اگهی: Olivia de Havilland, ستاره هالیوود در عصر طلایی

کدبانو Olivia de Havilland, که مرده است در 104 در پاریس بود و یکی از آخرین بازماندگان هالیوود در عصر طلایی.

او معروف ترین نقش بود که از فضیلت ملانی مخالف Vivien Leigh را سر اسکارلت در این حماسه بر باد رفته.

رابطه او با خواهر, خواهر بازیگر Joan Fontaine, یک منبع ثابت از حدس و گمان در ستون شایعات بی اساس.

در زمان مرگ او قدیمی ترین زندگی مجری که برنده جایزه اسکار شد.

اولیویا مریم de Havilland متولد شد و در توکیو در تاریخ 1 ژوئیه 1916 به والتر, یک وکیل ثبت اختراع و بازیگر, همسر, Lilian.

او پدری خانواده سرچشمه در جزایر کانال; پسر عموی او جفری شد این هواپیما طراح مسئول تولید معروف جنگ جهانی دوم, هواپیما, پشه.

خواهر جون متولد شد و در سال 1917. هر دو دختران دچار برونش مشکلات و مادر خود نقل مکان خانواده به کالیفرنیا در سال 1919 در جستجوی بیشتری مطبوع آب و هوا.

De Havilland پدر بود که برای بدنام خود را infidelities, به زودی رها شده و آنها را به بازگشت به توکیو جایی که او بعد از ازدواج خود ژاپنی خانه دار.

لیلیان به فصاحت و آواز درس به دو دخترش و معرفی آنها به آثار شکسپیر است.

در سال 1925 او و مادرش, عروسی, فروشگاه صاحب جورج M Fontaine که تحمیل یک رژیم سفت و سخت خود را بر روی دو stepdaughters.

این بار خواهر او سوار بر آنچه که تبدیل به افسانه ای خود را دشمنی ایجاد می شود – با توجه به شرح حال چارلز Kirby – توسط اولیویا ناتوانی قبول یک خواهر و برادر جوان تر.

برای او بخشی از جوآن فکر مادرش مورد علاقه اولیویا که Kirby گفت: لذت بردم از برش تا جوآن لباس و وادار کردن او به دوختن آنها را به عقب با هم دوباره.

شیمی

De Havilland شد گزیده درام اشکال در حالی که در ساراتوگا دبیرستان, ساخت مرحله او اولین بار در سال 1933 در یک کار تولید آلیس در سرزمین عجایب.

او بعدها به یاد می آورد: “من در واقع در حال حرکت در آلیس مسحور سرزمین عجایب. و به این ترتیب برای اولین بار احساس کردم نه تنها لذت در بازیگری اما عشق به بازیگری به عنوان به خوبی.”

او کشف شد توسط مدیر مکس راینهارت که بازیگران خود را به عنوان Hermia در تولید a Midsummer night’s Dream در هالیوود باول. او ساخته شده او اولین صفحه نمایش زمانی که بازی فیلم برداری شده بود برای برادران وارنر در سال 1935. آن را دریافت ولرم بررسی است.

او دستیابی به موفقیت رسید که تولید کننده هال والیس متقاعد استودیو به بازیگران در Captain Blood مقابل استرالیا بازیگر به نام Errol Flynn.

شیمی بین جفت فوری بود و آنها را ستاره با هم در یکی دیگر از هفت فیلم از جمله اتهام نور تیپ و ماجراهای رابین هود.

De Havilland بعد ادعا کرد که فلین که تا به حال شهرت به عنوان یک womaniser بود به او پیشنهاد شده اما او تبدیل شده بود او را به عنوان او در حال حاضر ازدواج کرده است.

در طول دهه 1930 او به نظر می رسد در تعدادی از, نور, فیلم های رمانتیک است که اجازه داده او را به نمایش گذاشتن کامل diction اما کمی به پیشرفت حرفه ای خود را به

“بازی خوب در 30s دشوار بود که مد زودگذر بود به بازی بازی های دختران بد,” او گفت:.

با پشتیبانی از جک وارنر را ان de Havilland ارائه شد نقش ملانی در David O Selznick حماسه اقتباس از مارگارت میچل و رمان بر باد رفته.

مانع

او دریافت بسیار تحسین منتقدان برای عملکرد خود و نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن. او از دست رفته را به هتی مک دنیل که با بازی در فیلمهای او اولین آفریقایی-بازیگر آمریکایی برنده جایزه اسکار.

De Havilland را دشمنی با خواهر او کمی نشان داد نشانه ای از مصاحبه. زمانی که Fontaine برنده بهترین بازیگر زن اسکار در سال 1942 او گفته حاضر به اذعان De Havilland که تا به حال نیز نامزد دریافت جایزه شده است اگر چه Fontaine بعد از این رد.

برخی از مفسران پیشنهاد جفت نگهداری و ادعای یک نزاع مداوم و با اشاره به این که خواهر را ملاقات اغلب در مناسبت های اجتماعی.

De Havilland تلاش برای ادامه بازی بیشتر نقش جدی بودند مانع برادران وارنر که مانند تمام استودیوهای بزرگ در زمان حال کنترل کاملی بر روی آن ستاره.

زمانی که او وارنر اضافه کردن زمان به قرارداد اصلی به عنوان یک مجازات برای تبدیل کردن نقش او در زمان استودیو به دادگاه با پشتیبانی از صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران.

دادگاه عالی کالیفرنیا حکومت در نفع او در آنچه شناخته شده به عنوان De Havilland که شل گرفتن studios به حال خود بازیگران است.

“من گفته بود من هرگز دوباره کار اگر من از دست رفته و یا برنده” او بعد از آن گفت. “زمانی که من برنده آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند و نمی خرس کینه.” اما De Havilland را ندارد یکی دیگر از فیلم برای بیش از دو سال است.

افتخارات

پس از آن کار خود را رونق گرفت. او برنده یک جایزه اسکار در سال 1946 برای نقش خود را به هر یک خود را در همان سال که در آن او ازدواج دریایی جانباز به نام مارکوس Goodrich. او در ادامه به عمده نقش های دراماتیک در گودال مار در سال 1948 و در اری برنده زن از یک سال بعد برای او که برنده دوم جایزه اسکار.

در 1950s او به فرانسه رفت و با او دوم, شوهر, فرانسوی Pierre Galante سردبیر پاریس مسابقه اختصاص داده و بیشتر وقت خود را به خانواده در حال رشد.

او معروف تبدیل کردن نقش بلانش دوبوا در سال 1951 اقتباس از اتوبوسی به نام هوس. به جای این قسمت رفت و به Vivien Leigh, که برنده جایزه اسکار شد.

وجود دارد یک نامزدی گلدن گلوب برای ایفای نقش در فیلم یک اقتباس از پسر عموی من راشل مخالف ریچارد برتون و او برنده بسیار ستایش خانم در یک قفس یک سال 1964 فیلم که در آن او با بازی یک فلج بیوه به دام افتاده در آسانسور توسط مزاحمان.

او ادامه داد: عمل به صورت پراکنده تا اواخر 1980s برنده گلدن گلوب در سال 1986 برای آناستازیا: راز آنا.

در سال 2008 در سن 92, de Havilland دریافت مدال ملی هنر از جورج بوش است. دو سال بعد او اهدا شد شوالیه لژیون افتخار از رئیس جمهور فرانسه نیکولا سارکوزی. او تا به حال شده است در فرانسه اقامت برای بیش از 50 سال است.

دشمنی با Fontaine که پرسیده بیش از نزاع در مورد درمان پزشکی برای مادر خود را در سال 1975 در نهایت با Fontaine مرگ در سال 2013.

Fontaine شده بود نقل عنوان کرد و گفت: “من برای اولین بار برنده اسکار قبل از اولیویا بود و اگر مرگ من برای اولین بار او بدون شک خواهید کبود چون من ضرب و شتم او را به آن.”

De Havilland با صدور بیانیه ای گفت که او “شوکه و غمگین” با خواهر او مرگ است.

او ایجاد یک کدبانو در سال 2017 تولد افتخارات لیست در عرض چند هفته از لشکر 101 تولد او قدیمی ترین فرد برای دریافت جایزه. او در توصیف آن به عنوان “لذت بخش ترین از تولد و هدیه”.

قادر به سفر به لندن برای سرمایه گذاری او دریافت افتخار او در پاریس در سال 2018 از سفیر بریتانیا در فرانسه.

محافظت از شهرت

همچنین در سال 2018 de Havilland شروع اقدامات قانونی علیه FX شبکه تلویزیون بیش از اینکه او چگونه به تصویر کشیده شد در مستند درام دشمنی: بت و جوآن.

این نمایش با بازی سوزان ساراندون و جسیکا لانج به تصویر کشیده درگیری بین بت دیویس و جوآن کرافورد در این فیلم Baby Jane. کاترین زتا جونز بازی de Havilland در نقش راوی.

De Havilland وکلای گفت: “از دست de Havilland بود نه خواسته FX برای اجازه به استفاده از نام و هویت و جبران نیست برای استفاده از چنین.

“بیشتر سری FX قرار می دهد کلمات در دهان از دست de Havilland که نادرست و بر خلاف شهرت او ساخته شده است بیش از 80 سال زندگی حرفه ای. به طور خاص به دلیل خودداری از شرکت در شایعات در اذهان عمومی در مورد بازیگران دیگر به منظور تولید توجه رسانه ها به خودش است.”

اما کالیفرنیا تجدید نظر حکم دادگاه علیه او. بیشتر تجدید نظر به دادگاه عالی کالیفرنیا نیز به یک بن بست.

Olivia de Havilland را زمانی که سیاه و سفید هنوز هم برگزار می شود نوسان بیش رنگ و استودیو هالیوود کارفرمایان حکومت ستاره های خود را با یک میله آهن.

گذشته از بازیکنان اصلی در بر باد رفته او اعتراف کرد در سال 2015 که او هنوز هم به تماشای این فیلم از زمان به زمان به منظور ارتباط با سابق خود را co-stars.

“خوشبختانه, آن را نمی کند من سودا,” او گفت:. “زمانی که من دیدن آنها vibrantly زنده بر روی صفحه نمایش من تجربه یک نوع مراسم با آنها شاد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de