ما نیاز به عمل در زمان به اندازه کافی مهم است. (عکس: هانا Peters/گتی ایماژ)

آب و هوا اخبار از قطب جنوب خوب نیست. به عنوان معاون خبر آن را در فوریه 7, “صبح به خیر. آن 65 درجه در قطب جنوب است. که گرمتر از اورلاندو امروز.”

از آن به بعد خبری از قطب جنوب بدست بدتر است. از جهان آب و هوا انجمن در 14 فوریه (تأکید اضافه شده):

آرژانتین پژوهش پایه اسپرانزا در نوک شمالی شبه جزیره قطب جنوب مجموعه یک رکورد جدید متوسط از 18.3°C در 6 فوریه, ضرب و شتم سابق رکورد 17.5°C در 24 مارس 2015, با توجه به آرژانتین ملی هواشناسی خدمات (SMN).

یک کمیته برای WMO آب و هوا و افراط و آب و هوا بایگانی خواهد شد و در حال حاضر بررسی کنید که آیا این در واقع یک رکورد جدید برای قاره قطب جنوب است که به عنوان تعریف اصلی قاره خشکی.

“همه چیز ما را دیده اند تا کنون نشان می دهد به احتمال زیاد مشروع رکورد, اما البته ما از آغاز رسمی بررسی رکورد هنگامی که ما اطلاعات کامل از SMN و شرایط آب و هوا در اطراف رویداد. رکورد به نظر می رسد به احتمال زیاد مربوط (در کوتاه مدت) با آنچه ما تماس منطقه ای “foehn” رویداد بیش از این در منطقه: سریع گرم شدن هوا از پایین آمدن از شیب/کوه” با توجه به WMO آب و هوا و افراط و آب و هوا گزارشگر Randall Cerveny. …

WMO است که به دنبال به دست آوردن دمای واقعی اطلاعات برای montitoring ایستگاه در جزیره سیمور بخشی از یک زنجیره ای از جزایر کردن شبه جزیره قطب جنوب. گزارش های رسانه ای می گویند که محققان وارد شده دمای 20.75°C. آقای Cerveny هشدار داد که آن را زودرس می گویند که قطب جنوب بیش از 20°C برای اولین بار.

بیست درجه سانتیگراد (68°F) یک نشانگر به دلایل روشن حتی یک عدد است که هرگز قبل از عبور شده است. از آن عبور شده است در حال حاضر. شما می توانید از پوشیدن شلوار کوتاه و تی شرت در 68° روز حتی در جزیره سیمور.

ساختمان رم در یک روز

توجه داشته باشید شخصی: به عنوان بخشی از “روز کار” من ارتباط برقرار کردن در بسیاری از سالن با مردم در پیشرفته ترین پایان از حزب دموکرات و زیرساخت و من در حفظ و گفت برخی از باهوش ترین در این گروه است که ما باید عملی (به معنای واقعی نه جعلی “من می خواهم به شما در کم کردن سرعت” حس) ما در تلاش برای تصویب سیاست های مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. من در حفظ و گفت که شما نمی توانید ساخت رم در یک روز.

و کسانی که می گویند که درست در یک حس; این چیزها را زمان. حزب جمهوری خواه نیست از بین بردن یک سوم از رای دهندگان و بیش از نیمی از دولت فدرال در یک یا دو چرخه — آن را در زمان دهه از شر کار اختصاص داده شده و بی پایان از مشتاق نئولیبرالی حزب دموکرات برای ایجاد ظروف سرباز یا مسافر ما در حال حاضر.

و در عین حال در رای دادن همه چیز در حال پیشرفت—و نه فقط در آب و هوای جبهه اما در “شورش علیه پاتولوژیک غنی” جبهه—ما فقط همین نیست که یک دهه برای کار با. آب و هوا اخبار می گوید که. انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که. ما حتی ممکن است پنج سال.

که من را به استدلال می کنند پشت: نگاه حتی اگر ما یک انتخاب بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن نیمی از اقدامات نامزد ما هنوز هم بهتر است. نوه های ما را لعن و نفرین همه ما یکسان است.

من فکر نمی کنم که غرق در حتی به برخی از این بهتر ذهن میان آنها است. شاید با دیدن یک ساختمان است که در مورد به سقوط اما هنوز نمی کافی نیست. شاید این ساختمان به شروع آن تبار قبل از اینکه بیشتر در موقعیت به عمل خواهد فوریت بحران جدی است. پس از همه, آجر نیامده در نوه های خود را در بدن و در عین حال.

اما آنها به زودی همه بیش از حد به زودی برای همه بیش از حد بسیاری از. این به اندازه کافی برای عمل. ما نیاز به عمل در زمان به اندازه کافی مهم است. من حدس می زنم که چرا من حمایت ساندرز و هیچ کس دیگری تنها کسی است که حتی سعی کنید برای ساخت رم در یک روز.

آهسته دست, good-hearted کاپیتان کشتی تایتانیک است که هنوز هم یک فاجعه فقط در مورد اتفاق می افتد—یک فرد نابینا به چه ارزد در مه, کسی که نمی تواند آن احساس نزدیک شدن به نفس است.

Thomas Neuburger

توماس Neuburger یک مقاله نویس شاعر و نویسنده داستان. او منتشر کرده است تحلیل سیاسی تحت نام قلم Gaius Publius از سال 2010.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im