‘یک بار در جنگهای صلیبی همیشه یک جنگهای صلیبی,’ خانواده تعریف تثلیث کاتولیک

صحنه شده است آشنا برای دهه. تپه مشرف به زمین فوتبال در ترینیتی کاتولیک است که اغلب پر در پاییز بعد از ظهر شنبه. در نگاه اول صحنه منحصر به فرد نیست اما نگاه دقیق تر و یکی می بیند آنچه را که تعریف شده این ورزش ساخته شده است که یک غول تاثیر دو و میدانی در طول سال.

جمع آوری در گروه های نشسته در صندلی های کمپینگ و یا روی پتو روی تپه بودند تجسم زندگی از چه چیزی ساخته شده است مدرسه ویژه برای مدت طولانی.

نسل از خانواده همه با روابط به مدرسه که برای اولین بار افتتاح شد و در سال 1958 به عنوان استمفورد کاتولیک, تماشای, مدرن, تیم های بازی اغلب با دیگر خانوادگی لینک در این زمینه است.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی ساخته شده است این مدرسه منحصر به فرد هر یک از پاسخ شامل یک کلمه: خانواده.

“این یک فضای خانواده و آن را همیشه احساس می کردم خانه” سابق و مربی فوتبال و تثلیث فارغ التحصیل دانی Panapada گفت. “اولین خاطرات من در حال نشستن در پیر زمین چمن تماشای من عموزاده بازی و یا داشتن تریسی نیکولز مرا تعقیب کردن بسکتبال زمانی که من بچه بودم و من می خواهم سعی کنید به دزدکی حرکت کردن در چند عکس در حاصل کار دو تیم. وجود دارد بسیاری از خاطرات بزرگ است.”

تثلیث کاتولیک بسته شده است, خود را نهایی فارغ التحصیلی در طول این هفته و با آن یکی از غنی ترین سنت ها در Fairfield County ورزشی است نه بیشتر.

کمی مدرسه در Newfield خیابان سمت چپ علامت آن نه فقط در ستمفرد و Fairfield County, اما در پشت برگ یک میراث است که حلقه را در سطح ایالت.

در حالی که کسانی که در داخل دیوار می دانستند که این مدرسه نه فقط برای ورزش بلکه به عنوان یک محل آموزش و پرورش, آموزشی و مادام العمر اوراق قرضه به کسانی که در اطراف کانکتیکات این برنامه های ورزشی از مدرسه که حسادت از بسیاری از.

Panapada خواهد مربی تیم آخرین بازی در چمن از فارغ التحصیلان رشته در سال 2015.

مناسب بود که آخرین تثلیث تیم فوتبال را به دولت مسابقات که صلیبیون برتر کلاس S نیمه نهایی دست به انسنیا 31-22.

در آن تیم بود تنگ پایان جانی سامر که استقبال شد پس از آخرین بازی در فارغ التحصیلان رشته توسط خود عموزاده و Timmy و جانی و عمویش دیرین تثلیث کاتولیک ثابت قرمز o’leary.

درو Scanlan فارغ التحصیل شد و در سال 2015 پس از بازی, فوتبال, هاکی و چوگان سرپهن در ترینیتی.

برادر خود کانر فارغ التحصیل شد و در سال 2017 به پایان نزدیک به 50 سال کشش خانواده اش از حضور در مدرسه و درگیر شدن در ورزش است.

در مجموع 14 اعضای خانواده مربوط به Scanlans بازی و یا مربی در مدرسه از جمله FCIAC Hall of Famer روزماری Carlucci (کلاس از سال 1967 field hockey); Dominic Carlucci (1968 در ادامه به بازی فوتبال و بیس بال در UConn); Jason Scanlan (1993 همه دولت هاکی); جان “Doc” میهن که مربی JV بیس بال برای 19 سال و جین Meehan Scanlan (1988) بود که در یک تشویق کننده و آمد به مربی تیم هلهلهچی.

“وجود دارد مقدار زیادی از غرور و بسیاری از سنت که در مدرسه” درو Scanlan گفت. “بسیاری از اعضای خانواده ما رفت و به کاتولیک بالا است. من تا به حال برخی از همان معلمان به عنوان پدر من. برادر من و من عینک به همان تعداد به عنوان اعضای خانواده. بسیار وجود دارد مدرسه غرور و افتخار در بخشی از کاتولیک بالا در جامعه است.”

