Nadège Ncmec برای واشنگتن پست

لوسیا Cupitra می ایستد در گل و لای و آوار که در خانه اش ایستاده بود. آن را با خاک یکسان توسط مقامات دولتی در مارس 2.

بوگوتا, کلمبیا — لوسیا Cupitra ایستاده بود در یک پچ از تبدیل زمین در یکی از شهرستان فقیرترین محله و صحبت از روز آخرین ماه دولت آمد.

Cupitra, 33, یک مادر تنها پنج از این پیجو مردم بومی فرار کرده بود او شهر کوچک در غرب مرکزی کلمبیا پس از امتناع از پرداخت پول حفاظت به محلی چریکی ، در اینجا در یک قلع زیستن در دامنه کوه در بوگوتا وسیع کیودد بولیوار خانواده اش پیدا کرده بود اندازه گیری ایمنی — و اگر نه راحتی حداقل در حال اجرا آب و برق و کار ،

[پرچم قرمز کلمبیا: گرسنه فقیر قفل شده توسط coronavirus تقاضای کمک]

سپس در ماه گذشته Cupitra می گوید: نیروهای امنیتی دولت آمد مجبور خانواده اش از موقت خانه و با خاک یکسان آن است.

“آنها ما را مثل سگ. آنها من نمی هر اطلاع,” او گفت:. “من خواهش کرد که آنها را به من بدهد اما بیشتر از همه چیز نابود شدند.”

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

افسران پلیس اخراج خانواده ها از التس ده لا استنکیا.

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

کارگران شهرداری از بین بردن خانه ماریا ایزابل Raveles. او ارائه می شد سه ماه اجاره را بلافاصله ترک کنند. او اجازه داده شد به دو کیسه از وسایل.

مقامات در پایتخت کلمبیا تحمیل کرده اند سخت lockdown برای جلوگیری از گسترش coronavirus. شهردار لوپز کلودیا گرفته به خیابان با یک بلندگو به مردم بگویید که در خانه بمانند. کشور گزارش شده بیش از 28,000 موارد و 900 مرگ و میر.

اما متوقف نشده مقامات از اخراج صدها نفر از خانواده ها از رسمی التس ده لا استنکیا حل و فصل پس از آغاز ممکن است.

ساکنان غیر مجاز حل و فصل بسیاری از آنها پناهندگان از کشور در نیم قرن جنگ داخلی می گویند اخراج را کاهش تعداد آنها از 1000 خانواده ها به حدود 100.

[به عنوان کلمبیا صلح توافق unravels سابق رهبران فارک را تا بازوها و اعلام بازگشت به جنگ]

مقامات شهرستان که با خاک یکسان مشابه شهرک سازی در جای دیگر می گویند که آنها در حال حفاظت از مردم از متزلزل زمین مستعد به لغزش. آنها می گویند این زمین را تبدیل به یک پارک. آنها در حال ارائه به خانواده ها پول برای پوشش سه ماه اجاره در جای دیگر.

“این سرزمین متاسفانه نمی توان مسکونی و مختلف دیگر موارد آن اصلاح شده” گفت: Nadya Rangel, Bogota را وزیر مسکن. “برای بیش از 23 سال این اتفاق می افتد شده است.

“به مردم اجازه اقامت وجود دارد قرار دادن زندگی در معرض خطر” Rangel گفت.

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

یک پسر بچه پدیدار از یک اهدا چادر در اردوگاه موقت در یک زمینه ورزشی در نزدیکی التس ده لا استنکیا.

اعضای جامعه نشان می دهد ویدئوها از شدت زرهی پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور و از بین بردن خانه ها. برخی از کسانی که حاضر به ترک شدند و هنوز هم در داخل خانه های خود را زمانی که تخریب آغاز شد. برخی مجروح شده اند توسط پلیس پرتابه آنها می گویند; کودکان وحشت زده شده اند. برخی می گویند مقامات تهدید به محل کودکان خود را در خدمات اجتماعی سازمان در صورت نبود آنها همکاری کنند.

[دولت ونزوئلا می گوید آن را متوقف کرد ‘حمله’ راه اندازی شد از کلمبیا]

Cupitra ارائه شد پناهگاه او گفت:, اما آن را تبدیل به “کامل نهفته است.”

خیلی از حل و فصل در حال حاضر شده است با بولدوزر تخریب, ترک, کفش فوم تشک و لباس و اسباب بازی در گل و لای و آوار.

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

پس از این سازه ها وارد کارگران ارعاب و تهدید زمین است.

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

کفش فوم تشک و لباس و اسباب بازی کودکان می تواند خال خال در گل و لای و آوار.

لوپز کشیده شده انتقاد از رسانه های محلی و انسان گروههای حقوق برای اجازه دادن به اخراج در طول مستند. دستیاران را ندارد او در دسترس برای مصاحبه.

در میان رشد موشکافی مقامات اتخاذ کرده اند کمتر تهاجمی تاکتیک های به کارگیری مذاکره کنندگان ورود بدون پلیس ضد شورش و ارائه 250,000 پزو در ماه برای سه ماه — در مورد $60 — برای پوشش اجاره در جای دیگر.

“این لزوما به خشونت” یک مقام فریاد زد: به ساکنان جمعه.

ساکنان که کاهش پول هنوز هم از دست دادن خانه های خود.

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

Raveles در یک ماسک حمل وسایل از خانه او با دو پسر او را برای هفت سال.

ماریا ایزابل Raveles, 35, اکراه پذیرفته شده است. مادر مجرد آمد از کلمبیا شمال قرطبه منطقه هفت سال پیش ساخته شده خانه خود را در اینجا و زندگی در آن با فرزندان خود در حال حاضر 10 و 8 و همیشه از.

خانه نابود شد در 10 دقیقه. خانواده تماشا در وحشت به عنوان تخریب تیم کشیده قطعات قلع سقف و مبلمان تا تپه به یک زباله دانی.

“اگر من را به ارائه آنها خواهد آن را از بین ببرد و مرا با هیچ چیز به هر حال” Raveles گفت. “پس [سه ماه است که بیش از] مشکل است. چه کار کنم پس ؟ من هیچ کار به حفظ پرداخت.”

[سابق آمریکا می گوید: او گفت: مادورو از کلمبیا چریکی اردوگاه در ونزوئلا]

Rangel مسکن وزیر گفت: او در فکر راه هایی برای کمک به اخراج خانواده ها از نظر مالی مستقل تبدیل و به ایجاد شغل برای آنها پس از همه گیر.

Gimena سانچز-Garzoli, رشته کوه های آند مدیر انجمن حمایت از واشنگتن در آمریکای لاتین گفت: آن را “غیر انسانی به اخراج مردم در وسط یک بیماری همه گیر.”

“بودجه برای اجاره هستند و تنها یک گروه کمک,” او گفت:. “هنگامی که اجرا می شود آنها را به نوبه خود به.”

Cupitra ترس برای سلامت کودکان در کشور شیوع کروناویروس فرستاده است آنها را به زندگی متفاوت با بستگان و دوستان است. او خودش است و ماندن در یک اردوگاه موقت با 60 افراد دیگر حدود 300 متری از سایت خودش.

Nadège Ncmec

برای واشنگتن پست

مرکز شهر بوگوتا دیده می شود از طریق رقیق از التس ده لا استنکیا در کیودد بولیوار.

“این واقعا غم انگیز است که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد این بیماری همه گیر به پرتاب ما به خیابان دانستن آنها می تواند قرار دادن فرزندان ما در معرض خطر” او گفت:. “آنها فکر نمی کنم ما در همه قبل از انجام این کار است. دولت به ما داده هیچ راه حل. آن را به عنوان اگر ما انسان ها . . . بدتر از حیوانات است.”

“من فقط می خواهم یک وقار محل زندگی برای فرزندان من و نه به مبارزه در خیابان” او گفت:, اشک دوباره. “من می خواهم به آنها را به یک آینده خوب است.”

ادامه مطلب

Coronavirus مستندات در سراسر آمریکای لاتین ارسال ونزوئلا مهاجران به بازگشت به خود را شکسته میهن

یک بیماری همه گیر از فساد: $40, ماسک سوال قراردادهای برنج-سرقت بوروکرات mar coronavirus پاسخ

با اعتصاب سراسری کلمبیا می پیوندد آمریکای جنوبی فصل از اعتراض

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de