجود دارد هیچ شک دقت دیویس شرح Ringo به عنوان چیزی از یک اندی Capp البته سرباز و بیشتر اختصاص داده شده — رینگو یک انسان معمولی در راه است که نمی الهام بخش ما آماده شناسایی و همچنین راه هایی که انجام دهد. در هر صورت متوجه میشویم در زمینه تاریخ اخیر که جورج و رینگو نیست جدا از گروه های ازدواج, اگر چه هر یک به دست آورده حاشیه استقلال. که حاشیه ثابت لازم است زیرا که جان و پل ازدواج آنها ازدواج سخت جایگزینی چهار جفت با “مرد ما بود تنهایی” و “عشق تو/من و تو.” این بود که اگر خود را دوسوگرا رابطه جنسی از راک اند رول در نهایت با آنها. مردان در گروه به راه به زوج است.

جان آن آغاز شده ، خود را جفت جفت با مناسب mod انواع — یک بازیگر, یک مدل آرایش مو. یوکو هر چیز دیگری شما ممکن است فکر می کنم از او بود و نه unbirdlike اصلی, از, بزرگ, پر گوشت بدن او را به وسواس خلاقیت است. او قوی بود — بیش از حد قوی است. ممکن است گمان می کنم که دیگر Beatles با مته سوراخ او برخی از ضعف های نژادی و یا (به احتمال زیاد) هنری تعصب اما او عمیق ترین جرم بود به شوونیسم مردانه. او تحریک جان شوونیسم مردانه, بیش از حد, اما از آنجا که او در عشق با او در پاسخ به متفاوت: او در واقع فکر او می تواند تبدیل به پنجمین Beatle. و هنگامی که او در بر داشت او نمی توانست کار خود را به بیتلز او شروع به دوباره کاری دیگر در دسترس اسطوره به جای. مانند همه هنرمندان بزرگ هنرمندان محبوب نه تنها در باور اسطوره خود را اما حمل آنها را به افراط: خواب بیش از زندگی رویا. اسطوره عشق رمانتیک است که معمولا یک دام برای زنان اما به اندازه کافی قوی کاری می توانید آن را تبدیل (به عنوان انجام شده قبل و بعد از همه) توسط ترکیب آن با مفهوم مبهم از برابری کامل از تمام ارواح است که همچنین می تواند توصیف کمین در اطراف ما فرهنگ است. در واقع ترکیبی نیست خیلی یک ترکیب به عنوان یک کلوئیدی مخلوط کردن عناصر مختلف در تعلیق است. هیچ کس فقط جیغ دور کل oedipal میراث و حتی به عنوان جان عمل کردن شدید همزیستی از ازدواج او باقی می ماند حسادت مرد که وقفه خود را در هوارد اسمیت.

پل های دنیا, عاشقانه, آمد بیشتر به راحتی به جدید رمانتیسیسم اما به طور طبیعی در یک مقدار بیشتر احساساتی راه است. جان شده و یک آلبوم به یوکو اما آن سخت است تصور کنید که او را به انجام کاری پس cutesy به عنوان کتمان یک Y. I. L. Y در برخی از راز مرز. پل و لیندا نیز بیشتر از حد متوسط در واقع, ممکن است استدلال می کنند که آنها پلیس را در خواب جدید در دسترس نباشد. لیندا یک شریک خلاق اما در یک به طور سنتی تابع راه نه فقط در نظر شوهرش طرفداران اما در نظر او ، کار او این است که وزارت دفاع art-هنر عکاسی و او نگاه به سنگ به عنوان یک منبع انرژی برای سال; در مقابل, یوکو مفهومی هنرمند بود که به طور کامل در خارج از موسیقی که جان آمد به او. جان در حال حاضر تماس های خود را جان اونو لنون, اما این پل و لیندا مک کارتنی و یا حتی در اولین همكاري آهنگ “یک روز دیگر” خانم و آقای Paul McCartney.