این Meehan/Scanlan/Carlucci قبیله های Panapadas ، ‘Learys و بسیاری دیگر بزرگ شده در استمفورد/تثلیث کاتولیک فرهنگ اما فضای خانواده گسترده به کسانی که جدید به جامعه نیز هست.

Rashamel جونز آمد به آن استمفورد کاتولیک در سال 1991 ترک آسایش خود را محکم گره خانواده در بندر چستر سوار شدن به قطار به استمفورد هر روز صبح به طوری که او می تواند حضور در کلاس.

جونز کمک کرده و منجر تثلیث کاتولیک بیش از Fairfield در سال 1993 FCIAC پسران مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی اولین عنوان برای مربی مایک والش.

با وجود ترک به عنوان یک مدرسه افسانه و رفتن را به نفع خود 1999 مسابقات قهرمانی ملی NCAA در UConn جونز آغاز شده به عنوان یک عصبی دانشجوی سال اول سوار قطار برای ورود به یک مدرسه که در آن او نمی دانست که یک روح.

“از یک روز آنها ساخته شده من احساس می کنم بخشی از تثلیث کاتولیک” جونز گفت. “وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از آمریکایی های آفریقایی تبار در مدرسه ، من که از Mt. ورنون/بندر چستر است که 90 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار. آنها ساخته شده من احساس می کنم در خانه حق دور و من فقط می تواند با خودم باشد. فقط قادر بودن به من ساخته شده آن را بسیار راحت وجود دارد.”

جونز’ ارتباط با مدرسه به پایان نمی پس از فارغ التحصیلی خود را.

او هنوز هم باقی می ماند در تماس با مربیان و معلمان او در تثلیث و او همیشه به یاد درس او وجود دارد.

“به عنوان یک 15 ساله شما نمی فهمید چه خبر است به عنوان شما زندگی می کنند. این همه به نمایش در آمد بعد از آن در زندگی” جونز گفت. “ترینیتی کاتولیک من آماده برای جهان واقعی است. آن را کار خدا آنها وجود دارد و اعتقاد داشتند در بچه های جوان و درک است که همه بچه ها نمی آیند از همان قدم از زندگی و فرهنگ های مختلف و ارزش ها. من قادر به تبدیل شدن به کسی که از من شد به دلیل روابط من ساخته شده است در ترینیتی.”

تثلیث کاتولیک تا به حال کوچکترین بدن دانش آموز در FCIAC یک ثبت نام که کوچکتر شد هر سال به عنوان مدرسه با نزدیک شدن به پایان آن است.

از آغاز برنامه های ورزشی شد یک منبع غرور و افتخار در مدرسه.

شکست Rippowam در سال 1966 FCIAC قهرمانی بازی در مقابل 11,000 بویل در ورزشگاه مستحکم مدرسه محل در شهر ورزش جهان است.

سنت ادامه داد: با تعداد بی شماری از FCIAC و 32 مسابقات قهرمانی کشور, اما آن است که نه تنها قهرمانان خواهد شد که به یاد در ترینیتی.

آن را ادامه داد در طول این فصل به عنوان پسران تیم هاکی الهام دولت جهانی هاکی با خود ریگ فصل تمام در حالی که دانستن این مدرسه بسته شد چند ماه پس از نهایی شاخ.

بازی با فهرستی از 10 بازیکن شش نفر را که دیدم بخش عمده ای از یخ زمان تیم برنده پنج بازی و واجد شرایط برای یکی از آخرین مسابقات دولت.

جراحات و بیماری به بازی آمد در آن زمان با عنوان چند به عنوان شش اسکیت باز و یک دروازه بان پانسمان برای بازی های مختلف.

برای برجسته خود تلاش تثلیث نامگذاری شد 2019-20 CHSCA تیم از سال است.

“این بچه ها را ترک کرده اند. آن را به حال شده است در چند سال سختی در ترینیتی و این بچه ها که دوستان ناپدید می شوند از مدرسه و تماشای هاکی تیم کوچکتر و کوچکتر” ترینیتی مربی تیم هاکی پیت پینتو گفت. “تنها دلیلی که ما تا به حال یک تیم در این فصل بود چون بچه ها می خواستم برای پایان آنچه را که آنها آغاز شده در ترینیتی کاتولیک. آنها به نمایندگی از روح مدرسه بهتر از هر تیم من می تواند تصور کنید.”

روز تیم هاکی از دست, مارس 9 پسران بسکتبال تیم را شکست داد نوتردام-Fairfield در دور اول از CIAC من بخش مسابقات است.

این مسابقات لغو شد قبل از تثلیث می تواند دوباره بازی. مدرسه نهایی مسابقه ورزشی منجر به پیروزی.

عامل با سخت تر ورزشی بودجه و با منابع کمتر از آن بزرگتر مدرسه رقبا در FCIAC از جمله دو در همان شهرستان ترینیتی کاتولیک هنوز رونق در زمینه های بازی برای چند دهه.

هر چند بسکتبال, بیسبال دارای توپ نرم, بازی بیس بال, فوتبال و هاکی رو خیلی توجه در طول سال برنامه های کوچک مانند آهنگ های گلف و تنیس هم هست..

یکی از سازگار ترین برنامه ها در طول سال شد و صلیب کشور به ریاست ری Lapinski. در 19 سال مربیگری تیم دختران صلیب کشور تیم برنده چهار دولت عنوان.

مدرسه نیز تولید می شود فرد قهرمان در مسیر گلف و تنیس اغلب با ورزشکاران به رقابت پرداختند که در سایر رشته های ورزشی.

کریس Gerwig شد همه امور خارجه بازیکن هاکی برای میکی Lione اما آنچه بسیاری نمی دانند ممکن است او همچنین یک دولت تنیس, بازیکن برنده 1986 CIAC کلاس S دونفره قهرمانی با شریک زندگی خود را علامت گذاری d’agostini.

Gerwig همچنین دو سال از تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال.

“این فرهنگ وجود دارد به بازی های متعدد ورزشی” Gerwig گفت. “این یک مدرسه کوچک و همه می دانستند هر یک از دیگر و هر کس احساس سهولت سعی کنید برای ورزش های مختلف. آن را فقط در اثر مالش بر من چون من تا به حال بسیاری از دوستان وجود دارد که ورزشکاران بزرگ.”

سال بعد Gerwig بازگشت و مربی گلف, تیم که برنده سال 2009 CIAC کلاس چهارم قهرمانی کشور و تیم هاکی روی یخ است که او را به رهبری به دولت نیمه نهایی در back-to-back سال (سال 2008 در بخش 2, 2009 در بخش (1).

در سال 2009 تیم ملی گلف به رهبری پیتر Ballo بود که تمام دولت در هر دو گلف و هاکی.

“من خیلی غمگین به بحث در مورد آن صادق باشد” Gerwig گفت. “که در مدرسه به بسیاری از مردم بسیاری از فرصت ها است.”

Gerwig بود به عنوان مثال کامل از یک تثلیث ورزشکار درخشان در ورزش به غیر از اولیه او یکی است.

“ما لازم نیست که یک برنامه تنیس اگر نه برای کودکان می خواهم که” دیرین مدیر ورزشی تریسی نیکولز گفت. “ما تا به حال بسیاری از بچه ها بازی های متعدد ورزشی است. میکی Lione بود که طرفدار آن است. نه داشتن بچه ها تخصص در یک رشته ورزشی اما به جای آن باید بچه ها در شرایط رقابتی خارج از اصلی ورزش است. این یکی از چیزهایی است که ما برنامه های ورزشی بسیار موفق.”

که در استمفورد/تثلیث کاتولیک در عرصه ورزشی.

چند, ورزش, ورزشکاران, خانواده و سنت است.

این سقوط خواهد بود اولین بار از سال 1958 که سبز و طلا را نمی خواهد در زمینه استمفورد.

امیلی (Robustelli) Kaufman احتمالا بهترین بازیکن سافت بال برای همیشه کت و شلوار برای صلیبیون شد و بخشی دیگر خانواده با پیوند های عمیق به مدرسه.

برای او و صدها نفر مثل او در مدرسه بسته است شبیه به از دست دادن یک عضو خانواده است.

“ترینیتی کاتولیک تا به حال تاثیر فوق العاده ای در زندگی من و می گویند که من دل بر آن بسته کتمان حقیقت است” Robustelli کافمن گفت. “من خدا را شکر برای تمام دوستی من با هم تیمی ها و مربیان و استادان و فارغ التحصیلان و واقعا لذت می برد که بخشی از تثلیث خانواده کاتولیک. من را از دست ندهید تماشای TCHS بازی اما همیشه گرامی داشتن خاطرات. یک بار در جنگهای صلیبی همیشه یک جنگهای صلیبی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de