رسمی: آتش بازی مقصر در آتش سوزی خانه در استمفورد

استمفورد — یک خانواده شش مجبور شدند به حرکت از خود Newfield خانه پس از دفع نادرست از آتش بازی پرسیده و شروع فروغ است که آسیب دیده زیرزمین و بیرونی خانه سه شنبه شب آتش, مقامات گفت.

خانه آتش در 76 ترنر جاده نامیده می شد در ساعت 9:40 p. m. رئیس آتش مارشال والتر Seely گفت: آتش رد شده تصادفی.

حتی اگر صاحبخانه گفت: آنها wetted پایین استفاده می شود آتش بازی که sparklers که تعیین شده بود که همان شب که احتیاط کافی نبود Seely گفت. باقی مانده از sparklers قرار داده شد و به سطل زباله می تواند بود که قرار است در کنار یک زیرزمین پنجره در کنار خانه, او گفت:.

هنگامی که سطل زباله می تواند فوران در شعله های آتش آن پنجره را شکست و برخی از طبقه زیرزمین تیرچه های آتش همراه با منطقه اطراف کوره Seely گفت. آتش نیز رخنه کرد تا دیوار و گسترش به خارج از خانه, او گفت:.

آتش نشانان قادر به دست کشیدن پایین آتش به سرعت و محدود کردن گسترش آن, اما آن را هنوز هم ناشی از آتش و گرما و دود آسیب به انبار و کمی دود آسیب به بقیه از خانه, او گفت:.

“هنگامی که مردم با استفاده از آتش بازی آنها نیاز به اطمینان حاصل شود آنها مرطوب آنها را به طور کامل قبل از دفع آنها” Seely گفت. “آنها بسیار داغ و همانطور که ما در اینجا می توانید ببینید, آخرین اخگر چپ در آنها می تواند باعث یک آتش سوزی. قرار داده و آنها را در یک سطل آب.”

Seely گفت: خانواده دو بزرگسالان و چهار نفر بودند که با دریافت کمک از کانکتیکات صلیب سرخ برای پیدا کردن اقامت موقت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر