استمفورد — لحظه ای که او راه می رفت خاموش قطار رفت و آمد بامداد سهشنبه شب شهر نیویورک banker زندگی می کند که در استمفورد شد و به اتهام خفه کردن دوست دختر خود را به قتل رسانده اند.

Raguragavan Sreetharan, 31, از کین خیابان بود به اتهام تلاش درجه اول اختناق درجه دوم اختناق محدودیت غیرقانونی و حمله درجه دوم. او منتشر شد پس از ارسال a $50,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

در تفهیم اتهام در استمفورد دادگاه سهشنبه قاضی بروس Hudock صادر سفارش محافظ در برابر Sreetharan نهی او را از داشتن هر گونه سلاح یا برقراری ارتباط با قربانی در هر راه.

Sreetharan کاهش یافته است اظهار نظر در این مورد است.

گروهبان. جوزف کندی گفت: شدت این اتهامات خواستار اقدام سریع ماموران پلیس در روز سه شنبه بعد از ظهر.

یک زن در تماس با پلیس در حدود 3:15 بعد از ظهر بعد از اینکه با تشویق همکاران به گزارش سوء استفاده کندی گفت. سه ساعت بعد ماموران در انتظار بودند برای Sreetharan در استمفورد ایستگاه و در زمان او به بازداشت پس از او پا کردن قطار کندی گفت.

“ما تا به حال به سرعت حرکت می کند به دلیل وجود چنین مداوم ما تا به حال برای قرار دادن این با هم خیلی سریع” کندی گفت.

کندی گفت: این پرونده هنوز در دست بررسی و از آنجا که او قادر به انتشار جزئیات.

اما او گفت: این زن با تجربه طولانی مدت جسمی و عاطفی سوء استفاده توسط Sreetharan و اتهامات ساخته شده که Sreetharan آزار او در سالهای اخیر است.

Sreetharan وکیل آلن فریدمن گفت: مشتری سابق ارتش ایالات متحده ستوان که در خدمت با افتخار در جنگ افغانستان و هرگز قبل از بازداشت شده است.

“در نگاه اول کسی که به دنبال اتهامات ممکن است این را به عنوان یک مورد جدی اما آمار گزارش شده به نظر نمی رسد به حکم اتهام” فریدمن گفت.

فریدمن گفت: هر متهم است که تصور می شود بی گناه است.

“هر پرونده به طور مشابه یک اتهام. من می خواهم به برجسته که ما تنها آغاز تحقیقات ما به این موضوع که” او گفت:.

فریدمن همچنین گفت که در حالی که به اتهام جنایت باید نیاز به عناصر جدی از جمله آسیب های فیزیکی یا دخالت یک سلاح خطرناک این مورد نه.

“زمانی که شاکی ساخته اتهامات افسر اشاره کرد که او نمی باید یک علامت کبودی یا آسیب او را از هر نوع. بنابراین هر آنچه که رخ داده است در ماه قبل نمی توانست که جدی اگر او نبود هیچ گونه علامت در این زمان,” او گفت:.

اما کندی گفت: این زن تا به حال گرفته شده تصاویری از خودش درست پس از یک حمله که نشان داد که اتهامات عنوان شده علیه او موجه است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im