در آن رادیکال یا لیبرال نسخه, اما, عاشقانه, ازدواج, را نابود کرده است ، بیتلز یک زیبایی شناسی واحد, اما چیزی که انتقال آنها مشترک است ؟ سرزندگی بله. گونه اگر چه جورج سر تغییر تغییر که تا حدودی. جوانان و سپس جوانی; راک اند رول و پس از آن سنگ است. اما مهمتر از همه آنچه در این واحد منتقل شد و وحدت امکان که چهار نفر بسیار متفاوت افراد می تواند تشکیل یک هماهنگ و عملکرد کل. که تصویر خیلی مهم است که به راه ما فکر می کردیم در ’60s و یوکو و لیندا ساخته شده آن را غیر ممکن است نه تنها الهام بخش ضد اسطوره است اما با تشدید شوهران خود’ تفاوت. جان و پل تکمیل هر یک از دیگر; Paul شد محافظه کار جان چالاک; Paul شیفته با احمقانه تاریخچه موسیقی پاپ, جان با آن بزرگ آینده; Paul راحت تر بود با پول جان با شهرت. اما زنان خود را افزوده و نه از تکمیل. در کلاس از نظر پل ازدواج به لیندا و او را نشان می دهد کسب و کار و ثروت در حالی که یوکو ازدواج را به جان که بعید به نظر می رسد به ترک خود را پاره پاره و طبقه متوسط رو به پایین میراث مهم نیست که چگونه بسیاری از اموال او تعلق گیرد. اما روانی, روح, شوهر, تمرکز, توسط, همسر, غالب هر ازدواج است.

شخصی این تغییرات منعکس شده در کار موسیقی به جز شاید برای مک کارتنیکه با وجود آن ملودیک ترجمه پیدا کنم دشوار را به طور جدی به عنوان چیزی بیش از یک میلیون فروش اعلام عروسی. در راه هر چند McCartney می توان گفت به ارائه انگیزه برای جان Plastic Ono Band, از خود خواه به عنوان یدکی تولید. آن را به عنوان اگر جان است گفت: “این چیزی است که شخصی حداقل موسیقی باید به صدا مانند.” Plastic Ono Band مفهومی در یوکو اونو به جای گروهبان. فلفل حس. این یکی از معدود آلبوم های من را تحسین می کند که اجازه های گاه به گاه لذت بردن. شما باید برای گوش دادن به آن است. کسانی که می توانید انجام دهید که وجود دارد و بسیاری هنوز در رده — عادی ستایش آن شعر لهذا کسانی که نمی تواند نتیجه گیری کرد که جان نه تنها رفته پایان عمیق کشیده اما دوستان خود را با او. این ناراحت کننده است که هر کسی می تواند یک مجموعه از بدرمان روانی truisms به عنوان وحی اگر چه “من” و “خوب خوب خوب” بیش از آن که در حتی واضح ترین سطح. آن است که بیشتر ناراحت کننده این است که دیگران هنوز هم در نظر جان یک ساده لوح (و یا شاید فوق العاده مهره) که نمی دانم آنچه که او انجام می دهند. هر کسی که دوست دارد روزی و اصل راه جان آیا درک ارزش لالی. البته اشعار خام کلیشه. که فقط نقطه چرا که آنها نیز درست است و جان می خواهد به بسیار روشن است که در این یک نقطه حقیقت این است که به مراتب مهم تر از ظرافت و سلیقه و هنر و یا هر چیز دیگری.

من نه تشویق جان پذیرش است که او در حال حاضر می نویسد ملودی برای شعر و نه مخالف چون من اعتقاد دارم موسیقی شما را از طریق بار از هیچ شعر بهتر از شعر شما را از طریق بار بدون موسیقی. من نیز بر این باورند که موسیقی را تحت الشعاع متن ترانه Plastic Ono Band. Carman مور فکر می کند جان پدید آمده است به عنوان ترین موسیقی Beatle در نظر آکورد, خطوط ملودیک و دیگر چنین arcana که تنها نشان می دهد آنچه که من گفته ام در تمام طول — که شما می توانید درک چیزهای که بدون تجزیه و تحلیل آن است. برای من آهنگی از پلاستیک اونو باند را می توان در یک کلمه خلاصه کرد: قدرت. در ابتدا البته آنچه آمد از طریق بود crudity. موسیقی صدا استارک و حتی بی مبالات نسبت به هارمونی و دو گیتار از آهنگ های گروه بیتلز راک اند رول. اما این موسیقی از آلبوم نمی ذاتی در آن ابزار دقیق اما در این راه جان بزرگترین آوازی عملکرد یک تور کامل از سنگ دایره زنگی از فریاد به ناله و شکایت کردن است مدوله شده به صورت الکترونیکی. مثل خیلی بزرگ راک اند رول آن بستگی به استودیو gimmickry با بزرگترین gimmickers Phil Spector ارائه تخصص در حالی که محروم از قدرت خود را به عمل خرد کردن یا اسیاب 16 آهنگ به پیاده در برف سفرکردن. جان صدای بی پیرایه به نظر می رسد تنها دو بار: در “کار شیشه ای قهرمان” و پس از nonbelieving malediction از “خدا” هنگامی که جان می گوید: “من فقط در باور من/یوکو و من/و این واقعیت است.” در جای دیگر آن را تکرار فیلتر و دو-دنبال, با, صدای, گاهی اوقات ناشی در یک سنتز از بین سخنرانان و گاهی dialectically از هم جدا شوند. علاوه بر گیتار و حتی ضربت زنی است که تحریف شده است.

