یک افسر پلیس آزمایش مثبت 14 نفر دیگر در قرنطینه در استمفورد

استمفورد — این هفته شهر اولین افسر پلیس آزمایش مثبت برای COVID-19 و 14 نفر دیگر فرستاده شده اند خانه با توجه به امکان قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس. در حال حاضر این شهر پلیس اتحادیه شکایت که شهردار در حال شکستن قول خود برای تسریع آزمون برای اولین پاسخ دهندگان.

استمفورد پلیس اتحادیه رئیس جمهور Sgt. کریس Engrstand گفت: 14 افسران زیرا آنها نشان داده نمی شود هر گونه علائم قادر به گرفتن آزمایش از طریق این شهر برای دیدن اگر آنها COVID-19 حتی اگر سه تا از این افسران از نزدیک کار می کرد در همان دفتر با افسر که تست مثبت است.

پلیس در حال انتشار نام افسران, اما افسر با این ویروس است و دوره نقاهت را در خانه اقدام ارشد تام Wuennemann گفت.

Engstrand و Wuennemann هر دو گفت: 15 ماموران به خانه فرستاده شدند بیش از هفته های گذشته است.

منابع می گویند که سه افسر پلیس که مشغول به کار از نزدیک با کروناویروس مثبت افسر قادر به آزمایش می شود از طریق خصوصی خود پزشکان و منتظر نتایج.

“شهردار آمد و گفت: وجود خواهد داشت ترجیح تست برای اولین پاسخ دهندگان اما این مورد نیست چرا که وجود دارد کمبود گسترده از آزمون در استمفورد,” Engstrand گفت. “ما نمی توانیم آزمون برای هر کسی نشان داده نمی شود علائم. در حالی که من درک می کنم که آنها را دنبال ملی پروتکل برای تست اگر این را نگه می دارد تا جایی که ما نمی توانیم این افسران و برگشت به محل کار در کمتر از 14 روز ما اجرا این امکان را ما در حال رفتن به اجرا از افسران.”

Wuennemann گفت: البته او می خواهم که خود را افسران تست شده اما او می داند یک ملی وجود دارد کمبود آزمون و پرش به سر خط بدون نشان دادن علائم اتفاق می افتد نیست برای افسران پلیس.

“ما درک می کنیم وجود یک بیماری همه گیر در جریان است و وجود دارد مقدار زیادی از کارگران و پرستاران که ممکن است در خط قبل از ما,” او گفت:.

این اقدام رئیس پلیس گفته است که خسته کننده به شنیدن در مورد افراد مشهور و سیاستمداران و ورزشکاران حرفه ای در حال آزمایش در سراسر کشور زمانی که آنها نشان داده اند و نه نشانه, شکایت شده است که تکرار در سراسر کشور.

“این فقط به نظر می رسد که کل تیم بسکتبال در حال آزمایش هستند. من پیدا کردن یک قطع زمانی که من می شنوم پرستاران و ماموران پلیس نمی تواند آزمایش می شود” Wuennemann گفت.

روز دوشنبه شهردار دیوید مارتین اعلام کرد که او یک فرمان اجرایی را امضا که پرستاران پلیس و آتش نشان و اورژانس اولین پاسخ دهندگان بهداشتکاران دهان و بازرسان بهداشت و سلامت را تسریع COVID-19 تست اگر آنها نشان داد علائم ویروس و یا در تماس با یک تشخیص داده شده مورد.

“این کارکنان بخش مهمی از خدمت به مردم در هر روز و حتی بیشتر مهم است در طول این زمان دشوار است” شهردار فرمان اجرایی گفت. “آن را حیاتی است که استمفورد کارکنان هستند که در خط مقدم دفاع از ساکنان در برابر این ویروس را به حمایت آنها نیاز به حفاظت از خود و همکار خود کارکنان است.”

تد Jankowski, مدیر عمومی, ایمنی, بهداشت و رفاه گفت: اولین پاسخ دهندگان با علائم در حال آزمایش بلافاصله. اما وجود دارد کمبود تست مواد در سراسر کشور و منطقه مانند رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفته است.

“ما اولین پاسخ ما بیشتر دارایی با ارزش در طول این زمان بحرانی برای کمک به عموم مردم” Jankowski گفت. “شهردار مارتین امضا فرمان اجرایی تنظیم یک اولویت به اولین پاسخ دهندگان تست شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او همچنان به مبارزه برای تست بیشتر.”

Jankowski اضافه شده که هر یک ممکن است قرار گرفتن در معرض بررسی است تحت فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و راهنمایی کارکنان تحت نظارت روزانه توسط Stamford وزارت بهداشت. در پنج شنبه شب و چهار اولین پاسخ دهندگان گرفته شد از جداسازی به عنوان یک نتیجه منفی تست.

Wuennemann گفت: نگرانی خود را با راه آزمایش های در حال انجام در حال حاضر است که او ممکن است کافی افسران وظیفه.

“اگر ما را مجبور به نگه داشتن قرار دادن افسران ما برای 14 روز ما را بسیار تهی نیروی کار” اقدام رئیس پلیس گفت:.

Wuennemann گفت: شش ماموران قرار گرفتند پس از ترک آنها را در یک تماس پنج شنبه و به معرض کسی که اعتقاد بر این است که این ویروس. او گفت: تماس بود نه پزشکی در طبیعت و انسان است که در انتظار نتایج از coronavirus آزمون.

اگر او معلوم می شود منفی Wuennemann گفت: شش افسر را به بازگشت به کار.

اگر انسان معلوم می شود COVID-19 مثبت و سپس افسران خواهد ماند حداقل 14 روز از نقطه تماس و احتمالا دیگر اگر لازم Wuenemann گفت.

در Engstrand ذهن اگر تمام افسران می تواند آزمایش می شود این گروه نمی خواهد نیاز به صبر کنید احتمالا 14 روز قبل از بازگشت آنها به خدمات.

“کل این فرایند آزمایش و یا عدم برای اولین پاسخ دهندگان نشان می دهد از دست دادن ایمان در ما مسئولان شهرستان برای رسیدگی به این وضعیت” Engstrand گفت.

[email protected]rdadvocate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر