در ایالات متحده برای اولین بار سفر به مکزیک جمهور لوپز Obrador به پرواز تجاری

انتخابات ریاست جمهوری مکزیک جزوه سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در حال سخنرانی در کنفرانس خبری روز دوشنبه در کاخ ملی مکزیکو سیتی.

مکزیکو سیتی — زمانی که مکزیک سفر رئیس جمهور به کاخ سفید هفته آینده او باید به روی چیزی حساب کردن با همان سوالات مسافران در همه جا می پرسند.

چگونه در اوایل آیا شما نیاز به وارد در فرودگاه این روزها? را وسط صندلی خالی سمت چپ? در طول توقف خواهد شد و دادگاه های غذایی بود باز ؟

هفته آینده آندرس مانوئل لوپز Obrador خواهد بود که نادر خارجی رئیس دولت به پرواز تجاری برای دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده. که او را در ساخت این سفر در جهانی همه گیر و به عنوان coronavirus موارد در مکزیک اوج — تبدیل کرده است تفرقه ریاست جمهوری وعده به عمیق تر بهداشت عمومی نگرانی است.

پوپولیستی رهبر وعده داده شده به فروش مکزیک ریاست جمهوری جت زمانی که او شروع مدت خود را در سال 2018 — بخشی از یک تلاش برای پرتاب کردن لوکس مظاهر این کشور بالاترین مقام. او همچنین از افتتاح کاخ ریاست جمهوری به مکان و تقبل قایق از آب عبور در اطراف پایتخت در خود فولکس واگن Jetta.

در حالی که جت است که هنوز فروش نرفته, لوپز Obrador ایستاده بود با تعهد خود به سفر تنها در خطوط هوایی تجاری گفتن حامیان او را به صرفه جویی در دولت میلیون ها دلار. منتقدان آن تماس بگیرید سیاسی تئاتر است.

[هیچ کس می خواهد به خرید مکزیک هواپیمای ریاست جمهوری. پس چگونه در مورد یک بخت ازمایی?]

اما او هنوز به سفر خارج از مکزیک به عنوان رئیس جمهور. روز دوشنبه وی با تشریح برنامه های خود را.

“من می خواهم به سفر در هواپیماهای تجاری,” لوپز Obrador به خبرنگاران گفت: در هنگام صبح خود را در کنفرانس خبری. “وجود دارد هیچ مستقیم سفر از شهر مکزیک به واشنگتن اما شما می توانید جلوگیری از. من وارد خواهد شد یک روز قبل از جلسه است که ما خواهد شد.”

لوپز Obrador گفت: او در سفر در بخشی به جشن ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت که طول می کشد تا اثر چهار شنبه. او را تشویق کرده است نخست وزیر کانادا جاستین ترودو برای پیوستن به در. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او انتظار دارد لوپز Obrador در واشنگتن “به زودی” اما کاخ سفید تایید کرده است نیست مراجعه کنید.

لوپز Obrador دیده نشده علنا با پوشیدن یک ماسک صورت در طول بیماری همه گیر. به صورت هفته به مکزیک شیوع او نور احتیاطی حمایت این کشور را از کارشناسان بهداشت عمومی. مقامات گفت که او هرگز آزمایش coronavirus حتی به عنوان بسیاری از مردم در این کشور دولت را بد افتاده.

در تصمیم خود را برای رهبری یک هیئت در غیر مستقیم تجاری پرواز به واشنگتن بسیاری را در اینجا ببینید و در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از یک غیر مسئولانه پاسخ به همه گیر. مکزیک گزارش شده بیش از 216,000 موارد و 26,648 مرگ و میر هفتم در جهان است.

[مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار]

تحلیلگران دیگر مشکلات است.

“مطمئنا برای یک رئیس دولت به پرواز تجاری یک چالش است — به حداقل می گویند — در این covid عصر” گفت: Arturo سروخن سابق سفیر مکزیک به ایالات متحده است. “اما مهمتر از آن باعث افزایش نگرانی ها در مورد امنیت رئیس جمهور و دستگاه — هر دو انسان و فن آوری — که مورد نیاز است برای اطمینان از امنیت حباب به طوری که او [ارتباطات] و مکالمات در حمل و نقل و در محل امن و آسیب پذیر نیست قبل از دیدار با همتای آمریکایی خود.”

به عنوان لوپز Obrador است crisscrossed مکزیک در پروازهای تجاری مکزیک تا به حال تجربه سورئال از bumping به رئیس جمهور در خروج پایانه ها و یا در آشکارسازهای فلزی.

ویدئوها اغلب گردش در رسانه های اجتماعی از جمعیت مسافران با نزدیک شدن به رئیس جمهور برخی از فریاد سوالات و یا انتقادات دیگران ایستاده در صف های طولانی برای گرفتن سلفی. برخی از مسافران شکایت کرده اند از این دیوانگی است که تحقیق و بحث زمانی که رئیس جمهور تخته پرواز خود را — با مسافران ازدحام در اطراف برای گرفتن عکس.

در یک مورد که جلب توجه در این سال یک خانواده حاضر به سفر در همان پرواز به عنوان لوپز Obrador چرا که آنها نگران این هواپیما می تواند هدفمند توسط مخالفان سیاسی خود را.

فرانسیسکو خاویر Quiroz Sandoval خواسته است که Aeromexico اجازه می دهد تا او و خانواده اش به پیاده شدن و برنامه ریزی مجدد پرواز خود را از شهر ویلاهرمسا به Mexico City.

“به نظر من غیر مسئولانه برای قرار دادن شهروندان در پروازهای تجاری در یک موقعیت آسیب پذیر با توجه به امنیت” او گفت:.

لوپز Obrador سفر با یک تیم کوچک از دستیاران و اسکورت اما هیچ یک از آنها مسلح هستند, او گفت:. او در ادامه به دفاع از انتخاب خود به پرواز در خطوط هوایی تجاری است.

چگونه می توانم مدیره که [ریاست جمهوری] هواپیما با خیلی فقر در مکزیک است ؟ او خواسته است بارها و بارها.

سابق ریاست جمهوری هواپیما شده است در دسترس برای خریداران بالقوه در حدود 130 میلیون دلار. دولت مکزیک شده است پرداخت هزینه برای نگهداری و ذخیره سازی. لوپز Obrador پیشنهاد این سال از آن می تواند شد اما این ایده آمده است نه به نتیجه برسد.

لوپز Obrador هزینه-برش ولگردی و قانونی شکنی است تبدیل مکزیک — طراحی و مقاومت از بوروکرات ها

لوپز Obrador طرح به دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن تساوی انتقاد در مکزیک

AMLO است مکزیک قوی ترین رئیس جمهور در دهه. برخی می گویند او بیش از حد قوی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de