این حیله گری ورقه توسط زیرا پلاستیک اونو باند فقط یک روی حیله و تزویر آلبوم. آن صدای قوی حتی اولیه; واقعا وجود دارد چیزی است که اصل اولیه در مورد آن. هنوز آن نیست. جان چنین رسانه های هنرمند است که حتی زمانی که او fervidly ریختن personae و اجتناب استعاره او می داند شاید به طور غریزی است که او ارتباط به طور موثر از طریق فن آوری ماسک و منشور. خودش را جدا از خانه تظاهر می گویند McCartneyاو نمی مزخرف خود و یا مخاطبان خود را در مورد جایی که او در جهان است — یعنی در برخی از خصوصی اوج سوپر استار شدن. مثل همیشه او می خواهد به ما برسد با یک پیام است که همچنین متوسط و واقعا در برابر خود. مانند هر هنرمند بزرگ و محبوب هنرمند احساس می کند مجبور به تجسم خود اسطوره در یک فرم است که ارائه می دهد خود را لذت. پلاستیک اونو باند تا به حال به یک شات و تصور شرح زیر است آن را به عنوان به ناچار در نگاه به گذشته به عنوان جدید صبح به دنبال خود پرتره. اسطوره آن دو قسم است: یوکو به علاوه جنبش است. کلمه “تصور” است Yokoism مهم است و همچنین به Marcusian نظریه که با توجه به ineluctable اتوپیسم از تخيل هنری به عنوان ضروری برای تحول اجتماعی — ما نمی توانیم تغییر دهید مگر اینکه ما می توانیم تصور را تغییر دهید. اگر “طبقه کارگر قهرمان” جان جنبش عقیده و “قدرت مردم” خود را حرکت راهپیمایی آهنگ پس از آن به عنوان برش از آلبوم جدید است که جنبش خود را سرود.

شانس در حال حرکت است فقط یکی دیگر از جان فاز, هر چند او همواره نشان داده است که ترکیبی از نابغه خشم و pugnacity که مشخصه جنبش رسانه ای سنگین است. در هر صورت, آن است که قطعا یک نیرو توسعه برای کسانی از ما که زور زدن به لینک راک و سیاست است. در عین حال این جنبش توانایی را به توده های مردم را ثابت کرده است بنابراین پراکنده است که یک بخشی از من مظنون جان جدید موضع یک نشانه. چیزی است که تصور نمی کند و کاملا آن را. در بهترین حالت آن این است که غنی تر و هیجان انگیز تر از پلاستیک اونو باند به دلیل پتانسیل آن درخواست تجدید نظر بسیار وسیع تر است. “بده در حقیقت برخی از” اتحادیه لنون آشکار با لنون از Blunderland کلمه بازی نوع سم دیلن هرگز کاملا موفق به فوران. “خیلی سخت” است که ترکیب کاملی از بلوز و metapolitical ناامیدی. “I don’t Wanna Be a Soldier Mama I don’t Wanna Die” مناسب است Spectoral پر زرق و برق. “آه یوکو!” خالص است خود به خود شادی و قطاری بیشتر از روح سرگرم کننده از تمام رم. و دیگر آهنگ ها موفق بیش از حد. اما ترکیبی از شعر و خوب-timey ریکی-تیک تیک در “فلج داخل” بوده است بهره برداری توسط هر ex-شخصیکه در استعمال کلمات صحیح folksinger پس از فیل Ochs و “چگونه ؟” آنقدر psychotherapeutically حزن انگیز است که در آن حتی ممکن است کار کرده اند و در Plastic Ono Band. و نه در حال این اشتباهات به سادگی بد تلاش می کند. آنها علامتی از لنون محدودیت به عنوان یک فرد هنرمند محدودیت هایی که بر خلاف پیشنهاد هستند و نه موسیقی. جان موسیقی مناسب برای چشم انداز خود را کاملا. آن را در چشم انداز خود را که فاقد آن است.

همانطور که من فکر می کنم رم, یک رکورد بسیار بد, یک فرم کلاسیک/مطالب و عدم تطابق. اگر موسیقی فقط ملایم fey و گاهی اوقات بد بو, پس چرا کار به آن پشتکار? اگر شما می خواهم به آن لذت ببرید و سپس آن را نه تنها تسلیم به مصرف آشکار. من خشم توسط McCartneys’ جوان و مدرن marrieds تصویر — فقط طبیعی مردمی که اتفاق می افتد به یک لحظهای ضبط و تنظیم خود را در اسکاتلند و مستغلات. پس پولس دیدگاه سیاسی به نظر می رسد محدود به صفر و رشد جمعیت تولید lavished در این آلبوم به مقدار زیست محیطی وقاحت. هنوز Ram است که به دور از Muzak, ارائه می دهد و امکانات است که جان می تواند با استفاده از. پل صدای وسیله انتقال گرما و پیچیده است که ممکن است جان manic-depressive افراط گرایی بیشتر خوش طعم در آن زمان هنگامی که ما فقط احساس می کنم مثل دروغ گفتن در اطراف و گوش دادن به استریو. همچنین پل با استفاده از لیندا هست. جان به نظر می رسد قادر به درک کنند که اگر چه یکو یک هنرمند خوب همه که متمایز از تعدادی از همراهان او است که دسترسی به رسانه. این در واقع مهم و مشروع تمایز اما آن را باید برای نشان دادن یک بار و برای همه است که تابع هنر آوانگارد است برای الهام بخشیدن به دیگر هنرمندان نیست ، یوکو وارد شده جان موسیقی موفقیت تنها یک بار (در “انجام اونس” توسط الاستیک اونس Band) و اگر چه او خود رکورد جالبی هستند و آنها هرگز بزرگ برسد عمومی, مگر اینکه او باعث می شود حرکت می کند. اما لیندا مشارکت در پل سوابق این نسخهها کار در یک راه خوب یک مثال دیگر از این روند اجازه می دهد تا زنان و همچنین مردان به آواز خواندن در هر روز صدای. آن است که تعهد خود را به دیروز یا روز دیگری اما به روزمره که ممکن است در نهایت رندر پولس موسیقی دلپذیر دوباره. بیایید امیدوار باشیم ،

چه جان نیازهای اکثر شما می بینید درست است که پذیرش روزمره که در پل-بدون-جان به نظر می رسد ما به عنوان دافع خوشنودی است. او نیاز مستمر یادآوری از پاپ خود را از میراث به تعادل خود را oedipal میراث و طبقه متوسط رو به پایین میراث. که تعادل چیزی است که بیتلز همیشه منعکس شده را به ما چون ما همه می خواهم که تمایل به فراموش کردن آن است. آن گم شده است, از نیویورک هنری/سیاسی آوانگارد است چرا که آوانگارد هرگز در زندگی به آن نابغه است. جان واقعا به آن نیاز دارید. اما واضح است که جان هرگز آن را از پل دوباره. “چگونه می توانم شما را خواب” است که این نوع از عمل ارتکابی توسط یک عاشق که می خواهد به مطمئن شوید که او هرگز باز خواهد گشت در لحظه ضعف به کسی که او را رد کرد تا ظالمانه بهترین اثبات و در عین حال از نحوه عمیق بیتلز وحدت یک بار بود. شاید او را پیدا و آن را در خود و یا در جورج که قادر است از آهنگ های زیبایی نادر و یا در جای دیگر اما اگر چه من همیشه او را دوست دارم من شگفت زده نمی شود اگر آن را از دست داده بودند به او برای همیشه لطفا برای. آن است که عجیب و غریب به پیش بینی مرگ هنری از یک هنرمند است که هنوز هم بسیار حیاتی اما من اغلب انجام دهید.

چه شکستن بیتلز نشان دهنده در بزرگترین نمادین مقیاس مرکزی مشکل اجتماعی زمان ما — ناتوانی جنسی به همزیستی در درون تعاونی قرار گرفتند. شاید آنها همه زنده ماندن به رهبری مبارک واقعا زندگی مولد و یا شاید مثل بسیاری از ما آنها خواهد شد به دام افتاده توسط این معضل است. جان خواهد بود یک تراژدی جورج و پل چیزی نه چندان مؤثر. اما برای رینگو از آن خواهد شد از همه بدتر و پس از رینگو است همه ما بهتر است ما به کشف کردن آنچه که وجود دارد برای ما در حال حاضر که ما نمی تواند Beatle طرفداران دیگر هیچ. پیدا کردن خود ما عشق شاید — و فرم خود ما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>